Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΘΕΤΗ ΣΚΟΥΡΑ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.....


Recommended Posts

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Η ΚΑΘΕΤΗ ΣΚΟΥΡΑ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ? 'Η ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΠΙΟ ΑΧΝΟ ΤΗΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι εμενα ενφανίστηκε γυρω στον 7ο μηνα να θυμάμαι καλά!!Πάντως μετα την γέννα ηταν ακομα πιο εμφανές!!Μπορω να σου πώ οτι ακομα δεν εχει εξαφανιστεί τελείως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα εμφανιστηκε γυρω στον 6 μηνα.

Γεννησα πριν 2 μηνες και ακομα ειναι εκει οπως ηταν και πριν γεννησω. Φανταζομαι σε καποια στιγμη θα φυγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝ 7ο? Α, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ..ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΑΥΤΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι τι να σου πω;;;απ οτι ξερω εμφανιζεται πολυ αργοτερα οταν φουσκωνει πολυ η κοιλια και τεντωνει το δερμα.Στις μελαχροινες δε ειναι ακομα πιο εμφανης...μημπως ειναι κατι άλλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέσποινα, δεν νομίζω να βγαίνει τόσο νωρίς!

Εγώ μόλις πριν δέκα μέρες παρατήρησα μια πολύύύύύ αχνή, λεπτή γραμμή από τον ομφαλό και κάτω! Δεν ξέρω αν θα επεκταθεί ή θα σκουρύνει!

Έχω διαβάσει ότι εξαρτάται από την κάθε γυναίκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗ Η ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΕΙΧΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ..ΛΕΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ.. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΚΝΕ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΚΑΠΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι η μελανα γραμμη και την εχουμε ολοι μας. Αυξανεται νομιζω η μελανινη λογω εγκυμοσυνης $καθως μεγαλωνει η κοιλια η γραμμη αυτη σκουραινει και γενικα σκουραινουν ολες οι περιοχες που εχουν αδενες (μαστοι, γεννητικα οργανα, μασχαλες) γι'αυτο αν κατσεις στον ηλιο μαυριζεις και ευκολοτερα αν εισαι εγκυουλα (απαγορευεται ομως :woohoo: ). Δεν νομιζω να βγαινει τοσο νωρις. Καπου στον 6-7 μηνα. Ακομα την εχω αλλα παρα πολυ αχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ 4ο :blink:

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕ ΗΤΑΝ......... :S

ΑΚΟΜΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ :woohoo:

ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελανα γραμμη δεν λεγεται? στον γιο μου την θυμαμαι περιπου στον 7ο,τωρα ακομα δεν εχει εμφανιστει.Οι θηλες μου αντιθετως εχουν σκουρηνει πολυ νωρις αυτη την φορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...