Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυούλες κάτω από 25 ετών


Recommended Posts

Κι είχα πει στις εγκυούλες κάτω των τριάντα,με πιάνει κι αυτή η παρέα,λοιπόν...!

Είμαι 23 και σε 2,5 μήνες θα έχω την μπουμπούκα μου!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 101
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας ζουζουνες κ απο μενα :cheer:

Με λενε Χρυσα,ειμαι 22 ετων.

Εχουμε μια νεραιδουλα

περιπου 1 ετους κ περιμενουμε το 2ο θαυματακι μας :cheer:

Να ευχηθω στις εγκυουλες με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας κ οσες εχετε ηδη γινει μανουλες να σας ζησουν!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μικρά μου κοριτσάκια!

Το έγραψα και στο διπλανό καφενείο,στις μπουμπούκες κάτω των τριάντα...

Είμαι 27 εβδομάδων και 4 ημερών,η πριγκηπισσα μου είναι 1005 kgr!

Mετά από 2 λεπτά υπερήχου,βάλαμε και το χέρι στο στόμα... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ είμαστε αρκετά μικράκια τελικά στο φόρουμ..θέλω όσες έχουν ήδη μπεμπάκια να μου πουν αν έχει αλλάξει η ζωή τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kai apo emena koritsia eimai kai ego sto group..:)

den ekleisa akomi ta 23 kai exo ena yperoxo agoraki 7 minon .....

i8ela na gino mama mikri .....kai o kalos mou einai 23 kai imastan pantremeni prin to moro.....

filakia

8a ta leme

TFTGm4.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω όπως έχω ξαναπεί είμαι 25 και πριν απο 1,5χρονο ηρθε στην ζωή μου

ο πριγκιπας μου.

Ναι η ζωή μου έχει αλλαξει προς το καλύτερο.....

Βέβαια δεν κάνω τα πράγματα που έκανα αλλά απολαμβάνω την ζωή με

τον γιο μου.......και είναι υπέροχα.......

ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου μικρα, ειπα να δωσω φιλικους χαιρετισμους, εγω εμεινα εγκυος 25 προς το τελος και γεννησα στα 26 δηλαδη, τωρα ειμαι 30 και γεννησα και την κορη μου το καλοκαιρι. φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

egw koritsia eimai 21 xronwn k 8 minwn eguos.......mou arese t groupaki k eipa na t ferw stin epifaneia......mikres manoules as enothoume...........gia tipota den exei ilikia k poso mallon g t pote tha kanoume oikogeneia...filia se oles :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΓΕΝΝΑΩ ΑΡΧΕΣ ΜΑΙΟΥ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΕΝΤΟΝΗ ΖΩΗ ΟΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ .ΝΙΩΘΩ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΤΙΜΗ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΩ Κ ΑΞΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα οντως υπαρχουν πολλες μικρες μανουλες! :cheer:

εγω πηγαινα πανεπιστημιο στην αμερικη και οταν γνωρισα τον αντρα μου τα παρατησα ολα και ζησαμε μαζι εδω στην ελλαδα απο τα 19 μου! τωρα ειμαι 22 και περιμενω το πρωτο μου μωρακι τον ιουλιο! και δεν νιωθω καθολου καταπιεσμενη, ισα ισα που το θελαμε πολυ το μωρακι μας!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΛΕ?? :P:P

ΕΙΜΑΙ......ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΙΟ ;) (1983)

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 4 ΧΡΟΝΙΑ,ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΑ 18-19 ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 5ΜΗΝΩΝ ;)

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΥΠΗΡΞΑΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ :blush:

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΛΔ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝΑ ΠΕΡΥΣΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΜΜΜΜ...ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ;)

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ Κ ΑΝ Κ ΝΟΣΤΑΛΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΟΛΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΟ..

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia,na xaireste ta kouklakia sas oi manoules kai me to kalo na erthoun ta mwrakia mas oi egkioules!!!

egw eimai 22 kai dianiw ton 4 mina!!

eutixws me to panepistimio ksemperdepsa ousiastika afou to mono pou ekkremei einai i orkomosia!

eimai pantremeni apo to gennari me politiko kai perimenoume pws kai pws to fasolaki mas :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Κοριτσια καλημερα σε ολες...

Εγω πριν λιγες μερες μπηκα στο mammyland :) Ειμαι και εγω μικρουλα στη παρεα,παντρευτηκα πριν ενα μηνα και ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!!Ειμαστε με τον αντρα μου 6 χρονια μαζι και περναμε υπεροχα!Εγω ειμαι 23 και κατι...εκεινος 27.Λεγαμε να καθηστερισουμε λιγο την εγκυμοσυνη για κανα χρονο αλλα με ολες αυτες τις γλυκες συζυτησεις για τα μωρακια σας με κανατε να θελω να αποκτησω και εγω αμμεσα ενα... :kiss: Τα αγαπαω πολυ τα παιδακια και ειναι ονειρο μας να αποκτησουμε 2-3...Απο τις εμπειριες σας καταλαβαινω οτι ειναι οτι καλυτερο συμβαινει στη ζωη μιας γυναικας!Και "ναι" ειμαι και εγω απο αυτες που βαριουνται και εκνευριζονται :angry: οταν ακουνε <Καλα,γιατι βιαστηκες να παντρευτεις και δεν εζησες τη ζωη σου...?>Γιατι τη ζωη μου θελω να τη ζησω μαζι με τον ανθρωπο που αγαπω!!!Χαιρομαι πολυ που μπηκα στη παρεα σας!!!Καλως σας βρηκα... :) Και ευχομαι συντομα να σας λεω και εγω την εμπειρια μου απο την εγκυμοσυνη!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εγω ειμαι 20 χρονων και εχω εναν μπεμπακο εννια μηνων...ειναι η ζωη μου ολοκληρη...ειναι το μονο πραγμα που δεν θα μετανιωσω ποτε...με τον αντρα μου ειμαστε μαζι οταν εγω ημουν 16 και αυτος 20..τωρα αυτος ειναι 24..παντρευτηκαμε 22 οκτωβριου και 31 γεννησα...και εγω εχω βαρεθει με το να μου λενε επρεπε να ζησω την ζωη μου...δηλαδη η καλη ζωη ειναι να κοιμασαι με αλλον το βραδυ και να ξυπνησεις με αλλον το πρωι???ή να βγαινω συνεχεια σε κλαμπ???αυτα ποτε δεν μου αρεσαν ιδιαιτερα..και απολαμβανω τον παιδι και τον αντρα μου..εγω μικρη γουσταρα να παντρευτω και παντρευτικα...οσοι εχουν προβλημα ξυδι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζανιτα κ μεις στις 22 οκτωβριου παντρευτηκαμε....του 2006 βεβαια!! :) κ στις 15 νοεμβριου γεννησα!!!εγω τοτε ημουν σχεδον 20 κ ο αντρας μου 24!!!!ειμαστε μαζι απ'τα 16 μου κ νιωθω τοσο μα τοσο ευτυχισμενη!!!κ συμφωνω απολυτα με σενα κ την elinoulini!!ποσο μου τη σπανε ολοι αυτοι οι πολυξεροι!! :angry::angry: ο καθενας οριζει διαφορετικα την ευτυχια του!!κ μενα ποτε δεν μ'αρεσαν τα ξενυχτια,τα κλαμπ κ τα πολλα εξω τελοσπαντων!!!απο μικρη ονειρο μου ηταν να παντρευτω κ να κανω παιδακια!!!τωρα λοιπον ζω το ονειρο μου κ ς τους αλλους να βραζουν!! :P:P κ ποσο σπαστικο ειναι να σου λενε ''ααα κακομοιρα εισαι κ μικρουλα κ ταλαιπωριεσαι κ κλειστηκες'' :angry::angry::angry::angry: κλειστηκα μεσα στην ευτυχια μου κ σε οτι απ'τα βαθη της καρδιας μου ονειρευτηκα!!!!!!!οι υπολοιποι να.....πιουν μια σοδα να το χωνεψουν!!!! :woohoo: :woohoo: :P:P

ποσο χαιρομαι που ταιριαζω τοσο μαζι σας!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai emena de mou aresan ta ksenyxtia kai ta club...kai apo mikrh oneireuomoun na ftiaksw mia omorfh oikogeneia!Me to antra mou(ekeinos 27)den exoume sterithei tipota edw kai 6 xronia pou eimaste mazi,pame polles ekdromes,perneme poly kala oti kai an kanoume...ti noiazei tous trigyrw an pername kala kai an sterithikame kati,den katalavainw...toso "kalos" egine ksafnika o kosmos!An pername emeis kala ase tous allous na psaxnoun....

manoula3 na xairesai ta paidakia sou!!! :) Kai emeis 3 paidakia leme...gia na doume,ygeia kai agaph na yparxei panw ap'ola!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elinoulini συμφωνω απολυτα!!!!!ασχετο κ γω 23 κ κατι ειμαι κ ο αντρας μου 27 κ κατι!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

σ'ευχαριστω για τις ευχες!!!σου ευχομαι κ σενα να πραγματοποιησεις πολυ γρηγορα το ονειρο σου κ να εχεις ζουζουνακια να τρεχουν κ να χαμογελανε μεσα στο σπιτι!!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 να χαιρεσαι τα παιδακια σου να ειστε παντα χαρουμενοι και ευτυχισμενοι...elinoulini σου ευχομαι συντομα μεενα τουλαχιστον παιδακι...κοριτσια εμενα η αποψη μου ειναι η μικρος μικρος παντρεψου η μικρος καλογερεψου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβαζω και σας καμαρωνω!!!!!!!

Μπραβο σας μικρομανουλες και μικρογκαστρουλες!!!!

Να χαιρεστε τις οικογενειες σας και να θυμαστε οτι ολοι αυτοι "οι εκει εξω" που κρινουν τις ζωες σας ειναι μιζεροι, στερημενοι κ απογοητευμενοι γι αυτο κ τα λενε αυτα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gi'auto eimai polu sigouri,oti oses krinoun etsi...exoun zwi mizeri kai einai apogohteumenes!Sumfwnw me th suzanita giati prosfata eixa mia filh pou eixe sxesh 10 xronwn me to filo ths kai htan hdh 29 kai to skeftotan na pantreutei kai to apotelesma poio???Xwrise oristika prin ena mhna gia diaforous logous,enas oti autos eixe vrei twra teleutaia allh...Ti na pw,stenaxwrethika poly,krima ta xronia pou exase mazi tou!Kai twra einai se katathlipsh! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Είμαι κι εγώ στην κατηγορία κάτω των 25!!!Είμαι γεννημένη 19/10/87 και θα γεννήσω Φεβρουάριο 2011 όταν θα είμαι 23 και 4 μηνών περίπου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ηθελα κ εγω να ειμαι αλλα δεν ειμαι χιχιχιχ κατω απο 25 εννοω οχι εγκυουλα εχω μια μπεμπα 2 μηνων με το καλο μικρουλες μου χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...