Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΑ ΠΜ ΜΟΥ;;;;;;;


zoza2

Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια θέλω να μπω στα πμ μου και δεν μπορώ!

παλιά μου είχε στη δεξιά στήλη κάτι σχετικό με τα πμ που το πατούσα και με έβαζε μέσα αμέσως ,τώρα δεν το έχει πια.. :huh:

σας παρακαλώ καλέ βοηθείστε με την άσχετη!!! :P

από που μπαίνω για να τα δώ;;;

ευχαριστώ πλυ πλυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου και εγώ είχα πρόβλημα με τα πμ μου, είχαν εξαφανιστεί όλα, αλλά σήμερα αποκαταστάθηκε το πρόβλημα και τα έχω και πάλι. κάνε λίγο υπομονή και θα ξαναεμφανιστούν. απ'ότι κατάλαβα από αυτά που μου είπε η lena γίνεται εκκαθάριση των μηνυμάτων από το σύστημα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoza, η παλιά μπάρα εκείνη που λές έχει πάρα πολύ καιρό που έφυγε. Προσθέσαμε μια καινούργια μπάρα την οποία θα βλέπεις κάτω αριστερά. Αποτελείτε απο 7 μικρά εικονίδια. Ένα σπιτάκι, μια σημαιούλα κτλ...άν θες να μπείς στα προσωπικά μηνύματα επέλεξε το 4ο εικονίδιο δηλαδή την σημαιούλα...ελπίζω να βοήθησα..

Fatsoula, τελικά δεν θα σβήνονται τα μηνύματα. Η εκκαθάριση θα γίνεται μια φορά τον χρόνο και θα σβήνονται τα πολύ παλιά μηνύματα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ και τις 2 σας πολύ πολύ!

τη βρήκα τη μπάρα!

και έλεγα μα που είναι μα που είναι.. :P

ευχαριστώ και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι lena μου το κατάλαβα ότι δεν σβήστηκαν αλλά φανταστηκα πως η εκκαθάριση αφορούσε μόνο μηνύματα που προκαλούσαν ίσως κάποιο πρόβλημα στο site. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...