Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τρελαθω!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!YEEEEESSSS!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mpravooooo!!!!!!!!Aayta einai teleia nea!!!Na soy pw thn alhtheia diavaza kairo oti to anfxos vlaptei kai telika eimai k egw se ayth thn kathgoria!!!to ekopsa kai twra to bebaki mou tha etrhei me to kalo se ligous mhnes :)))mpravoooooo!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sigxaritiriaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

xarika para poly gia sena giati kserw ti perases gia na ftaseis sto stoxo mas!!!

makari kai emeis na anakoinwsoume tetoio neo meta apo ligo kairo!!!

MOIRAZE EYXOYLES!!!!!!!!! :woohoo:

filiaaaaaaaaaaa :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χάρηκα με τα νέα σου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Να προσέχεις και να σκέφτεσαι θετικά ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπαινω συχνα λογω του μωρου..κ μολις το ειδα χαρηκα τοσοοο πολυ!!

ηρθε κι η σειρα σου λοιπον...εκει που μοιραζες με αγαπη ευχες σε μας που γεννησαμε...τσουπ...αλλαζουν οι ρολοι κ σου ευχομαστε εμεις!!!

να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη γλυκο μου κοριτσακι!!!

να κρατησεις με το καλο το μωρακι σου στην αγκαλια σου!

με το καλο!!! κι οτι θες να ρωτησεις....εδω ειμαστε...το χουμε κ ...προσφατο!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το μηνυμα περιμενα για να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου συγχαρητηρια!!! να προσεχεις,να μη κουραζεσαι και ευχομαι σε 9 μηνες να κρατατε το νοημα της ζωης στην αγκαλια σας!!!!

φιλια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ ΜΟΥ.ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΙΣΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ. ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΙΔΕΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ Ο ΘΕΟΣ.....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου,με συγκινειτε παρα πολυ με τα ωραια σας λογια...

ευχομαι σε ολες οσες προσπαθουν γρηγορα να αποκτησουν το πολυποθητο μωρακι και ολες οσες ειναι ηδη μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους..

φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost μου έχω να μπω πάρα πολύ καιρό μέσα!!Προσπαθώ κι έγω να αποβάλλω το στρες!Θελω να σου πω οτι χαρηκα πάρα μα πάρα πολύ!Ξερω τι πέρασες και καταλαβαίνω την προσπάθειά σου, εύχομαι τώρα να νοιώσω και αυτο που νοιώθεις κι έσυ!!!Ειδες τελικά? ηθελε και το σποράκι το χρόνο του.Ευχομαι μια υπέροχη περίοδο φουσκώματος και ένα τελειο υγειέστατο μωράκι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ;;;;; ΤΙ ΑΚΟΥΩ;;;;;;;; ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!

Με συγκίνησες βρε!!!!

Άντε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΤΟΝΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ "ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΛΕΣ" :kiss: ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΤΣΙ!!!

ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ....ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

ρουμπελιτσα μου,ναι ολα καλα θα μας πανε,και γιατι να μη μας πανε αλλωστε???????

εσυ πηγες στο γιατρο????

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΓΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ (ΜΩΓΙΟ ΜΟΥ) ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!!!!!!!

Ειχα να μπω καιρο και δεν το πιστεύω!!

Αλκοστ αγάπη μου χαίρομαι πραγματικά για σενα!!! Σου εύχομαι να μην

αγχωθείς για τίποτα ξανά και σε λιγους μήνες να μας στέλνεις φώτο απο το νινάκι σου!

και πάλι συγχαρητήρια!!! :kiss::side:

Οσο για τη Ρουμπίνη μας της έχω ήδη ευχηθεί και είχα πολύ καλο προαίσθημα εξ αρχής.!!

κορίτσια στείλτε θετική ενέργεια και προς τα δω γιατι προσωπικά βαρέθηκα με το θέμα.Ούτε γόνιμες κοιτάω ούτε τίποτα.Νοιώθω ότι δεν θα έρθει ποτέ!

Αλκοστ σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkostaki μου να σου ευχυθω ολη την ευτυχια του κοσμου και ολη την τυχη απανω σου.

με το καλο γλυκια μου να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...