Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυούλες κάτω από 25 ετών


Recommended Posts

agnoula έγραψε:

Εγώ είμαι 25 και περιμένω το πρώτο μου,χωράω στην παρέα?

Είμαι παντρεμένη εδώ και 2 μήνες με πολιτικό γάμο!!!το μωρό είναι ότι καλύτερο έχει συμβεί στη ζωή μου και δεν θα το άλλαζα με τίποτα και μακάρι να είχε έρθει και νωρίτερα!!!!

Άκου αν χωράς..Χωράς και παρά χωράς!welcome agnoula! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 101
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!

ΕΙΜΑΙ 22,5 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5 ΓΕΝΑΡΗ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!! :)ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΑΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ..ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.;).ΟΥΤΕ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΖΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ..

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 37.ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΑΣ !!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από μένα με μεγάλη χαρα!!!Είμαι 23 και περιμένω το δεύτερο άντρα της ζωής μου σε περίπου 5 μήνες!!!Με τον πρώτο έχουμε παντρευτεί εδώ κι ένα χρόνο...κεραυνοβόλος ερως...Σπορυδάζω , δουλεύω ... όλα μαζί...όλα γίνονται με πρόγραμμα και οι επιλογές μας για μένα δεν είναι στερήσεις , είναι ότι καλύτερο και ονειρεμένο!!!Εύχομαι σε όλες ολόψυχα να καμαρώνετε τα αγγελλούδια σας κι αύτα με τη σειρά τους που θα έχουν τόσο νέες και δυναμικές μαμάδες!!!Να δώσω και συγχαρητήρια σε όσες είχαν απρόσμενη εγκυμοσύνη και δεν επέλεξαν την εύκολη λύση , είμαι σίγουρη ότι δεν θα το μετανιώσουν ποτέ! Τα παιδιά είναι όλο το χρυσάφι του κόσμου κι είμαστε τυχερές που έχουμε το προνόμιο να φέρουμε μια ζωούλα στον κόσμο!Όσο για τους φίλους...οι πραγματικοί φίλοι στηρίζουν τις επιλογές μας , είναι εκεί για μας ακόμα κι όταν οι ζωές μας αλλάζουν πορεία...εύχομαι να έχετε αληθινούς φίλους γιατί κι αυτοί χρειάζεται , ειδικά στην ηλικία μας ,να ειναι δίπλα μας...

Ας μεγαλώσουμε κι εμεις μαζί με τα παιδιά μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο θεμαααα!!! :cheer:

εγω κλεινω τα 23 τον δεκεμβριο κ πριν 3 μηνες γεννησα το τριτο μελος της οικογενειας!!! :cheer::cheer:

δεν νιωθω καθολου καταπιεσμενη...ισα-ισα νιωθω πολυ περηφανη,τυχερη κ ευλογημενη που εγινα μανουλα!! :):) νιωθω οτι βρηκα το σκοπο μου σ'αυτη τη ζωη!! :) νιωθω ολοκληρωμενη!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο felicity! :):):):)

Οσοι και κυρίως όσες σχολιάζουν ενδεχομένως αρνητικά την εγκυμοσύνη σε μικρή ηλικία πιστέψτε με κατά βάθος ζηλεύουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ageladaki !Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ,ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ, ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί το άλλο που το πας..ότι είναι σίγουροι/ες 100% ότι θα χωρίσεις με τον άντρα σου αφού παντρεύτηκες σε μικρή ηλικία!

Πάντως κορίτσια να σας πω κάτι,εγώ βλέπω ένα σωρό ζευγάρια που παντρεύονται και αποφασίζουν να κάνουν παιδί στα 35+ γιατί τάχα είναι πιο ώριμοι..Ωριμοι μπορεί να ναι πάντως εγώ δεν τους βλέπω ερωτευμένους!άμα πια με τις θεωρίες τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ γλυκο θεμα!

Εγω δεν ειμαι εγκυος αλλα ζηλεψα μ'αυτα που διαβασα και ειπα να σας γραψω.

17 Ιανουαριου γινομαι 24 και εχω μια μπουμπου 9 μηνων.

Εμεινα εγκυος στα 22 χωρις να ειμαι παντρεμενη και χωρις να εχω στα σχεδια μου ενα παιδι.Η εγκυμοσυνη προεκυψε και τη δεχτηκαμε με χαρα.Παντρευτηκα με θρησκευτικο γαμο οταν ημουν στον 5ο.

Δεν εχω τελειωσει με τη σχολη μου ακομη αλλα ειναι στα αμεσα σχεδια μου.Διαβαζω παρεα με τη μικρη μου τωρα πια.

Δε μετανιωσα ουτε στιγμη για τις αποφασεις μου και ζω την πραγματικη ευτυχια.Νιωθω πιο γυναικα, πιο ωριμη και πιο καλα απο ποτε.

Χαιρομαι που δεν μου περασε ουτε στιγμη απο τα μυαλο να διακοψω την εγκυμοσυνη.Μαρεσει που εγινα μικρη μανουλα (αν και αυτο ειναι σχετικο)

Ευχομαι με το καλο σε ολες τις εγκυουλες και στις μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΜΙΚΡΗ Η ΟΧΙ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΤΗΝ ΗΟΡΕ_89.ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΕΓΩ ΣΤΑ 17 ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑ(ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΠΤΑ 13 ΜΟΥ),ΣΤΑ 18,5 ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Ο ΚΑΡΠΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ!ΖΟΡΙΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑΜΕ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!!!ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ (ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ)ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ageladaki έγραψε:

Γιατί το άλλο που το πας..ότι είναι σίγουροι/ες 100% ότι θα χωρίσεις με τον άντρα σου αφού παντρεύτηκες σε μικρή ηλικία!

Πάντως κορίτσια να σας πω κάτι,εγώ βλέπω ένα σωρό ζευγάρια που παντρεύονται και αποφασίζουν να κάνουν παιδί στα 35+ γιατί τάχα είναι πιο ώριμοι..Ωριμοι μπορεί να ναι πάντως εγώ δεν τους βλέπω ερωτευμένους!άμα πια με τις θεωρίες τους!

ΜΕ ΤΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ..;)

ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΟΤΙ Η ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΔΙΖΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ..ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ..ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ,ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STEF ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!ΑΣ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ,ΑΣ ΕΙΧΑ ΧΡΥΣΑΦΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑ ΤΠΤ!!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΤΟ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πέρυσι που ήμουνα έγκυος ήμουνα 26...

να παίξω, να παίξω?

πάντως θεωρώ ότι είμαι νέα μαμά, η πρώτη από τις φίλες μου που έκαναν μωρό κτλ κτλ... και πιο νέα να το έκανα ακόμη καλύτερα... δεν φανταζόμουνα ποτέ τέτοια ευτυχία !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκεφτηκατε ομως οτι στα δεκαοχώ τους...θα μπορουμε ακομα να πιουμε ενα ποτακι μαζι τους σε καποιο μπαρακι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ....εγω παντως ενιωθα περηφανη και ακομα νιωθω που εχω μικρή μαμά... :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας κοπέλες!!!!!!!! :cheer:

Η αξία της οικογένειας είναι ανεκτίμητη και ασύγκριτη!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ θα ήθελα να είχα γεννήσει νωρίτερα!!!!!!!!!!!!!!!

Επίσης δεν θα υπάρχει χάσμα γενεών....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rozi nomizo oti pragmatika moiazoume emeis oi duo ego eimai apo ta 15 mou me ton antra mou sta 18 araboniastikame sta 20 pira to ptuxeio (brefonhpiagogos) k hmoun 2 minon peripou eguos meta apo ena mina kaname politiko k tora eimai 6 minon k perimenoume mpempoula!a o antras mou einai 28 :) ego exo genethlia stis 18/1 kleino ta 21 eimaste polu konta k me thn hope 89! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πάντα ένοιωθα περήφανη που είχα μικρή μαμά. Ηταν και είναι φίλη μου που μπορώ να της μιλήσω για τα πάντα. Είναι φυσικά και λόγω χαρακτήρα αλλά πιστεύω ότι η μικρή διαφορά ηλικίας που έχουμε παίζει ρόλο. Νομίζω ότι τραβάμε λίγο περισσότερο λούκι οι νεαρές μαμάδες απτην άποψη του ότι ωριμάσαμε αναγκαστικά γρηγορότερα (αυτό φυσικά είναι και καλό), δεν προλαβαμε οι περισσοτερες να κάνουμε οτι θέλαμε επαγγελματικά, οι φίλες της ηλικιας μας δεν περνανε τα ιδια για να τα περναμε μαζι. Εγώ έμεινα έγκυος στο πρώτο μου στο τέλος του 3ου έτους των σπουδών μου οπότε άφησα πίσω μια εξεταστική (έφυγα απτην αθηνα που σπουδαζα για να ερθω Κύπρο)και ξαναγύρισα πίσω με τον γιο και τον άντρα μου, διάβαζα και πήγαινα και έδινα τα μαθήματα. Ουσιαστικά τις δύο τελευταίες εξεταστικές τις πέρασα θηλάζωντας και διαβάζοντας. Μιλούσα του γιου μου περί Φρόυντ και Φέστινγκερ ( :laugh: , είχε πολύ πλάκα τώρα που το θυμάμαι), και μαθαίναμε και οι δυο και έτσι περνούσα και τα μαθήματα. Καπου εκει πέρα ξαναέμεινα έγκυος (πού τον βρήκα τον χρόνο με διαβάσματα και μικρό μωρό ούτε γω δεν ξέρω) αλλά κατάφερα και δούλεψα την διπλωματική μου με μικρό μωρό και πάλι έγκυος και είμαι περήφανη που κατάφερα και τέλειωσα στα 23 μου ένα καλό πανεπιστήμιο και έχω και δύο παιδάκια. Μπορεί να ήταν και να είναι λίγο δύσκολα αλλά μπροστά στην ευτυχία που μου δίνουν τα μωράκια μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζευτικαμε αρκετες.....

Πειτε λοιπον πως το πηρε ο φιλικος σας κυκλος[κυριως οι κολλιτες σας]

οταν μαθανε οτι ειστε εγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν διάβασα όλες τις σελίδες γιατι η μικρή μου έχει γκρίνια :blush:

Ναταλί θα σου πω πως το πήραν γενικά οι φίλοι μας... ;)

Οι περισσότεροι κάναν σαν τρελλοί!Οι κολλητές μου χάρηκαν πάρα πολύ και ήθελαν να γίνουν και νονές,αλλά εμείς ''κλείσαμε'' αλλού :P Οι φίλοι του Στέλιου το πήραν στο τελείως χαλαρό(κλασσική αντρική ανωριμότητα :silly: )με σχόλια του γνωστού τύπου :blush:

Υπήρχαν και ελάχιστοι(για την ακρίβεια δυο)που ξίνισαν ,λες και τους ζητησαμε ευθύνες! :angry: Απομακρύνθηκαν αμέσως...Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί και πλέον ούτε με νοιάζει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!εγω ειμαι 23 χρονων και ειμαι στον 6ο μηνα.Δε μετανιωνω που εχουν ετσι τα πραγματα!Με το Γιωργο θα κανουμε πολιτικο γαμο σε λιγο καιρο και τον ήθελα απ΄την αρχη για αντρα μου και πατερα των παιδιων μου!Ειμαι πολυ ερωτευμενη μαζι του ακόμα!Ειμαστε βεβαια ηδη αρραβωνιασμενοι εδω και 2 χρονια ελπιζω να πανε ολα καλα στη ζωη μας.Περιμενουμε μα ανυπομονεσια τη μπουμπου μας!!!!!!

φιλακια!Χαρηκα που σας γνωρισα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό έχει σημασία πάνω από όλα. Να θέλεις να περάσεις το υπόλοιπο της ζωής σου με αυτόν τον άντρα. Γιατί συνήθως οι κοπέλες που μένουμε έγκυες μικρές, μένουμε καταλάθος. Τουλάχιστον όμως να ειναι με τον σωστό άνθρωπο. Βασικά οι δικοί μου στην αρχη ψιλοσοκαρίστηκαν, μετά χαρηκαν, το ίδιο και οι φίλοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Sorry που σας χαλάει το τόπικ μια μεγαλοκοπέλα :laugh: αλλά δεν άντεξα διαβάζοντας τις σελίδες σας...

Είμαι η Ελένη, 33 χρονών αλλά με μικρό άντρα :silly: :silly:

Ήθελα να σας πω ότι φυσικά και σας ζηλεύουν οι μεγαλύτερες καθώς η γυναίκα ΠΡΕΠΕΙ να κάνει παιδιά μικρή για να έχει και την υπομονή να παίξει, να τρέξει και να χαρεί με τα μωρά της. Όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος πέφτουν και τα κουράγια και η όρεξη του για πολλά πράγματα στη ζωή. Θαυμάζω τη δύναμη να σπουδάζετε και να έχετε μωρό στο σπίτι καθώς σκύλους έχω και δεν προλαβαίνω.. σκέψου να κάνω παιδί :woohoo: :woohoo:

Να είστε γερές, αισιόδοξες, να μεγαλώσετε καλά παιδάκια και φυλάξτε τα ποτά και τις εκδρομές για μετά τα 30-35 που θα έχουν μεγαλώσει τα πιτσιρίκια σας. Αυτό που κάνετε εσείς είναι το φυσιολογικό και όχι αυτό που θέλουν να μας περάσουν. Αυτό να πείτε σε αυτούς που λένε πως είστε ανώριμες. Η εγκυμοσύνη ωριμάζει τη γυναίκα και στα 18 της ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!

εχθές το βράδυ γύρισα από τα γιάννενα εκεί έκανα το μεταπτυχιακό μου-ένας χρόνος μου έχει μείνει ακόμα και ελπίζω να τα καταφέρω :):)

Έπρεπε να παρουσιάσω την εργασία μου τότε σηκώθηκα όρθια και οι φίλοι μου άρχισαν να χειροκροτούν..Αυτοί ανήκουν στη μερίδα των φίλων που μεστηρίζουν..

Υπάρχουν όμως και κάποιοι "άλλοι" που με σιγουριά μου λένε πως σε ένα-δύο το πολύ χρόνια θα είμαι τόοοσο χάλια που θα χωρίσω και ότι για όλα θα φταίει το πλασματάκι μου..

Όλοι έχουν μια ιστορία να μου πουν με φιλικά τους ζευγάρια που με το που κάνανε παιδάκι ο έρωτας "ξαφνικά σταμάτησε..

και σας ρωτάω μήπως τελικά σε αυτούς που χωρίζουν(γιατί σίγουρα υπάρχουν και τέτοιοι)δεν υπήρχε έρωτας ποτέ??? :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...