Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενναμε!!!


ntia

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ ΣΟΥ!!!

ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΕΙΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,εγω ειμαι ο ευτυχης συζυγος και πατερας απο εχθες :woohoo: !!!Γεννησαμε εχθες στις 20:30!!!φυσιολογικος τοκετος,ημουν και μεσα και πολυ το χαρηκα που βοηθησα εστω και ετσι,ολα πηγαν μια χαρα,μαμα και κορη σουπερ!!3.090 γεννηθηκε η μικρη μας και ξεκινησαμε και το θηλασμο.Η Αρχοντουλα στελνει σε ολες σας τις ευχαριστιες και τις ευχες της για οτι ποθει η καθεμια σας και θα σας γραψει την εμπειρια της γεννας οταν με το καλο μαζευτουμε σπιτι...σας λεω αληθεια,πιστεψτε με,ω ναι ειναι μια ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ Κ ΕΣΥ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΗΩΣ ΣΟΥ

Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΕΣΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΣΑΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΑΧ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ FACE TO FACE ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΕΙΣΤΕ 3 .

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ειναι πολλα ? ολα για την μπεμπα ειναι :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΝΤΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ

ΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΕΕΕΕ????? :kiss::kiss::kiss::kiss: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η Κουκλαααααααααααραααααααααα σας!!!

Να είστε και οι 3 γεμάτοι υγεία και ευτυχία.

Να δώσεις τις ευχές μας στην Ντια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntia έγραψε:

Καλησπερα κοριτσια,εγω ειμαι ο ευτυχης συζυγος και πατερας απο εχθες :woohoo: !!!Γεννησαμε εχθες στις 20:30!!!φυσιολογικος τοκετος,ημουν και μεσα και πολυ το χαρηκα που βοηθησα εστω και ετσι,ολα πηγαν μια χαρα,μαμα και κορη σουπερ!!3.090 γεννηθηκε η μικρη μας και ξεκινησαμε και το θηλασμο.Η Αρχοντουλα στελνει σε ολες σας τις ευχαριστιες και τις ευχες της για οτι ποθει η καθεμια σας και θα σας γραψει την εμπειρια της γεννας οταν με το καλο μαζευτουμε σπιτι...σας λεω αληθεια,πιστεψτε με,ω ναι ειναι μια ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :cheer::cheer: :laugh: :laugh: :laugh: ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΜΠΑΜΠΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ!!!

ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΛΟΙΠΟΝ!!

ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΚΥΡΙΕ ΜΠΑΜΠΑ!!!!! :kiss::kiss::kiss:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει η κουκλα σας να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη

να δωσεις πολλα φιλια στην ευτυχισμενη μανουλα και στην ομορφη κορουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η πριγκιπεσσα σας, οσο για τον μπαμπα μπραβο σου που ησουν μεσα στη γεννα και τωρα περαστικα σου γιατι σε βλεπω θα εισαι κλασσικος χαζομπαμπας θα σε τρεχει η κορηηηηη χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...