Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAΥΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ!!!!!!


Recommended Posts

http://www.childrensalon.com/index.php

Ανακαλυψα αυτο το site με ολες τις επωνυμες παιδικες μαρκες και θα βρειτε οτι τραβαει η ψυχη σας...! ;)

Και σε μαυρο και σε σιελ και σε ροζ...!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

juliax έγραψε:

ρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΞΑΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ (αλλο μαυρο κατραμι , αλλο μαυρο με σχεδια) (ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ Κ ΜΠΟΝΤΩΡΟΔΟΚΟΚΚΙΝΟ Η ΚΑ8ΕΜΙΑ , ΣΑΝ ΜΠΟΥΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΡΑΚΗ , ΔΕΝ 8Α ΣΤΑ8Ω ΕΚΕΙ...) :P

ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΨΙΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΙΓΑ ΚΑΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑ8ΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΛΑ ΚΑ8ΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ (ΓΙΑ ΜΗΝΩΝ ΜΙΛΑΩ!!)

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ (20 ΑΤΟΜΩΝ)

ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.

ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΡΟ , ΛΑΔΙ , ΚΛΠ ΑLLOUETE , TRUSSARDI

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ DIESEL , ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ Κ DG ΣΚΟΥΦΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΛΠ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΕΝΟΜΑΙ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ... ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΩΡΟ Κ ΔΕΝ 8Α ΤΟΥ ΞΑΝΑΔΩ8ΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 9ΜΗΝΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ... :dry:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ... :unsure:

emaw pali den mas volepsane katholou pera apo tous 3 protous mines ta formakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΧΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .....

1οΝ )ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΑΥΡΟ ΦΟΡΜΑΚΙ (ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΙΑ)

2ον )ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ!!!

3ον )ΘΕΛΩ ΤΗ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟ!!!!!!!!!!!!!!

4ον κ τελευταιο)ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

μεχρι να πιασω το Νουκ!!!!!ρωτησα τη Μαρθα...χαχαχαχαχα ειμαι κ ποντια ....ανταπεδωσα και σου χρωσταω και αλλα!!!

Πες κάτι να το πιάσω κι εγώ! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Θα με συγχωρήσετε αλλά δεν διάβασα όλες τις σελίδες...

Λοιπόν, για μαύρα κορμάκια δεν ξέρω, ίσως είναι λίγο κάπως, αλλά βρήκα αυτό: http://www.asos.com/Amplified/Amplified ... r=Charcoal για τα πιτσιρίκια μου & σκέφτομαι να τα παραγγείλω! Η μάνα μου θα πάθει εγκεφαλικό μόλις τα δει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katapliktikh selida!!!!

makari na thn eblpa prin agorasoum thn xoimerinh mas ntoulapa !!!

tora logo xristougennwn mas arxisane kai ta dwrakia kai einai rouxa ...einai pleonasmos na agorasw kiala rouxalakia .

pantos xthes mia theia mou (hlikia girw sta 55) mou pire ena setaki gia ton mpemph pantelonh -mplouza- zaketa olo gri kai einai souper!!!!

gunaika megalh toson xronon kai den skeutike to xrwma alla na einai kati oreo kai komso (Mourlia einai!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσαι φετος δεν εχω ψωνισει τιποτα για το ζουζουνι μιας που μου εδωσε ολα τα ρουχα η αδελφη μου του γιου της 1 χρονο μεγαλυτερος απο τον δικο μας κ καινουργια...

τωρα θελω να παω να παρω κατι που εχω δει στο orchestra μιλαμε για πολυ μοντερνια...θα γινει σφαγη στις βολτες θα μου τον κλεψουνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

mariantzz, τι φοβερά ρουχαλάκια είναι αυτά.Παρόλο που συμφωνώ με την an-n για τα μαύρα ρούχα στα μωράκια, με αυτά ...χάθηκα.Τι έχουν βγάλει!!Άγρια μωρά!!! :woohoo: :woohoo: :laugh: :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οτι καταλαβατε η παπετα και η σωσω ειναι ιδιες...αλλαξα ονομα στην πορεια..

εγω εχς παραγγειλει μαυρο παντελονακι και μαυρα εσωρουχακια απο σουηδια...μουρλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...