Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΕΛΥ μου κι εμένα η γραμμούλα δεν βγήκε αμέσως, νομίζω μετά από 6-7 λεπτά, και όταν βγήκε ήταν πολύ πολύ αχνή και μέσα σε 20 λεπτά έγινε κάπως πιό έντονη, και ήμουν μια χαρά εγκυούλα. Πιστεύω πως είσαι κι εσύ. Εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχου μαρουλι μου ποσο ευτυχισμενη με κανεις με αυτο που μου ειπες!!!!!!!!!!!!!! :P τοτε αφου κι εσενα βγηκε μετα τα 3 λεπτα και ησουν οντως εγκυουλα γιατι να μην ειμαι κι εγω;;παναγιτσα μου,χριστουλη μου καντε το θαυμα σας!!!!!!!!!μιλινακι μου μη με βγαλεις ακομη απο τη λιστα μας περιμενε να δουμε και τη χωριακη μην πεσουμε μετα απο τα συννεφα...η καρδια μου παει να πσπασει οι ωρες περνανε βασανιστικα :( σας ευχαριστω παντως ολες σας γλυκες μου πολυτιμες φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ έγραψε:

αχου μαρουλι μου ποσο ευτυχισμενη με κανεις με αυτο που μου ειπες!!!!!!!!!!!!!! :P τοτε αφου κι εσενα βγηκε μετα τα 3 λεπτα και ησουν οντως εγκυουλα γιατι να μην ειμαι κι εγω;;παναγιτσα μου,χριστουλη μου καντε το θαυμα σας!!!!!!!!!μιλινακι μου μη με βγαλεις ακομη απο τη λιστα μας περιμενε να δουμε και τη χωριακη μην πεσουμε μετα απο τα συννεφα...η καρδια μου παει να πσπασει οι ωρες περνανε βασανιστικα :( σας ευχαριστω παντως ολες σας γλυκες μου πολυτιμες φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!! :)

κελυ μου εισαι τυχερη που σου βγηκε θετικο το τεστ εστω και οπως τα λες εισαι εγκυουλα και με την χοριακη θα σιγουρευτεις σε αντιθεση με μενα που βγηκε εχθες αρνητικο.Πηγα ομως και εγω για χοριακη και περιμενω μεσημερι με απογευμα την απαντηση αλλα μαλλον αρνητικη θα ειναι σε μενα γιατι αν ημουν εγκυος θα το εβγαζε στο χθεσινο τεστ δε μπορει δε θα το εβγαζε?με καθησυχαζει μονο οταν λενε οτι αλλη ηταν εγκυος και την εβγαζε αρνητικο αποτελεσμα.παω να τρελαθω.απο την αλλη εχω καθυστερηση μαλλον απο το ανχος.καλη απιτυχια μας ευχομαι και περιμενω τα νεα σου οπως θα σου πω και τα δικα μου.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου, σε νιώθω πολύ αγχωμένη και δικαιολογημένα αλλά θα ήθελα να σου ζητήσω να χαλαρώσεις λιγάκι ψυχούλα μου!!!

Δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω, αλλά αν είσαι εγκυούλα (που είσαι) κάνεις κακό στο μωράκι σου χαρά μου!!

Πάρε μερικές βαθιές ανάσες να καλμάρεις λιγάκι και κάνε το αυτό κάθε φορά που νιώθεις έτσι. Θα σου κάνει καλό...και θα κάνεις καλό και στο μωράκι σου...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran μου εκανες πολυ καλα που πηγες για χωριακουλα γιατι εχουμε πολλα παραδειγματα απο κοριτσακια και στο φορουμακι μας που ειχαν καθυσυερηση εκαναν τεστ κι εβγαινε αρνητικο ενω ηταν τελικα εγκυουλες.μας ευχομαι απο την καρδια μου θετικες χωριακουλες!!!!θα προσευχομαι και για σενα!οσο για μενα αν δεν μου πει ο μικροβιολογος οτι ειναι θετικη αδυνατω να το πιστεψω γιατι τα τεστ καθυστερουσαν να βγαλουν την γραμμουλα.θα παρω κατα τις 3 να δω μπας βγηκε.

μιλινακι μου εχεις απολυτο δικιο οτι δεν πρεπει να αγχωνομαι σε περιπτωση που εχω το μωρακι μου αλλα ΔΕΝ μπορω1!!!!!!τρεμω συγκορμη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θετικη η χοριακη θα τρελαθωωωωωωωωωω,το μονο που με απασχολει ειναι το αποτελεσμα ειναι λιγο 54.54/ML ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ.ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΙΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!μην αγχωνεσαι μια χαρα η χοριακη απλα την εκανες νωρις....φιλακια στην κοιλιτσα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...συγχαρητηριαααααααα..τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα....ισως ειναι νωρις ακομα γι αυτο..θα ξανακανεις σε λιγες μερες και θα δεις θα ανεβει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran έγραψε:

κοριτσια θετικη η χοριακη θα τρελαθωωωωωωωωωω,το μονο που με απασχολει ειναι το αποτελεσμα ειναι λιγο 54.54/ML ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ.ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΙΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!!

Η χοριακή ξεκινάει από 5 επομένως εσύ έχεις το δεκαπλάσιο αριθμό. Αρα η εγκυμοσύνη είναι δεδομένη. Σε δυο μέρες επανέλαβε τη χοριακή, η τιμή θα πρέπει να διπλασιάζεται. Εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RAN ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

Η ΚΕΛΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ?

ΑΧ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ran, συγχαρητήρια!!!! :) :)

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και με το καλό να κρατήσεις το μωρό σου αγκαλιά!!! :)

Η γιατρός σου τι είπε; Ξεκινάς κατευθείαν ενέσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran μου ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Η ΚΕΛΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RAN,ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΘΟΥΣΑ...ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RAN ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :) ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ

ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΒΕΒΕ :kiss:

ΚΕΛΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ(2)

4 ΤΕΣΤ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΙΔΙΑΣ ΜΑΡΚΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΩΡΕΣ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ.ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΕΘΕΣΕ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΑΡΑΙΩΜΕΝΟ.Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΑ ΒΡΩΜΟΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ

ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ,ΝΑ ΑΚΟΥΩ,ΝΑ ΒΛΕΠΩ,ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ

Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ;;

ΑΣ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΑ

ΜΑΚΡΥΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΜΑΚΡΥΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ

ΖΩ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ

ΜΕ ΤΟΣΑ ΤΕΣΤ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...