Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ!!!!!


Recommended Posts

αχ κοριτσακια μου,πεταω στα συννεφα!!!!

πηγα σημερα να δω το μωρακι μου ποσο μεγαλωσε!!!

ολοκληρο μπεμπακι εγινε(3 εκατοστα,χιχιχι!!!!)

με το που μου εβαλε τον υπερηχο,ειδα ενα νινακι να κουνιεται συνεχως!!!επαθα πλακα!!!κουνιουνται απο τοσο μικρα????κουναει χερακια,ποδαρακια,μεσα στη ζωντανια ειναι :laugh: !!!! ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι ζωηρουλι!!!!! :woohoo:

τρελαθηκα κοριτσια,συγκινηθηκα απιστευτα!!!!

αυτο ειναι το μωρο μου,ελεγα????? :woohoo: :woohoo:

δεν το πιστευω οτι μου συμβαινει αυτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε βλεπω και σε σενα συντομα κοπελαρα μου κατα δαφνη μερια ετσι μας κανουν τα σκατουλια μας να χανουμε τα λογικα μας :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ εδώ και 7,5 μήνες βιώνω τον ίδιο έρωτα...όλα τα άλλα τώρα μου φαίνονται τόσο λίγαααααααα που απορώ με όλες τις βλακείες που κατά καιρούς χαλιόμουνα.

Κοίτα να απολάυσεις τον έρωτά σου γιατί τα καλύτερα έρχονται!

Μακάρι στο μαμμυ να υπάρχουν μόνο τέτοια ποστ απο εδώ και πέρα για όλα τα κορίτσια :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkostaki kαι που εισαι ακόμα ???

Είναι τόσο όμορφη η διαδρομή της εγκυμοσύνης που καθε φόρα ανακαλύπτεις

καινούργια πράγματα και λες μα πως γίνεται αυτό ???

Και όμως καλούμαστε να πραγματοποιήσουμε το πιο σημαντικό θαύμα

της φύσης και είναι υπεεεεεεεεεεεεεροχοοοοοοοο!!!!!

Σου επιτρέπω να τρελαθείς ελεύθερα διότι και εγω ετσι κανω :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

:P:P:P:P:P :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου τι ωραια!!!

Χαιρομαι πολυ για σενα!!!

Ενα χαρουμενο γοργονακι απολαμβανει την "πισινα" του!!!

Καλη συνεχεια!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το μπεμπακι σου και με το καλο να το κρατησεις αγκαλιτσα!

Απολαυσε αυτους τους μηνες που το εχεις μεσα σου να μεγαλωνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι τοσο ευτυχισμενη!!!!!!!!τοσο συγκινημενη!!!!

ειχα πολυ αγχος πριν μπω στο ιατρειο γιατι ειμαι 10 εβδομαδων και δεν εχω και πολυ καλη εμπειρια στο παρελθον(10 εβδομαδων ειχα παλιδρομηση,μακρια απο μας!!!!)

αλλα τωρα ολα προχωρουν ρολοι!!!!μια χαρα ειναι το νινακι μου!!!

κι εγω,ειμαι καλυτερα απο ποτε!!!!

ευχομαι ολες οι κοπελες που προσπαθουν,να μεινουν εγκυουλες γρηγορα!!!αυτα τα χριστουγεννα να πραγματοποιηθουν ολες οι ευχες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν πρωτομπήκα στο mammy το πρώτο ποστ που διάβασα ήταν το δικό σου και θυμάμαι ακόμη αυτά που έγραφες και πόσο πληγωμένη ήσουν...

...και τώρα όμως χαίρομαι τόσο πολύ γι' αυτά που βιώνεις και για τα συναισθήματα που σε πλημμυρίζουν!!!

Καλή συνέχεια σου εύχομαι και ακόμη μεγαλύτερη ευτυχία και αγάπη για το μωρό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!και που να το πάρεις και αγκαλιά!!εγώ πια είμαι πιο πολύ ερωτευμένη με τον γιο μου παρα με τον άντρα mou.me το καλο τη έρθει το μωράκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ" μου ευχομαι παντα να εισαι τοσο χαρουμενη κ ευτυχισμενη

κουκλιτσα μου με το καλο να υποδεχθεις το ζουζουνιαρικο πλασματακι σου

γλυκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο γλυκειά μου!! Χαίρομαι που όλα πηγαίνουν καλά :)

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και προετοιμάσου για πολλές-πολλές ακόμη συγκινήσεις!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έυχομαι κι εγώ να το χαρείς και να σου ζήσει το μωράκι σου...αυτές οι στιγμές είναι μοναδικές για όλες τις μανούλες!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ,ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ & ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ & ΔΥΝΑΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία που είναι... Θυμήθηκα τώρα τα δικά μου και την συγκίνηση που έπαιρνα κάθε φορά. Τρέλα... :woohoo:

Με το καλό και τα καλύτερα έρχονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά.

Κι εγώ όταν το είχα δεί στον υπέρηχο να κουνιέται τόσο πολύ είχα πάθει την πλάκα μου.

Όταν όμως τον είδα live την πρώτη φορά και τον κράτησα στην αγκαλιά μου, αναφώνησα:" Έχω ερωτευτεί τον ίδιο άντρα δεύτερη φορά". Ίδιος ο άντρας μου είναι ο πρίγκηπάς μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γλυκιες ευχουλες!!!!!ευχαριστω πολυ!!!

παντως ηδη εχω καταλαβει οτι θα ειμαι πολυ χαζομαμα!!!!

δεν το συζητω!!!το καημενο το μωρο μου τι θα τραβηξει!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ζηλευωωωω,θελω κι εγω να περασει ο καιρος...αχαχαχχαα

Μπραβο αλκοστακι μου,χαιρομαι για σενα!!!

εμας ειναι τοσοδουλι ακομη και δεν ακουσαμε ουτε καν τη καρδουλα του μωρε...σε 2 βδομαδες ομως,θα παμε ξανα!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα και ευχομαι να συνεχιστει ετσι ηρεμα και γλυκα η εγκυμοσυνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως είπε κ το "νινακι" ..τα καλύτερα έρχονται!!

Να δείς τρέλα που θα πάθεις όταν θα είναι μικρούλης κ θα σε κοιτά στα μάτια όταν θα το ταίζεις,όταν θα κοιμάται πάνω σου κ θα κρατάει με τα δαχτυλάκια τη μπλούζα σου,όταν θα κουνιέται ολόκληρος χαρούμενος οταν του μιλάς,όταν θα λέει τα πρώτα του λογάκια-αγκού-αγκού....και πολλά άλλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μας πήραν φαλάγγι τ' αγόρια!!! χαχαχαχα
    • @BenarΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Άντε ωραία πάει και η Doppler μια χαρά είσαι κοντεύεις σε 2 βδομαδες θα μπεις στο μήνα σου δηλαδή πωπω με το καλό το μωρακι σου εγω ειχα πάρει ένα βιβλίο αλλά να σου πω την αλήθεια δεν το πολύ ξεφύλλισα κιολας δεν αν αξίζει για να σου το προτείνω 
    • Σε καταλαβαίνω γιατί και γώ τσιγαρο κάνω κατά βάση το βράδυ που κοιμούνται τα παιδιά για να χαλαρώσω.  Αλλα είχα διαβάσει μια έρευνα πριν μείνω έγκυος και με είχε τρομάξει και έτσι το έκοβα με το που εμένα, βέβαια ξανά λεω ότι δεν κάπνιζα πολύ. Κανε μια προσπάθεια….μπορεις να το μειώσεις!!!!  Ας μην γινόμαστε επικριτικές, δεν ειμαστε όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. Ας ειμαστε υποστηρικτικές…είναι κάτι που θα εξασκήσουμε πολύ μετά με τα παιδιά μας!!!!
    • Ααα ωραία 😅 να έχω το νου μου δηλαδή αλλά εντάξει το πρόβλημα είναι αν έχεις και πόνο.. πόνο δεν είχα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη όταν το ένιωθα ούτε τώρα (για την ώρα τουλάχιστον ) 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...