Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλημερα κορίτσια μου! χτες που ξύπνησα με επιασε ενας πόνος χαμηλά στην κοιλιά 2 λεπτά περίπου και φοβήθηκα! Μετα άρχισε να με κλωτσά η Μπέμπα και ηρέμησα.  Είναι σύσπαση λέτε; Ή προσπαθεί να γυρίσει το μωρό;     
    • Καλημέρα Αναστασία!! Εγώ πριν λίγο γύρισα από την καμπύλη ζαχαρου και το μεσημέρι θα έχω τα αποτελέσματα.  Εγω από συμπτώματα μόνο δυσκοιλιότητα, τίποτα άλλο και εννοείται ότι ζεσταίνομαι πολύ Χαχαχ😂 Αύριο μπαίνω 26η βδομάδα. Επίσης ρώτησα τον γιατρό για θάλασσα πάλι και μου είπε πως μπορώ να μπω αρκεί να είναι καθαρή και να φοράω ολόσωμο μαγιό γιατί ο ήλιος περνάει και μέσα από την θάλασσα. 
    • Καλησπέρα.. τι έκανες τελικά κορίτσι μου με το Doppler? Το έκανες ? 
    • Καλά είσαι ακόμα αφού βολεύεσαι να γυρίσεις 😂 Εγω βλέπω ότι έχω πιο μεγάλη κοιλιά από την πρώτη εγκυμοσύνη μου εντάξει ισως λογικό   ναι την Παρασκευή μπαίνουμε στο 8ο μήνα φοβερό ε; Εμένα η εφαρμογή με βγάζει πως είμαι στο 8 μήνα από τώρα βέβαια αλλά λογικά Παρασκευή μπαίνουμε  καλα και εγω μην νομίζεις την βέρα μου που φοράω και ένα άλλο αλλά τώρα τα εβαλα στο συρτάρι και αυτα Στην πρώτη εγκυμοσύνη λίγο πριν μπω στο μήνα μου με έπιασε το σύνδρομο αυτό..  για Doppler έκλεισες ; Εγω αύριο πάω ενδοκρινολόγο 
    • Καλησπέρα κορίτσια πως πήγαν οι καμπύλες σακχάρου σας;🥰 Εγώ την εκανα στις 27 εβδομάδες αλλά υπήρχε περιθώριο μέχρι τις 28..γενικά πως είστε απο συμπτώματα κλπ; Εγώ αύριο πάω 30 εβδομάδων και έχω απίστευτες καουρες,κράμπες στα πόδια και ζεσταίνομαι παρα πολυ😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...