Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Δεν υπάρχει ολίγον έγκυος. Η΄είσαι ή δεν είσαι. Οι ορμόνες αυτές φαίνονται στο τεστ μόνο αν αρχίζει να δημιουργείται πλακούντας. Οπότε είσαι έγκυος!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγχαρητηρια και απο εμενα αντε να κανεις και την χοριακη την δευτερα και να μας πεις αλλο ενα τεραστιο +++++++++++

με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES MOY H MAGDA EIMAI ALLA DEN ΔΕΧΟΤΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΝ.GR ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΝΕΟ ΚΩΔΙΚΟ.

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΝΤΟΝΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ Η ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΚΥΟΣ.

ΔΕΥΤΕΡΟΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΚΙΛΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ?

ΜΕ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΙ ΚΑΝΩ ?ΣΤΑΜΑΤΑΩ ?ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΕΔΕΣΣΑ?ΠΩΠΩ ΤΡΕΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ Η ΣΚΕΨΕΙς ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo!!!Mpravo!!!Egw tha elega na epairnes ena thlefwno ton gynaikologo soy kai parallhla na pas gia xwriakh!!!Mexri pantws na milhseis me ton giatro sou kalo tha htan na mhn pareis alla ypotheta k ligo prosoxh....Ante me to kalo ta nea soy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤ΄ ΑΡΧΑΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΝΥΝΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΗΡΕΜΗ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΗΡΕΜΟ!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑΣ!Κ ΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΓΩ... :(:(:(

ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ!!Κ ΒΟΥΡ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ

ΣΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ

ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ

ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΣΟΥ ΜΙΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ

ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΟ ΣΥΧΝΑ ΤΕΤΟΙΑ

ΤΑΞΙΔΙΑ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΕΝΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάγδα μου, σου εύχομαι ότι καλύτερα η νέα σου εγκυμοσύνη να πάει καλά μέχρι το τέλος.

όσον αφορά την μικρή σου καλύτερα να αποφεύγεις να τη σηκώνεις. και για το γυμναστήριο δεν ξέρω αλλά φαντάζομαι πως θα πρέπει να το σταματήσεις αλλά ρώτα και τον γιατρό σου.

άντε με το καλό να κάνεις ένα ακόμα υγιές μωράκι... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα συγχαρητήρια και απο 'μενα! Πάνω απ'όλα να φροντίσεις να είσαι ήρεμη! Να κάνεις αύριο και την χοριακή σου να επιβεβαιώσης την γκυμοσύνη και 'γω συμφωνώ με τα κορίτσια, να μην σηκώνεις την κορούλα σου όσο μπορείς και όταν την σηκώνεις να βάζεις το βάρος στα πόδια σου(να την σηκώνεις -όταν είναι ανάγκη-,με λυγισμένα γόνατα).Το γυμναστήριο φαντάζομαι πως πρέπει να το διακόψεις εκτός κι αν γυμναζεσαι χρόνια και κανεις ήπιες ασκήσεις.Αλλά όλα αυτά καλύτερα αύριο να στα πεί ο γιατρός σου! Πάρε απο αύριο κι όλας την σχολή σου μετο που επιβεβαιώσεις την εγκυμοσύνη σου και ρώτα τις σχετικές απορίες.

Μπράβο και πάλι για τα ευχάριστα :) σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και σε εννιά μήνες να κρατάς ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ ΜΟΛΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 1-2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ........

ΑΧ ΜΈΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΓΧΟΣ TIROGARIDAKI ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????????????

ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥΣ ...

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΗΘΕΛΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!!!!!!!! ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΙΑ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΟΡΜΟΝΕΣ !!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ??????????

ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ????????????

ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΥΓΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΝΤΡΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ Μ.....ΕΣ ,ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ,ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΤΙΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ,ΜΠΑ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧ ....Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ !!!!!!!!ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΑΚΗΣ 22.15 Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΠΟΛΥ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ . ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 26/10 ΤΕΛΕΥΑΤΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ 3/10 ,ΔΗΛΑΔΗ 24 ΜΕΡΕΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26-28 ΗΜΕΡΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ??????????? ΑΧ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαgda δεν ξερω απο τιμες χωριακης

Ευχομαι να πανε ολα καλα

Δειξε ψυχραιμια ελπιζω καποια κοπελα να εχει να σου πει κατι εθαρρυντικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ 4 ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 5!!!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΗΡΕΜΗΣΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAX KORITSARES μΟΥ ΕΓΩ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ 28 ΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ 76 ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 24 ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 22,15.ΣΤΗΝ 28 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΧΩΡΙΑΚΗΣ ΜΟΥ.ΜΕ ΑΓΧΩΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ.ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΜΑΤΕΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΛΑΛΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ 6.30 ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΔΕΝ ΜΕ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ,ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟ ΣΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΤΡΟΙΜΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΝ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ!!!!! ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΛΛΕΣ ΣΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ 626.47 ΑΠΟ 22.15 ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ! :S

ΑΧ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα....αντε να πας στο γιατρο να σε καθησυχασει.....φιλακια...και μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ειρηνη μου σε ευχαριστω πολυ τετοιο αγχος πια ουτε πρωταρα να ημουν αλλα ειπαμε καθε φορα και μοναδικη καθε φορα και διαφορετικη.

δεν ξερω απο χοριακες στην πρωτη μου ειχα κανει μια μονο και μετα την ειδαμε στον υπερυχο ενω τωρα ακομη δεν ειδαμε τωρα αυριο ελπιζω πωσ θα το δουμε !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ Η ΧΩΡΙΑΚΗ

ΣΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΕ Κ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ

8 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ox me aftes tis xoriakes pia,ego den ekana kammia xoriaki stin konstantina,ena thetiko testaki eixa k meta perimena na pao na do to sporaki,gt agxonese k stenaxoreis to nini e?gt?nta tha se kano,k ego ekana ena test gt eixa ena proaisthima alla arnitiko,den peirazei next time,filakia!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΣΡΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΗΤΑΝ Η 24 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000?

ΣΑΒΡΟΠΙΓΚΟΥΙΝΕ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΤΑ ΝΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΓΑ!ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΠΕΝΑ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΤΩΝ ΧΟΡΙΑΚΩΝ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...