Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυούλες κάτω από 25 ετών


Recommended Posts

ageladaki έγραψε:

Καλημέρα σε όλες!!!

εχθές το βράδυ γύρισα από τα γιάννενα εκεί έκανα το μεταπτυχιακό μου-ένας χρόνος μου έχει μείνει ακόμα και ελπίζω να τα καταφέρω :):)

Έπρεπε να παρουσιάσω την εργασία μου τότε σηκώθηκα όρθια και οι φίλοι μου άρχισαν να χειροκροτούν..Αυτοί ανήκουν στη μερίδα των φίλων που μεστηρίζουν..

Υπάρχουν όμως και κάποιοι "άλλοι" που με σιγουριά μου λένε πως σε ένα-δύο το πολύ χρόνια θα είμαι τόοοσο χάλια που θα χωρίσω και ότι για όλα θα φταίει το πλασματάκι μου..

Όλοι έχουν μια ιστορία να μου πουν με φιλικά τους ζευγάρια που με το που κάνανε παιδάκι ο έρωτας "ξαφνικά σταμάτησε..

και σας ρωτάω μήπως τελικά σε αυτούς που χωρίζουν(γιατί σίγουρα υπάρχουν και τέτοιοι)δεν υπήρχε έρωτας ποτέ??? :dry::dry::dry:

Aχ Αγελαδάκι κι εμένα αυτά μου έλεγαν (και μου λένε!)

Όπως και να έχει ποτέ δεν ξέρεις την πορεία μιας σχέσης,πόσο μάλλον μετά την γέννηση ενός παιδιού.

Σίγουρα σε μεγαλύτερη ηλικία εχεις περισσότερη εμπειρία απο τους ανθρώπους,αλλά σου εγγυάται κανείς πως δεν θα χωρίσεις και όλα θα είναι τέλεια;

Όχι βέβαια!

Το φαινόμενο αυτό είναι συχνό στην εποχή μας και σίγουρα όχι μόνο σε ζευγάρια νεαρής ηλικίας!

Εδώ βλέπουμε μεγάλους ανθρώπους,με παιδιά,''τακτοποιημένη''φαινομενικά ζωή και χωρίζουν...

Αν σκεφτόντουσαν όλοι πριν κάνουν παιδί το ενδεχόμενο του χωρισμού ,το ανθρώπινο είδος θα είχε χαθεί προ πολλού! :P

Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να εγγυηθώ αν του χρόνου τέτοια ημέρα θα είμαι με τον σύντροφο μου ή οχι.Νομίζω πως κανένας δεν μπορεί να το εγγυηθεί,όσο κι αν κάποιοι είναι τόσο σίγουροι.

Η ζωή παίζει περίεργα παιχνίδια,δυστυχώς.Εκεί όμως αποδεικνύεται και η αληθινή αγάπη ;)Εμείς έχουμε περάσει πολλά και θέλω να πιστευω πως οτι και αν έρθει θα μας βρει δυνατούς :)

Δεν είναι κανόνας πως όσοι κάνουν νωρίς παιδί,θα χωρίσουν κιόλας... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 101
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Violeta έγραψε:

Γιατί συνήθως οι κοπέλες που μένουμε έγκυες μικρές, μένουμε καταλάθος.

Violeta σε συμπαθω και σε εκτιμω πολυ!Χαρηκα πολυ με την ιστορια σου και με τη δυναμη που ειχες για να κανεις VBAC αλλα με ολο το θαρρος που σου εχω πιστευω πως δεν μενεις εγκυος καταλαθος.

Οταν εχουμε ελευθερες επαφες με εναν ανθρωπο το ξερουμε πως μπορει να συλλαβουμε.

Υπαρχουν πολλοι τροποι αντισυλληψης που θα μπορουσαμε να χρησιμοποιησουμε ακομη και σε περιπτωση που υπαρξουν ατυχηματα(πχ σπασμενο προφυλακτικο).

Ετσι λοιπον δε συμφωνω με το καταλαθος....

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το κατα λαθος εννοω απρογραμματιστα. Οσο πιο σιγουροι ειμαστε για τη σχεση μας τοσο πιο πολυ χαλαροι ειμαστε στην αντισυλληψη.

Οσον αφορα αυτα που λεγατε πιο πανω: Εγω τελειωσα ψυχολογια, θυμάμαι τον καθηγητη που μας έλεγε ότι η πρώτη σοβαρή κρίση στο ζευγαρι έρχεται με το 1ο παιδι, οι ισορροπιες στην δυαδικη σχεση του ζευγαριου διαταρασσονται. Οποτε νομιζω οτι ανεξαρτητως ηλικιας το ζευγαρι δοκιμαζεται απτον ερχομο ενος παιδιου, αν εχει γερα θεμελια και κοινες συνιστωσες μπορει να ξεπερασει τα προβληματα και δενεται ακομη περισσοτερο στην πορεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie υπαρχει και το κατα λαθος. Το χαπι της επομενης μερας δεν ειναι παντα αποτελεσματικο (1η μου εγκυμοσυνη) Πολλες εγκυμοσυνης ερχονται εκει που δεν το περιμενουμε ακομη κι αν προσεχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα και απο εμενα...ειμαι η ειρηνη για οσες δεν με ξερουν και εγκυος στο πρωτο μου παιδακι και 24 και κατι(τον αυγουστο εκλεισα τα 24 και βαδιζω αργα αργα στα 25 αρα χωαω στην παρεα σας)....οταν το εμαθα τα συναισθηματα ηταν διαφορα αλλα και εγω δεν σκεφτηκα καθολου την περιπτωση να το ριξω δεν υπηρχε αυτο στο μυαλο μου....δεν ειμαστε ακομη παντρεμενοι αλλα το αλλο σαββατο ειναι ο γαμος μας θα κανουμε θρησκευτικο....ααα!!!ο αντρουλακος μου ειναι 34 και μολις το εμαθαν οι γνωστοι μας απλα δεν μας πιστευανε χι χι χι...νομιζαν οτι τους καναμε πλακα...αλλα ολοι τωρα περιμεουν αυτο το πλασματακι με ανυπομονησια....αυτα...σας τα ειπα ολα ρηγορα γρηγορα........φιλακια μικρες μου μανουλιτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι 22 και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι.Είμαι πολύ χαρούμενη που θα γίνω μανούλα,αν και κάποια απο τα σχέδια μου πάνε λίγο πίσω.Η εγκυμοσύνη ήταν απρογραμμάτιστη αλλά μας έκανε εξίσου χαρούμενους.Ο αντρούλης μου είναι 25 και είμαστε παντρεμένοι απο τον Ιούνιο με πολιτικό γάμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!ελπίζω να είστε καλά..η σχέση μου με τον άντρα μου δεν έχει αλλάξει(είμαι στον 6ο μήνα ακόμα)!Ακούω πολλά για το "μετά" ότι τελειώνει ο έρωτας,σβήνει το πάθος και το ζευγάρι δεν έχει πια ερωτικές επαφές !με ενδιαφέρει η γνώμη σας..ισχύουν τελικά όλα αυτά?? :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia os megaluteri sas tha sas po to eksis..i ilikia tou somatos den paizei kanena rolo k den sxetizete me tin orimotita ,eilikrina ta 2 k 3 xronia parapano den se kanoun pio etoimo g oikogeneia,me ton antra mou eimaste mazi 6 xronia apo ta 22 mou kai parauta to moro klonise ti sxesi mas k tora siga siga epanerxomaste sta fusiologika mas,oso g to xorismo...den nomizo oti ftaiei i ilikia,doulevo apo ta 18 mou,prosperasame to stadio foitisi k i dimiourgia oikogeneias itan to amesos epomeno stadio ,theoro oti o proorismos tou anthropou aftos einai k di tis gunaikas na ginei mana,min stirizeste toso stin ilikia,sta 30 tha noiothete opos noiothate k sta 20!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

koritsia os megaluteri sas tha sas po to eksis..i ilikia tou somatos den paizei kanena rolo k den sxetizete me tin orimotita ,eilikrina ta 2 k 3 xronia parapano den se kanoun pio etoimo g oikogeneia,me ton antra mou eimaste mazi 6 xronia apo ta 22 mou kai parauta to moro klonise ti sxesi mas k tora siga siga epanerxomaste sta fusiologika mas,oso g to xorismo...den nomizo oti ftaiei i ilikia,doulevo apo ta 18 mou,prosperasame to stadio foitisi k i dimiourgia oikogeneias itan to amesos epomeno stadio ,theoro oti o proorismos tou anthropou aftos einai k di tis gunaikas na ginei mana,min stirizeste toso stin ilikia,sta 30 tha noiothete opos noiothate k sta 20!!

όταν λες το μωράκι κλονισε τη σχέση σας τι ακριβώς εννοείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και από εμένα!!! :)

Συμφωνώ καταρχάς με όσα προανέφερε η Γιώτα(Σαβροπινγουίνος)και θα προσθέσω ακόμη ότι αύριο-μεθαύριο όλοι όσοι τώρα σε ''κρίνουν'' θα σε ζηλεύουν αφάνταστα!!! ;)

Σου έχει συμβεί το ωραιότερο!!! :)

Θα ζήσεις μεγαλιώδεις στιγμές!!! :cheer:

Δεν είναι όλα ρόδινα αλλά σίγουρα όλα είναι μέρος τους και μάλιστα του πιο εντυπωσιακού έργου που καλείσαι να συμμετέχεις! :cheer:

Εκτιμώ αφάνταστα κοπέλες που με θάρρος και ωριμότητα πράττουν την πορεία που τους φανερώνει η καρδιά τους!!! :cheer::cheer::cheer:

Όλα τα υπόλοιπα έπονται... ;)

Χρόνο για μεταπτυχιακά και διδακτορικά θα έχεις μελλοντικά και μάλιστα θα σε χειροκροτεί και το παιδί σου!!! ;)

Καλή συνέχεια εγκυούλα, απόλαυσε τον άντρα σου και το μωρό σου στην κοιλίτσα σου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΙΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΠΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩ!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ FB Η ΣΕΛΙΔΑΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Spiros Natasa Tsirona

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε φορά που κάνουμε σκέψεις και παράπονα που έχουμε μπει από πολύ μικρές σε αυτή την διαδικασία πρέπει να αναλογιστούμε κάποιες γυναίκες που θα έδιναν και τη ζωή τους για να αποκτήσουν ένα μωράκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!και εγω ειμαι 26χρ.και εχω ενα γιο 4,5χρ.και εναν ακομη μικρουλη 4,5 μηνων.λοιπον ωραιο θεμα...μου τη δινουν τρομερα οταν μου λενε "πω πω τοσο μικρη και κριμα δεν χαρηκες τιποτα,γιατι βιαστηκες ?μη χασεις τον γαμπρο?δεν προλαβες να κανεις τιποτα!δεν εζησες ακομα κ.τ.λ φυσικα τους απανταω και τους λεω οτι δεν εχει αλλαξει τιποτα και παιδια οντως ετσι ειναι!βεβαια μενω απεναντι απο την μαμα μου και παρ'ολο που δουλευει οποτε την πω να τα κρατησει ποτε δε μου λεει οχι.ειμαι τοσο χαρουμενη και τοσο "γεματη"που εχω την δικια μου οικογενεια που πραγματικα δεν με ενδιαφερει τιποτα κι'ας λενε οτι θελουν.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Violeta έγραψε:

Αχ ναι αυτο το "δεν εζησες τη ζωη σου" δεν μπορω να το ακούω. Λες και πεθανες.

Και γω....

Αυτα ειναι για τους ματαιοδοξους και για τους ανθρωπους που παντα βρισκουν μια δικαιολογια για να μην κανουν τιποτα στη ζωη τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ 25 ΚΑΙ ΠΡΙΝ 5 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΕΣ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 29 ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΑ 22 ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΧΑ 2 ΑΠΟΤΥΧΙΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΙΔΙΑ,ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΕΛΩ,ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΝΕΣΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσια!Μπαινω κ εγω οριακα στο club σας!Ειμαι 25, παντρεμενη εδω κ 1 χρονο με τον ερωτα της ζωης μου(εκεινος ειναι 28 κ ειμαστε μαζι 8 υπεροχα χρονια!!)κ εχω μια κουκλιτσα 4,5 μηνων!!Το αγγελουδι μου που με κανει κ λιωνω :):):) !!!!Τη μερα του γαμου μου ημουν 2 εβδομαδων κ δεν ειχα ιδεα :laugh: :laugh: !!

Εχω βαρεθει ν'ακουω ποσο μικρη φαινομαι,ποσο μικρη παντρευτηκα,ποσο μικρη εμεινα εγκυος...!!Τους γραφω ολους!!Εγω ειμαι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ;);):):):) !!!!!!!!Αυτοι...???Μην ακουτε κανεναν κοριτσια,την καρδια σας μονο,εκεινη ξερει ;)

Συγχαρητηρια σε ολες τις μανουλες,μικρες κ μεγαλες!!!!!Κ πολλες ευχες σε εκεινες που ανυπομονουν να γινουν!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρια να σου ζησει το μωρακι :):) !!!Καλη λοχεια :kiss::kiss:

Αγελαδακι με το καλο το νινι σου κ να δεις που ολα θα πανε καλα!!!!!Θεληση,υπομονη κ αγαπη να υπαρχει!!!Φιλια κοριτσακι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ LITTLE-ANGEL.

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ 38 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΟ ΣΑΒΒΤΟ 21-11 ΒΓΗΚΕ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 5:20 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΒΡΕ ΟΛΗΑ ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ. ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΕΙΣ 38 ΔΕΝ ΘΑ ΦΟΒΑΣΑΙ TPT K ΤΣΟΥΡ ΒΓΗΚΕ.

ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ 3:20 ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΒΓΗΚΕ Η ΝΕΡΑΙΔΑ ΜΟΥ.

ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ. ΟΥΤΕ ΤΟ 1/3 ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ.

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΝΙΩΣΩ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ ΝΑ ΣΠΡΩΞΩ XAXAXA.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΣΩ.

ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΚΟΨΕΙ. ΘΑ ΓΛΙΤΩΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ

ΑΝ Η ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ.

ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ. ΒΓΗΚΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.

(ΤΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙ ΣΤΙΣ 36 K ΣΤΙΣ 37 ΒΔΟΜΑΔΕΣ)

ΚΑΙ ΜΕ "ΚΑΤΑΣΚΙΣΕ" ΜΕΧΡΙ ΠΙΣΩ.

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΩ.

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΩ K ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ. ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΑΝΕ

ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 2 ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΦΑΓΑ 2 ΠΙΑΤΑ ΦΑΓΗΤΟ. ΧΙΧΙΧΙ

ΕΦΥΓΕ K Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ, ΚΡΙΜΑ. ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 5.5 ΚΙΛΑ ΜΟΝΟ.

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2.940 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΞΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΓΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΕ ΚΑΛΑ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ. ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.

ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΙ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.

ΟΣΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρια μόλις διάβασα το μηνυμά σου..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ !!!!!

φαντάζομαι πόσο ευτυχισμένη θα είσαι..άντε να έρθει και η σειρά μας :):):) αυτή τη φοβία ότι δεν θα ξέρω πότε να πάρω ανάσα και πότε να σπρώξω την έχω και γω :):) έχω καιρό όμως ακόμα για τον τοκετο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...