Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


ΜΑΒΑ2308

Recommended Posts

koritsia kalispera. na sas rwtisw kati. an exeis erthei se epafi ektos gonimwn imerwn (p.x. tin 20i mera) ti pithanotites sillipsis exeis? exw 4 meres kathysterisi (me stathro kyklo 28 imerwn)k me ponaei trela i mesi mou.thewreitai symptwma???? se periptwsi pou eimai twra eggyos i thermokrasia mou tha prepei na einai anevasmeni? poso peripou? de thelw na kanw test giati tha apogoiteytw.prospathw na peisw to myalo mou oti afou den imoun se gonimes meres den eimai k eggyos...

sas eyxaristw para poly oles! polla filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 861
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ μακαρι..ο μονος λογος που δεν το κανω ακομη ειναι μην απογοητευτω..αλλωστε πριν 7-8 μήνες είχα φτάσει μια φορά και στην 33 μέρα του κύκλου και τότε μου ήρθε, αλλά από τότε είναι σχετικά σταθερή (και ποτε δεν αργησε τοσο). Σημερα το βράδυ ή αύριο το πρωι θα κάνω το τεστ και θα σας πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου μην προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου για τιποτα....μην βαζεις αγχος γιατι κανει κι αυτο την ζημια του!!!τωρα για τα συμπτωματα...εγω την εχω πατησει ακριβως οπως εσυ...επαφη εκτος γονιμων και μου ειχε καρφωθει οτι ειμαι και με ενα καρω συμπτωματα αλλα τιποτα...οποτε δεν τους δινω σημασια γιατι καμια φορα απο την αγωνια μας να ειμαστε το σωμα μας κανει παιχνιδια...οπως ειπα μην παρατεινεις την αγωνια σου αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως χθες το βραδυ αδιαθετησα : (

Αυτο το μηνα θα παω στον γυναικολογο να μου βρει την ωορρηξια γιατι νομιζω πως αδικα παιδευομαι μονη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silika υπαρχουν και ειδικα τεστ στα φαρμακεια για την ωορρηξια.

εγω ακομη να αδιαθετησω. 7 ημερες καθυστερηση και χοριακη αρνητικη. μιλησα με την γυναικολογο μου και μου ειπε να παρω κατι χαπια για 5 ημερες.

να ρωτησω κατι βρε κοριτσια? υπαρχει περιπτωση η χοριακη να μην δειχνει με την μια? λεμε τωρα.... γιατι διαβασα πριν και ειδα οτι και η διαρροια ειναι συμπτωμα κατι που δεν ηξερα και μια μερα πριν με πιασουν τα συμπτωματα ηπια ενα κουτι imodium για να ηρεμησω. σας εχω τρελανει αλλα δεν λενε να ερθουν και οι ρωσοι και μου εχουν σπασει τα νευρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρια μου γεια σου!Εμμμμ οχι δεν κανει λαθος η χοριακη....αλλα σε καταλαβαινω κοπελα μου,αχ πολλες τα χουμε βαλει με την περιοδο κλπ αλλα τι να κανουμε!!:-)Προσπαθησε να ηρεμησεις και να μην εχεις αγχος...κανει πολυ κακο τα εχουμε πει αυτα....δεν βοηθας την κατασταση την χειροτερευεις!τα συμπτωματα ειναι περιεργα οπως εχω ξαναπει και στο σωμα συμβαινουν τοσα που νομιζουμε καποιες φορες αλλα δεν σημαινουν κατι ταλικα!χαλαρωσε και με το καλο τον αλλο μηνα να εχουμε τα ευχαριστα....ομως ηρεμα ε?Ειναι δυσκολο και το εχω περασει κι εγω....ομως αν κατσεις και σκεφτεις τι κακο κανεις θα το ξεπερασεις αμεσως...:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΤΙ ΚΑΠΩΣ? ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 9 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ, ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΠΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΜΑΙ.ΜΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΕΡΩΤΑ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΟΡΕΞΗ. ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑ.ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΘΑΙΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΠΟ ΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΛΕΤΕ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf μου στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Κανε λιγακι υπομονη και μην φορτιζεσαι με αγωνια και αγχος οι μερες περνανε....να εισαι αισιοδοξη και θα ερθει συντομα!!Τα συμπτωματα πολλες φορες μας ξεγελανε οποτε τι να σου πω...!!Ευχομαι να εχεις καλα νεα!!!Θα τα περιμενουμε!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους:)

Stroumf περίεργα τα συμπτώματα που έχεις και είναι και νωρίς. Μακάρι κορίτσι μου να σου πάνε όλα καλά και όπως λέει κι η Aristina όχι άγχος και αγωνία γιατί έχεις καιρό μπροστά σου.

Εγώ περίπενα στις 27 Φλεβάρη και αδιαθέτησα σήμερα. Μη χάσει η σιχαμένη...Φυσικά, για άλλη μια φορά είχα όλα τα συμπτώματα

Έχω τρελαθεί τελείως!!

Αύριο ξεκινάω τα clomiphene ξανά και συνεχίζω να ελπίζω

Καλό μήνα να έχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina μου καλο μηνα και σε σενα κοπελα μου!!!Δεν χανει οντως της αρεσει να μας κανει γυμνασια και να μας την σπαει!!!χα χα!!:-)...τι να κανουμε το καλο πραγμα αργει να γινει!!

Ευχομαι ολοψυχα αυτος ο μηνας πρωτα ο Θεος να φερει αυτο που περιμενεις!!!

Ευχομαι και καλη τυχη για τις προσπαθειες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STROYMF μακάρι να είσαι, στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.

Το ότι σου κόβετε η διάθεση για σεξ το είχε πάθει και η συνυφάδα μου και τελικά ήταν έγγυος. άρα είσαι σε καλό δρόμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stroumf mou agapi mou...

Sou euxwme na eisai agapi mou...

Makari kai sou euxwme na min ksana deis periodo gia 9 mines...

Kane upomoni akoma liges meres kai an den deis periodo na pas na kaneis mia xoriaki agapi mou gia na eisai sigourotati...

Tha se perimenoume...

Filia...

Milina mou agapi mou geia sou...

Sou euxwme kai esena agapi mou ton epomeno mina na min ksana deis periodo...

Sou euxwme ola ta kalitera...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν μου ηρθε σημερα ακομα!!!!:woohoo: αν δεν μου εχει ερθει μεχρι κυριακη 8/3 καλα ειναι 4 ημερες καθυστερηση να κανω τεστ?και αν ναι ποιο μου προτεινετε για ποιο αξιοπιστο?:cheer::) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! ΑΚΟΜΑ 6 ΜΕΡΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.. ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! ΣΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ.ΤΙΣ ΕΧΩ ΜΑΚΡΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ..... :(

ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΜΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω δυστηχως τους εχω ολους μακρια και φιλους και γονεις!!!Και εδω η παρεα ειναι η καλυτερη!!Υπομονη κοριτσακι μου και σε σενα ευχομαι οτι καλυτερο!

tzouliana σου το ευχομαι ολοψυχα να ειναι θετικο αν και για εκει παει!!!4 μερες ειναι Σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ stroumf και Aristina!ευχομαι και σε εσας να ειστε εγκυούλες!αρχισά κάπως να το λεω στον καλό μου.του είπα ότι δεν αδιαθέτησα σήμερα και με κοιτάει κάπως χαρούμενα αλλά κάτι τον πονάει και το νιώθω...:silly: :( :(

η δουλειά!αλλά μου είπε αν γίνει κάτι προτιμάει να κάνει 3 δουλειές για το παιδάκι μας...αυτο δείχνει ότι με αγαπάει ε??αλλά δε θλελω να του λέω τίποτα χωρίς να σιγουρευτώ...

κορίτσια νιώθω πολυ κουρασμένη και ότι δεν έχω κουράγιο για τίποτα τις τλευταίες μέρες!!!ναι Aristina!!!!μαλλον προς τα εκεί πάει οπότε ε???:P:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιάνα μου, η κούραση είναι πολύ δυνατό σύμπτωμα!

Θυμάμαι οτι μια μέρα είχα βάλει πλυντήριο και λαχάνιασα!

Μου είχε φανεί πολύ παράξενο...

Εγώ είχα κάνει το τεστ την ημέρα που περίμενα την περίοδο και μάλιστα ήταν και απόγευμα!

Ο άνδρας μου πήγε να αγοράσει το τεστ και το δώσανε το super sensitive.

Η αλήθεια είναι πρώτη φορά το έβλεπα!

Μένω στην Κύπρο και μάλλον το συγκεκριμένο φαρμακείο συνεργαζότανε με αυτήν την εταιρεία!

Κόστιζε 15 ευρώ, είχε 2 τεμάχια, αμερικανικής προέλευσης και έλεγε οτι είναι αξιόπιστο από την 5η μέρα της σύλληψης!

Αν αντέχεις να περιμένεις μέχρι την Κυριακή, περίμενε...

Εγώ δεν άντεχα!

Για τη δουλειά μην αγχώνεσαι και το κάθε παιδί γεννιέται με την τύχη του!

Άλλωστε, μπορεί να έχεις πολύ καλή εγκυμοσύνη!

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω αντεχω αλλο Νανουκα !φευγω για να παρω τεστακι γιατι απο συμπτωμα περιοδου κανενα!μονο το στηθος ποναει μολις το ακουμπαω και αυτο ειναι πολυ περιεργο!!παω αν και ειναι λιγο νωρις.θα παρω το clear blue.καλο δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω λοιπόν, οτι κι αυτό είναι σύμπτωμα!

Δεν μπορούσα να το ακουμπήσω!

Καλή μου, δε θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες, αλλά είσαι σε καλό δρόμο!

Ένας ακόμη πολύ σημαντικός παράγοντας, είναι το ένστικτο!

Εγώ ήμουν σίγουρη οτι είμαι έγκυος!

Έλεγα οτι αν βγει αρνητικό το τεστ, σίγουρα θα έχει κάνει λάθος!

Νομίζω οτι είναι αρκετά καλό κι αυτό το τεστ!

Προτίμησε να έχει 2 μέσα!

Θα κάνεις το ένα τώρα και αν βγει αρνητικό (που δε σου το εύχομαι), θα το επαναλάβεις μετά από μερικές μέρες!

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο και θα περιμένω με μεγάλη αγωνία τα αποτελέσματα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα πηρα το self clear και βγηκε αρνητικο!για μια στιγμη ειδα μια αχνη γραμμη αλλα μετα απο 1 λεπτο εξαφανιστηκε!οποτε αρνητικο!:( :( :(

ποτε να το επαναλαβω τωρα?σε 10 μερες λες?αυτα ειναι τεστ απο την 5η μερα πιθανης συλληψης αρα δεν μπορουν να κανουν λαθος λογικα ε???

και εμενα Νανουκα κατι μεσα μου μου λεει εισαι σιγουρα!και η θερμοκρασια παλι το πρωι 37.αλλα δεν εχω πολυ σταθερο κυκλο,λες να φταει και αυτο που βγηκε αρνητικο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στάσου, βρε Τζουλιάνα μου...

Τι εννοείς οτι είχε μια αχνή γραμμή και μετά εξαφανίστηκε;

Στο δικό μου το τεστ έπρεπε να κοιτάξεις ανάμεσα στο πρώτο με έκτο λεπτό (αν θυμάμαι καλά).

Η γραμμή μου ήταν αχνή και υπάρχει μέχρι και σήμερα (το έχω κρατήσει).

Καταρχάς να σου πω οτι υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος και να κάνει λάθος το τεστ.

Αν πάλι, δεν κάνει λάθος, μην αγχώνεσαι και προσπαθείς για τον επόμενο μήνα!

Το επόμενο τεστ να το κάνεις όποτε θέλεις αλλά προσπάθησε να το κάνεις με τα πρώτα πρωινά σου ούρα!

Προσπαθείς πολύ καιρό για παιδάκι;

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα υπαρχει μια παρα πολυ αχνη γραμμη ισα ισα που φενεται αλλα δεν την δινω σημασια.πρεπει να στραβωθεις για να την δεις:laugh:

θα ξαναεπαναλαβω το τεστ μετα απο καποιες μερες!οχι τωρα αρχισα τις προσπαθειες για παιδακι βασικα...αλλα το θελω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα

Ξέρω πως είναι άσχετο:blush: αυτό που θα σας ρωτήσω αλλά θα σας το πω και οποία μπορεί ας μου απαντήσει σας παρακαλώ :blush: :blush: !!!!

Με των άντρα μου προσπαθούμε για ΜΩΡΑΚΙ:laugh: εδώ και δύο μήνες υπάρχει περίπτωση να μείνω έγκυος την 7 μέρα του κύκλου μου ????

Και αν έχω πιάσει και συνεχίσω την προσπάθεια θα του κάνω κακό ???

Συγχωρέστε με αλλά δεν ξέρω πως αλλιώς να το εκφράσω ,σίγουρα όσο περισσότερες συμβουλές και γνώμες εισπράξω τοοοοοοοοοσο:ohmy: :ohmy: :ohmy: καλύτερα για μένα !!![

Σας ευχαριστώ πολύ !!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλινα μου γεια σου και καλωσηρθες στην παρεα μας!!!Βασικα μας βαζεις δυσκολα χα χα χα!!!πλακα κανω!Μην φοβασαι το ποτε θα πιασεις αγνωστο ολα μπορουν να συμβουν συμφωνα με οσα ακουω...εγω προσωπικα δεν το νομιζω βεβαια την 7 η αλλα ποτε δεν ξερεις!!Δεν χρειαζεται να φοβασαι...κανεις δεν ξερει ακριβως ποτε θα πιασει...ολοι κανουμε την προσπαθεια μας και βλεπουμε....δεν υπαρχει προβλημα για το αλλο που ρωτας....Συνεχισε και μην ανυσηχεις!!!Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις καλα νεα γρηγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...