Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάναμε την αυχενική διαφάνεια και....


Recommended Posts

Αχ κορίτσια μου,σας ευχαριστώ παρα παρα πολύ για τις ευχούλες σας!!! :laugh:

Και φυσικά για την αγάπη σας!!! :kiss:

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!Οι μανούλες να χαίρεστε τα παιδάκια σας και οι εγκυούλες να αγκαλιάσετε γρήγορα τα αγγελούδια σας! :) Και όσες προσπαθείτε σύντομα μανούλες!!! :lol:

Και εγώ σκέφτομαι τα κοριτσάκια μου μαζί...Θα παίζουν(θα τσακώωωνονται :P ),θα είναι κολλητές... :laugh:

Έχω ενθουσιαστεί με την ιδέα! :P

Γερά να είναι όλα τα παιδάκια.... ;) Τα υπόλοιπα γίνονται! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώτα μου σε ευχαριστώ πολύ! :laugh:

Εύχομαι να μας ανακοινώσεις κι εσύ σύντομα πως η κουκλίτσα σου δεν θα είναι πλεον μοναχοκόρη! :silly:

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νελη μου κοριτσακι παλι;;;;;;;;;τελεια...σημασια εχει να ειναι γερα παιδακια!

πολυ χαρηκα ευχομαι με το καλο να το κρατησεις αγκαλιτσα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου,ευχαριστώ πολύ! :laugh:

Για να πω την μαύρη μου αλήθεια το σκεφτόμουνα πως θα είναι και πάλι μπουμπού(και το περίμενα :P ) :blush:

Αλλά πάνω απ'όλα υγεία!Τι σημασία έχει αν είναι αγόρι ή κορίτσι;Δεν κάνουμε κάτι διαφορετικό εξάλλου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλακι μου σου ευχομαι να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου ενα υγιεστατο μωρακι και να χαιρεσαι και την Αννουλα σου και την υπεροχη οικογενεια σου.

Εχω να σου πω οτι σε εχω αναφερει ως παραδειγμα πολλες φορες για τη δυναμη της αγαπης σας με τον αντρουλη σου και το πως αφησατε στην ακρη οσους δεν σας καταλαβαιναν και προχωρησατε στη ζωή σας.

Με το καλο κουκλιτσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ!! ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.

ΚΟΡΗ Ε?? ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ( ΚΟΡΗ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙ ΑΥΤΟ, ΤΙ ΘΑ ΠΩ Η ΜΑΝΑ Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΧΙΧΙ)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου,σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια! :) Με συγκινήσες πραγματικα... :dry:

:kiss:

Νέμη μου είναι και οι γιοι...αλλά είναι και οι κόρες!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Τρέλλα τα κοριτσάκια μας! :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχες κι απο μενα μικρη hope..ολα καλα μεχρι το τελος και με το καλο το δευτερο κοριτσακι σας να το κρατησετε κι οι τρεις σας στην αγκαλια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια hope_89!!!!Μπραβο για το κοριτσακι σου πρεπει να ενιωσες πολυ γεματηηηη!!!Εγω θα παω την Πεμπτη αρα εχω πολυ αγωνια με την καλη εννοια!!Πολυ χαρηκα για σενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μπράβο με το καλό. Και γω αύριο πάω για το papp-A. Ξέρει καμμία αν πρέπει να είμαι νυστική για τις αιματολογικές;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolle έγραψε:

Καλη ερωτηση!!!Εγω θα παω για αυχενικη και για papp-A δεν μου εδωσε οδηγιες ο γυναικαιλογος Σνιφ!!!

yolle συνηθως μαζι με την αυχενικη κανεις και το τεστ PAPP A και μια χοριακη για ρωτα τον γιατι ειναι κριμα να τρεχεις παλι .Μια και καλη να τα κανεις και τα τρια ,και ειναι την Πεμπτη απ'οτι διαβασα δεν χανεις τιποτα να τον παρεις τηλ.γιατι πολλα κοριτσια το κανουν μαζι αυτο το τριπτυχο,μια φιλη μου που ειναι εγκυος και πηγε την προηγουμενη εβδομαδα τα εκανε και τα τρια και εμενα ο γιατρος μου μου ειπε να τα κανω και τα τρια .Βεβαια υπαρχει και το αλλο ενδεχομενο ο γιατρος σου να τα θεωρει δεδομενα, θα επρεπε ομως να σου τα εχει αναφερει ετσι δεν ειναι? παρ'τον τηλ.μην αργεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolle έγραψε:

Α!!! Ευχαριστώ πολύ angel μου!!

Θα τον παρω και τωρα..η αυχενική ειναι υπερηχος ετσι και to papp A αιματος??ειμαι λιγο ασχετουλα!! :)

τι εγινε μπουμπου τον πηρες τον γιατρο ???????????????

τι σου ειπε τελικα ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ κοριτσομανα??? Αντε επιτελους γιατι πολλα γαμπροι μαζευτηκαμε και θα μας μεινουν stock! :P Ποιος τη χαρη τους θα χουν να διαλεγουν. Με το καλο και το δευτερο νινακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα και εγώ την αυχενική!!! Καλά περιττό να σας πω για τα ζουμιά που με πήραν. ρεζίλι έγινα. Γράφει αυχενική διαφάνεια 1,2mm και έχει κάτι πίνακες από πίσω. Καλή δεν είναι;;; Πρέπει να δώ και κάτι άλλο στους πίνακες;;; Τα αποτελέσματα της αιματολογικής θα είναι έτοιμα σε 20 ημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Εγω θα κανω την αυχενικη στο τελος της ερχομενης εβδομαδας!!!

Μπορειτε να μου πειτε τι ακριβως περιλαμβανει αυτη η εξεταση?

Θα ρωτησω βεβαια και το γιατρο μου σημερα που θα παω, αλλα μηπως θα μπορουσε καποια να με ενημερωσει νωριτερα?

Ευχαριστω!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...