Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ?


Recommended Posts

Η αληθεια ειναι οτι κι'εγω του βαζω πολυ κρεμα... μαλλον πρπει να το ειωσω τωρα που το σκεφτομαι...!!!

Καθε φορα τον πλενω με νερακι και παιδικο σαπουνακι, και μετα, αφου τον σκουπισω καλα, του βαζω με ενα βαμβακι λιγο baby oil, και μετα την κρεμα... της "πενατεν" χρησιμοποιω... καμια φορα βαζω και σκετο λαδακι... το λαδακι θρεφει το δερμα και αποτρεπει το συγκαμα απο την πανα...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κοριτσια δεν το ηξερα και εγω της βαζω σε καθε αλλαφη πανας...

α!θα το μειωσω!!

εμεις βαζουμε της σέμπα med την healing cream πολυ καλη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παλι κοριτσια μαλλον εχει πολυ καλο δερμα γιατι ποτε δεν τον επλενα σε καθε αλλαγη πανας(ντρεπομαι που το λεω)τον καθαριζα με μωρομαντηλο,

του εβαζα κρεμα(φυσάν)και ok.

μετα απο κατι μηνες περιπου στον 6ο αν θυμαμαι σταματησα να του βαζω κρεμα σε καθε αλλαγη και του εβαζα μονο μια φορα την ημερα η δυο,οταν

τον εκανα μπανιο μετα το λαδακι που του εβαζα.

ευτυχως δεν μου εχει ποτε συγκαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΨΕΥΔΑΡΓΥΡΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕ Η ΡΑΦΑΕΛ, ΚΡΟΥΣΤΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΦΡΕΖΥΝΤΕΡΜ ΤΟ ΥΔΡΟΓΑΛΑΚΤΩΜΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΠΛΩΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΘΕΛΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΚΡΕΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΑΣ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ!!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΔΥΟΜΙΣΙ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕ ΒΑΖΩ ΣΥΧΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ SWEETMAMMY ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟ!!!ΕΝΥΔΑΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ!ΕΓΩ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΜΕ ΒΑΜΒΑΚΑΚΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΗΣ!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΑΟΣΜΟ ΕΤΣΙ ΤΟ ΡΟΖ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

εμενα παλι κοριτσια μαλλον εχει πολυ καλο δερμα γιατι ποτε δεν τον επλενα σε καθε αλλαγη πανας(ντρεπομαι που το λεω)τον καθαριζα με μωρομαντηλο,

του εβαζα κρεμα(φυσάν)και ok.

μετα απο κατι μηνες περιπου στον 6ο αν θυμαμαι σταματησα να του βαζω κρεμα σε καθε αλλαγη και του εβαζα μονο μια φορα την ημερα η δυο,οταν

τον εκανα μπανιο μετα το λαδακι που του εβαζα.

ευτυχως δεν μου εχει ποτε συγκαει.

καλε τι ντρέπεσαι !!! από τότε που έγινε 8 κιλά και δεν μπορώ να τον βάλω στον νιπτήρα και το να τον κρατάω πάνω από την μπανιέρα το φοβόμουνα μην μου πέσει (κουνιόταν παρα πολύ) τον καθάριζα με μωρομάντιλα .tor όταν κάνει κακάκια (μια φορα την ημερα) επιτέλους στέκεται μονος του και τον πλένω.αλλα τόσους μήνες δεν ήξερα τι πάει να πει σύγκαμα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εγω δεν βαζω κρεμα. Απλα τον πλενω σε καθε αλλαγη πανας με χλιαρο νερακι χωρις σαπουνια κλπ. Μονο οταν κοκκινησει λιγακι...βαζω λιγη Sudocream

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

εμενα παλι κοριτσια μαλλον εχει πολυ καλο δερμα γιατι ποτε δεν τον επλενα σε καθε αλλαγη πανας(ντρεπομαι που το λεω)τον καθαριζα με μωρομαντηλο,

του εβαζα κρεμα(φυσάν)και ok.

μετα απο κατι μηνες περιπου στον 6ο αν θυμαμαι σταματησα να του βαζω κρεμα σε καθε αλλαγη και του εβαζα μονο μια φορα την ημερα η δυο,οταν

τον εκανα μπανιο μετα το λαδακι που του εβαζα.

ευτυχως δεν μου εχει ποτε συγκαει.

ΚΑΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.

ΕΓΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ

ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ Η SUDOCREAM,

ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ

ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ

ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΗ

ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ(ΔΕ ΜΟΥ ΧΕΙ ΣΥΓΚΑΕΙ ΠΟΤΕ)

ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΛΕΝΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ BABY OIL

ΓΙΑ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ

ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΟΥΝ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΤΑΝ

ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΚΤΩΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΛΥΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ.

ΕΓΩ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΛΕΝΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΛΕΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΜΑ.

ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ,ΤΟΝ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟ,ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειναι 9300 και τα κανει 4-5 φορεσ τη μερα σε καθε γευμα δλδ οποτε μου πεφτει η μεση να τον παω στο νιπτηρα αλλα τον πλενω παντα και μετα WELEWA ΚΡΕΜΟΥΛΑ ..ΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ...ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΕΛΙΚΑ.....ΣΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ...ΕΦΤΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑ Η ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ βάζω Frezyderm σε καθε αλλαγη, απλώνεται πολυ καλα και δεν ειχαμε ποτε προβλημα!!! Μετα απ'οσα διαβασα ομως, θ'αρχισω σιγα σιγα να την κοβω..... ;);) Μεγαλωσαμε κιολας..... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακη αντι να τον πλενεις, σκουοηζε τον με βρεγμο βαβμακερο πανακι. ΡΕγω πηρα μια λεπτη μακο μπλουζα του αντρα μου, την εκκανα κομματακια μεγαλουτσηκα, και οταν τον αλλαζω και δεν μπορω να τον πλυνω, το βρεχω με ζετσο νερακι, το στιβω ελαφρα και τον σκουπιζω. Αν και εγω καταβολευτηκα με τον μπιντε. Ποτε δεν τον χωνεψα αλλα ειναι το μοναδικο πραγμα στο οποιο χρισημευσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΥΣΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΝ ΠΕΝΑΤΕΝ ΚΑΙ ΦΙΣΣΑΝ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΛΑ ΒΖΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκια μου με αγχώσατε τώρα..Δεν κάνει να χρησιμοποιούμε συνέχεια δηλαδή κρεμούλες;;;

Εγώ από την ημέρα που βγήκαμε από το μαιευτήριο μέχρι και σήμερα κάθε φορά που έκανε πιπί της και κακάκια την έπλενα κανονικά με αφρόλουτρο, μετά της έβαζα λαδάκι και από πάνω κρεμούλα συγκάματος..Στην αρχή "πενατεν" και μετά από δυο μήνες sudocrem.

Ακόμα και τώρα την πλένω πολύ συχνά (4-5 φορές την ημέρα) και ακολουθώ την ίδια διαδικασία...Μόνο όταν είμαστε έξω και κάνει κακάκια της την κάνω με μωρομάντιλα...Αλλά όταν γυρίσουμε σπίτι αμέσως την πλένω...

Η αλήθεια είναι ότι μου έχει κοπεί η μέση, αλλά τι να κάνω...

Όμως βρε κορίτσια έχει τώρα 2-3 μέρες που ανάμεσα στα μπουτάκια καιβ στο πιπί της, ενώ δε φαίνεται κοκκινίλα, οταν την πιάνω εκεί, είναι σαν να ξεφλουδίζει...Σαν πετσούλα, κάτι τέτοιο...Δεν μπροώ να το περιγράψω αλλιώς...Αλλά οπτικά δε φαίνεται κάτι...

Λέτε να έχει τίποτα το κοριτσάκι μου;;;υπάρχει λόγος να ανησυχώ;;Να πάρω τηλ το γιατρό;;;Τι λέτε;;;

Ααααα...Περιμένουμε να σκάσουν και τα πάνω δοντάκια μας...Υπάρχει περίπτωση να είναι από αυτό;;;

Η μήπως επειδή μέσα σε 20 μέρες δοκίμασα 2 διαφορετικά λαδάκια...Μέχρι τώρα της έβαζα το baby oil της Johnson. Και το κατήργησα γιατί που είπαν ότι έχει κρκινογόνα συστατικά..Έτσι, πήρα απο τα βιολογικά ένα λαδάκι (eco νομίζω ότι λέγεται) και μετά από μια εβδομάδα πήρα της weleda... Μετά από αυτό παρατήρησα αυτό το "ξεφλούδισμα"...

Ουφ..Σας έπρηξα..Αλλά αγχώθηκα με αυτά που διαβάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουκι μου...

και εγω του βαζω sudocrem...

στην αρχη του εβαζα παντα μετα απο καθε αλλαγη πανας... εβρεχα χαρτακι με χλιαρο νερο τον σκουπιζα και μετα κρεμουλα...

τωρα του βαζω οταν κανει κακακια, τον καθαριζω με μωρομαντηλα και μετα απο το μπανιο του το βραδυ που θα μεινει σχεδον ολη νυχτα με την ιδια πανα αφου δεν ξυπνησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ έγραψε:

καλε τι ντρέπεσαι !!! από τότε που έγινε 8 κιλά και δεν μπορώ να τον βάλω στον νιπτήρα και το να τον κρατάω πάνω από την μπανιέρα το φοβόμουνα μην μου πέσει (κουνιόταν παρα πολύ) τον καθάριζα με μωρομάντιλα .tor όταν κάνει κακάκια (μια φορα την ημερα) επιτέλους στέκεται μονος του και τον πλένω.αλλα τόσους μήνες δεν ήξερα τι πάει να πει σύγκαμα !!!!

πωπω κοριτσια εμενα η δικια μου ειναι τωρα 13 κιλα και ακομα στον νιπτηρα μου εχει πεσει η μεση ο αυχενας αφηστε τα...

βλακεια κανω δηλ.ε?

δηλαδη εσεις καθε ποτε τα αλλαζετε ποσες φορες εμενα κανει 2 φορες το πολυ την ημερα κακα και εκει την πλενω κανονικα και με σαπουνακι

και για τσισα την αλλαζω και την πλενω 8 φορες μειον οι 2 που ειναι με τα κακα 6 πειτε συνολο σαν μεσο ορο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"κεσιλια" έγραψε:

Κατερινακη αντι να τον πλενεις, σκουοηζε τον με βρεγμο βαβμακερο πανακι. ΡΕγω πηρα μια λεπτη μακο μπλουζα του αντρα μου, την εκκανα κομματακια μεγαλουτσηκα, και οταν τον αλλαζω και δεν μπορω να τον πλυνω, το βρεχω με ζετσο νερακι, το στιβω ελαφρα και τον σκουπιζω. Αν και εγω καταβολευτηκα με τον μπιντε. Ποτε δεν τον χωνεψα αλλα ειναι το μοναδικο πραγμα στο οποιο χρισημευσε!!!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ?(Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΙ2 έγραψε:

πωπω κοριτσια εμενα η δικια μου ειναι τωρα 13 κιλα και ακομα στον νιπτηρα μου εχει πεσει η μεση ο αυχενας αφηστε τα...

βλακεια κανω δηλ.ε?

δηλαδη εσεις καθε ποτε τα αλλαζετε ποσες φορες εμενα κανει 2 φορες το πολυ την ημερα κακα και εκει την πλενω κανονικα και με σαπουνακι

και για τσισα την αλλαζω και την πλενω 8 φορες μειον οι 2 που ειναι με τα κακα 6 πειτε συνολο σαν μεσο ορο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΤΟ PH ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΜΕ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ..ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΧ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 9 ΩΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ 10 ΜΕΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

ΑΦΡΟΔΙΤΗ έγραψε:

πωπω κοριτσια εμενα η δικια μου ειναι τωρα 13 κιλα και ακομα στον νιπτηρα μου εχει πεσει η μεση ο αυχενας αφηστε τα...

βλακεια κανω δηλ.ε?

δηλαδη εσεις καθε ποτε τα αλλαζετε ποσες φορες εμενα κανει 2 φορες το πολυ την ημερα κακα και εκει την πλενω κανονικα και με σαπουνακι

και για τσισα την αλλαζω και την πλενω 8 φορες μειον οι 2 που ειναι με τα κακα 6 πειτε συνολο σαν μεσο ορο...[/quote:2ofrtk4h]

xaxaxaxa όταν κάνει τσίσα με ένα "μορομαντιλο" τον καθαρίζω .είναι στεγνός δεν έχει υγρασία .όταν κάνει κακάκια τον πλένω .....ειδικά όταν βγαίνουν μέχρι τον αυχένα!!!! :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι μωρομαντηλα χρησιμοποιω απο την αρχη, κρεμμα δεν βαζω παντα αν την αλαξω στο τριωρο που τρωει και δεν εχει κανει πολλα τσισα την καθαριζω και της βαζω κρεμα στο επομενο αλαγμα, οταν κανει κακα κατω απο την βρυση θα την βαλω γιατι κανει μια φορα την ημερα και γεμιζει ολη την πανα και οχι μονο χαχα, παντως εμενα ποτε δεν παθαν τιποτα ουτε συγκαματα, ο μικρος μια φορα μου ειχε κανει ενα απλο συγκαματακι και τωρα που μεγαλωσε μια χαρα ειναι χωρις να ειναι ευαισθητος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...