Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ,ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 11/10/2009 ΑΠΟ ΤΗΣ 7/10 ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΒΛΕΝΝΗ ΜΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΡΟΗ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΟ, ΤΕΣΤ ΟΥΡΩΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ, ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ. ΚΛΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ! Ο ΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ. ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ 3 ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΩΑΡΙΑ! ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΠΟΘΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ. Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΕΝΩΝΤΕ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΑΚΟΜΑ. ΣΑς ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι φοβερά νέα είναι αυτά πρωί πρωί;

πολλά πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου!πέτυχες jack pot από ότι φαίνεται.

Αυτή την περίπτωση ειλικρινά δεν την έχω ξανακούσει! αν και ξέρω ότι αν κάνεις χοριακή πριν τη καθυστέρηση δεν δείχνει συνήθως, αλλά όλα εξαρτώνται από τον οργανισμό.

Μου έχουν πει πως ίδιων εβδομάδων έγκυες μπορούν να έχουν πολύ διαφορετικές χοριακές και μάλιστα στην μία να μην ανιχνεύεται καθόλου.

Μην τα σκέφτεσαι αυτά. Δεν έχουν πια σημασία. Σημασία έχει να ζήσεις το όνειρο της εγκυμοσύνης και να είναι γερά τα μωράκια σου!

Καλή εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μέρα αννα μαρία ,δεν μου έχει τύχει αλλά έχω α΄κούσει πολλές φορές για την ψευτοπερίοδο που έχου πολλές γυναίκες και ΄βρίσκονται στις ππρώτες εβδομάδες της εγκυμοσύνης ,εύχομαι να πάνε όλα καλά ,να προσέχεις τον εαυτό σου ,άλλα συμπτώματα είχες ?μήπως είχες πάρει κάποια θεραπέια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ_ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΕΚΑΝΕΣ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ? ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΚΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ? ΦΙΛΑΚΙΑ!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΩΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΟΛΑ, Η ΚΑΠΟΙΑ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ξέρω οτι για να φαίνονται οι σάκοι μέσα στη μήτρα πρέπει οι χοριακή να είναι πάνω από 1000-1500 μονάδες..Πολύ περίεργο! Συγχαρητήρια πάντως! Να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!!!μου εδωσες ελπιδες τωρα γιατι δεν ξερω αν εχεις διαβασει για την περιπτωση μου ειχα θετικα τεστ εκανα χωριακη 3 μερες πιν την αναμενομενη κ ηταν αρνητικη τωρα εχω 5 μερες καθυστερηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο κορίτσι μου! Όντως είναι περίεργα όλα αυτά αλλά αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να το χαρείς όσο μπορείς!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν γνωρίζω καποιο παρόμοιο περιστατικό για να εκφέρω γνώμη!

Αυτό που ξέρω είναι οτι σου ευχομαι νά γίνεις σύντομα μανούλα και να κρατήσεις στην αγκαλιά τα μωράκια σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο κι αν ειναι περιεργο!!! :woohoo:

Μπραβο Αννα Μαρια!!!!! :woohoo:

Ευχομαι να μεγαλωσουν και να γινουν δυνατα εμβρυακια και τα 3!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΡΗΤΙΑ ΧΑΧΑΧΧΧΑ

ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ?????

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΝ Κ ΤΑ ΤΡΙΑ

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αννα-μαρια μου! εμενα μου ετυχε με τα τεστ του φαρμακειου, ενω ειχα καθυστερηση 8-10 μερες και εχω σταθεροτατο κυκλο! τα τεστ ηταν απ'αυτα που ανιχνευουν την ορμονη απο την 5η μερα ΕΠΑΦΗΣ!!! ασε που τα εκανα πρωι-πρωι με τα πρωτα ουρα...η χωριακη εδειξε ομως θετικη...

μια φαρμακοποιος μου'πε πως ακουσε για περιπτωση που τα τεστ του φαρμακειου και η χωριακη ηταν και αυτη αρνητικη αλλα σιγουρα σπανια περιπτωση...

το θετικο ειναι οτι τελικα εισαι εγκυος! σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΑΚΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΩΡΑΡΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ/ΤΑ ΜΩΡΑΚΙ/Α ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ :kiss:

ΒΑΣΙΚΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΤΙΤΛΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΚΕΛΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ.ΚΕΛΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ?ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα και σε 9 μηνες να κρατας και τα τρια τα μωρακια σου στην αγκαλιστα σου....αχ τι τελεια....μακαρι...πολλα φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ομως συμβαινουν και αυτα!! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα οπως θες και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη

με το καλο κοπελα μου με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...