Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΠΕΔΗ ΚΟΙΛΙΑ..ΠΩΣ??


ntina.ef.

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΤΑΡΧΗΝ :laugh:

ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΕΠΠΙΠΕΔΗ ΚΟΙΛΙΑ??ΑΣΚΗΣΕΙΣ,ΣΥΣΦΗΚΤΙΚΕΣ ΚΡΕΜΕΣ Κ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΟ..ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΟΜΩΣ Ε?!ΜΗ ΠΑΣΧΙΖΩ ΑΔΙΚΑ :P

Ο ΚΟΡΣΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ??Δ

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ :angry: ΙΣΧΥΕΙ?

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΧΑΜΗΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...ΟΧΙ ΠΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ :blink:

ΛΟΙΠΟΝ..ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φάε πολλά κιλά φέτα

(= πολλές φέτες = φέτες κοιλιακούς)

το πιασες το υπονοούμενοοοοοοοοοοο ετσιιιι????

:):):):) :laugh: :laugh: :laugh:

Σε καλό μου...γελάσαμε και φέτος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντίνα.εφ. έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΤΑΡΧΗΝ :laugh:

ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΕΠΠΙΠΕΔΗ ΚΟΙΛΙΑ??ΑΣΚΗΣΕΙΣ,ΣΥΣΦΗΚΤΙΚΕΣ ΚΡΕΜΕΣ Κ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΟ..ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΟΜΩΣ Ε?!ΜΗ ΠΑΣΧΙΖΩ ΑΔΙΚΑ :P

Ο ΚΟΡΣΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ??Δ

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ :angry: ΙΣΧΥΕΙ?

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΧΑΜΗΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...ΟΧΙ ΠΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ :blink:

ΛΟΙΠΟΝ..ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ??

Το μόνο που έχω να σου πω,είναι αρχικά να συμβιβαστείς με την υπάρχουσα εικόνα σου.Εχω κάνει καισαρική πριν 5 μήνες και ακόμα έχω μια μικρή κοιλίτσα.Τα κιλά τησ εγκυμοσύνης τα έχασα στο μήνα επάνω(ειχα πάρει μόνο 9)αλλά ακόμη ούτε η κοιλιά μου έφυγε,ούτε έχω "κλείσει".

Τα παντελόνια μου δε μου κάνουν ακόμη,ενώ αν με δεις νομίζεις οτι είμαι όπως πριν.

Πάντως απ οτι μου έλεγαν και το διαπίστωσα κι εγώ μόνη μου,από τον 3ο και μετά βλέπεις αλλαγές στο σώμα!

Μη ξεχνάς οτι έκανες 9 μήνες να φουσκώσεις,άρα θέλεις κι άλλους τόσους να ξεφουσκώσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο με γυμναστική και ωποσδήποτε ισσοροπημένη διατροφή... :unsure:

όσο αυτο μπορεί να υλοποιηθεί... :silly:

Δύσκολη περίπτωση πάντως όντως θέλει χρόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυμναστική και πάλι γυμναστική. Και επιβάλλεται για την υγεία της γυναίκας γιατι οι κοιλιακοί μύες είναι πολύ χαλαροί μετά τη γέννα. Οπότε όταν μπορέσεις μετά τις 8 εβδομάδες, μπορείς να αρχίσεις κοιλιακούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ?? :P ΠΟΥ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ??

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?

ΑΧ ΜΩΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΝΑ ΠΙΩ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ (ΚΑΛΗ ΩΡΑ)....

ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ 4Ο ΠΗΡΑ ΤΟ ΟΚ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ..ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ,ΚΡΕΜΑ ΣΥΣΦΙΞΗΣ,ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ & ΥΠΟΜΟΝΗ,,Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ..Κ Η ΛΕΚΑΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινακη εχω δοκιμασει οτι κρεμα κυκλοφορει...πριν μεινω εγγυος γιατι μια κοιλιτσα την ειχα παντα- οχι ακριβως σκεμπε αλλα προεξειχε ελαφρος. θα σου πω δεν εκαναν τιποτα. Εχω ενα μηχανημα ξυλινο μασαζ με κατι κυλινδρους- απο τη λαικη το πηρα με 5 ευρω. Επειδη ουτε εγω ο βεγγος εχω χρονο για γυμναστικη ουτε για την περιποιηση που εκανα καποτε στο μπανιο- απολεπιση μασαζ κλπ, το κουβαλαω μαζι μου,οταν αντλω τα γαλατα του μικρου, κανω μασαζ με κυκλικες κινησεις στην περιοχη της κοιλιας. Το χρισιμοποιω εδω και τρεις μηνες...μπορ4ω να πω μια ελαφρα βελτιωση την ειδα....και αυτοι οι γιατροι μας σφαζουν που μας σφαζουν...μια λυποαναρροφυση εποτοπου δε λεν να μας κανουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΝΑ ΚΡΕΜΕΣ . ΥΠΗΡΞΑ ΔΙΑΙΤΙΤΙΚΟΣ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!

ΔΙΑΤΡΟΦΗ Κ ΑΣΚΗΣΗ!

ΕΓΩ ΠΗΡΑ 20 ΚΙΛΑ , ΣΕ 20ΜΕΡΕΣ ΕΧΑΣΑ 14 (ΤΡΕΛΛΗ ΠΕΙΝΑ) Κ ΜΟΥ ΥΠΟΛΟΙΠΟΝΤΑΙ 6 :angry: .

Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΠΗΚΕ ΑΛΛΑ 8ΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ (ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ)

ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ! ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ Η ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ !!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΞΕΧΝΑ ΚΡΕΜΕΣ . ΥΠΗΡΞΑ ΔΙΑΙΤΙΤΙΚΟΣ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!

ΔΙΑΤΡΟΦΗ Κ ΑΣΚΗΣΗ!

ΕΓΩ ΠΗΡΑ 20 ΚΙΛΑ , ΣΕ 20ΜΕΡΕΣ ΕΧΑΣΑ 14 (ΤΡΕΛΛΗ ΠΕΙΝΑ) Κ ΜΟΥ ΥΠΟΛΟΙΠΟΝΤΑΙ 6 :angry: .

Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΠΗΚΕ ΑΛΛΑ 8ΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ (ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ)

ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ! ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ Η ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ !!!! :woohoo:

καλη μου φιλη τζουλιαχ

τι εκανεσ καλε??????? :woohoo: :woohoo:

μωρε μπραβοοοοοοοοοοοοοο 14 κιλα σε 20 ημερεσ????? :ohmy::ohmy:

βρε???????δ μασ λεσ το μυστικο σου?????? :laugh: :laugh:

εεεεεε????????? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

14 κιλα σε 20 μερες δεν ειναι καταστροφη για τους μυς;με την χαλαρωση τι κανεις;αισθητικος ειμαι και εχω μεγαλη απορια γι'αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRE KORITSAKIA ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ??

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΑΣΗΜΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΧΑΝΟΥΝΕ Κ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΒΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ???

ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ - ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΟΧΙ ΟΛΕΣ...

ΕΙΝΑΙ Κ 8ΕΜΑ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ (ΒΛΕΠΕ ΜΕΝΕΓΑΚΗ)

ΛΟΙΠΟΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ , ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ , ΤΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΣΠΡΑΔΙΑ ΒΡΑΣΤΟΥ ΑΥΓΟΥ , ΣΑΛΑΤΕΣ Κ ΑΦΕΞΗΜΑΤΑ.

ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ... ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟΝ 1 ΜΗΝΑ (ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ) Κ ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΧΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ , ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ τζουλια μου συγχαρητηρια

να σου πω????θαθ το δοκιμασω γιατι κ γω 15 κιλα θελω να χασω

δλδ εκανεσ μονο αυτα κ εχασε σε 20 ημερεσ 14 κιλα?????

πω πω με τρελανες τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΔΡΩΣΑ ΟΜΩΣ , ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ... ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΜΟΝΗ (ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΠΑΡΕΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ DELIVERY !!!

και ΑΝ Η8ΕΛΑ ΓΛΥΚΟ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΑ ΜΕΛΙ ΣΕ 1 ΦΡΥΓΑΝΙΑ .

ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ , ΕΙΧΑ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΟΥΧΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΙΔΡΩΣΑ ΟΜΩΣ , ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ... ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΜΟΝΗ (ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΠΑΡΕΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ DELIVERY !!!

και ΑΝ Η8ΕΛΑ ΓΛΥΚΟ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΑ ΜΕΛΙ ΣΕ 1 ΦΡΥΓΑΝΙΑ .

ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ , ΕΙΧΑ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΟΥΧΑ !!!

ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ , ΝΑ ΧΩ +20 ΚΙΛΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ (ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ) ΣΤΑ PLAYMATE !!!!!!!!!! OXI ΔΙΑΙΤΑ - ΝΕΥΡΙΚΗ ΑΝΟΡΕΞΙΑ Κ ΒΑΛΕ , ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ... :angry::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΓΩ ΠΗΡΑ 14 Κ ΕΧΑΣΑ 6-7 :blink::angry::S

ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Κ ΓΩ Ε??ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΜΕΣΗ ,ΠΛΑΤΗ ΑΠ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΓΑΜΠΕΣ Κ ΣΤΟΜΑΧΙΑ.... :P

ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΡΕΜΑ(ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΩ ΛΟΥΦΑ :laugh: )

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΤΡΦΗ...ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΡΟΓΡΜΜΑ!!!ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΝΑ....ΟΥΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΑΕΙ ΤΟ ΦΑΕΙ :huh: ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΩΩ,ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΒΡΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ :(

ΑΧ,ΑΧ ...

CESILLIA :laugh: :laugh: ΠΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΥΠΟΑΝΑΡΟΦΗΣΗ ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μα ναι τους πληρωνουμε που τους πληρωνουμε. Ρε παιδια οι διασημες εχουνντανταδες μαγειρησες μασερ γυμναστες....

Εγω εχασα ολα τα κιλα που πηρα συν 3 ...εκανα βαρακια... ξεκινησα με 3 κιλα και εβαζα ενα κιλο το μηνα παραπανω σε καθε χερι...κουνυμα περα δωθε μεχρι να κοιμηθει...εκανα ομως κατι μπρατσα...τυφλα να εχει η πετρουλακι- οπως καταλαβατε βαρακια = Χριστοφορος... Ντινακι μη σκας θα τα χασεις...αφου δεν προλαβαινεις να φας !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ να σου πω το ιδιο προβλημα εχω κ γω

απο ρουχα??????δ μου κανει τπτ.....!!!!!!

ο ανδρας μου ?????ειναι πολυ αδυνατος κ αν του κανεις λιπομετρηση

μαλλον θα βγει (-) χαχαχχαχαχ :D :D :D:P

κ αυτος εχει κ την δουλςια κ το σουλουπι του ειναι ετσι αδυνατο γργργργγρ

(σε διακοπεσ πηρε 5 κιλα μολις γυρισαμε κ ανοιξαμε το μαγαζι -5 την πρωτη μερα γργργργγργργρ τα νευρα μουουουοουου)

62 αυτος 80 εγω εεεεεεεεεεεεεεελεοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΠΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟςςςςςςςςςςςςς

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ

ρουχαλακια μαααααααααας σας ερρχοοοοοοοομαστεεεεεεεεεε

χιχιχιιχιχχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...