Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ....ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑΚΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rubela,συγχαρητήρια κοπέλα μου! Εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και με το καλό το νινάκι σου να γεννηθεί κουκλάκι όμορφο και γερό!! φιλάκια πολλα!!! :P : :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑΑΑ :cheer::cheer::cheer: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELAKIIIIIII ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΕΜΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΗ ΦΟΒΑΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!Η ΦΥΣΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΝΟΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ!!!ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΘΑ ΓΕΜΙΣΗ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ...ΧΙΧΙ!ΥΠΕΡΟΧΟ!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEMOUR έγραψε:

ROUMPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

ax filenada molis tora diabasa ta nea s

mpavo mpavo

xarika polli

eixa kairo na mpo sto site

diskoli egkimosini blepis

Me to kalo ola bolika

FILIA POLLA

:woohoo: :woohoo: :woohoo: TI KANEIS KORITSAKI POPO PERASAN OI MHNES KAI ERXETAI TO NINI SOY!!! :cheer::cheer: :laugh: :laugh:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ?? :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ρούμπη μου με το καλό. Πόσο χάρηκα όταν το διάβασα. Έχω πολύ καιρό να μπώ μέσα γιατί με τα παιδιά, την δουλειά και το σπίτι, δεν έχω χρόνο καθόλου. Αλλά ήταν η πρώτη είδηση που διάβασα και τρελλάθηκα.

Αντε, θα μπείς και εσύ στο club. Θα σε πάρω και τηλέφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...