Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω χασει το μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

rose μου να σαι καλα κοριτσακι μου!Κι εγω παραλιγο και θα με πηγαιναν μεσα ακομα τα ιδια ειμαι αλλα λες και με εχουν χαπακωσει!χα χα χα!!!

BEBISNIK εισαι η Βουλα???Μωρε τζαμπα δεν ξερω το μονο που ξερω οπως ειπα ξανα ειναι οτι ολα γινονται για καποιο λογο!Αυτο το μηνα γυρισε στα φυσιολογικα ο θυρεοειδης....ισως γι αυτο και να εγινε το θαυματακι....Δεν ξερω παντως το αποτελεσμα μετραει ε???Υγεια και ολα καλα!!!Σιγουρα το εχω χασει!!!!Φυσικα και θα τα λεμε!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΡΙΣΤΙΝΑΚΙ???????

YEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!

ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!!!!ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΕΧΩ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :kiss::) :woohoo: :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!

Κ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: ναι οχι μονο προβατακια!!!Ευχαριστω κοριτσακια μου να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!Οτι επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα συγχαρητηρια και απο μενα...Το ηθελες παρα πολυ και το καταφερες!!!! Ευχομαι να ειναι ηρεμη η εγκυμοσυνη σου και σε εννια μηνες να υποδεχτεις ενα υγιεστατο μωρακι.... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ...

ΤΕΡΜΑ ΤΩΡΑ ΟΙ ΣΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ :blink:

ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΕΛΟΥΜΕ, Ε? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευα νέα!

Κωνσταντίνα μου... Με συγκίνησες.. Πόσο μα πόσο το ήθελες και το περίμενες!

Η Παναγίτσα ευλόγησε την κοιλίτσα σου, ας βάλει τη χάρη της να πάνε όλα καλά και σε 8 μήνες να κρατάς ένα υγιέστατο αγγελούδι αγκαλιά... Μεταξύ μας.. Αν είναι κοριτσάκι και σου μοιάζει... Θα είναι το next top model! Από κούνια... ;)

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopela mou kai apo na sou pw sigxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gia alli mia foraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo:

na exeis mia teleia egkimosini!!!

meta apo 11 xronia eisai egkioosss !!!

to ithiko didagma apo tin istoria sou einai:NA MHN XANOUME THN PISTH MAS! :)

aaaaaaaaaxxxxxxxxxx se euxaristoume!!!

xaaxxaxaton kseppoupouliases ton paliopelargo??? kala ton ekanes!!!!

ferton kai apo edwwwww ;););)

na mathei o kakoulis!!!toso kairo mas talepwrei... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ονειρο εγινε πραγματικοτητα!!!

Την περιμενα αυτην την ανακοινωση...το ηξερα!!κι ας μου ελλειψες τοτε στο καφε...ηξερα οτι καποια στιγμη θα μας ερχοσουν διπλη!!

Κωνσταντινα μου στα χω πει κ σε π.μ...εισαι τοσοο γλυκια τοσοο καλο κοριτσακι που ο Θεουλης δεν θα σε αφηνε ετσι...φυσικα κ θα ηθελε να βγαλεις ενα μωρακι που θα σου μοιαζει σε γλυκα........

χαρηκα τοσο πολυ!!!

να ζησεις εννια υπεροχους μηνες κ μετααααα με το καλο να αγκαλιασετε το παιδακι σας!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα γραφεις υπεροχα κ πολυ συγκηνητικα που μ εκανες να νιωσω πολυ πολυ την χαρα σου...αν κ τα περασα κ γω πριν καιρο!!!!!!!!!Ολα να σου πανε τελεια κ να κρατησεις συντομα στην αγκαλιτσα σου το μπεμπακι σου!!!!Εκει ειναι που ΑΠΟΤΡΕΛΛΕΝΕΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ. ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria.g ,juliana ,TEO COOL σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!Και ναι τερμα οι στανες χα χα χα :laugh: :laugh: προσεχω για να εχω :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss:

Να σαι καλα καλη μου theano!pink,kelly77,μαρινιω μου να στε καλα κι εσεις οτι επιθυμειτε!!!!Ανθή μου δεν φανταζεσαι!!!Και Μαρινιω μου τον μαλωσα!!! :laugh: :laugh: τωρα ειναι ομηρος και καθε μηνα θα γινεται χαμος απο τις ανακοινωσεις!Μου το ειπε σου λεωωωω :laugh: :laugh: :laugh:

barbie μου αστα το σκεφτομαι και τρελαινομαι απο τωρα!!!Τιποτα δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα ειναι μοναδικα απιστευτα συγκλονιστηκα....δεν ξερω τι να πω!!! :ohmy::blink: :silly: χανεις το μυαλο σου περνας σε αλλη διασταση!!! :laugh: :laugh:

Αχ Ιφιγενειουλα μου!!! :(:(:kiss::) τοσο γλυκα λογακια!!! :laugh: :laugh: :laugh: λες?Θα την χωσω στην δουλεια απο νωρις χα χα χα χα!!!Να ναι καλα κι ας ειναι οτι να ναι θα τρελαθω το ιδιο!!!!

happy mom μου :kiss::kiss::kiss::kiss: σ ευχαριστω πολυ καλη μου κι εσυ με συγκινησες πολυυυυυ!!!!!Μακαρι να σας ειχα εδω να σας ελιωνα ολες στις αγκαλιες!!!!! :woohoo: :):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristinaki μου..... χάρηκα πάρα πολύ κοπέλα μου με τα υπέροχα νεάκια σου!!!!! Με το καλό να γίνεις μία καταπληκτική μανουλίτσα!!!!! Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι!!!! Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yuki μου γλυκια :kiss::kiss::kiss: πιο γλυκια ακομα κι απο σενα με το απιστευτο αυτο γλυκο νινακι σου???? :woohoo: :laugh: Σ ευχαριστω πολυ καλη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lida μου σ ευχαριστωωωωωωωωω!!!Να σαι καλα και οτι επιθυμεις κοριτσακι μου και καλως μας ηρθες κιολας!!!!Φιλακιαααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...