Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ)


Recommended Posts

Να σου πω ομως κατι φατσουλα αλλο καλος ανθρωπος αλλο καλος γιατρος τελικα και εγω καλο ανθρωπο διαλεξα και δεν αλλαζω γνωμη αλλα γιατρος με λιγη εμπειρια αποδειχτηκε τελικα και εγω πηγα σαυτον απο γνωστους και δεν εκανα καλα...

Να το ψαξεις και εγω σαυτη τη φαση ειμαι αλλα εδω που βρισκομαι οι επιλογες ειναι ελαχιστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 245
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έχεις απόλυτο δίκιο γιατί στην περίπτωσή μας θέλουμε πάνω απ'όλα καλό γιατρό. συμφωνώ...

έχω σκεφτεί μόλις πάρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων να ζητήσω και 2η και 3η γνώμη αλλά προς το παρόν δεν του ρίχνω ευθύνες γιατί όλα κυλούσαν ομαλά και εγώ δεν είχα μία συνηθισμένη αποβολή με πλημμύρα από αίμα. εγώ ουσιαστικά το γέννησα το μωρό με μια σταγονίτσα αίμα. ο γιατρός μου ακόμα και τώρα που το συζητάμε δεν μπορεί να το πιστέψει. και ο άντρας μου που μίλησε μαζί του κάποια στιγμή του είπε πως την επόμενη φορά θέλει να με προσέξει πολύ περισσότερο (ο γλυκούλης μου) και ο γιατρός του απάντησε πως αυτό εννοείται. ίσως το μετανιώσω που θα μείνω με αυτόν τον γιατρό αλλά ειλικρινά δεν του ρίχνω ευθύνες. για μένα αυτός που έχει τη μεγαλύτερη ευθύνη για ότι έγινε είμαι εγώ. γιατί ενώ μια μέρα πριν είχε πει στον άντρα μου να ξεκουραστώ και ίσως και να ακυρώσουμε τον γάμο αν με αγχώνει και με κουράζει τόσο και εγώ δεν τον άκουσα και βάρος σήκωσα και όλο στην αγορά έτρεχα για τον γάμο και δεν ξάπλωνα καθόλου. ίσως αν τον άκουγα λιγάκι να μην είχε γίνει τίποτα. αν οι εξετάσεις που θα κάνω δείξουν πως δεν έχω κάποιο πρόβλημα και ότι ήταν τυχαίο γεγονός η αποβολή μου, θα ξέρω πως ο μόνος υπαίτιος για την αποβολή μου ήμουν εγώ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ριχνεις ευθυνες στον εαυτο σου εγω και εγω εκανα οτι ακριβως μου ειπε ο γιατρος και νιωθω τοσο χαλια δεν μπορεσα να το κρατησω οσο και αν προσπαθησα εκανα παραπανω απο αυτα που ελεγε ο γιατρος δεν μπορεις να φανταστεις ποσο προσεχα και το αποτελεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα...σου ευχομαι να βρεισ κ να εχεισ την δυναμη να συνεχισεισ.

το ίδιο έπαθα ακριβωσ κ εγω το φεβρουαριο του 2009..πριν συμληρωσω τουσ 2 μήνεσ μου..αν είχα κανει κ εγω αυτη την εξεταση!!!!

τωρα υστερα από 9 μήνεσ ειμαι στον 4 μήνα!!! πέρνω βέβαια καθημερινα τα φαρμακα μου!..σου ευχομαι οτι το καλύερο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς όπως είπα και πριν δεν φανταζόμουνα ποτέ ότι θα μου συνέβαινε κάτι τέτοιο. δεν μπορώ να μη ρίχνω ευθύνες στον εαυτό μου γιατί ίσως να το είχαμε αποφύγει το κακό. και ρε γαμώτο 2 μέρες πριν είχα δει στον ύπνο μου ότι θα το έχανα το μωρό αλλά τελικά ο εφιάλτης έγινε όνειρο και δεν το είχα χάσει. τι καλά να συνέβαινε το ίδιο και στην πραγματικότητα. αν θα μπορούσα, θα γυρνούσα τον χρόνο πίσω και θα άλλαζα πολλά από αυτά που έκανα στην εγκυμοσύνη μου. όμως δυστυχώς δεν μπορώ. αυτό όμως που μου συνέβει ήταν ένα μάθημα για μένα, για να είμαι πολύ προσεκτική στην επόμενη εγκυμοσύνη. και αυτή τη φορά θα τον πρίξω τον γιατρό μου, με το παραμικρό τηλέφωνο και επίσκεψη. δεν ξέρω αν θα αντέξω να μου ξανασυμβεί αυτό που πέρασα :(

ο γιατρός μου μου είπε πως θα κάνουμε τα αδύνατα δυνατά να πάνε όλα καλά στην επόμενη εγκυμοσύνη και πως ότι πρόβλημα και να έχω, μου υποσχέθηκε πως έστω και με εξωσωματική θα κάνω παιδί. το θεωρεί δεδομένο. βεβαια εγώ προτιμώ με φυσιολογικό τρόπο να μείνω έγκυος αλλά αν δεν γίνεται αλλιώς θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου για ένα μωράκι στην αγκαλίτσα μου! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!

δεν ξερω νιωθω οτι θα τα καταφερω αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα να μεινω εγκυος γρηγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ έτσι πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά και θα γίνουμε και δύο ευτυχισμένες μανούλες! από το στόμα μου και στου θεού το αυτάκι... :)

πάντως ο άντρας μου το πήρε πολύ πιο ψύχραιμα από τον δικό σου. και δεν μπορώ να πω πως δεν ήθελε να κάνουμε μωράκι γιατί αυτός επέμενε να ξεκινήσουμε τότε τις προσπάθειες, αδιμονούσε, πότε θα ξεκινήσουμε και πότε θα ξεκινήσουμε. στην περίπτωσή μας εγώ είμαι αυτή που ακόμα δεν έχω συνέλθει. δεν ξέρω βέβαια πως το αντιμετώπισε από μόνος του γιατί εμένα δε μου έχει δείξει την αδυναμία του ως τώρα για να μη με κάνει χειρότερα φαντάζομαι. άσε που ο γυναικολόγος μου του είπε ότι αυτός θα πρέπει να είναι ο δυνατός της υπόθεσης και να με στηρίξει.

ελπίζω να ηρεμήσει και ο αντρούλης σου, πολύ στεναχωρέθηκα όταν διάβασα την αντίδρασή του. μάλλον είναι πιο ευαίσθητος από τον δικό μου και τον πήρε από κάτω :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να φανταστεις οτι εγω ειμουνα χειροτερα πολυ χειροτερα σε σημειο που δεν μπορουσα να φανταστω οτι θα εφτανα.

Ο αντρας μου με στηριξε πολυ προσπαθουσε να ειναι δυνατος και χτες που μαθαμε το λογο που το χασαμε τον πηρε αποκατω εντελως ειχαμε στο μυαλο μας οτι ητανε χρωμοσωμικη αυτο πιστευε και το ειχε αποδεχτει αλλα οτι το χασαμε για μια ασπιρινη η για ενεσεις απο λαθος του γιατρου δεν μπορει να το δεχτει εγω το πηρα πιο ψυχραιμα γιατι εχω κλαψει και κλαιω που το εχασα το αν εφταιγε καποιος που το εχασα αυτη δεν ημουνα εγω αλλος ειναι υπευθυνος και φταιει.

Θελω να τον βοηθησω ξερω οτι ποναει αλλα η μονη λυση να λυτρωθουμε απο αυτο τον πονο ειναι να ξαναμεινω εγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πιστευω κοριτσια οτι φταινε οι γιατροι κ μονο σε αυτη την περιπτωση...αλλα οπως ειπε κ το δικο μου καθ@@@ εγω βλεπω την ημερα τοσα περιστατικα, εσενα ειναι δικο σου κ σε ποναει...σιγα μην τον συγχωρησω....αυτος μου στερησε το παιδι μου...στην αρχη ελεγα δεν φταιει αλλα οταν πηγα σε πραγματικο επιστημονα εγραψα λαθος.

Δεν καταλαβα εχουμε αιμα κ βαριουντε να μας στειλουν για μια εξεταση αιματος, δηλαδη ελεος...λες να πονεσει πολυ η αιμοληψια κ μας λυπουντε....αν γινονταν στην κορη του αυτο τι θα ελεγε?

συγνωμη αλλα τα εχω παρει με τον καθε λαλακα που το παιζει γιατρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ντάλια μου πόσο σε καταλαβαίνω και εμένα νομίζω πως το μόνο που θα με κάνει χαρούμενη ξανά είναι μια εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά.

ραφαέλ μου το είπα και πριν πως έχετε απόλυτο δίκιο που θυμώνεται με τους γιατρούς και εγώ, αλλά κάτι μου λέει πως δεν πρέπει να κατηγορήσω τον δικό μου. ειλικρινά δεν του καταλογίζω καμία ευθύνη. ίσως να κάνω λάθος δεν ξέρω. πάντως προς το παρόν τον εμπιστεύομαι απόλυτα. ελπίζω να μη με προδώσει η διαίσθησή μου και να μην την πληρώσει αυτή μου την απόφαση το επόμενο μωράκι που θα είναι στην κοιλίτσα μου. :(:unsure::)

άντε βρε κορίτσια δε θα μας ακούσει ο θεούλης που θέλουμε τόσο πολύ ένα μωράκι? η παναγίτσα που είναι και αυτή μανούλα δε θα μας βοηθήσει να σταματήσουν εδώ τα δυσάρεστα? παναγίτσα μου κάνε το θαύμα σου και βοήθησε όλες εμάς που θέλουμε τόσο πολύ να έχουμε νινάκια στις αγκαλίτσες μας... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να μας ακουσουν εγω προσευχομαι καθε μερα και περιμενω κατι θα εχουν ακουσει εκει πανω ειδικα τις προηγουμενες μερες που εκλαιγα ολη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ ξερεις...εγω του ριχνω ευθυνες κ ξερω οτι φταιει..αν μου εδινε εξαρχης το φολικο δεν θα γινοταν τιποτα...και αν απο την 11 εβδομαδα μεχρι την 22 που πηγαινα στο γραφειο του κ του ελεγα κατι δεν παει καλα με ακουγε ισως πηγαινα αγγλια κ ζουσε τωρα..ειναι αδικο γιατι δεν ημουν καμια ασχετη κ δεν κοιμομουν ορθια...πηγα 5 φορες μεσα στις 10 εβδομαδες κ μου ειπε καναμε αυχενικη...ολα καλα...μην αγχωνεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πηγαινα καθε παρασκευη για υπερηχο γιατι φοβομουνα μην παθει τιποτα το μωρο μου να προλαβουμε και...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα από την αρχή (4η εβδομάδα) μου έδωσε φολικό οξύ.

τις τελευταίες μέρες όμως δεν το έπαιρνα, το ξεχνούσα. και όταν με ρώτησε αν τα παίρνω σίδηρο (είχα χαμηλό) και φολικό είχα πει ψέματα ότι τα παίρνω. άλλο ένα λάθος μου που δεν το είχα συνειδητοποιήσει πόσο κακό μπορεί να κάνει. δε θα το συγχωρήσω ποτέ στον εαυτό μου... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τον συνχωρεσεις και θα γινεις η πιο υπευθυνη μανουλα!σκεψου οτι υπαρχουνε γυναικες που δεν παιρνανε τιποτα στην εγκυμοσυνη τους σε παλιοτερες εποχες τι περνανε? τιποτα και παιδια κανανε!το φολικο βοηθαει αλλα οχι και να το χασεις αν δεν το περνεις εμενα η κουμπαρα μου δεν πηρε ποτε φολικο ειναι στον 8 οι γιατροι που πηγαινε ητανε οι χειροτεροι και οι πιο ασχετοι και ολα καλα της πανε.εμεις ημασταν οι ατυχες αλλα κυκλος ειναι και γυριζει ετσι δεν λενε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου για τα καλά σου λόγια. σε έπριξα και εγώ συγνώμη. έχεις το ζόρι σου έχεις και μένα να παρηγορείς. :(

το ξαναλέω και θα το λέω συνέχεια μακάρι να ακουστούν οι προσευχές μας και να γίνουμε και μεις μανούλες!!! φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια μου εγω στην εγκυμοσυνη του γιου μου λογω των αποκολλησεων που επαθα, λογω των συσπασεων που ειχα απο τον δευτερο μηνα...ειχα τρομερο αγχος κ των επερν τηλ κ οαταν αισθανομουν κατι του ελεγα να ερθω ιασω να με δειτε...και πηγαινα..ελα ομως που η μπουμπου μου ηταν ησυχη κ δεν ειχα κανενα μα κανενα προβλημα...που πιστευα οτι δεν θα τα κατεφερω να φτασω μεχρι το τελος μιας που ειχα ζουζουνι που ολη μερα με εετρεχε..

φατσουλα μου το φολικο στην περιπτωση την δικη μου επρεπε να το περνω πριν μεινω εγκυος 3 μηνες...κ κανονικα ετσι ειναι το σωστο...μετα απο την 4 εβδομαδα μονο γαι την απορροφηση του σιδηρου κανει καλο...

τωρα αυτα που εκανες δεν νομιζω να δικαιολογουν οτι εχασες το μωρο..και στο χερι του γιατρου ειναι να πει σε καποιον την σοβαροτητα των πραγματων...π.χ. εγω ειχα αποκολληση αν ξεπατωνομουν στις δουλειες θα το εχανα...αλλα δεν καθομουν κ σαν αρρωστη.εγω εχω διαβασει την ιστορια σου κ ξερω τι σου συνεβει..αυτο που εγραψες παραπανω με το να ακυρωνες τον γαμο...σου το ζητησε ο γιατρος κ δεν το εκανες?κ εσυ δεν ειπες οτι τελικα ειχε σχεση με θρομβοφιλια?δεν ξερω αν κανω λαθος...αλλα αν ειχες θρομβοφιλια κ σε πληρη ακινησια να ησουν δεν θα αλλαζε κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να πω οτι οπως ειπε κ ο γιατρος μου οτι ειναι να γινει θα γινει...βρε κ ξαπλα με τα ποδια ψηλα να εισαι αν υπαρχει λογως θα φυγει...εκατσε κ η φιλη μου μεχρι την 12 εβδομάδα ...χωρις μπανιο κοριτσια κ τελικα τι εγινε...το εχασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΘΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (ΚΑΙ ΑΣΘΕΝΗΣ) ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ.

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ. ΝΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ.ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΦΟΥ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 2 ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΑΠΟΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΘΕΤΙΚΕΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ "ΦΙΛΙΚΙΝΕ" 1 ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ INNOHEPP ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΕΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ. ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΣΟΥ ΡΥΘΜΙΖΕΙ ΤΑ ML ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ.

Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ 7 ΜΗΝΩΝ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ.ΦΙΛΙΑ .ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ολη μερα ειμαι εδω σημερα!

ελευθερια μου σε ευχαριστω ειναι απιστευτο ποσες κοπελες αντιμετωπισαν το ιδιο προβλημα τι να πω και εγω δεν το περιμενα μαλλον θα αρχισουμε προσπαθειες απο αυτο το μηνα και θα δουμε τι θα γινει πρεπει να παω να κανω και τον κολπικο υπερηχο η καθημερινοτητα σου ητανε φυσιολογικη εννοω οι ενεσεις χρειαζονται ψυγειο πρεπει να γινονται συγκεκριμενη ωρα καθε μερα επερνες παιδικη ασπιρινη πριν μεινεις εγκυος?μετα τη γεννα περνεις κατι γιατι διαβασα περιστατικα που συνεχιζουν εφορου ζωης οχι ενεσεις ασπιρινη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ έγραψε:

Σε ευχαριστω πολυ ντάλια,μετα απο ποσο καιρο ξαναεμεινε εγκυος?Νομιζα οτι γινεται αυτη η εξεταση ενω εισαι εγκυος...

Ανέφερα ότι την εξέταση δεν στην κάνουν όταν έχεις μείνει 1η φορά έγκυος αν δεν έχεις κάποιο ιστορικό! Δεν είπα ότι δεν την κάνουν καθόλου Λένα μου! Απ'όσο ξέρω, είχες κι εσύ μια ατυχή 1η εγκυμοσύνη και το έψαξαν στην 2η! Έτσι συνέβη και με την νύφη μου! Έχασε 2 μωράκια! Ντάλια μου, έμεινε έγκυος Μάιο και έκανε απόξεση Αύγουστο, ξαναμένει Οκτώβρη και κάνει απόξεση Δεκέμβρη, μένει Μάρτη γεννάει επιτυχώς Νοέμβρη και καπάκι ξαναμένει Φλεβάρη και γεννάει και πάλι επιτυχώς Οκτώβρη!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να μεινω και εγω τοσο γρηγορα εγκυος να μου πανε ολα καλα τωρα που εμαθα το λογο...(2 εγκυες στη δουλεια επιδημια εχει πεσει μονο εγω αδεια...)

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...