Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο καρδιά μου...


hope_89

Recommended Posts

Λυπάμαι πολύ... Προσπαθησε να εισαι καλα για το κοριτσακι σου... Και το μικρο σου αγγελακι να εισαι σιγουρη πως θα σας προσεχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟ SITE KAI MOY ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ) ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!!!!!!!!! ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ!

ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ !!!

ΕΜΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ , ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΓΩΝΑ, ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ

ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΛΑ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΛΕΚΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηοpe-Νέλλυ μου...

:(:(:(:(:(:(:(

Πραγματικά πάγωσα...!

Το αγγελάκι σας θα σας φυλάει...

Καλό κουράγιο...!

Ο άντρας σου που σε υπεραγαπάει-η Αννούλα σας-η αγάπη σας,

θα σου φέρει δύναμη...

Η απώλεια σημαδεύει...

Την έχω νιώσει στο πετσί μου σκληρά...

Όμως η ψυχούλα θα αναρωτιέσαι;;;Γιατί;;;

Είναι τραγικό...

Δυστυχώς κάποια πράγματα γίνονται...

Είσαι νέα, θα γίνεις πάλι μανούλα!!! :)

Καλή ΔΥΝΑΜΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...

ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ... ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ

ΔΥΣΚΟΛΟ...ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ...ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ

ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ

ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΘΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ...

ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ? ΓΤ ΣΥΝΕΒΕΙ ?

ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΖΑ...ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δεύτερη δύσκολη νύχτα...Αλλη μια νύχτα που δεν ζει το μωρό μου.Χτες δεν κοιμήθηκα.Με πιάνει πάλι το παράπονο.Ψάχνω στον ουρανό να βρω και το δικό μου αστεράκι....δεν μπορώ να κοιμηθώ.Κορίτσια μου λείπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνέβη γιατί δεν πρόσεχα.Γιατί μετά την αποκόλληση ενώ ξεκουραζόμουν σε πλήρη ακινησία κουράστηκα απότομα.Για αυτό σας λέω πως φταίω εγω.Το ήξερα και δεν πρόσεξα.Μόνο εγώ φταίω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω πολυ καλα πως οτι και να σου πουμε ειναι λιγο...σε καταλαβαινω απολυτα γιατι κι εγω βιωνω το θανατο του μοναδικου αδερφου μου που μας εφυγε τοσο ξαφνικα μολις 24 χρονων....δε θα ξεχασεις ποτε το Αγγελουδι σου, μα θα συνεχισεις για εκεινο και την κορουλα σου...το ιδιο εκανα κι εγω...εχω μια κορουλα 2 χρονων και για εκεινη μονο σηκωσα το κεφαλι και προχωρησα και τωρα περιμενουμε το αδερφακι της...ετσι καλη μου θα κανεις κι εσυ....θα συνεχισεις...Η κορουλα σου αξιζει ενα αδερφακι και θα της το χαρισεις συντομα...και το μικρο σου αγγελουδι θα σου χαμογελαει παντα απο ψηλα....καλη δυναμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλυ, μην κατηγορείς τον εαυτό σου...

Κι όλη μέρα να ξάπλωνες και να μην κουνούσες ούτε το μικρό σου δαχτυλάκι, μπορεί πάλι να συνέβαινε...

Αγκάλιασε τον αντρούλη σου και τη γλυκιά σου Αννούλα και πάρε δύναμη από αυτούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλη μην λες τετοια πραγματα δεν φταις εσυ? Ο γιατρος μου λεει οτι οτι ειναι να γινει θα γινει...ειναι πανω απο τις δυναμεις μας υπαρχει ο θεος...τι να κανουμε!

Κ ξαπλα να καθόσουν θα γινόταν μη σκεφτεσαι ετσι.

Ξερω κοπέλες που τα χαναν ενω ηταν ξαπλα σε πληρη ακινησια...κ εγω ειχα αποκολλησει κ εκανα χιλια δυο κ στην δουλεια πηγαινα....δεν εγινε τιποτα ομως, κ οταν δεν ειχα αποκολλησει στο δευτερο παει εφυγε!!!

Ειναι ολα γραμμένα γλυκια μου...και τα ζούμε ολες εμεις που τα θελουμε τοσο μα τοσο πολυ!ΓΙΑΤΙ παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina ξέρω οτι δεν θα την δω ποτέ.Δεν πρόλαβα να την γνωρίσω.Είναι τόσο άδικο...Είναι τόσο άδικο να χάνεις το παιδί σου.Δεν μου δόθηκε η ευκαιρία να την κάνω κάτι για να την κρατήσω.Θα το έκανα χωρίς σκέψη!Μπορεί να πόνεσε η μικρούλα μου όταν έφευγε...Ποτέ δεν θα μάθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ κορίτσι μου..Ναι ξέρω και γω πώς νοιώθεις όπως και πολλά κορίτσια που μας διαβάζουν. :(

Μόνο μην κατηγορείς τον εαυτό σου.Και γω το ίδιο έκανα ώσπου κατάλαβα ότι ήταν ανώφελο.Πραγματικά όλα για κάποιο λόγο γίνονται.Ε ναι και δυστυχώς ήταν να γίνει.Το γιατί μόνο οΘεός το ξέρει.Πάρε αγκαλίτσα το κοριτσάκι σου και ο μόνος που θα σε βοηθήσει είναι ο χρόνος.Δεν είναι τυχαίο που σου το λέμε όλες εμείς πουθ είχαμε μία παρόμοια εμπειρία :)

Σε φιλώ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΖΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΟΜΩΣ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΥΛΑ

ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΓΩ 5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΑΚΗΝΙΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πώς θα ήταν...είναι βασανιστικό...!

Αν ήταν αλλιώς...

Και όντως το παιδί σου είναι η ασύγκριτη απώλεια...!!!

Απώλεια όμως αγαπημένων σου προσώπων, που στηρίζεσαι σε αυτούς...

Που έπειτα έχεις ν'αντιμετωπίσεις πολλά...για μια ζωή!!!

Και εκεί που ορθοποδείς, βιώνεις πάλι και χειρότερα το ίδιο...

Δεν συγκρίνω τις απώλειες, προς Θεού!!!

Απλά λίγη παρηγοριά...Η απώλεια βαθειά ριζωμένη...

Πάντα ένα γιατί;;;Πάντα ένα ανεκπλήρωτο όνειρο...!!!

Σε αλλάζει;;;σε διαπαιδαγωγεί;;;

Μόνο μην αυτοκατηγορείσαι...!

Ήταν να συμβεί και συνέβη...

Το γιατί πάντοτε παραμένει...!

Άγγελος ήρθε και άγγελος έφυγε...

Οι Άγγελοι δεν νιώθουν πόνο...

Ο Θεός τους έχει δίπλα του...

Ο πόνος δυστυχώς τους από πίσω στιγματίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω το σκεφτομαι ποσο θα πονεσε προσπαθοντας να ζησει...ειναι ακριβως οι ιδιες σκεψεις...οταν βρισκομαστε στο ιδιο σημειο...ΓΙΑΤΙ σε εμας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΡΕ ΝΕΛΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ !!!!!!!! ΔΑΚΡΥΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ .ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?

Μονο κουραγιο και υπομονη!Ειμαι εδω για σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ενιωσα 9 χτυπηματακια στην κοιλια σαν τσιμπιματα επαναλαμβανομενα αφου μετρουσα μεχρι το 60 και ξανα επαεναλαμβανοτανε πηρα το ρολοι να κρατησω χρονο κατι σαν γεννα μου θυμισε φοφηθηκα και εκεινη τη στιγμη σταματησε νομιζα οτι ολα καλα θα πανε μετα το ειπα και αυτο στο γιατρο μου ειπε μην τα συνδεεις δεν ξερουμε.

Δεν τη χαρηκα λεπτο την εγκυμοσυνη μου...

χαμηλη χοριακη...

κυστη ξαφνικη στη δεξια ωοθηκη μου απαγορευσε sex και σκυψημο.

1η αποκολληση.

2η αποκολληση και επεσαν και οι χτυποι της καρδιας.

οι αποκολλησεις εκλεισαν η καρδια σταματησε.

αποξεση.

ηταν το πρωτο μας αγγελακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΕΛΛΥ ΜΟΥ. ΠΑΡΕ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΣ..ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΔΕ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ.Ο ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλη λυπάμαι πάρα μα πάρα πολύ. Δεν ξέρω τι να πω.

Αυτές τις μέρες έχω στενοχωρηθεί πάρα πολύ γιατί και η αδερφη του άντρα μου (η Βούλα που είναι μέλος στο μαμιλαντ) έχασε το δεύτερο μωράκι της.

Μπορεί να μην τα λέμε πολύ συχνα, γιατί πολλές φορές μπαίνω αλλα λόγω κούρασης δεν συμμετέχω πάντα, αλλά πολλές φορές διάβαζα απαντήσεις σου και μου φαίνεται λες και σε ξέρω. Είσαι πολύ γλυκός άνθρωπος και γεματη αγάπη. Προσπάθησε όσο μπορείς να πάρεις κουράγιο από το κοριτσάκι σου και τον άντρα σου που τόσο πολύ σε αγαπούν.

Ελπίζω με τον καιρό να απαλύνει ο πόνος που νοιώθετε εσύ και ο άντρας σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι γλυκιά μου ... Λυπάμαι πολύ ... Αχ κορίτσι μου... μάζεψε τα κομμάτια σου.., ξέρω είναι δύσκολο αλλά ... Καν το για την οικογένεια σου, για σένα ... Είσαι μικρή , και δεν πρέπει να χάσεις το κουράγιο κ την υπομονή σου.. Η ζωή είναι μπροστά κ μας περιμένει... Φρόντισε εσένα κ αυτούς που σ'αγαπάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...