Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ!!!!!!!


Recommended Posts

EGO KEΛΥ 8A SIMFONISO ME THN KYRIA STH SELF CLEAR K PRAGMATI MERIKA MIKROVIOLOGIKA EINAI APO 10 MONADES K PANO K ALLA PALI APO 30 OPOTE STEKH

EGO PADOS DEN PISTEVO OTI 4 TEST EIANI LA8OS

K NA SOU PO OTAN KANEIS TO PROTO TEST XORIAKHS K PAS GIA TO DEFTERO O GIATROS SOU LEEI STO IDIO MIKROVIOLOGIKO EKANES ???? AFTOS EINAI O LOGOS GIATI EXOUN DIAFORA EIXA ROTISI K STIN KLINIKH TIN EUROMETICA K MOU APADISANE AFTO OTI EXOUN DIAFORA METAKSI TOUS MERIKA MIKROVIOLOGIKA 30-40 MONADES OPOTE NA DEIS POU ADIKA EXEIS STENAXORI8EI :) EISAI EGYOS K MALISTA ARKETA 8A DEIS MOLIS PAS NA KANEIS TI XORIAKI SOU ME MIA MONO MERA KA8YSTERISHS !!!!!!!!!!! FILIA PERIMENOUME TA EFXARISTA NEA SOU AAAAAA K MI MOU STENAXORIESE DEN NOMIZO OTI YPARXEI LOGOS :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΑΡΟΥΛΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕς ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΠΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΕ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΙ ΕΤΣΙ ΑΡΑΙΩΣΕ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ;;;;;ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΝΕΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.....ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ :(:(:(

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΧΩΡΙΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ(ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΩ)ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Δ Ε Ν ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΛΗΓΩΝΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ;;;ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΑ ΤΕΣΤ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΚΑΙ ΣΑς ΜΙΛΑΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΟΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΤΡΙΣΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΧΑΛΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ.

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΡΔΙΩΤΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ Η ΓΚΑΝΤΕΜΩ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΤΥΧΑΝ ΣΚΑΡΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΝΑΙ ΕΓΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα με τα κοορίτσια πως είναι αδύνατον να μην είσαι έγκυος..και ας μην πας ξανά για χοριακή. Θα δεις ότι η περίοδος δε θα σου έρθει και θα ξανακάνεις..γιατί για μένα είσαι έγκυος και απλώς ο γιατρός κατάλαβε την πατάτα που έκνε και σε ξαναπήρε τηλέφωνο. Μην επιμένεις να λες όχι, γιατί όταν υπάρχει μια μπερδεμένη κατάσταση και μάλιστα κάποιοι έχουν βάλει το χεράκι τους να βγει στραβή τότε κάποιο λάκκο έχει η φάβα..και αυτός ο λάκκος μάλλον ήταν ο μικροβιολόγος!!!!

Βρε Κέλυ...το τεστ δεν κάνει λαθος ποτε..όταν βγαίνει θετικό!!ΠΟτέ!!!!! Ανρητικό μπορεί , γιατί ίσως η ορμονη δεν είναι ανιχνεύσιμη, αλλά θετικό και λάθος, δε γίνεται ρε παιδί μου!!Μια κοπέλα κάποτε εδώ στο φόρουμ είχε κάνει μάλιστα ληγμένο τεστ και είχε βγει θετικο!!Και ήταν έγκυος!! Χαλάρωσε, άσε τις μέρες να κυλήσουν και θα δει..η τύχη θα σου χαμογελάσει..εκτός κι αν ήταν βιοχημική αλλά θα έπρεπε τουλάχιστον να είναι πάνω απο το 5!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΙΡΟΓΑΡΙΔΑΚΙ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!!ΟΜΩΣ ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΑΝΘΑΣΤΗ;;ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΒΑΖΕ ΑΡΑΙΩΜΕΝΟ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΣΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ;ΚΑΜΙΑ ΔΥΟ ΜΟΝΑΔΕΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ.ΟΜΩΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΛΕΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΝΩΡΙΜΟΙ ΠΟΝΟΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ :( ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΠΑΛΙΟΤΕΣΤ..ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΩΣΤΑ.ΗΤΑΝ 4 ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;;;;ΤΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΕΞΗΣ;;;;ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΙΑΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΧΩΡΙΑΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΜΠΟΥΧΤΙΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΖΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΕΙΡΩΝΙΑ ΖΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡ ΠΟΥ ΘΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗ ΜΑΓΙΚΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ 4 ΜΕΖΕΜΕΝΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ έγραψε:

ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ(2)

4 ΤΕΣΤ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΙΔΙΑΣ ΜΑΡΚΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΩΡΕΣ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ.ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΕΘΕΣΕ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΑΡΑΙΩΜΕΝΟ.Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΑ ΒΡΩΜΟΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ

ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ,ΝΑ ΑΚΟΥΩ,ΝΑ ΒΛΕΠΩ,ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ

Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ;;

ΑΣ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΑ

ΜΑΚΡΥΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΜΑΚΡΥΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ

ΖΩ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ

ΜΕ ΤΟΣΑ ΤΕΣΤ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ...

Prwton sou euxomai na eisai telika egkuos.

Deuteron egw eimoun to idio me sena. Ponoi periodou 7 meres meta thn owriksia kai aima (sigouri oti tha exw periodo). Kanw ena test, polu axna thetiko ligo prin ta 10 lepta (isa pou fainotan). Paw gia xwriakh thn epomenh kai htan mono 17 (katw apo 5 einai arnitikh). Meta apo 2 meres htan 64 (opote thn prwth htan polu arxh akoma) kai ta test pio entona. Twra eimai 18 bdomadwn. An mou les oti paizoun 30-40 monades an eixes 17 san ki emena pws na einai thetikh. Egw tha ekana allh mia se 1-2 meres an den adiathetiseis.

Sou euxomai na eisai egkuos kai na pane ola kala, filia polla

Tania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑΝΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ Η ΕΛΠΙΔΑ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΗ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΕΤΥΧΕ;;ΚΙ ΤΑ ΣΚΑΡΤΑΤΕΣΤ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ;;;;ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ;;;;;

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi thn ekana 8 meres meta thn owriksia, thn epomenh mera apo to axno thetiko test, giati o giatros fobithike logo aimatos gia ekswmitrio ktl.

H periodos tha mou erxotan se 5 meres alla eutuxws den hrthe pote. Pantws emena den mou exei tuxei arnitiko test na ginei thetiko mesa sthn epomenh wra an den eimai egkuos. Kai exw kanei polla test, pistepse me!!!!!

Des pws tha paei kai kane allh mia eksetash se 2 meres, filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου Κελυ,ο μικροβιολογος εκανε λαθος και δεν φανηκε η χωριακη ανεβασμενη,δεν ηξερες και δεν σε ρωτησαν για το αν ειχες καθυστερηση πριν σου παρουν δειγμα...οποτε το αραιωσε και οποτε δεν φανηκε το θετικο αποτελεσμα.

Ακου,εχεις μικρο κυκλο αρα ειναι και νωρις να δειξει η χωριακη χωρις να εχεις καθυστερηση...τα τεστ ανιχνευουν την ορμονη και ετσι εμφανιζεται η γραμμουλα!αν δεν υπαρχει αυτη η ορμονη τοτε η γραμμουλα δεν εμφανιζεται!ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ,οσο για τα αρνητικα τεστ φαρμακειου ενω υπαρχει εγκυμοσυνη,τοτε απλα ειναι νωρις γιαυτο δεν βγαινουν θετικα,και σαυτο φταιμε εμεις που βιαζομαστε συνηθως η ο οργανισμος μας που δεν αυξανει γρηγορα τα επιπεδα.

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟς ΚΑΙ ΠΑΨΕ ΝΑ ΛΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΣΙΜΙΣΤΙΚΑ!!!

Ειμαι νοσηλευτρια και κατι ξερω κι εγω...ε????

συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου,χαιρομαι πολυ για σενα!!!!φιλακια και μην στενοχωριεσαι γιατι στενοχωρεις και το μπεμπε σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ,ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Ή ΟΧΙ.ΑΠΛΑ ΤΑ 4 ΘΕΤΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΑΙΩΜΕΝΟ ΑΙΜΑ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΝΕ 1 ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ:ΣΤΙΣ 24/9 ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ(ΓΙΑΤΙ ΗΛΠΙΖΕ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ),ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ 0,6.ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΕΙΧΕ ΜΙΚΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΙΣ 1/10..Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝΕ 325!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ..ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕ ΤΟ!ΛΑΘΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ;;;;ΚΙ ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΑΙΩΝΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ;;ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΡΟΝ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΡΜΟΝΗ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ;;;;ΑΧ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΚΑΘΑΡΑ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΡΑΙΩΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ!!!! :(

mk23 ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΜΟΥ,κανε αυριο το πρωι χωριακη αλλου και πες οτι δεν εχεις ακομη καθυστερηση!!!!!το αποτελεσμα σου θαναι ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!!!το μικροβιολογικο επρεπε να σου το πει.εκανε λαθος γιαυτο σου ζητα να επαναλαβεις το τεστ,αλλιως θα ηταν σιγουρος για το αποτελεσμα του και θα σου μιλουσε οπως η προισταμενη του σελφ κλιαρ,θα σου ελεγε δηλαδη οτι ειναι αδυνατον να εκανε λαθος.δεν ειναι σιγουρος και φοβαται για την μακακια του γιαυτο σε πηρε μεχρι και στο σπιτι σου ο ιδιος τηλεφωνο.

οσο για τις μοναδες μπορει να εδειχνε και 30 αν δεν κανω λαθος.

μην τα βαζεις με τον αντρουλη σου που πιστευει πως εισαι γιατι εισαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χωριακη δειχνει ανωτερα επιπεδα μετα απο 10 μερες απο την συλληψη,οχι την επαφη-σεξ.και μπορει το τεστ ναναι θετικο γιατι ανιχνευει απο 10 μοναδες και μετα απο 5 μερες απο την συλληψη,ειδικα το σελφ κλιαρ.

φιλακια πολλααααααααααα εγκυουλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!!!!!ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΜΩ ΠΡΟΣΩΠ.ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ.ΠΩΣ ΛΕΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ;;;;ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!!!ΘΑ ΜΕ ΨΧΝΕΤΕ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ!!!!!!!!!!!ΑΥΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ;;;;ΑΔΥΝΑΤΩ Ν ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!ΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΙΣΩΣ ΓΝΩΣΤΟ ΣΟΥ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΕΡΝΑΩ!!!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΛΕΣ..ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΑΚΙ..ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 1η ΦΟΡΑ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΕΣΤ..ΤΗΝ 2η ΕΚΑΝΑ,ΞΑΝΑΧΑΡΗΚΑ,ΞΑΝΑΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΤΡΕΛΑ ΑΛΛΑ ΖΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ,ΟΚ,ΘΑ ΔΩ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ!!ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ 15Η ΜΕΡΑ ΑΡΑ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 22 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ,ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ.Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΟΠΟΤΑ ΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΠΕΡΣΟΥΝ ΟΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΩ ΕΛΠΙΔΕΣ..ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω τι περνας και δεν θα ηθελα να το περασει καμια κοπελα!!!ειναι απιστευτα ψυχοφθορο.Ομως οταν 4 τεστ ειναι θετικα ,αρα ανιχνευσαν την ορμονη ειναι αδυνατον να μην την ανιχνευσαν και τα 4...ε???ναι αλλα θα μου πεις τωρα εσυ..και το μικροβιλογικο???

ναι θα σου πω κι εγω,εμενα μου εκανα λαθος στο νοσοκομειο που δουλευω για μεσογειακη αναιμια και τρεχαμε με τον αντρουλη μου...σε γενικο νοσοκομειο με τα καλυτερα μηχανηματα...και εκανα λαθος!!!και θα κατσω να πιστεψω το αποτελεσμα ενος αραιωμενου δειγματος μια πρωιμης εγκυμοσυνης και ενος γιατρου που περνει τηλεφωνο την πελατισσα να επαναλαβει την ληψη αιματος?????ΕΕΕΕ ΟΧΙΙΙΙΙΙ

Πανε κοπελαρα μου αυριο πρωι αλλου και μην φοβασαι τιποτα!οσο για το το μικροβιολογικο ,θα παρω να ρωτησω αυριο και θα σου απαντησω αλλα μεσημερακι...οποτε εσυ ηδη θα εχεις κανει και σε αλλο μικροβιολογικο καια θα ξερουμε ,εεεε????θα πας ετσι δεν ειναι????σε παρακαλω πολυ πολυ πολυ!!!δεν θελω να στενοχωριεσαι διοτι θα διανυσεις την πιο ομορφη περιοδο της ζωης σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ 8/10..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΑΩ ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ(ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ...Α Ρ Α Ι Ω Μ Ε Ν Ο Δ Ε Ι Γ Μ Α, ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ..

4 ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΜΟΝΟ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ..ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ,ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΘΕΙ..ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΒΓΗΚΑΝ ΘΕΤΙΚΑ..ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙΣ..ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ...ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ,ΤΕΛΟΣ.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν λες τιποτα σαυροπιγκουινακι μου!!!!αυτες τις ερες περναω μεγαλη δοκιμασια!!!!και να υπηρχε το μπεμπακι μου στην κοιλιτσα μου χαλαλι του ελα ομως που περναω ολα αυτα και χωρις ν υπαρχει απλα επειδη αυτα τα κ...τεστ μου επαιξαν ασχημο παιχνιδι!!!!!!!

αλκοστακι μου γλυκο εαν λεμε εαν συνεβαινε αυτο σε σενα(που πραγματικα στο απευχομαι παναγιτσα μου) πες μου με το χερι στην καρδια θα εξακολουθουσες να πιστευεις στην αξιοπιστια των τεστ θα παρεβλεπες τη χωριακη και θα πιστευες πως εισαι εγκυουλα;;;;εγω μετα απο το σοκ των μολις 2 μοναδων ΔΕΝ μπορω με καταλαβαινετε;;;

το μονο που μενει να κανω ειναι να περιμενω μην και δεν ερθει η κυρια αν και επαναλαμβανω οτι ποναω κανονικοτατα...

παντως σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου ολε σας φιλεναδιτσες μοθ που ειστε κοντα μου σε ολο αυτο!δεν ξερω τι θα εκανα χωρις εσας και το λεω ειλικρινα χωρις υπερβολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΣΗΚΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΛΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ.ΕΧΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΣΤΕ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

AMAN bre Kelu mou ti gkantemo eisai bre koritsi mou,sou psinei to psari sta xeili to mpempaki e?

χαχαχαχαχαχαχα :laugh: κι εγώ έτσι πιστευω..κι ακόμη δεν άρχισες!!χαχαχαχαχα.... Βρε πήγαινε να ξανακάνεις αυριο να χαρεις παιδάκι μου..βάλε ένα τέλος στην αγωνία και την ταλαιπωρία σου..εγώ δε θα άντεχα..ήδη δεν αντ΄χω ν περιμένω μέχρι αυριο το μεσημέρι τι θα μας πειη Αργυρουλα..πρωι πρωί θα ήμουν στημένη έξω από το ιατρείο γιαεξέταση..ακόμη κ αν το αποτέλεσμα ήταν για στενοχωρια..θ ήθελα να ξέρω με 4 θετικά τεστ!!!Κάτι πάει στραβά...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορείςπάντως να δοκιμάσεις και το καινουριο τεστ ου έκανε και η Ρουμπι...που είναι ψηφιακό και σου λέει και πόσες εβδομάδες είσαι..εκεί δεν μπορεί να κάνει λάθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
    • Περαστικά κορίτσι, ταλαιπωρήθηκες πολύ!!! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια! Τα μικρά καλά είναι;
    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...