Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ Η' ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!


dimitra0

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΧΩΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΝΟΗ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗΣ!!

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΜΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!! ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΙΣΤΟΡΙΑ/ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΕΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πει την ιστορια μου πολλες φορες αλλα στη ξαναγραφω για να σου δωσω θαρρος ;)

Λοιπον προσπαθουσα συνολο 15 μηνες και τελικα εγινε το θαυμα! Ειχα ενδομητριωση και δεν το ηξερα ωσπου βρεθηκε η γιατρος που εχω μεχρι και σημερα. Πηγα σε πολλους γιατρους και κανενας δεν μου ελεγε οτι εχω κατι παντα μου ελεγαν 'μια χαρα ολα'! Τελικα εκανα λαπαροσκοπηση και θεραπεια για την ενδομητριωση και εμειαν εγκυος φυσιολογικα! Γεννησα το μωρακι μου πριν 2 μηνες περιπου!

Καλη επιτυχια κοριτσια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ. ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ....ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ...ΤΟΤΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Η' ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΑΛΥΦΘΕΙ.(ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ)

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗ Η ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΔΕΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΑΣΜΑ ΕΩΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΝΑ ΥΙΟΘΕΤΗΣΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΥΙΟΘΕΤΗΣΑΝ (ΕΙΝΑΙ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ)

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΘΕΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ !!! ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΦΟΡΑ ΜΙΑ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ

ΗΤΑΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ

ΕΚΑΝΕ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΕΚΑΝΕ 3-4 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ Κ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΔΕΝ

ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑ

ΓΙΑ ΚΑΝΑ 3 ΜΗΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΝΟΜΙΣΕ ΟΤΙ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ

ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΤΛ

ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΗΤΑΝ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΔΥΟΜΙΣΗ ΕΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα.θα σασ πω την ιστορια που αφορα την ξαδερφη μου.παντρεμενη 5 χρονια.στουσ πρωτουσ 2 μηνεσ εγγαμου βιου μενει εγκυοσ αλλα το χανει στην 7η εβδομαδα.απο εκει και στο εξησ προσπαθουσε αλλα δεν καταφερνε τιποτα.ειχε κανει 6 σπερματεγχυσεισ αφου ανακαλυψε οτι ο αντρασ τησ ειχε ασθενοσπερμια αρκετα χαμηλη.αποτελεσμα 0.κανει φετοσ 2 εξωσωματικεσ.την πρωτη αποτυχανει.την 2η πανω στην ωοληψια ο γιατροσ ανακαλυπτει οτι τα ωαρια τησ ηταν ολα χαλασμενα.εμφυτευει λοιπον 1 εμβρυο που ειχε καταψυξει απο την 1η φορα.δυστηχωσ αποτελεσμα 0.ο γιατροσ τησ προτεινε μια 5μηνη θεραπεια οπου δεν θα ειχε καθολου εριοδο αυτουσ τουσ μηνεσ.αυτη το σκεφτοταν ολο το καλοκαιρι και δεν πηγαινε.και χθεσ με 7 ημερεσ καθυστερηση μαθαινει οτι ειανι εγκυοσ 5 εβδομαδων.εντελωσ φυσιολογικα.το ειχε ξεγραψει η κοπελα τελειωσ και ομωσ το θαυμα εγεινε.μου εδωσε πολυ κουραγιο αυτο γιατι και εγω ειμαι στην 4η προσπαθεια μου τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΧΝΑ.Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ...1/10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,3/11 ΧΟΡΙΑΚΗ 1086 ΜΟΝΑΔΕΣ,6/11 ΧΟΡΙΑΚΗ 4465 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 13/11 ΧΟΡΙΑΚΗ 10950.ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ(ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ...).ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΦΟΡΑ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΠΕΚΤΑΣΗ ΕΜΕΝΑ!!!

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΑ ΕΧΑΝΕ...ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΧΕ 7 ΑΠΟΒΟΛΕΣ :(:( ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ.

ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΒΑΦΤΙΖΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ Κ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (10-10,30 ΤΟ ΠΡΩΙ)Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ!

Η ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ, ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΑΜΑ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Κ ΕΙΠΕ:ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ ΣΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ!

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΕΜΕΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΒΙΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ (2ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ)

ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ, ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Κ ΤΣΟΟΟΟΟΥΠ ΒΓΗΚΑ!!! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΝΑ ΠΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ Κ ΑΥΤΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ :blink::blink:

ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΗΤΑΝ Η ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra0 έγραψε:

ΩΡΑΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ // LOLLIPOP..ANATRIXIASA KAI EIDIKA ME THN HMEROMHNIA!!!

Αχου κι εγώ! Ιδίως με την ημερομηνία!

Και το ότι είσαι ταμένη στη Μεγαλόχαρη της Τήνου.

Εκεί έταξα και το Μαράκι μου. Ζούσα στην Τήνο, λάτρεψα την Παναγία και πίστεψα στη χάρη και τα θαύματά Της...

Και θα συμβούλευα σε όλες τις κοπέλες που δεν καταφέρνουν το πολυπόθητο να κάνουν ένα τάμα και να το εκπληρώσουν. Η Χάρη Της είναι μεγάλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΦΟΡΑ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΠΕΚΤΑΣΗ ΕΜΕΝΑ!!!

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΑ ΕΧΑΝΕ...ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΧΕ 7 ΑΠΟΒΟΛΕΣ :(:( ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ.

ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΒΑΦΤΙΖΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ Κ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (10-10,30 ΤΟ ΠΡΩΙ)Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ!

Η ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ, ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΑΜΑ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Κ ΕΙΠΕ:ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ ΣΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ!

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΕΜΕΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΒΙΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ (2ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ)

ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ, ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Κ ΤΣΟΟΟΟΟΥΠ ΒΓΗΚΑ!!! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΝΑ ΠΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ Κ ΑΥΤΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ :blink::blink:

ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΗΤΑΝ Η ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ!!!!!

ΠΟΠΟ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisabetta έγραψε:

KΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΧΝΑ.Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ...1/10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,3/11 ΧΟΡΙΑΚΗ 1086 ΜΟΝΑΔΕΣ,6/11 ΧΟΡΙΑΚΗ 4465 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 13/11 ΧΟΡΙΑΚΗ 10950.ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ(ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ...).ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

ΚΑΛΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΕΙΧΑ 548 ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 1474 ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΤΟΤΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, ακούστε τη δική μου ιστορία. Πρόκειται για την ιστορία ενός φίλου του πατέρα μου, που του τη διηγήθηκε ο ίδιος και δεν είχε κανένα λόγο να του πει ψέματα.

Αυτός ήταν παντρεμένος και είχε μια κόρη, τη Θεοδώρα. Γύρω στα 12 η Θεοδώρα αρρώστησε, με καρκίνο, δεν ξέρω, και τελικά πέθανε. Πέσανε να πεθάνουν κι αυτός και η γυναίκα του, και για κάποιο λόγο αποφάσισαν να πάνε σε μοναστήρι. Πηγαίνει η γυναίκα του σε ένα γυναικείο μοναστήρι, πάει κι αυτός στο Άγιο Όρος. Παρουσιάστηκε στον ηγούμενο ενός μοναστηριού, και του λέει την ιστορία του καιτην απόφασή του. Αυτός του λέει "δεν κάνεις για μοναχός και καλύτερα να γυρίσεις πίσω στη γυναίκα σου". Αυτός μπερδεύτηκε, δεν ήξερε τι να κάνει, και πηγαίνει στην Αθήνα νομίζω, όπου νοσηλευόταν τότε ο γέροντας Πορφύριος. Πηγαίνει στο μέρος όπου βρισκόταν ο γέροντας και κάθεται απ' έξω μαζί με πολύ άλλο κόσμο που ήθελε να τον δει. Βγαίνει ένας μοναχός και λέει"σήμερα ο γέροντας δε θα δεχτεί κανέναν, εκτός από τον Χ. που φοράει ένα πράσινο πουλόβερ". Ήταν αυτός! Μπαίνει μέσα, και χωρίς να πει τίποτα, του λέει ο γέροντας "Χ. δεν κάνεις εσύ για μοναχός. Πήγαινε στη γυναίκα σου και ο Θεός θα σας δώσει πάλι μια καινούρια Θεοδώρα". Αυτός δεν ήξερε τι συνέβαινε, τα είχε παίξει τελείως, και νόμιζε ότι είχαν τηλεφωνήσει στο γέροντα από το Άγιο Όρος.

Γυρίζει πίσω, παίρνει και τη γυναίκα του από το γυναικείο μοναστήρι, και ζουν μαζί κανονικά. Σε λίγο καιρό η γυναίκα του μένει έγκυος, και γεννά ένα κοριτσάκι ολόιδιο με τη Θεοδώρα. Θυμούνται αυτό που είχε πει ο γέροντας, το βγάζουν Θεοδώρα, και μεγάλωσε ακριβώς με τον ίδιο τρόπο με την πρώτη Θεοδώρα, δηλ. έβαλε γυαλιά όταν έβαλε και η πρώτη, άλλαζε δόντια με τον ίδιο τρόπο, κ.λπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι μου ανατριχιασα ολοκληρη!δεν ξερω για τις αλλες αλλα εγω τα πιστευω πολυ αυτα!πιστευω οτι γινονται τετοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

"δεν κάνεις για μοναχός και καλύτερα να γυρίσεις πίσω στη γυναίκα σου".

Είχε πάει και κάποια γυναίκα γνωστή γνωστού μας παντρεμένη ,

μετανιωμένη που είχε απατήσει πολλάκις τον άνδρα της.

Η ηγουμένη της είπε να γυρίσει στο σπίτι της, διότι η εκκλησία δεν

θέλει να διαλύει τις οικογένεις, αλλά να τις εννώνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κι εγώ μια ιστοριούλα να σας πω... μιας γνωστής μου.

Μετά από 5 χρόνια προσπαθειών με οποιοδήποτε τροπο (παρακολούθηση ωορρηξίας, σπερματεγχύσεις, εξωσωματικές) το μόνο που κατάφερνε ήταν να φτάνει στον 3ο μήνα και μετά είχε αποβολές.

Τα χρόνια περνούσαν τα ωάρια μειώνονταν λόγω ηλικίας (άνω των 40)και ο γιατρός της είπε οτι η μοναδική λύση είναι να χρησιμοποιήσει ωάριο από δότρια καθώς τα δικά της δεν ήταν ποιοτικά καλά.

Έκανε ένα μικρό διάλειμμα για να μπει και πάλι σ'αυτή τη διαδικασία και στο μεταξύ ξεκίνησε πρόγραμμα εντατικής γυμναστικής και διατροφής γιατι με τόσες θεραπείες είχε πάρει κάποια επιπλέον κιλά...αλλά και για να το πάρει απόφαση οτι αθτή είναι η λύση...

Τελικά μέσα σε 3 μήνες έχασε τα παραπανήσια κιλά και λίγο πριν ξεκινήσει τη διαδικασία με δανεικο ωάριο συνειδητοποιεί οτι είναι έγκυος με απόλυτα φυσιολογικό τρόπο...

Προφανώς ο οργανισμός της είχε αποτοξινωθεί από όλες τις ορμόνες και φάρμακα που κατά καιρούς έπαιρνε...τι να πω...

Η εγκυμοσύνη ήταν επιτυχής μέχρι το τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο 'μένα,αν και έχω ξανα αναφέρει αρκετές φορές την ιστορία μου θα την ξαναπώ!!!!!

Πριν ακόμη παντρευτούμε προσπαθούσαμε για παιδάκι.Δηλαδή σύνολο σχεδόν 5 χρόνια !!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Έχω κάνει με τον προηγού΄μενο γιατρό μου 2 σπερματεχύσεις αλλά τίποτα(αργήσαμε για βοηθεια ιατρική, 3 χρονια!!!!).

Έκανα μετά και επέμβαση για συμφύσεις που είχα,νομίζω λαμπαροσκόπηση.Πιο πρίν βέβαια έκανα και υστεροσαλπιγγογραφία και μου βρήκαν πολλέ ς συμφύσεις αλλά και μια σάλπιγγα τελείως κλειστη!!!!

Τέλος πάντων,άλλάζω γιατρό και πάω σε ειδικό για εξωσωματική.

Έκανα 4 εξωσωματικές όπου κάθε φορά ταλαιπωριόμουνα με τρομερούς ιλίγγους και εμετού(παρενέργεια φαρμάκων,είναι πολύ σπάνιο)!!!!!!! :woohoo: :woohoo: Την 4η λοιπόν φορά έμεινα έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα αλλά όχι δίδυμα λόγω εξωσωματικής αλλά λόγω κληρονομικότητας!!!!!! :blink::blink::blink: Δηλαδή απο μόνη μου!

Το ένα μωράκι το είδαμε αρκετά πιο μετά όπου μέχρι τότε νομίζαμε πως είχα μόνο ένα!!!!!!Ο γιατρός διαπίστωσε ότι το 2ο μωράκι δεν αναπτυσόταν σωστά και μας είπαι ότι μάλλον δεν θα τα καταφέρει αλλά το άλλο ήταν μια χαρά,γερό γερό..Πριν απ'αυτό είχα πάθει μια αποκόλληση και αιμοραγόυσα και ήμουν ξάπλα συνέχεια.Περνάει η αιμοραγία δένει το παιδί όλα μια χαρά και ξαφνικά σε επόμενη επίσκεψη στο γιατρό,διαπιστώνει ο για΄τρός ότι το μωρό σταμάτησε να χτυπάει η καρδούλα του!!!!! Ήμουν10 εβδομάδων,σε λίγο έκλεινα το 1ο τρίμηνο!!!!!!!Έκανα απόξεση,είμουν ράκος σωματικά και ψυχολογικά...τόση ταλαιπωρία...ίλιγγοι,φάρμακα,προσπάθειες και μετά τη χαρά.....Έκανα ιστολογική και έδειξε ότι το μωρό είχε χρωμοσωμικές ανωμαλίες ή όπως λένε οι γιατροί 'τυχαίο γεγονός'!!!!!!!!

Τώρα τον Νοέμβριο ήταν να ξαναδοκιμάσω μετα απο 3 μήνε ς για την 5η εξωσωματική...αλλά...ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕ ΘΑΥΜΑ και έμεινα έγκυος φυσιολογικά!!!!!!!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!

Τώρα είμαι στην έβδομη εβδομάδα (και έχω μια μικρή αποκόλληση) και κάνω καθημερινά τον Σταυρό μου να πάει καλά αυτή τη φορά και να γεννήσω ένα μωράκι υγιέστατο,πρώτα ο Θεός!!!!!!!!!!!! Σε λίγους μήνες γίνομαι και 37 χρονών βλέπετε πιέζει και ο χρόνος μου.....Αν ήμουν μικρότερη θα ήμουν πολύ πιο χαλαρή. Αυτή ήταν η δική μου ιστορία και ελπίζω να σας βοήθησα σε κάτι!!!! ;);) ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα θέλω και εγώ να μοιραστώ την ιστορία μου μαζί σας

πέρυσι τον σεπτέμβριο μετά από 7 εξωσωματικές και επεμβάσεις , μετά από 10 χρόνια γάμου και μετά από πολύ αγώνα μένω έγκυος και σταματάω την δουλειά μένω στο σπίτι από την αρχή γιατί όπως καταλαβαίνετε δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να ρισκάρω αυτή την εγκυμοσύνη , όσο για ευτυχία , χαρά όλη η οικογένεια είχε τρελαθεί.

Δυστυχώς όμως παρά την προσοχή δεν τα καταφέραμε , χάσαμε το αγγελούδι μας 26/01/2009 χάσαμε την ζωή μας την ίδια ,δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο από το να χάνεις το μονάκριβο σπλάχνο σου.

ποτέ δεν πίστευα ότι θα ξαναπροσπαθούσα τόσο σύντομα και ότι αμμέσως ακριβώς ένα χρόνο μετά στις 18/09/2009 με εξωσωματική θα ξαναέμενα έγκυος. ΠΟΤΕ!! ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ..

ΤΩΡΑ ΖΟΥΜΕ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΠΟΤΕ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ

ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΦΙΛΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ , Η ΓΛΥΚΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ

σας ευχαριστώ που με ακούσατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΣ ΡΟΥΠΙ, ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ . ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΟΣΜΕΝΟΙ ΤΩΡΑ !!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φιλη της μαμας μου προσπαθουσε χρονια για μωρο....πηγε σε πολλους γιατρους εκανε διαφορες θεραπειες κι αυτη κι ο αντρας της αλλα τιποτα!!!

Εξωσωματικη τοτε ουτε που ξεραν τι ακριβως ειναι.....και αφου εφτασε τα 40 τα παρατησε!!! Αφου ειμαστε εμεις καλα ειπε,δεν πειραζει θα γερασουμε οι δυο μας.... Της κοπηκε και η περιοδος και ελεγε σε ολους πως μπηκε στην κλιμακτηριο λιγο νωρις....και δεν αισθανεται καλα και εχει εξαψεις και φουσκωμα στην κοιλια της.....και οταν πηγε στο γιατρο γιατι δεν αντεχε αλλο, ηταν περιπου 4 μηνων εγκυος!!!! :silly: :silly:

Ο γιατρος της ελεγε πως ειναι εγκυος κι αυτη του ελεγε πως δεν μπορει να κανει παιδια και πως μπηκε στην κλιμακτηριο!!!! :P:P

Τωρα απο θαυμα,εχει εναν παιδαρο 20 χρονων!!! ;);)

Κοριτσαρες μου,ευχομαι ενα θαυματακι να γινει για ολες σας!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το δικό μου το θαυματάκι που είναι????????????????

αφού είχα δει το όνειρο δεν θα το ξεχάσω!!!!!!!!!!!!!

θέλω να βγει επιτέλους!!!!!

:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΗ ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΩΡΑ....ΜΟΝΟ ΟΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ..

ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οπως ολες γνωριζετε,πριν απο 1,5 χρονο ειχα μια παλινδρομη κυηση και προσπαθουσα πολυ καιρο,ωσπου ειχα και μια αποβολη ενα μηνα πριν μεινω εγκυος..

μετα την αποβολη,πριν καθαρισω απο αιμα,πηγα να αναψω ενα κερακι σε μια εκκλησια που την επισκεπτομαι συχνα..

ηταν η πρωτη φορα που ΔΕΝ παρακαλεσα για μωρο,παρα μονο ευχαριστησα Το Θεο για ολα οσα μου εχει δωσει μεχρι στιγμης και του ζητησα μονο υγεια για μενα και ολα τα αγαπημενα μου προσωπα,και αν ειναι Θελημα Του να μη γινω ποτε μητερα,τοτε δε θα το παλεψω αλλο και θα σεβαστο το Θελημα Του...ειχαμε ελαχιστες επαφες εκεινο τον μηνα,γιατι δεν ημουν καλα ψυχολογικα..δεν ειχα καθολου στο μυαλο μου το παιδι,μαλιστα αρχισα να ψαχνω για δουλεια..

και ενα βραδυ ειδα στον υπνο μου τον αντρα μου,και πισω του εναν μεγαλο γαλαζιο σταυρο,και μου εκανε εντυπωση.

την επομενη μερα ηθελα να ξεκινησω να κανω δουλειες στο σπιτι γιατι μολις ειχαν φυγει οι μαστορες που μας εκαναν το τζακι και γινοταν χαμος,αλλα η μανουλα μου μου εφερε ενα τεστ clear blue να κανω γιατι σε περιπτωση που ημουν εγκυος δεν επρεπε να κανω βαρειες δουλειες.δεν ειχα καν καθυστερηση!μια μερα πριν την αναμενομενη περιοδο ηταν..

το τεστ το εκανα μονο και μονο για να της φυγει η ιδεα απο το μυαλο.. δεν περιμενα με τιποτα να ειμαι..και τελικα ηταν θετικο!!!ενας γαλαζιος σταυρος σχηματιστηκε,οπως στο ονειρο!!!τουλαχιστον εγω ετσι το ερμηνευσα!!

δοξα Τω Θεο ολα πανε καλα μεχρι στιγμης,και ευχομαι ετσι να συνεχισουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλεια η ιστορία σου "αλκοστ"!!! εύχομαι να συνεχίσουν όλα τόσο glikaaaa και να είστε πολύ αγαπημένοι!!!και με το kalloooo το "νινακι" σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...