Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ


ΣΩΣΩ

Recommended Posts

βρε κοριτσια καλησπερα σας.θα ηθελα να μου απαντησετε αν ξερετε τι σημαινει το αιμα στα κακα. εχω 1 κοριτσι 4 εβδοαμδων και ειδα 3 σταγονες στα κακα της. ξερετε κατι;;ειμαι η αδερφη της θουλης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

puppeta έγραψε:

βρε κοριτσια καλησπερα σας.θα ηθελα να μου απαντησετε αν ξερετε τι σημαινει το αιμα στα κακα. εχω 1 κοριτσι 4 εβδοαμδων και ειδα 3 σταγονες στα κακα της. ξερετε κατι;;ειμαι η αδερφη της θουλης..
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλως ηρθεςςςςςςςςςςςς :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλός ήρθες αδερφή τις θούλις!!!!!!!!!!!!!!φιλάκια στη μπεμπούλα σου,δεν έχω ιδέα να σου απαντήσω !!!!!!!!!είμαι η γιώτα ,φιλί τις "μαρθουλινας"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΗΠΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 35 ΜΕΡΕΣ Κ ΜΟΝΟ 1 ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΔΙΝΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΓΑΛΑ...ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...!ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

καλός ήρθες αδερφή τις θούλις!!!!!!!!!!!!!!φιλάκια στη μπεμπούλα σου,δεν έχω ιδέα να σου απαντήσω !!!!!!!!!είμαι η γιώτα ,φιλί τις "μαρθουλινας"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες αδελφη της θουλις!

Ειμαι η Ελενη!

Φιλη της αδελφης σου ομολογω να πω πως δεν ειμαι, αλλα δεν σου κριβω οτι ειναι μια απο τις συμπαθειες μου!

Ευχομαι λοιπον αφου εισαι η αδελφη της θουλης που ειναι μια απο τις συμπαθειες μου, να γινεις και εσυ!

Καταρχην να σου ζησει το μωρακι σου!

Ποσες φορες ειδες το αιμα?

Μπορει να ειναι αλλεργια αλλα ισως ειναι και καμια εσωτερικη ραγαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Καλως ηρθες αδελφη της θουλις!

Ειμαι η Ελενη!

Φιλη της αδελφης σου ομολογω να πω πως δεν ειμαι, αλλα δεν σου κριβω οτι ειναι μια απο τις συμπαθειες μου!

Ευχομαι λοιπον αφου εισαι η αδελφη της θουλης που ειναι μια απο τις συμπαθειες μου, να γινεις και εσυ!

Καταρχην να σου ζησει το μωρακι σου!

Ποσες φορες ειδες το αιμα?

Μπορει να ειναι αλλεργια αλλα ισως ειναι και καμια εσωτερικη ραγαδα!

:blush::blush::blush::blush::blush: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!! Καλωσηρθες κ απο μενα!! Ειμαι η Λενα κ τη συμπαθω πολυ την αδερφουλα σου!!!! Αλλεργια ειναι το αιμα στα κακακια η καμια ραγαδα οπος ειπε κ η καντινου. Το εχει κανει πολλες φορες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσακι!!!

Να σου ζησει η μικρουλα σου!!!

Καλα τα πατε εμαθα!!!!!!!!Μπραβο!!

Παρατηρησε αν υπαρχει αιμα σε ολες τις κενωσεις και πως εμφανιζεται.

Αν ειναι σαν ινες ή σταγονες.

Ποσο φορμουλα πινει τελικα?Υποαλλεργικο ή κανονικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να ειναι μικροβιο κ το βλεπεις με καλλιεργεια, θρομβοφιλια, γαστρεντεριτιδα ή το ποιο συνηθισμένο αλλεργια στο αγελαδινο γαλα...εγω εκανα στην αρχη καλλιεργεια να αποκλεισουμε μικροβιο, τις θρομβοφιλιας που ηταν οκ, γαστρενετριτιδα θα εχει κ αλλα συμπτωματα οποτε εμεινε η αλλεργια.ολα τα patch test, rast στο αιμα βγηκαν οτι δεν εχει καποιο ειδος αλλεργιας.αυτο θεωρειτε αλλεργικη προκτωκολλητιδα κ ειναι μεχρι να ωρημασει το εντερακι τους.

εμενα μου εμφανισε αιμα στα κακα 2 μηνων ειναι αναλογα τον οργανισμο...της αδελφης μου 12 ημερων..και η δυο μας θηλάζαμε αποκλειστικα...(περνανε απο τις τροφες μας στο γαλα)...αφου εκανα διαιτα σχεδον 1 μηνα δεν ξαναεμφανισε αιμα...αλλα αυτο τον μηνα επειδη ειχε επιβαρυνθει το εντερακι του εβγαζε σχεδον καθε μερα.ετρωγα μονο πατατες μακαρονια κοτοπουλο αρνι μηλο αχλαδι. απο 11 μηνων μεχρι 17 επινε το στοιχειακο "νεοκατε" και τωρα εδω κ 3 μηνες το υποαλλεργικο "αλθερα".δεν του εχει περασει ακομα αλλα ειμαστε καλυτερα...

το αιμα το επιβεβαιωνεις στα κακα του με εξεταση mayer κοπρανων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...