Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΓΟΡΙΩΝ


Recommended Posts

Με τα κοριτσάκια έχω τρέλα παντα έλεγα πως θέλω να κάνω 3.

Όταν έμαθα πως ήμουν εγκυος σε αγοράκι έκανα 5 μήνες για να το

συνηθίσω.Τώρα ομως λέω τι χαζομάρες έλεγα.....

Είμααι τρελαμένη με τον ΓΙΟ ΜΟΥ κα δεν τον αλλάζω με τίποτα....

Άσε που τα αγοράκια είναι πιο πολυ κολημένα με εμάς....

Άυτο θα το καταλάβεις μολις με το καλό τον κρατήσεις στην αγκαλια σου.

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ πάντα ήθελα να κάνω αγοράκι !!!

να του φοράω τιραντουλεσ και σαλοπετεσ και να μου χει τρελή αδυναμία !!!

τώρα αφού έκανα θα ήθελα ένα κοριτσάκι για να γνωρίσω και αυτήν την χαρά και να τα δω λίγο ροζ :laugh:

αλλά αν δεν έρθει και μας ξανά έρθει αγοράκι δεν με πειράζει καθόλου ...είναι πολύ γλυκά τα αγοράκια και πολύ πιο ευαίσθητα από τα κοριτσάκια .

το ροζ θα το βάλω στο δωμάτιο μου έτσι για να βλέπω και κάτι θηλυκό :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Εγώ είμαι μαμά κοριτσιού.. χωράω στο θέμα σας? :P

Ήθελα γιο με 1000! Και θέλω εννοείται το δεύτερο πέρα από γερό να κάνει πιπί του και όρθιο! ;)

Με είχε πιάσει το οιδιπόδειο πριν καλά καλά μάθω το φύλο του μωρού!

Όταν έμαθα ότι έχω κορίτσι, πέρασα ένα στιγμιαίο σοκ, αλλά σιγά σιγά συνήθισα στην ιδέα. Μου πήρε βέβαια αρκετό καιρό να μην πέφτει το μάτι μου στα αγορίστικα ρούχα στις βιτρίνες, μου πήρε καιρό να πάψω να αποκαλώ το έμβρυο "κ__λιαρόγατο".

Φταίει τόσο πολύ που ήθελα γιο, που το Μαράκι μου περισσότεροι το περνάνε για αγοράκι και από συμπεριφορά αγοριού άλλο τίποτα? :huh:

ΧΑΧΑΧΑ! ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!

ΚΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΤΣΑΧΠΙΝΙΚΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ....

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΤΡΥΦΕΡΟΥΛΗΣ Κ ΛΙΩΝΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.....ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΡΑΔΑΣ....ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΖΩΗΡΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΔΙΑΟΛΑΚΙ....ΟΔΟΣΤΡΩΤΗΡΑΣ!

ΚΑΝΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ! ΧΑΧΑΧΑΧ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ! ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια απ τα ιδια κι εγω..αγορομανα! οταν ημουν εγκυος ηθελα σα τρελη κοριτσακι και εκανα παρτυ οταν μου ειπε ο ντοκτορ στην αυχενικη οτι κατα 80% ειναι κοριτσι!!

Ελα ομως που στη β' ειδαμε τσουτσουνι!!!!!τα παιξα! :blush: χορευαν και οι ορμονες μου τρελο καρσιλαμα...επαθα καταθλιψη για λιγες μερες! :blush:

Οταν ομως τον ειδα το μπαγασα....δε τον αλλαζα με ολα τα κοριτσια του κοσμου!! ;) και να σου πω κατι μεταξυ μας :silly: ;...τα αγορια ειναι πιο ευκολα ως προς το τροπο σκεψης,αντιδρασης,κουμανταρισματος κτλ γιατι ειναι πιο απλο'ι'κος ο "μηχανισμος" τους! τα κοριτσακια ειναι πιο τσαχπινικα,ναζιαρικα,μαλαγανες,πονηρουτσικα(με τη καλη εννοια),πολυμηχανα κτλ...κοινως δε ξερεις απο που θα σου ρθει! :laugh:

Παντως το δευτερο θελω,σε αντιθεση με την Ιφιγενεια,να κανει πιπι καθιστο! :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KOΡΙΤΣΙΑ.....

ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ....ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝΑ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ.... :dry:

ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΓΙΟ Κ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ................ :ohmy: !!!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΓΙΟΥΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΝΕ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.. ;) .

ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ (ΑΝ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ) , ΦΟΒΕΡΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΙ, ΝΑΖΙΑΡΗΔΕΣ,.... :blush: .

ΤΕΛΙΚΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ....ΣΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙΑ, ΣΤΙΣ ΦΟΥΣΤΙΤΣΕΣ, ΣΤΑ ΚΑΛΣΟΝ....ΚΑΤΑ Τ΄ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΑΛΥΦΑΚΙΑ..... :cheer: .

ΑΧ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ....ΛΙΩΣΙΜΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!

:dry: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγορομανουλες (και κοριτσομανουλες μελλουσες αγορομανουλες :P Ιφιγενεια για σενα χτυπαει η καμπανα) καλησπερα σας...!!!

Κι'εγω αγορομανουλα ειμαι και εχω ενα αγορακι 17 μηνων που μου εχει παρει τα μυαλα, και του αντρα μου φυσικα...!!!

Παντα ηθελα να κανω αγορακι και νιωθω πολυ τυχερη που τελικα εγινε...!!! Φανταζομουνα να του χτενιζω τα μαλλακια σε χωριστρα, να του φοραω τζινακια trendy και μπλουζακια η πουκαμισακια και γυαλια ηλιου χιχιχιχι...!!! :laugh:

Και τα αγορακια ειναι χαριτωμενα και εχουν ντυσιματακια που τα βλεπεις και λιωνεις...!!! Μακαρι ολα τα παιδακια μου να ειναι αγορακια...! Δεν υποτιμω τα κοριτσακια (αλλωστε κι'εγω κοριτσι ειμαι :P ) απλα ειναι η τρελλα μου, το απωθημενο μου, το κολλημα μου, οπως θελετε πειτε το...!!! Αν κανω κοριτσακι με το καλο να μου'ρθει και θα το αγαπαω το ιδιο...!!! ;)

Θα βαλω κι'εγω μια φωτο με το αντρακι μου γιατι ζηλεψα φιλεναδα...!!!

Υ.Γ. Το Μαρακι κοριτσια ειναι κλεισμενο... σχεδον τα εχουμε αρραβωνιασει με τον Μιχαλη μου...!!! Εξηγουμαστε για να μην παρεξηγουμαστε... :P Φιλακια...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια και εγώ αγοράκι περιμένω στις 22/12 και ανυπομονώ.Πάντα αγοράκι ήθελα όχι ότι έχω κάτι με τα κοριτσάκια απλά επειδή έχω ανηψιές τα έχω ζήσει τα κοριτσάκια,ανηψιό δεν είχα ποτέ και το είχα αποθημένο!!λένε βέβαια πως έχουν αδυναμία στη μαμά τα αγοράκια αλλά εγώ έχω δει και αγοράκια που είναι τρελαμένα με τον μπαμπά τους!θα δείξει,ας είναι γερό και ας έχει αδυναμία στο μπαμπά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ ΕΙΜΑΙ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΘΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΑ. ΗΘΕΛΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΑΓΟΡΙ. ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! :laugh: :laugh: ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΕΚΑΝΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΨΟΥΡΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΑΡΡΩΣΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ. ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΣΚΑΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΦΑΩ ΤΙΣ ΧΕΙΛΑΡΕΣ ΤΟΥ, ΝΑ ΤΟ ΔΑΓΚΩΣΩ, ΝΑ ΤΟ ΖΟΥΠΗΞΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ "ΣΚΡΑΤΣ" ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ!! ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΩΡΕΣ! ;) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ, ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ!! :laugh: :laugh: :laugh: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το αλλαζω το αγορακι μου με τιποτα στον κοσμο!!!

γερα να ειναι όλα τα παιδακια και πάντα ευτυχισμενα..νομιζω ότι τα αγορακια αντιμετωπίζουν λίγο πιο δυσκολα το διαστημα μετα τη γεννηση βεβαια αλλά όταν το κοιτας και σε κοιταει δεν μπορεις να ζησεις χωρις αυτο πλεον..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ καφε να πινουμε αλλα τα μυστικα του δε θελω να μου τα λεει. Μου φαινεται λιγο μαμοθρευτιστικο να μιλαει στη μαμα. Αν εχει ενα προβλημα που μπορω να τον βοηθησω ναι, αλλα τα γκομενικα του ας τα κραταει για τον εαυτο του. Σ' αυτο το θεμα θελω να χω κορη. Η κορη θελω να μου μιλαει για τα παντα!!! :woohoo: Να χουμε να λεμε κατι στον καφε βρε παιδακι μου. Να μ'εχει εμπιστοσυνη, να πηγαινουμε για ψωνια :woohoo: οπως κανω εγω με τη μαμακα μου (που μπορει να σκοτωνομαστε αλλα δεν μπορει η μια χωρις την αλλη). Ο γιος μου βεβαια με χει κανει Θεα..τετοια αφοσιωση και αγαπη το σκατουλι. Το καθενα εχει τη χαρη του τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια να ρωτησω κατι?? Στο στομα τα φιλατε? Εγω τον εχω ταραξει και καμια φορα μου βγαζει και τη γλωσσιτσα και ακουμπαω και γω τη δικη μου και ξεκαρδιζεται. Τωρα το πρωι πρωτα παει στον μπαμπα του :angry: και τον φιλαει στο στομα και μετα ερχεται και σε μενα (κοιμομαστε ολοι μαζι οπως καταλαβατε :blush: ). Δεν μπορω να αντισταθω ρε κοριτσια τον εχω ταραξει στο φιλι παντου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στην αρχή μόλις έμαθα ότι ήμουν έγκυος αμέσως σκέφτηκα να ειναι κορίτσι. Φαντάζομαι για τους γνωστούς λόγους, ναζάκια, φορεματάκια, κοκκαλάκια, κορδέλες, μπαντάνες κτλ. Μετά στην πορεία όσο μεγάλωνε μέσα μου το μωρό μου ήθελα να είναι απλά γερό. Μόλις γεννήθηκε τρελάθηκα, όπως όλες οι μανούλες βέβαια, και έλεγα ότι δεν τον αλλάζω με 1000 κοριτσάκια... Τον λατρεύω και μην σας πω ότι και 3 αγόρια να είχα δεν θα με πείραζε καθόλου!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας και με το καλό οι εγκυούλες!!! :cheer::kiss:

line_line_b_beg_40_time_1240891200_text_f4ef20ede9eddceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το φιλαμε λεει!!!! Ειδικα τον εχω ταραξει στις δαγκοματιες στα μουτια και στον πισινο. Και γελαει τρελα οταν του δαγκονω τον πισινο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμέναααααααααααααααααα

κιεγώ αγοράκι περιμένω μέχρι το τέλος του Σαββατοκύριακου :woohoo:

πιθανόν να τον έχω αγκαλίτσα μέχρι τη Κυριακή.

αύριο το απόγευμα θα γνωρίζω το πότε, λόγω που θα

κάνω καισαρική.

γερά παιδάκια εύχομαι να είναι όλα και με το καλό

σε όλες μας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA, NA SAS ZHSOYN TA MVRAKIA SAS KAI ME TO KALO EMEIS OI EGKYOULES NA GENNHSOYME TA ZOUZOUNAKIA MAS KAI OSES KOPELES PROSPATHOYN TOYS EYXOMAI NA APOKTISOYN POLLA MVRAKIA!!!AGORAKI PERIMENV KAI EGV KAI HTHELA APO THN ARXH NA EINAI AGORAKI, FYSIKA KAI KORITSAKI NA HTAN DEN THA EIXA KANENA PROBLHMA GERA NA EINAI TA MVRAKIA KAI DEN PAIZEI ROLO TI EINAI, ALLA SAS LEV OTI TO HTHELA POLY NA EXV AGORI KALA KAI OTAN EIDAME STON YPERHXO TO POYLAKI TOY KAI MAS TO EIPE KAI O GIATROS TRELATHIKAME!!!TON PERIMENV TON PRIGKIPA MOY KAI THA TON TARAKSV STA FILIA DEN THA TON AFHNV STIGMH APO KONTA MOY KAI OSO GIA TO KSENYXTI DEN ME ENDIAFEREI KATHOLOU XALALI TOY MERES OLOKLHRES NA MHN KOIMAMAI DEN THA ME NOIAKSEI ARKEI NA EINAI KALA TO MVRAKI MOU!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki70 έγραψε:

Ρε κοριτσια να ρωτησω κατι?? Στο στομα τα φιλατε? Εγω τον εχω ταραξει και καμια φορα μου βγαζει και τη γλωσσιτσα και ακουμπαω και γω τη δικη μου και ξεκαρδιζεται. Τωρα το πρωι πρωτα παει στον μπαμπα του :angry: και τον φιλαει στο στομα και μετα ερχεται και σε μενα (κοιμομαστε ολοι μαζι οπως καταλαβατε :blush: ). Δεν μπορω να αντισταθω ρε κοριτσια τον εχω ταραξει στο φιλι παντου.

Χιχιχιχι... το καλυτερο μου ειναι... μ'αρεσει την ωρα που τον φιλαω να αισθανομαι την ανασουλα του...!!! Τωρα δε, που εχει κι'εκεινος μαθει να μας δινει φιλακια καθε τρεις και λιγο του λεω "ελα να δωσεις φιλακι στη μανουλα" :woohoo: και τρελλαινομαι οταν μου το δινει... :laugh: χαζομαμαδεεεεεεεεεεεεεεες!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εγώ ήθελα κοριτσάκι...

Οταν ο γυναικολόγος είπε πως περιμένουμε αγοράκι μαζευτηκα :blush: αλλα από την επομενη μέρα το λατρευα.....Περίμενα πως και πως να δω τον γιόκα μου...και τώρα που τον έχω δεν τον αλλάζω με τίποτα , μα με τίποτα στον κίσμο....Είμαι ερωτευμένη τρελά μαζί του!

Βέβαια το απωθημένο της κόρης παραμένει αλλα αν έρθει επόμενο και οτι και αν είναι εννοείται πως πρώτα επιθυμώ να είναι γερό...

Τον φιλάω παντού , στο στόμα όμως όχι :blush: δεν ξέρω ,τώρα αν ακουμπήσουμε και λίγο δεν έγινε τίποτα!

Να τα χαιρόμαστε μωρέ τα αντράκια μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω αγορακι εχω ενω στην αρχη ηθελα κοριτσι νομιζω ομως τωρα οτι τα αγορακια εχουν αλλο δεσιμο με τη μαμα κ εχουν κ αυτα το δικο τους ναζι...οταν ερχετε κ μου κανει αγκαλιτσες κ τριβετε πανω μου εγω λιωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν με το καλό Εlenitsa_2 να γεννήσεις!!Με ενα γερό μωρό!!Κ στις υπόλοιπες με το καλό!!

Κ εγώ κοριτσάκι ήθελα απο πάντα!!Να της βάζω φορεματάκια,τσιμπιδάκια κ να είναι όλα ροζ..!!κ ο άντρας μου κοριτσάκι ήθελε για να βοηθάει λέει τη μαμά στις δουλειές του σπιτιού..την πάτησε!Όταν πλησίαζε ο υπέρηχος είχα προαίσθημα οτι θα ήταν αγόρι όπως κ εγινε...!Μετά άρχισα να τα βλέπω όλα γαλάζια!!Το αγοράκι μου δεν τον αλλάζω με τίποτα!Είναι πολύ γλυκούλης ο άτιμος!! Τα κορίτσια τώρα μου φαίνονται πολύ μπανάλ!!!

Κ εγώ τον φιλάω συνέχεια κ παντού,έχει νομίζω κ αδυναμία στη μανούλα..χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αγορακι εχω.απο την στιγμη που εμεινα εγκυος πιστευα οτι εχω αγορι και τελικα εκανα το αγριοκατσικο μου.ειναι πολυ ζωηρος τι θα τον ακανω δεν ξερω.αλλα νομιζω οτι και δευτερο αν κανω παλι αγορι θα ειναι.ο αδερφος μου και η κουνιαδα μου εχουν κοριτσια ε εγω ας σπασω λιγο το κατεστημενο.....:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki70 έγραψε:

ΑΑΑ καφε να πινουμε αλλα τα μυστικα του δε θελω να μου τα λεει. Μου φαινεται λιγο μαμοθρευτιστικο να μιλαει στη μαμα. Αν εχει ενα προβλημα που μπορω να τον βοηθησω ναι, αλλα τα γκομενικα του ας τα κραταει για τον εαυτο του. Σ' αυτο το θεμα θελω να χω κορη. Η κορη θελω να μου μιλαει για τα παντα!!! :woohoo: Να χουμε να λεμε κατι στον καφε βρε παιδακι μου. Να μ'εχει εμπιστοσυνη, να πηγαινουμε για ψωνια :woohoo: οπως κανω εγω με τη μαμακα μου (που μπορει να σκοτωνομαστε αλλα δεν μπορει η μια χωρις την αλλη). Ο γιος μου βεβαια με χει κανει Θεα..τετοια αφοσιωση και αγαπη το σκατουλι. Το καθενα εχει τη χαρη του τελικα.

papaki70 μέσα στο μυαλό μου είσαι! Αυτό ακριβώς πιστεύω κι εγώ!Αν θέλει ο γιος μου να μοιραστεί κάτι μαζί μου θα είμαι πάντα δίπλα του, αλλά δε θέλω να επεμβαίνω στα προσωπικά του. Τη γνώμη μου να την πω ναι, αλλά να αποφασίζει εκείνος για τη ζωή του. Αλίμονο να γίνουμε σαν τις κακές πεθερές που θέλουν να έχουν τον πρώτο λόγο στη ζωή του κανακάρη και είναι εφιάλτης για τις νύφες (και έχουμε όλες παραδείγματα- δυστυχώς!)Εάν με αξιώσει ο Θεός να έχω και κόρη μπορώ να της δώσω μια παραπάνω συμβουλή όχι τόσο σα μάνα προς κόρη, αλλά σα γυναίκα προς γυναίκα...

sweetmammy ο γιόκας σου είναι πολύ κούκλος και δεν εκπλήσσομαι που σας έχει κερδίσει όλους! Να τον χαίρεσαι καλή μου! Κι εγώ νομίζω πως θα ταίριαζε πολύ με το Μαράκι της Ιφιγένειας, αλλά εδώ θα σου κάνω κι ένα μικρό παράπονο, ευχήθηκες στις μέλλουσες αγορομάνες, αλλά άφησες εμάς που θέλουμε το δεύτερο παιδί κοριτσάκι απ' έξω :silly:

elenitsa-2 σου στέλνω τις καλύτερες ευχές μου και όλη τη θετική μου ενέργεια για τη γεννηση του γιου σου! Και χωρίς πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ εγω οπως οι πιο πολλες οπως διαβασα παντα ηθελα κοριτσακι, οταν εμεινα εγκυος ημουν σιγουρη πως ειναι κοριτσι χαιδευα την κοιλια μου κ ελεγα κοπελα μου, κουκλιτσα μου κ ολα τα σχετικα, μεχρι κ τ'ονομα ειχαμε βρει.....οταν μου ειπε ο γιατρος πως θα κατουραει ορθιος επαθα ενα μικρο σοκ :woohoo: γυρισαμε σπιτι λεγαμε πως μαλον ειναι αγορι αλλα εγω κρατουσα κ το ενδεχομενο να εκανε λαθος ο γιατρος, την επομενη φορα τον ξαναρωτησα, κ η απαντηση του ( απιστε θωμα αν ειναι κοριτσι θα σκεισω το πτυχιο μου )τελικα τα εφτιαξα ολα γαλαζια κ μεταξυ σοβαρου κ αστειου λεγαμε πως αν στην κλινικη μας φερουν κοριτσακι θα τους πουμε κανετε λαθος εμεις αγορι περιμενουμε :P τωρα ομως δεν αλαζω το αντρακι μου με ολα τα κοριτσια του κοσμου...με κοιταζει με τα μεγαλα του ματακια κ εγω λιωνω... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivianka έγραψε:

sweetmammy ο γιόκας σου είναι πολύ κούκλος και δεν εκπλήσσομαι που σας έχει κερδίσει όλους! Να τον χαίρεσαι καλή μου! Κι εγώ νομίζω πως θα ταίριαζε πολύ με το Μαράκι της Ιφιγένειας, αλλά εδώ θα σου κάνω κι ένα μικρό παράπονο, ευχήθηκες στις μέλλουσες αγορομάνες, αλλά άφησες εμάς που θέλουμε το δεύτερο παιδί κοριτσάκι απ' έξω :silly:

Χαχαχαχα... :woohoo: ναι εχεις δικιο... ξεχασα τις αγορομανουλες και μελλουσες κοριτσομανουλες...!!! :P

Καλησπερα και σ'εσας κοριτσια...!!! χιχιχι...!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΡΩΤΗ ΕΥΧΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ, ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΗΤΑΝ, "ΑΧ, ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ"-Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ!!!!!

ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΩΣ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΟΠΟ.ΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ, ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.....Ή ΜΗΠΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :lol: :laugh: :cheer:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...