Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

ΧΑ! B) ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!!!!ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ..ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΤΑΞΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ Ε???!!!!!!ΠΟΛΥ ΘΑ ΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟΤΟΜΑ..Ο ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΦΤΑΙΕΙ... :silly: ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 13-04 ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!! :woohoo: ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ΧΑΡΑ!ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙΚΟ!!!ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΤΑΞΙΑ ΤΗΝ 18Η ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ..ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ :lol: ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ :blink: :laugh: ΦΙΛΑΚΙΑ ΡΟΥΦΗΧΤΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ραφαέλ έγραψε:

color=#BF0000]ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

νινακι1

θούλη

γεοργιασαμαρ

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Mχαελα-Ν

μαριλού85

θεοδοσιάδου

χαρά22

τέση

ζαχαρενια

κόνστανς

hristin30

NAYSIKA

μαρινιω

DENIM

bibibo

μαμα παναη

george_november

ζουμπι

μαριμαρ

demie_14

happy mammy

skatzoxoiroula

andria

mariannap

rebbeka

lovebaby

giwtaki

IreneValadia

maria+fotis

anabela

margaritalim

anemaxxx

lenaki26

giotaki

cuando

mama_xina

lollipop

συννεφακι

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.ΑΠΡΙΛΙΟ,ΜΑΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕς ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΝ 4 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΟ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΩ :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααααααα

εδω ειμαι κ εγω!!!!! Με ειδα στην λιστα κ πολυ το χαρηκα :silly: :woohoo: . Πρωτα ο Θεος θα ξεκινησω τις ενεσουλες για την 1η μου εξωσωματικη τελος του μηνα!!!

Καλη μας επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki έγραψε:

good luck lollipop .....

elpizw o maios na einai o minas pou tha fygoume apo autin tin lista k tha pame stin alli :silly:

ευχαριστω πολυ συνονοματη Γιωτα!!!!

κι εγω θελω να ειναι ο μηνας μας ο Μαιος!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια για βαλτε με κ εμενα στην λιστα!!!!

Αν κ εγινα μανουλα μονο για λιγο κ εχω πια ενα αγγελακι στον ουρανο..

Πηραμε το κουραγιο επιτελους να προσπαθησουμε ξανα!!

Ευχομαι σε ολες μας να αποκτησουμε γρηγορα γερα μωρακια που θα μας κανουν τρισευτυχισμενες!!!!

Σας φιλω γλυκα ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε'ι' ψιτ!!! ;)

κι εγω ειμαι εδω!!!για βαλτε με κι εμενα στη λιστα!ηρθε την τριτη και 13!ειναι δυνατον να μην ερχοταν εκεινη τη μερα?? :lol: Τωρα η επομενη θα ειναι 10-05 αλλα πιστευω πραγματικα οτι δεν θα ρθει!ξεκιναω με τον αντρουλη μου για το πρωτο μας μωρακι!!!!στειλτε μου καλες ευχουλες να πιασουν για να γινω κι εγω μανουλα!Σας στελνω κι εγω τις πιο καλες και δυνατες για να γινει ο Μα'ι'ιος ο μηνας μας!!!! :woohoo: :woohoo: αντε καλα γκαστρωματα!!!!! :lol: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Koritsakia mou geia sas!!!

Egw exw ksekinisei hdh thn ekswswmatikh mou kai se liges

meres arxinaw kai tis enesoules mou!! Mesa ston Maio tha kserw!! :)

Thn thetikh sas skepsh na pane ola kala!! :kiss::kiss:

Καλη επιτυχια Λενακι και καλα αποτελεσματα!!!!Ολα να σου ερθουν οπως τα θες ;)

Σε λιγες μερες ξεκιναω κι εγω :)

Σου στελνω ΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΗΗΗΗΗΗ την θετικη σκεψη του κοσμου

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Οι υπολοιπες κουκλες "μετα το πασχα" που ειναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo koritsia ....

emeis mathame ta apotelesmata tou antra mou gia mikrovia kai eytyxws katharise ( meta apo 4 mines antiviwsis )

ara egw se liges meres pianw douleia gt ftanoun oi gonimes mou.....

good luck se oles mas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ!!! ;)

ΕΓΩ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΟΣ ΑΛΛΑ ΙΟΥΝΙΟΣ ΔΙΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΗ ΛΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΗΡΙΑΙΟ ΟΠΟΤΕ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ! ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κ εγω...

Βρε κοριτσια...ειδατε τελικα ποσο γρηγορα περναει ο καιρος...το τικερακι που ειχα φτιαξει ελεγε 4 μηνες...κ ειχα τρελαθει...ελεγα...αντε να περασουν...κ ομως...να που περασαν...κ περασε κ το Πασχα...κ βαλαμε παλι μπρος...

Καλη επιτυχια σε ολες !!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλη επιτυχια σε ολες...εχω χαθει αλλα δεν εχω κομπιουτερ μιας που τον εχει ο συζηγος στη ροδο...εγω μενω μοναχουλα με τον γιο μου αθηνα...σημερα ηρθε ο αντρουλης μου και επιτεους μπηκα...ειχα παθει στερηση τοσες μερες.

αυριο παω για αυχενικη...δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο αγχος εχω.3 εβδομαδες δεν κοιμαμαι τα βραδια, σκεφτομαι την αυχενικη...ελπιζω να πανε καλα...αυριο θα σας πω.

αααα νομιζω οτι ειναι κοριτσακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Το τελευταιο μηνυμα το ειχα γραψει εγω κ η χαρα μου ηταν απεριγραπτη...το μυαλο μου δεν μπορουσε να πιστεψει ποτε οτι θα αλλαζαν ολα μετα απο 10 εβδομαδες....το ηξερα οτι ηταν κοριτσι.

γιατι να συμβαινουν ολα σε μενα?ποιος μπορει να μου απαντησει?κ ποιος γιατρος επισης μπορει να μου δωσει μια σιγουρη συμβουλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο Χρυσάνθη μου....Ο χρόνος θα περάσει και θα προσπαθήσετε και πάλι.....

Τουλάχιστον έχεις τον γιο σου....οπότε κοίτα να ασχολείσαι μαζί του και να ξεχνιέσαι και κάποια στιγμή θα έρθει πάλι ένα παιδί...

Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...