Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!!!!


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια...

εχτές πήρα τα αποτελέσματα από την 2 σε σειρά χοριακή και είχα σε 48 ώρες πολύ μεγάλη αυξηση... το Σποράκι μου είναι καλά και μεγαλώνει!!!!! την Δευτέρα θα πάμε να κάνουμε υπέρηχο και να δούμε ότι όλα είναι καλά!!!!Δακρυα έρχονται στα μάτια μου....μακαρι να ακούσουμε μια καρδούλα να χτυπάει δυνατά!!!!!

μακάρι να έρθει ένα υγιές νινάκι σε 9 μήνες...

ειμαι τόσο χαρούμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!! :)

τα νεα σου ειναι υπεροχα! συγχαρητηρια σου ευχομαι σε 9 μηνεσ να κρατασ το μωρακι σου αγκαλια!!! Προσπαθησε να ευχαριστηθεισ καθε λεπτο αυτης της εμπειριας γιατι ειναι μοναδικη!! κ αυτα τα συναισθηματα που νιωθεις ειναι ολα φυσιολογικα!!!

Περιμενουμε νεα σου!!! :)

υγ: ειμαι καινουριο μελλος αλλα θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε εσας που οσο ημουν εγκυοσ με κρατησατε ψυχραιμη με διασκεδασατε και με συγκινησατε κιολας με τισ ιστοριεσ σας!! τωρα το μωρακι μου ειναι 2 μηνων κ 1 εβδομαδας και όλα ειναι υπεροχα!!(αι τωρα ανατρεχω σε συζητησεις σας!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! :cheer::cheer: ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ1!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοο Ρενακι μου,εχω διαβασει ολη σου την αγωνια!!!!!Ολα θα ναι μια χαρα!!!Σου ευχομαι μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!|Περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Ρένα μου!!!τέλεια νέα!!!όλα θα πάνε καλά, μην αγχώνεσαι!!!εύχομαι τη Δευτέρα να είναι όλα καλά και να ακούσετε καρδούλα!!!φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια....

Σία μου σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Κατερινάκι μου χίλια ευχαριστώ...

κορίτσια μακάρι να πάνε όλα καλα και την δευτέρα στον υπέρηχο να δούμε ένα ζωντανο και υγιές νινι!!!!

ξέρετε όλο αυτό, είναι η αρχή ενός νέου κεφαλείου στην ζωή κάθε ζευγαριού, και είναι όλα διαφορετικά, περιέργα και όμορφα....

ένα τόσο δα πλασματάκι ζεί και τρέφεται μέσα στην κοιλίτσα και μια μικρή καρδούλα θα χτυπήσει....τι θαυμα είναι αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενακι μου γλυκο συγχαρητηρια κουκλιτσα μου ευχομαι

να απολαυσεισ την καθε υπεροχη στιγμη τησ εγκυμοσυνησ σου

κ σε 9 μηνες να κρατας ενα υγιες κ πανεμορφο πλασματακι

μεσα απο τα βαθοι τησ καρδιας μου σου ευχομαι οοοοολα

να πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!?ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ!!!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...