Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ....30 !!!!!


Recommended Posts

Γειά σας κούκλες!!!!

Είμαι η Μαίρη, 28 ετών και διανύω την 28η εβδομάδα κύησης!!!!

Περιμένω το πρώτο μου παιδάκι, έναν μεγάλο μπέμπαρο στις 08/02/2010!!!

Με το καλό σε όλα τα κορίτσια και με ένα πόνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ 29 ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ! ΦΙΛΑΚΙΑ! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι τρελοκοροτσακι μου!!!!!!!!!!μου αρεσει παρα πολυ ολη αυτη η διαδικασια!!!!!!!!!ΕΝΝΕΑ ολοκληρους μηνες θελω να τους ξαναζησω!!!!!!! :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna25 έγραψε:

γεια σου Σοφακι να χαιρεσαι την κορουλα σου και να σας ζησει!!!!!!με το καλο και δευτερο!!!!!!!

Ασε Αννουλα μου.... :(

Μην μου το θυμηζεις! :(

Πριν λιγες μερες εχασα ενα παιδακι γιατι ηρθε πολυ γρηγορα κ το σωμ μου δν ηταν καταλληλα προετοιμασμενο! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι η κορουλα μου γεννηθηκε Ιουλιο κ αν και ο γιατροςμου ιχε πει πως δεν υπαρχει προβλημα......εμεινα εγκυος....ολα καλα ολα ωραια αλλα τελικα το εχασα γιατι τ σωμα μου δεν ειχε την καταλληλη κατασταση για μια τοσο γρηγορη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sophia K έγραψε:

anna25 έγραψε:

Ασε Αννουλα μου.... :(

Μην μου το θυμηζεις! :(

Πριν λιγες μερες εχασα ενα παιδακι γιατι ηρθε πολυ γρηγορα κ το σωμ μου δν ηταν καταλληλα προετοιμασμενο! :([/quote:2ttbo9wy]Σοφακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sophia K έγραψε:

Γιατι η κορουλα μου γεννηθηκε Ιουλιο κ αν και ο γιατροςμου ιχε πει πως δεν υπαρχει προβλημα......εμεινα εγκυος....ολα καλα ολα ωραια αλλα τελικα το εχασα γιατι τ σωμα μου δεν ειχε την καταλληλη κατασταση για μια τοσο γρηγορη εγκυμοσυνη!
οποτε καλυτερα μαλλον να περιμενουμε για δευτερη εγκυμοσυνη μεχρι να προσαρμοστει το σωματακι μας!οσο και να το θελουμε καλυτερα να εχουν μικρη διφορα ηλικιας τουλαχιστον 1 χρονο..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sophia K έγραψε:

Γειαααα σας!!Με λενε Σοφια ειμαι 22 και εχω μια κορουλα που αυριο γινεται 4 μηνων!

Καλησπεραα και σημερα κοριτσουδια με τις ομορφες φουσκωμενες μας κοιλιτσες και μη...

Η Σοφουλα ειναι φιλεναδα μου...

Σοφουλα θα τα λεμε ακι απο δωωωωω

Δεν μπορω να σας κριψω οτι της εχω μεγαλη αδυναμια

Παρτε και κοιλουμπα να δειτε...

Ειναι εδω και λιγο καιροο βεβαια αλλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pitsounitsa τοξοτη θα βγαλεις εεεεεεεεεεεεεεε??????? σαν και μενα... τελειο ζωδιο!! χιχιχιχι!! με το καλο.. τι περιμενεις??? αγορακι η' κοριτσακι??/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophia k μην ανησυχεις ! ο θεος συντομα θα σου δωσει αλλο μωρακι!! ηταν γραπτο ετσι να γινει..!!εσυ να εχεις κουραγιο και δυναμη να συνεχισεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNA25 ετσι ειναι οπως τα λες!!! μπορει να ταλαιπωρουμαστε 9 ολοκληρους μηνες-αξιζει ομως...... !!!!!!! και θελεις παλι να τους ξαναζησεις!!! εγω πριν 9 μηνες γεννησα και τωρα που ειμαι στον 5ο μηνα της τριτης εγκυμοσυμης μου-ειμαι πολυ χαρουμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...