Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!!


Guest

Recommended Posts

Καλημερούδια σας!!!

Τελικά ναι, τα καταφέραμε!! Η χοριακή ήταν 394 (50-400 δίνει το εργαστήριο) και ο γιατρος είδε την κουκιδιτσα μου! Φυσικά υπάρχει συγκρατημένη αισιοδοξία αλλά και πολλή θετική ενέργεια! Σήμερα ξεκινάω ηπαρίνη, αύριο ξανα μια χοριακή και την άλλη Πέμπτη παω για αντι-χα. Μακάρι να πάνε όλα καλά και μήν έχουμε πάλι ατυχίες. Λέτε νά'ναι το 10 το καλό??? Γιατι πολλές εγγυούλες βλέπω αυτές τις μέρες!! Συγχαρητήρια σε όλες μας!! Ε ρε τι έχει να γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY BEBAKI ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ , ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!!!!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΥΣΑΥΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΦΙΛΙΑ !!!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα την ιδια κουκιδιτσα ειχα δει κι εγω με 315 χοριακη χαχα και εχω ενανα παιδαρο τωρααααααααα

ετσι ημασταν και εμεις συγκρατημενοι αλλα μονο για 1-2 βδομαδες μετα το καψαμε απο την χαρα μας!!!!

συγχαρητηρια και με το καλοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Happy Bebaki!!!!!!!

Σε λίγους μήνες θα έχεις κι εσύ ένα υπέροχο Happy Bebaki!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!

Να προσέχεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια happy bebaki! Εύχομαι πραγματκά αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια! Είχα κι εγώ 2 ατυχίες και τώρα είμαι στις προσπάθειες οπότε καταλαβαίνω γιατί είσαι συγκρατημένα αισιόδοξη. Να έχεις μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...