Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυούλες κάτω από 25 ετών


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 101
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα...δεν ανηκω πλεον στη παρεα αλλα στο γιο μου γεννησα στα 24...δεν μπορω να πω πως αισθανθηκα ποτε ασχημα η ανωριμη...ηταν πολυ ομορφη εμπειρια... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν ειμαι εγκυουλα πια. Γεννησα πριν 4μιση μήνες το δευτερο παιδακι μου και ειμαι 23. Απτη μια νοιωθω προικισμενη και περηφανη που ειμαι τοσο μικρη και εχω τα παιδακια μου αλλα απτην αλλη δεν μπορω να κανω πραγματα που κανουν συνομηλικες φιλες μου όπως το να βγω εξω βραδυ ή το να περάσω μια μέρα στα μαγαζιά (όχι ακόμα τουλάχιστον, μέχρι να ξεπεταχτεί και η μικρούλα μου) και γενικότερα να είμαι ανέμελη. Όπως και νάχει όμως νοιώθω πολύ πλούσια και ευτυχισμένη που έχω έναν υπέροχο σύντροφο και 2 πανεμορφα μωράκια.

Εσύ πώς αισθανεσαι αγελαδάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα "πιπινια"!!!!! :laugh: :laugh:

ειμαι 22,και εγκυουλα,νιωθω πολυ ομορφα, δεν αισθανομαι καταπιεσμενη επειδη ειμαι μικρη και οι φιλες μου βγαινουν εξω, αλλωστε δε μου πολυαρεσαν ποτε τα ποτα και τα ξενυχτια,(το τσιγαρο ναι!! :woohoo: )ισα ισα το ηθελα πολυ το νινι!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες,ολα να μας πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο εμενα.βασικα δεν ειμαι εγκυος αλλα στα 21.5 εκανα τον πρω του μου γιο και στα 23 τον δυτερο γιο μου,νιωθο χαρουμενη που εχω τα παιδια μου αλλα και κουρασμενη ολη μερα,γιατι ειναι ζοιρουλια τα μικρα μου αλλα δεν πηραζει :cheer:B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εγώ έκανα το μεταπτυχιακό μου,ζούσα μια ανέμελα φοιτητική ζωή στα όμορφα Γιάννενα μέχρι που το καλοκαίρι συνειδητοποίησα ότι περιμένω μπεμπάκι..Στην αρχή τα έχασα γιατί δεν το περίμενα όμως πραγματικά σας στο λέω ας μου δώσουν πλούτη καριέρα δόξα χρήμα κτλ δεν αλλάζω με τίποτα τις στιγμές τις εγκυμοσύνης μου-και φυσικά αυτές που θα έρθουν με τίποτα άλλο στο κόσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι παντρεμενη απο περυσι το μαιο..

και φοιτητρια επισης :blush::blush::blush:

βεβαια περασε σε δετερη μοιρα η σχολη,για να μην πω σε τριτη!!! :laugh:

τι να κανουμε??δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα..εσυ αγελαδακι την τελειωσες τη σχολη σου???εισαι παντρεμενη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι παντρεμενη απο τα 19.και φυσικα δεν χαρικα στην ζωη οπως η φιλιες μου.μετανιωνο που παντρευτηκα στα 20 αλλα χαιρωμαι που εχω τα παιδακια μου και σς με κουραζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο εμενα !!!Εγω δεν ειμαι τοσο μικρη ειμαι λιγο παραπανω 28!!!Το πρωτο μου παιδακι το εκανα στα 19 το δευτερο στα 24 και το τριτο πριν 49 ημερες!!!!Μπορει να στεριθηκα πολλα πραγματα αυτα τα χρονια, αλλα πραγματικα ειμαι ευτιχυσμεν με τα ζουζουνακια μου!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

εγω ειμαι παντρεμενη απο περυσι το μαιο..

και φοιτητρια επισης :blush::blush::blush:

βεβαια περασε σε δετερη μοιρα η σχολη,για να μην πω σε τριτη!!! :laugh:

τι να κανουμε??δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα..εσυ αγελαδακι την τελειωσες τη σχολη σου???εισαι παντρεμενη??

Την σχολή την έχω τελείωσει τώρα κάνω μεταπτυχιακό-ένας χρόνος μου έμεινε ελπίζω να τα καταφέρω :):) να μου δώσετε κουράγιο ;);)

Παντρεμένη δεν είμαι..Αλλά τον Δημήτρη τον θεωρώ άντρα μου..βέβαια αυτός με πιέζει για τον γάμο!τελικά θα κάνουμε έναν πολιτικό κοντά στα Χριστούγεννα :):):)

Εσυ παντρέυτηκες λόγω εγκυμοσύνης?Τι σχολή είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα81 έγραψε:

Γεια και απο εμενα !!!Εγω δεν ειμαι τοσο μικρη ειμαι λιγο παραπανω 28!!!Το πρωτο μου παιδακι το εκανα στα 19 το δευτερο στα 24 και το τριτο πριν 49 ημερες!!!!Μπορει να στεριθηκα πολλα πραγματα αυτα τα χρονια, αλλα πραγματικα ειμαι ευτιχυσμεν με τα ζουζουνακια μου!!!!! :)

Εσύ είσαι πραγματικά κορυφή..Στη δεκαετία των 20 έκανες 3 ζουζουνάκια!

φοβερό..αλλά πως και έτσι νωρίς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ageladaki έγραψε:

Α!να ρωτήσω και κάτι άλλο..είστε όλες παντρεμένες?

Εγώ είμαι 20(27/1/10 γίνομαι 21!!! :woohoo: ).Έχω μια μπεμπούλα 5,5 μηνών και περιμένω και την δεύτερη κορούλα μου,τέλη Απριλίου :P Δεν είμαι παντρεμένη και δεν είναι ούτε στα άμμεσα σχέδια μου ;) Νιώθω υπέροχα που είμαι μανούλα,κι όσο περίεργο και αν ακουστεί δεν μου λείπει τίποτα απο την φοιτητική ζωή μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 22 ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟ ΔΙΜΗΝΟΥ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ..ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΛΕΩ ΗΜΟΥΝ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η Ο ΕΓΓΑΜΟΣ ΒΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΑΝΗΚΩ.......

ΕΙΜΑΙ 25 ΚΑΙ ΣΤΑ 24 ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ...

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΤΕ.....

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΜΑΤΑΡΕΣ ΤΟΥ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι 25 και περιμένω το πρώτο μου,χωράω στην παρέα?

Είμαι παντρεμένη εδώ και 2 μήνες με πολιτικό γάμο!!!το μωρό είναι ότι καλύτερο έχει συμβεί στη ζωή μου και δεν θα το άλλαζα με τίποτα και μακάρι να είχε έρθει και νωρίτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια...εγω μαλλον δεν ανηκω εδω για καποιους μήνες...ειμαι εγκυούλα.ισως καποιοι ξέρουν την ιστορια μου..απο τον μαρτιο λογω κρίσης εμεινα χωρίς δουλεια μολις ειχα τελειώσει και το μεταπτυχιακό μου,,και οπως λενε πολυ μια ψυχωτική καριεριστρια (μπλιαχ!!!)τελικα ολα είναι βλακ...εκατσα σπίτι και αντι να βρω δουλεια μας βρηκε το θαυματάκι μας...θα ανοιγα αλλο θέμα αλλα θα σας στα πω εδώ.Νιώθω τοσο γεμάτη τοσο χαρουμενη που δεν με νοιαζει καμια δουλεια προς το παρόν...μετα το μπεμπακι βλέπουμε.Θα παντρευτούμε κ εμείς με πολιτικό κοντά στα χριστούγεννα..Αυτο που θέλω να πω οσες εχετε ξεκινησει το πανεπιστημιο προσπαθηστε μεχρι να ερθουν τα αγγελάκια σας να κανετε οτι μπορείτε θα νιώθετε καλυτερα...με το καλο σε ολες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kouklitses :) k apo mena me lene xristina eimai 20 xronon :silly: ton iounio pira to ptuxeio mou (brefonhpiagogos)-alla exo magazi me zoakia (pet-shop) :side: ton ioulio ematha oti eimai eguos :woohoo: ton augousto kaname politiko me ton antra mou k perimenoume mia mpempoula ton martio!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :cheer::cheer::cheer::cheer: ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΕΣ!! :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 29 ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!! ΕΙΜΑΙ 25 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!!ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΑ?? ΤΕΛΕΙΑ!! ΑΠΟ ΤΑ 18 ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΘΕΛΑ ΜΩΡΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΑΛΛΑ ΠΤΥΧΙΟ ΔΕ ΠΗΡΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΡΗΜΑΔΑ Η ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ, ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ....ΚΡΙΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΤΥΧΙΑΚΗ. ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.. ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):) Το συμπέρασμα τελικά είναι ότι σε όλες μας ήρθε ψιλοξαφνικα,ε?

και τώρα το δεύτερο μέρος:Οι μπαμπάδες πόσο χρονών είναι(σσ εννοώ οι άντρες μας)

Ο δικός μας ο μπαμπάς είναι 25!νινάκι και αυτός :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

ageladaki έγραψε:

Εγώ είμαι 20(27/1/10 γίνομαι 21!!! :woohoo: ).Έχω μια μπεμπούλα 5,5 μηνών και περιμένω και την δεύτερη κορούλα μου,τέλη Απριλίου :P Δεν είμαι παντρεμένη και δεν είναι ούτε στα άμμεσα σχέδια μου ;) Νιώθω υπέροχα που είμαι μανούλα,κι όσο περίεργο και αν ακουστεί δεν μου λείπει τίποτα απο την φοιτητική ζωή μου ;)[/quote:1vsxb0qw]

Πως το κατάφερες αυτό βρε ζουζουνάκι???πότε "έπιασες"το δεύτερο μπεμπάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna22 έγραψε:

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 22 ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟ ΔΙΜΗΝΟΥ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ..ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΛΕΩ ΗΜΟΥΝ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η Ο ΕΓΓΑΜΟΣ ΒΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...

Καλώς ήρθες ioanna22..και γω έτσι πιστεύω ότι αν θέλεις μπορείς όλα να τα καταφέρεις! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

Kαι εγωω ανηκω εδωωω..ειμαι 24 χρονων και εχω διδυμα παιδακια 13 μηνων και ειμαι 31 εβδομαδων εγκυος στο αγορακι μας....

Ποποοοο τι κοιλίτσα είναι αυτη???φτου-φτου-φτου σκόρδα!! :laugh: :laugh: :laugh:

Μα και συ δίδυμα και 8 μηνών έγκυος??? :cheer::cheer::cheer:

Έχω εντυπωσιαστεί :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...