Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΒΛΑΣΤΙΚΩΝ ΚΥΤΤΑΡΩΝ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 9Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!

ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΜΕ ΠΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΥΛΑΞΗ-ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΒΛΑΣΤΙΚΩΝ ΚΥΤΤΑΡΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ.

ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ?ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΜΕ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου, με το καλό να γεννήσεις και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου... Εγώ κράτησα τα βλαστοκύτταρα της μικρής μου, μην μπορώντας να είμαι 100% σίγουρη για την χρησιμότητά τους ή την αξιοποίησή τους, αλλά προσπαθώντας να κάνω το καλύτερο που σκέφτηκα με τον άντρα μου για το παιδάκι μας μελλοντικά... Μακάρι να μην μας χρειαστούν ποτέ, αλλά και μόνο η ύπαρξή τους κάπως με καθησυχάζει για ένα πλήθος περιπτώσεων που οι επιστήμονες μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν... Εάν σε ενδιαφέρει, πες μου να σου στείλω με μύνημα την εταιρεία που εμπιστεύτηκα. Παρακάτω σου παραθέτω όλα τα σχετικά θέματα που κατά καιρούς έχουν ανοιχτεί στο forum μας για το συγκεκριμένο θέμα... Καλή απόφαση και ...καλό διάβασμα!!! ;) :silly:

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=12594&catid=14

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=1381&catid=9

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=2886&catid=8

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=2901&catid=8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου, με το καλό να γεννήσεις και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου... Εγώ κράτησα τα βλαστοκύτταρα της μικρής μου, μην μπορώντας να είμαι 100% σίγουρη για την χρησιμότητά τους ή την αξιοποίησή τους, αλλά προσπαθώντας να κάνω το καλύτερο που σκέφτηκα με τον άντρα μου για το παιδάκι μας μελλοντικά... Μακάρι να μην μας χρειαστούν ποτέ, αλλά και μόνο η ύπαρξή τους κάπως με καθησυχάζει για ένα πλήθος περιπτώσεων που οι επιστήμονες μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν... Εάν σε ενδιαφέρει, πες μου να σου στείλω με μύνημα την εταιρεία που εμπιστεύτηκα. Παρακάτω σου παραθέτω όλα τα σχετικά θέματα που κατά καιρούς έχουν ανοιχτεί στο forum μας για το συγκεκριμένο θέμα... Καλή απόφαση και ...καλό διάβασμα!!! ;) :silly:

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=12594&catid=14

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=1381&catid=9

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=2886&catid=8

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=2901&catid=8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου, με το καλό να γεννήσεις και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου... Εγώ κράτησα τα βλαστοκύτταρα της μικρής μου, μην μπορώντας να είμαι 100% σίγουρη για την χρησιμότητά τους ή την αξιοποίησή τους, αλλά προσπαθώντας να κάνω το καλύτερο που σκέφτηκα με τον άντρα μου για το παιδάκι μας μελλοντικά... Μακάρι να μην μας χρειαστούν ποτέ, αλλά και μόνο η ύπαρξή τους κάπως με καθησυχάζει για ένα πλήθος περιπτώσεων που οι επιστήμονες μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν... Εάν σε ενδιαφέρει, πες μου να σου στείλω με μύνημα την εταιρεία που εμπιστεύτηκα. Παρακάτω σου παραθέτω όλα τα σχετικά θέματα που κατά καιρούς έχουν ανοιχτεί στο forum μας για το συγκεκριμένο θέμα... Καλή απόφαση και ...καλό διάβασμα!!! ;) :silly:

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=12594&catid=14

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=1381&catid=9

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=2886&catid=8

http://mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=324&func=view&id=2901&catid=8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SANDY ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ SITE.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ.Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟ ΣΩΣΤΑ?ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΟΥΜΕ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SANDY ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ SITE.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ.Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟ ΣΩΣΤΑ?ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΟΥΜΕ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SANDY ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ SITE.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ.Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟ ΣΩΣΤΑ?ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΟΥΜΕ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Το θέμα αυτό που θίγεις είναι πολύ σοβαρό αλλά πρόσφατα άκουσα στις ειδήσεις και προβληματίστηκα πολύ ότι είναι αμφίβολο το κατά πόσο τα βλαστοκύτταρα θα βοηθήσουν το παιδί σου σε περιπτωση ανάγκης και επίσης είναι αμφίβολη η διαχείρηση που κάνουν οι ιδιωτικές τράπεζες φύλαξης και τι συμφέροντα κρυβονται από πίσω και ότι θα έπρεπε να αναλάβουν δημόσιες τράπεζες κλπ.

Τι πραγματικά ισχύει κανείς δεν ξέρει αλλά επειδή όλοι ανησυχούμε και θέλουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας οι περισσότεροι θα το κανουμε ακόμα και αν μας πιάσουνε κορόιδα....

Σας παραθέτω το παρακάτω άρθρο http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_art ... 007_228576

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Το θέμα αυτό που θίγεις είναι πολύ σοβαρό αλλά πρόσφατα άκουσα στις ειδήσεις και προβληματίστηκα πολύ ότι είναι αμφίβολο το κατά πόσο τα βλαστοκύτταρα θα βοηθήσουν το παιδί σου σε περιπτωση ανάγκης και επίσης είναι αμφίβολη η διαχείρηση που κάνουν οι ιδιωτικές τράπεζες φύλαξης και τι συμφέροντα κρυβονται από πίσω και ότι θα έπρεπε να αναλάβουν δημόσιες τράπεζες κλπ.

Τι πραγματικά ισχύει κανείς δεν ξέρει αλλά επειδή όλοι ανησυχούμε και θέλουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας οι περισσότεροι θα το κανουμε ακόμα και αν μας πιάσουνε κορόιδα....

Σας παραθέτω το παρακάτω άρθρο http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_art ... 007_228576

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Το θέμα αυτό που θίγεις είναι πολύ σοβαρό αλλά πρόσφατα άκουσα στις ειδήσεις και προβληματίστηκα πολύ ότι είναι αμφίβολο το κατά πόσο τα βλαστοκύτταρα θα βοηθήσουν το παιδί σου σε περιπτωση ανάγκης και επίσης είναι αμφίβολη η διαχείρηση που κάνουν οι ιδιωτικές τράπεζες φύλαξης και τι συμφέροντα κρυβονται από πίσω και ότι θα έπρεπε να αναλάβουν δημόσιες τράπεζες κλπ.

Τι πραγματικά ισχύει κανείς δεν ξέρει αλλά επειδή όλοι ανησυχούμε και θέλουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας οι περισσότεροι θα το κανουμε ακόμα και αν μας πιάσουνε κορόιδα....

Σας παραθέτω το παρακάτω άρθρο http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_art ... 007_228576

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:unsure: Καλημερα και απο εμενα κοριτσια.

Ειδα το θεμα που ανοιξατε και ηθελα να σας πω οτι και εγω εχω κρατησει τα κυτταρα του γιου μου.

Να απαντησω στην Αλεξανδρα οτι δεν χρειαζεται συμβολαιογραφο.Απλα επιλεγεις την εταιρεια και ετοιμαζεις καποια χαρτια.

Τωρα συμφωνα με αυτα που ακουγονται για τις εταιρειες αυτες τα παντα ειναι σχετικα.Δεν αμφιβαλω οτι ολες μας θα καναμε τα παντα για τα παιδια μας B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:unsure: Καλημερα και απο εμενα κοριτσια.

Ειδα το θεμα που ανοιξατε και ηθελα να σας πω οτι και εγω εχω κρατησει τα κυτταρα του γιου μου.

Να απαντησω στην Αλεξανδρα οτι δεν χρειαζεται συμβολαιογραφο.Απλα επιλεγεις την εταιρεια και ετοιμαζεις καποια χαρτια.

Τωρα συμφωνα με αυτα που ακουγονται για τις εταιρειες αυτες τα παντα ειναι σχετικα.Δεν αμφιβαλω οτι ολες μας θα καναμε τα παντα για τα παιδια μας B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:unsure: Καλημερα και απο εμενα κοριτσια.

Ειδα το θεμα που ανοιξατε και ηθελα να σας πω οτι και εγω εχω κρατησει τα κυτταρα του γιου μου.

Να απαντησω στην Αλεξανδρα οτι δεν χρειαζεται συμβολαιογραφο.Απλα επιλεγεις την εταιρεια και ετοιμαζεις καποια χαρτια.

Τωρα συμφωνα με αυτα που ακουγονται για τις εταιρειες αυτες τα παντα ειναι σχετικα.Δεν αμφιβαλω οτι ολες μας θα καναμε τα παντα για τα παιδια μας B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 29η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΙΔΙΑΤΕΡΑ. ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟΙΔΟ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 29η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΙΔΙΑΤΕΡΑ. ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟΙΔΟ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 29η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΙΔΙΑΤΕΡΑ. ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟΙΔΟ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μπυ μου είπε αν έχουμε την οικονομική άνεση να το κάνουμε. Και σίγουρα δεν παίρνει ποσοστά γιατί εκτός του ότι δε μου πρότεινε κάποια συγκεκριμένη εταιρεία, μου πρότεινε και τη λύση της δημόσιας τράπεζας. Μόνο που στη δημόσια τράπεζα κάνεις δωρεά το αίμα και αν βρεθεί δότης το χάνεις. Επίσης μου είπε ότι μπορεί να δεχθεί ο δότης το δικό του μόσχευμα, μετά από κατάλληλη επεξεργασία. Από το 2002 έχουν γίνει αρκετες επιτυχημενες μεταμοσχευσεις. Αυτα μου είπε ο γιατρός μου.

Τώρα επειδη εχω διαβασει κι εγώ διάφορα αντιφατικά για αυτό το θέμα, κατέληξα στο συμπέρασμα ότι αφού έχω την οικονομική άνεση καλό θα έιναι να το κάνω, γιατί αν κούφια η ώρα συμβεί κάτι θα λέω ... ΚΑΙ ΑΝ;;; (Και υπάρχει στην οικογενεια ιστορικο λευχαιμιας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μπυ μου είπε αν έχουμε την οικονομική άνεση να το κάνουμε. Και σίγουρα δεν παίρνει ποσοστά γιατί εκτός του ότι δε μου πρότεινε κάποια συγκεκριμένη εταιρεία, μου πρότεινε και τη λύση της δημόσιας τράπεζας. Μόνο που στη δημόσια τράπεζα κάνεις δωρεά το αίμα και αν βρεθεί δότης το χάνεις. Επίσης μου είπε ότι μπορεί να δεχθεί ο δότης το δικό του μόσχευμα, μετά από κατάλληλη επεξεργασία. Από το 2002 έχουν γίνει αρκετες επιτυχημενες μεταμοσχευσεις. Αυτα μου είπε ο γιατρός μου.

Τώρα επειδη εχω διαβασει κι εγώ διάφορα αντιφατικά για αυτό το θέμα, κατέληξα στο συμπέρασμα ότι αφού έχω την οικονομική άνεση καλό θα έιναι να το κάνω, γιατί αν κούφια η ώρα συμβεί κάτι θα λέω ... ΚΑΙ ΑΝ;;; (Και υπάρχει στην οικογενεια ιστορικο λευχαιμιας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μπυ μου είπε αν έχουμε την οικονομική άνεση να το κάνουμε. Και σίγουρα δεν παίρνει ποσοστά γιατί εκτός του ότι δε μου πρότεινε κάποια συγκεκριμένη εταιρεία, μου πρότεινε και τη λύση της δημόσιας τράπεζας. Μόνο που στη δημόσια τράπεζα κάνεις δωρεά το αίμα και αν βρεθεί δότης το χάνεις. Επίσης μου είπε ότι μπορεί να δεχθεί ο δότης το δικό του μόσχευμα, μετά από κατάλληλη επεξεργασία. Από το 2002 έχουν γίνει αρκετες επιτυχημενες μεταμοσχευσεις. Αυτα μου είπε ο γιατρός μου.

Τώρα επειδη εχω διαβασει κι εγώ διάφορα αντιφατικά για αυτό το θέμα, κατέληξα στο συμπέρασμα ότι αφού έχω την οικονομική άνεση καλό θα έιναι να το κάνω, γιατί αν κούφια η ώρα συμβεί κάτι θα λέω ... ΚΑΙ ΑΝ;;; (Και υπάρχει στην οικογενεια ιστορικο λευχαιμιας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα με την happyland. Αρκέι να σκεφτεί κανείς πως θα ένιοθε αν, λέμε αν, μια στο εκατομμύριο ( και να χτυπήσουμε ξύλο όλες μαζί παρακαλώ) το παιδί του πάθαινε κάτι και του λέγανε τότε ότι αν είχε κρατήσει τα βλαστοκύτταρα... είχε έστω και μικρές πιθάνοτητες να το βοηθήσει/σώσει...

Όταν γέννησα την κόρη μου πρίν 6 χρόνια δεν υπήρχε ακόμα η δυνατότητα στην Ελλάδα, ή τουλάχιστον εμείς δεν το ξέραμε, οπότε και δεν κράτησα τα βλαστοκύτταρα, στον γιό μου όμως τα κρατήσαμε και μάλιστα μας ενημέρωσαν πως, αχρείαστα να 'ναι, μπορούν να χρησιμοποιηθούν με μεγάλο ποσοστό επιτυχίας και στην αδερφούλα του!!!

Όσον αφορά το οικονομικό αν θυμάμαι καλά το 2006 εμείς πληρώσαμε γύρω στα 1.000 ευρώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα με την happyland. Αρκέι να σκεφτεί κανείς πως θα ένιοθε αν, λέμε αν, μια στο εκατομμύριο ( και να χτυπήσουμε ξύλο όλες μαζί παρακαλώ) το παιδί του πάθαινε κάτι και του λέγανε τότε ότι αν είχε κρατήσει τα βλαστοκύτταρα... είχε έστω και μικρές πιθάνοτητες να το βοηθήσει/σώσει...

Όταν γέννησα την κόρη μου πρίν 6 χρόνια δεν υπήρχε ακόμα η δυνατότητα στην Ελλάδα, ή τουλάχιστον εμείς δεν το ξέραμε, οπότε και δεν κράτησα τα βλαστοκύτταρα, στον γιό μου όμως τα κρατήσαμε και μάλιστα μας ενημέρωσαν πως, αχρείαστα να 'ναι, μπορούν να χρησιμοποιηθούν με μεγάλο ποσοστό επιτυχίας και στην αδερφούλα του!!!

Όσον αφορά το οικονομικό αν θυμάμαι καλά το 2006 εμείς πληρώσαμε γύρω στα 1.000 ευρώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα με την happyland. Αρκέι να σκεφτεί κανείς πως θα ένιοθε αν, λέμε αν, μια στο εκατομμύριο ( και να χτυπήσουμε ξύλο όλες μαζί παρακαλώ) το παιδί του πάθαινε κάτι και του λέγανε τότε ότι αν είχε κρατήσει τα βλαστοκύτταρα... είχε έστω και μικρές πιθάνοτητες να το βοηθήσει/σώσει...

Όταν γέννησα την κόρη μου πρίν 6 χρόνια δεν υπήρχε ακόμα η δυνατότητα στην Ελλάδα, ή τουλάχιστον εμείς δεν το ξέραμε, οπότε και δεν κράτησα τα βλαστοκύτταρα, στον γιό μου όμως τα κρατήσαμε και μάλιστα μας ενημέρωσαν πως, αχρείαστα να 'ναι, μπορούν να χρησιμοποιηθούν με μεγάλο ποσοστό επιτυχίας και στην αδερφούλα του!!!

Όσον αφορά το οικονομικό αν θυμάμαι καλά το 2006 εμείς πληρώσαμε γύρω στα 1.000 ευρώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΕΞΑΛΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΛΙΓΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΤΕΡΙΘΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ.ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ...ΦΡΙΚΑΡΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ!ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΨΑΞΕΙ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ!ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η SANDY ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΕΞΑΛΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΛΙΓΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΤΕΡΙΘΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ.ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ...ΦΡΙΚΑΡΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ!ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΨΑΞΕΙ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ!ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η SANDY ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΕΞΑΛΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΛΙΓΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΤΕΡΙΘΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ.ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ...ΦΡΙΚΑΡΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ!ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΨΑΞΕΙ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ!ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η SANDY ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ακριβώς έτσι!! Του χρόνου θα 'χουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά!! Ρε κορίτσια ώρες ώρες νομίζω ότι ζω σε όνειρο και θα με τσιμπήσει κάποιος! Δεν το 'χω συνειδητοποιήσει 100% ! Νομίζω όταν τον αντικρίσω θα σταματήσει ο χρόνος! Το νιώθετε κι εσείς; 😊
    • Σήμερα κατέβασα και μια πολύ ενδιαφέρουσα εφαρμογή εγκυμοσύνης. Σου δείχνει πολλές πληροφορίες ανα εβδομάδα για το σώμα σου, τα έμβρυο, τι να προσέχεις, κτλ: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wte.view Έχω ήδη 3 άλλες για την περίοδο και τη σύλληψη αλλά δε μου έφταναν 🤣🤣🤣
    • Τώρα που λέτε για το φαγητό, έχω παρατηρήσει επίσης ότι ενώ όταν πεινάω λυσσαω λες κι έχω να φάω μέρες μετά δυσκολεύομαι να τελειώσω τη μερίδα μου. Μη σας πω ότι λαχανιαζω κιόλας καθώς μασάω 😅 μια τρέλα γενικά! Και συμφωνώ με @Naty_ αν ήταν στο χέρι θα θελα να βλέπω το σποράκι μου όσο πιο συχνά γίνεται. Προς το παρόν κοιτάζω στον υπέρηχο τον λεκιθικο που ειναι ένα κουκούτσακι και ονειρεύομαι πως θα μεγαλώνει ✨ ανυπομονώ να το ξαναδώ 💕
    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...