Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι κακιά?


IreneValadia

Recommended Posts

πιτερ παν τι μου θυμιζεις ,στο γραφειο που δουλευα μας εφερναν καθημερινα οι διαφοροι πολιτες κουλουρακια ,πιτες και τετοια(δεν τα ζητησαμε ποτε απο μονοι τους και εγω το ιδιο κανω οπου παω),επισης οταν αγοραζαμε εμεις αγοραζαμε γ ολα τα παιδια στο γραφειο ,τεσπα αρχισαν λοιπον να ερχονται απο τα διπλανα γραφεια να ανοιγουν τη σακουλα κ να τρωνε τα κουλουρακια μας,ενα ειχε ο καθενας μας ,μιλαω γ κουλουρι Θεσσαλονικης ,κ ερχοτανε οι αλλοι κ τα τρωγανε,ειχαν φτασει σε σημειο να μπαινουν μεσα και να λενε τι καλο εχει να φαμε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, μου θυμίζει "Ρετιρέ" αυτή η κατάσταση, που έπαιρνε η Χαρούλα ή η Γιουλάκη ούζο με μεζέ ή γύρο, πήγαιναν όλοι και τσιμπολογούσαν, και τελικά τσαντίζονταν η Χαρούλα ή η Γιουλάκη και άρχιζαν το ντελίριο της υστερίας!!!

Χα χα χα χα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμάς πάντως, όπως είπα και παραπάνω, φέρνουν όλοι για όλους, κι άμα δε φάμε παρεξηγούνται κιόλας!!!!!!!!!!! Αλλά, εννοείται, όχι τυράκια και γιαουρτάκια, αλλά μπισκότα, φρούτα, κ.λπ.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μια ιδεα! :evil:

Πάρε ενα άδειο κουτάκι Phιladelfia , πήγαινε σε μία οικοδομή(η οποία δεν έχει προχωρήσει κ πολυ) και γέμισέ το με ασβέστη ;)

Μετά βάλτο κανονικά στο ψυγείο :whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΒΑΛΕ ΚΑΘΑΡΤΙΚΟ ... ΕΤΣΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ

ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ! ;)

Α ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΠ'

ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou έγραψε:

ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΒΑΛΕ ΚΑΘΑΡΤΙΚΟ ... ΕΤΣΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ

ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ! ;)

Α ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΠ'

ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Τς τς τς τς.... Αυτό δεν είναι λύση. Καλά, τίποτα δεν ξέρετε;

...και κλείδωσε την τουαλέτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou έγραψε:

ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΒΑΛΕ ΚΑΘΑΡΤΙΚΟ ... ΕΤΣΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ

ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ! ;)

Α ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΠ'

ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σπάσε κ το φλοτερ απο το καζανάκι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είσαι καθόλου μα καθόλου κακιά!! Λοιπόν.. κάτσε να σου πω την δική μου εμπειρία! Έπαιρνα καφέ νες για φραπέ όταν δούλευα στην SEAT. Τον άφηνα επάνω στο κουζινάκι, το μεγάλο κουτί! Είπα αν θέλει κάποιος ας βάλει! Λέω θα φέρει κάποιος άλλος την επόμενη φορά και θα πάρω κι εγώ!! Αμ δε.. Στο τέλος της εβδομάδας ξαναπήρα με δικά μου λεφτά, πάλι φτερά ο καφές! Όταν ξαναπήρα ξέρεις τι έκανα;; Τον έβαλα στο συρτάρι του γραφείου μου και είχα να πίνω καφέ 4 μήνες!!! :laugh: Είναι μερικοί άνθρωποι που τι να πω.. Είναι Ζ Ω Α !! Να βάλεις καρτελάκι με τ'όνομα σου και μια ανακοίνωση ότι δεν θέλεις να στα πειράξουν! Αν πάλι δεν συμμορφωθούν, πάρε μια τσάντα μικρή ψυγειάκη και μια παγοκύστη να στα κρατάει σε καλή θερμοκρασία και να τα έχεις κάτω από το γραφείο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμήθηκα τώρα μια συμφοιτήτριά μου. Αυτή συγκατοικούσε με μια κοπέλα που ήταν πολύ του τζάμπα, ενώ είχε λεφτά, δεν είχε οικονομικό πρόβλημα! Στο δεύτερο ή στο τρίτο έτος, ήρθε να μείνει κι η αδελφή της συγκατοίκου μαζί τους, που σπούδαζε σε στρατιωτική σχολή. Μπορεί να μην έμενε κάθε βράδι στο σπίτι, αφού τα περισσότερα βράδια ήταν αναγκασμένη να μένει μέσα στη σχολή, αλλά όλη μέρα έξω ήταν, και κρατούσε ένα δωμάτιο στο σπίτι. Παρ' όλα αυτά, θεώρησαν ότι δε χρειάζεται να πληρώνει ενοίκο!!!!! Έτσι, πλήρωναν το ενοίκιο δια δύο: το μισό οι δύο αδελφές και το άλλο μισό η φίλη μου.

Η συμφοιτήτριά μου αγόραζε διάφορα πράγματα για το σπίτι και της τα τρώγανε. Η αδελφή της συγκατοίκου μάλιστα, έπινε όλη μέρα νες, και αντί να αγοράσει κανένα κουτί να υπάρχει στο σπίτι, έπαιρνε φακελάκια μιας χρήσης!!!!!!!!! Τελικά η φίλη μου ό,τι αγόραζε το έκρυβε στη ντουλάπα της, και βρήκε την υγειά της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Θυμήθηκα τώρα μια συμφοιτήτριά μου. Αυτή συγκατοικούσε με μια κοπέλα που ήταν πολύ του τζάμπα, ενώ είχε λεφτά, δεν είχε οικονομικό πρόβλημα! Στο δεύτερο ή στο τρίτο έτος, ήρθε να μείνει κι η αδελφή της συγκατοίκου μαζί τους, που σπούδαζε σε στρατιωτική σχολή. Μπορεί να μην έμενε κάθε βράδι στο σπίτι, αφού τα περισσότερα βράδια ήταν αναγκασμένη να μένει μέσα στη σχολή, αλλά όλη μέρα έξω ήταν, και κρατούσε ένα δωμάτιο στο σπίτι. Παρ' όλα αυτά, θεώρησαν ότι δε χρειάζεται να πληρώνει ενοίκο!!!!! Έτσι, πλήρωναν το ενοίκιο δια δύο: το μισό οι δύο αδελφές και το άλλο μισό η φίλη μου.

Η συμφοιτήτριά μου αγόραζε διάφορα πράγματα για το σπίτι και της τα τρώγανε. Η αδελφή της συγκατοίκου μάλιστα, έπινε όλη μέρα νες, και αντί να αγοράσει κανένα κουτί να υπάρχει στο σπίτι, έπαιρνε φακελάκια μιας χρήσης!!!!!!!!! Τελικά η φίλη μου ό,τι αγόραζε το έκρυβε στη ντουλάπα της, και βρήκε την υγειά της!!!

:woohoo: Την περίπτωση αλλαγής συγκατοίκου δεν τη σκεφτηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, θυμήθηκα μια άλλη συμφοιτήτριά μου, που είχε την ατυχία να μπλέξει με μια παρανοϊκή γειτόνισσα, φοιτήτρια κι αυτή. Με το που γυρνούσε η φίλη μου απ' το σούπερ μάρκετ, στην πόρτα η γειτόνισσα, ούτε ραντάρ να είχε. "Α, ψώνισες; Χμ... Για να δω τι πήρες; Α, πήρες γιουρτάκια ε; Να μου δώσεις ένα να δοκιμάσω; Α, πήρες και χυμούς; Να μου βάλεις να δοκιμάσω;". Πήγαινε σπίτι της, κατσικωνόταν και της ζητούσε διάφορα, που ήξερε ότι τα είχε, επειδή βολιδοσκοπούσε τις τσάντες του σούπερ μάρκετ! Σε κάποια φάση έκανε η φίλη μου δουλειές, πάει αυτή και της ζητά να της φτιάξει έναν αρωματικό καφέ. Της λέει η φίλη μου ότι δεν έχει ούτε ένα κουταλάκι καθαρό, όλα εκείνη την ώρα τα έπλενε, και της λέει "α, δεν έχω πρόβλημα. Θα καθίσω και θα περιμένω"!!!!!!! Στέλνανε στη φίλη μου φαγητά απ' το χωριό της, μπριζόλες, λουκάνικα, τυρί φέτα, λάδι, πίτες, και πήγαινε αυτή και της τα έτρωγε όλα. Π.χ., έψηνε η κοπέλα δύο μπριζόλες, μία για το μεσημέρι, και μία για το βράδι. Πήγαινε η γειτόνισσα, "χμ..., τι μαγειρεύεις και μυρίζει τόσο ωραία. Α, μπριζόλες; Πω πω, τι νόστιμες που φαίνονται!!!". Νηστικιά η φιλενάδα μου για το βράδι.

Σε κάποια φάση της ζήτηση καφέ, και η κοπέλα δεν άντεξε και της λέει "καλά, γιατί δεν αγοράζεις κι εσύ, και παίρνεις μόνο ελληνικό χύμα". Αυτό ήταν! Έπαθε μια κρισάρα, ότι και καλά είναι η φιλενάδα μου τσιγκούνα, δεν ξέρει να μοιράζεται, ότι είναι τελείως απαράδεκτη, και για ένα διάστημα σταμάτησε να την ενοχλεί! Όπως μια συμμαθήτριά μου, που αντέγραφε συστηματικά όλες τις ασκήσεις όλων των μαθημάτων από εμένα, κι όταν της είπα "μα καλά, εσύ γιατί δεν τις κάνεις μόνη σου στο σπίτι σου" άρχισε να με βρίζει, ότι είμαι εγωίστρια και ότι τόσο καιρό είχα πρόβλημα μαζί της και δεν της το έλεγα, και το κρατούσα μέσα μου, και ξέσπασα και δεν είναι φιλία αυτή!!!!!

Είναι να μη μπλέξεις με τους τρελούς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

:woohoo: Την περίπτωση αλλαγής συγκατοίκου δεν τη σκεφτηκε?[/quote:3ue6kdhk]

Καλά, ήταν κι αυτή iq ραδικιού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Επίσης, θυμήθηκα μια άλλη συμφοιτήτριά μου, που είχε την ατυχία να μπλέξει με μια παρανοϊκή γειτόνισσα, φοιτήτρια κι αυτή. Με το που γυρνούσε η φίλη μου απ' το σούπερ μάρκετ, στην πόρτα η γειτόνισσα, ούτε ραντάρ να είχε. "Α, ψώνισες; Χμ... Για να δω τι πήρες; Α, πήρες γιουρτάκια ε; Να μου δώσεις ένα να δοκιμάσω; Α, πήρες και χυμούς; Να μου βάλεις να δοκιμάσω;". Πήγαινε σπίτι της, κατσικωνόταν και της ζητούσε διάφορα, που ήξερε ότι τα είχε, επειδή βολιδοσκοπούσε τις τσάντες του σούπερ μάρκετ! Σε κάποια φάση έκανε η φίλη μου δουλειές, πάει αυτή και της ζητά να της φτιάξει έναν αρωματικό καφέ. Της λέει η φίλη μου ότι δεν έχει ούτε ένα κουταλάκι καθαρό, όλα εκείνη την ώρα τα έπλενε, και της λέει "α, δεν έχω πρόβλημα. Θα καθίσω και θα περιμένω"!!!!!!! Στέλνανε στη φίλη μου φαγητά απ' το χωριό της, μπριζόλες, λουκάνικα, τυρί φέτα, λάδι, πίτες, και πήγαινε αυτή και της τα έτρωγε όλα. Π.χ., έψηνε η κοπέλα δύο μπριζόλες, μία για το μεσημέρι, και μία για το βράδι. Πήγαινε η γειτόνισσα, "χμ..., τι μαγειρεύεις και μυρίζει τόσο ωραία. Α, μπριζόλες; Πω πω, τι νόστιμες που φαίνονται!!!". Νηστικιά η φιλενάδα μου για το βράδι.

Σε κάποια φάση της ζήτηση καφέ, και η κοπέλα δεν άντεξε και της λέει "καλά, γιατί δεν αγοράζεις κι εσύ, και παίρνεις μόνο ελληνικό χύμα". Αυτό ήταν! Έπαθε μια κρισάρα, ότι και καλά είναι η φιλενάδα μου τσιγκούνα, δεν ξέρει να μοιράζεται, ότι είναι τελείως απαράδεκτη, και για ένα διάστημα σταμάτησε να την ενοχλεί! Όπως μια συμμαθήτριά μου, που αντέγραφε συστηματικά όλες τις ασκήσεις όλων των μαθημάτων από εμένα, κι όταν της είπα "μα καλά, εσύ γιατί δεν τις κάνεις μόνη σου στο σπίτι σου" άρχισε να με βρίζει, ότι είμαι εγωίστρια και ότι τόσο καιρό είχα πρόβλημα μαζί της και δεν της το έλεγα, και το κρατούσα μέσα μου, και ξέσπασα και δεν είναι φιλία αυτή!!!!!

Είναι να μη μπλέξεις με τους τρελούς!!!!!!!

Ποιος τρελός στην τρέλα του μπορεί ν'αντισταθεί... :blink:

Έλεος, δηλαδή Ε Λ Ε Ο Σ ! ! ! ! !

Τι τρέλα υπάρχει στον κόσμο;;

Κι εγώ να σου πω για φίλους να γίνω χαλί να με πατήσεις! Αλλά είχα μια φίλη πολύ του τζάμπα!! Όλο εγώ χάλαγα το χαρτζιλίκι μου πιτσιρίκια που ήμασταν, έπαιρνα εγώ πατατάκια, παγωτά αναψυκτικά κι η κυρία τίποτα!! Ε μέχρι που σταμάτησα.. και χαλάσανε κι οι σχέσεις μας μετά από λίγο καιρό!

Κι άλλη μια φίλη(κολλητη κι αδερφή της κουμπάρας μου που με πάντρεψε) που αυτή με πλήγωσε πολύ με αυτό :( , ήρθε στην Εύβοια που μένω πέρσι το καλοκαίρι για 1 βδομάδα και ενώ μαγείρευα σπίτι με λεφτά του άντρα μου, βγαίναμε και κερνάγαμε, ποτέ δεν ψώνισε το παραμικρό για φαγητό για το σπίτι, δεν είχα απαίτηση, άλλωστε την φιλοξενούσα, το γαμώτο ήταν ότι γύρισε και μου είπε ότι με τον Βασίλη ( τον έλεγαν τσιγκούνη επειδή δεν άνοιγε σαμπάνιες στο μπαράκι που πηγαίναμε!! Εκεί καταλαβαίνεις ότι ένας άνθρωπος είναι τσιγκούνης;Που δεν σκορπά λεφτά σε μαλ@κίες;; :angry: Γιατί ο τσιγκούνης με πήγε 2 φορές Γερμανία και 1 φορά Ιταλία με δικά του έξοδα, Και μάλιστα Γερμανία την πρώτη φορά ήμουν απλά το κορίτσι του για 6 μήνες!! Και μου έκανε και δώρο το laptop μου που έχω τώρα!) ότι έχω αρχίσει και φέρομαι κι εγώ σαν τσιγκούνα! Έλεος δηλαδή!! Δεν μένω πια με τους γονείς μου! Πληρώνω κι ένα αμάξι :dry: !! Και παρόλα αυτά δεν την άφηνα πουθενά να πληρώνει :dry: ! Κι απλά της κακοφάνηκε που πήρα το μικρό αντιηλιακό κι όχι το μεγάλο! Και πήρα το μικρό το οποίο δεν συνέφερε κιόλας απλά για να τελειώσει γρήγορα ώστε όταν κατέβαινα Αθήνα να έπερνα εκείνο που μου άρεσε και δεν έβρισκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα έπαιρνα ένα ταπεράκι, θα έγραφα το ονομά μου απέξω και μέσα θα έβαζα ότι ήθελα. Το έχω κάνει με το νερό, γιατί μέσα στον καύσωνα πίνανε όλοι νερό και κανείς δεν γέμιζε πάλι τις μπουκάλες, με αποτέλεσμα να μην υπάρχει νερό παγωμένο και να μην μπορείς να φτιάξεις ούτε καφέ. Αγόρασα κι εγώ ένα μπουκάλι και κόλλησα ένα χαρτί με το ονομά μου απέξω.Δεν ξέρω αν είμαι κακιά, αλλά δεν γινόταν να μην υπάρχει νέρο μες στο ντάλα καταλόκαιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Επίσης, θυμήθηκα μια άλλη συμφοιτήτριά μου, που είχε την ατυχία να μπλέξει με μια παρανοϊκή γειτόνισσα, φοιτήτρια κι αυτή. Με το που γυρνούσε η φίλη μου απ' το σούπερ μάρκετ, στην πόρτα η γειτόνισσα, ούτε ραντάρ να είχε. "Α, ψώνισες; Χμ... Για να δω τι πήρες; Α, πήρες γιουρτάκια ε; Να μου δώσεις ένα να δοκιμάσω; Α, πήρες και χυμούς; Να μου βάλεις να δοκιμάσω;". Πήγαινε σπίτι της, κατσικωνόταν και της ζητούσε διάφορα, που ήξερε ότι τα είχε, επειδή βολιδοσκοπούσε τις τσάντες του σούπερ μάρκετ! Σε κάποια φάση έκανε η φίλη μου δουλειές, πάει αυτή και της ζητά να της φτιάξει έναν αρωματικό καφέ. Της λέει η φίλη μου ότι δεν έχει ούτε ένα κουταλάκι καθαρό, όλα εκείνη την ώρα τα έπλενε, και της λέει "α, δεν έχω πρόβλημα. Θα καθίσω και θα περιμένω"!!!!!!! Στέλνανε στη φίλη μου φαγητά απ' το χωριό της, μπριζόλες, λουκάνικα, τυρί φέτα, λάδι, πίτες, και πήγαινε αυτή και της τα έτρωγε όλα. Π.χ., έψηνε η κοπέλα δύο μπριζόλες, μία για το μεσημέρι, και μία για το βράδι. Πήγαινε η γειτόνισσα, "χμ..., τι μαγειρεύεις και μυρίζει τόσο ωραία. Α, μπριζόλες; Πω πω, τι νόστιμες που φαίνονται!!!". Νηστικιά η φιλενάδα μου για το βράδι.

Σε κάποια φάση της ζήτηση καφέ, και η κοπέλα δεν άντεξε και της λέει "καλά, γιατί δεν αγοράζεις κι εσύ, και παίρνεις μόνο ελληνικό χύμα". Αυτό ήταν! Έπαθε μια κρισάρα, ότι και καλά είναι η φιλενάδα μου τσιγκούνα, δεν ξέρει να μοιράζεται, ότι είναι τελείως απαράδεκτη, και για ένα διάστημα σταμάτησε να την ενοχλεί! Όπως μια συμμαθήτριά μου, που αντέγραφε συστηματικά όλες τις ασκήσεις όλων των μαθημάτων από εμένα, κι όταν της είπα "μα καλά, εσύ γιατί δεν τις κάνεις μόνη σου στο σπίτι σου" άρχισε να με βρίζει, ότι είμαι εγωίστρια και ότι τόσο καιρό είχα πρόβλημα μαζί της και δεν της το έλεγα, και το κρατούσα μέσα μου, και ξέσπασα και δεν είναι φιλία αυτή!!!!!

Είναι να μη μπλέξεις με τους τρελούς!!!!!!!

:angry::angry::angry:

Τα έχω περάσει κι εγώ αυτά και όσο τα θυμάμαι νευριάζω!!! :angry::angry::angry:

Πραγματικά δεν αντέχω τα ''τσιμπούρια'' είτε είναι γείτονες,είτε συγγενείς,είτε φίλοι!Δώσε μου αυτό,δανεισε μου το άλλο,φτιάξε μου εκείνο!!!!Δεν ξέρω,μπορεί να 'μαι και τσιγκούνα,αλλά απο μικρή ήθελα να έχω τα πράγματα μου για εμένα και όπως δεν ζητούσα να μην μου ζητάνε.Ούτε τα παιχνίδια μου δεν έδινα :P Όταν δε ζητούσαν άλλα παιδάκια στο νήπιο ή στο δημοτικό λίγο απο το φαγητό μου νευρίαζα! :huh: :silly:

Δεν ξέρω ρε κορίτσια...Εγώ γιατι είμαι αυτόνομη και δεν πάω στην γειτόνισσα να ζητήσω καφέ;Καλά δεν το καταλαβαίνουν πως είναι ενοχλητικό; :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΤΙ ΓΥΦΤΙΑ!!!!ΤΣ-ΤΣ-ΤΣ-ΤΣ

ΒΑΖΕ ΤΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΠΗΡΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΕΙ ΚΑΙ ΧΕΣΕ ΤΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΒΑΖΕ ΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΦΑΚΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ :woohoo: :woohoo:

ΤΙ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΑΡΑΓΕ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...