Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΕΛΥ έγραψε:

ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΑΜΕΣΩΣ;;ΜΗΠΩΣ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΘΕΤΙΚΑ;;;ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ... :( :silly: :blink:

οπως ειπε και καποια αλλη κοπελα, αν τα αφησεις για λιγο δεν θα ισχυει αυτο που θα δειχνει...

το δευτερο καταλαθος δεν το πεταξα, και μετα απο περιπου 45 λεπτα, πηγα να το πεταξω και το κοιταξα ξανα και ηταν το ιδιο αποτελεσμα.... αρνητικοτατο...

κανε χοριακη...ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ!!!!!!!!!!!!!

Εγω ειχα 8-10 μερες καθυστερηση ...καπου εκει, ενω ο κυκλος μου ειναι σταθεροτατος...τα συμπτωματα ειναι ακριβως τα ιδια με της περιοδου, ιδιοι πονοι, ολα ιδια, ΕΚΤΟΣ απο το στηθος, το πονουσα, το ενιωθα πιασμενο, ερεθισμενο.

ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!! ΠΑΡΕΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ! ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΝ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΩΡΑ!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΜΕΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΑΛΛΑ Ο ΕΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ 4 ΛΕΠΤΑ ΔΕΙΞΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΕΠΙΔΗ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ 6 ΛΕΠΤΑ ΕΓΙΝΕ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ.ΣΤΑ 3 ΠΡΩΤΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΘΕΤΙΚΟ!ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΑ;;;ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΕΣΤ!!!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΩ ΤΗ ΦΡΑΣΗ "ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!"ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

RAN ΜΟΥ Η ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΤΙΚΟ ΣΤΑ 3 ΛΕΠΤΑ;ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ!!!!ΑΥΡΙΟ ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ όσα τεστ έκανα και έδειξαν από την αρχή αρνητικά, παρέμειναν αρνητικά και μετά τα 10 λεπτά και ...μεχρι που μου ήρθε η περίοδος!!!! Αντίθετα, τα θετικά τεστ τα έχω κρατήσει για ενθυμιο και 4 χρόνια μετά είναι ακόμα θετικά!

Οπότε εγώ βγαζω το συμπέρασμα ότι είσαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΑΝ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΣΕ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗ ΚΑΙ Φ Ο Β Α Μ Α Ι!!!!ΜΗΝΞΕΧΝΑΤΕ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΩΡΙΑΚΗ 100 ΚΑΙ ΜΕΤΑ....ΠΕΡΙΟΔΟ :(:(:( ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΑΛΛΑ ΑΣ ΒΕΒΕΑΙΩΘΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ..ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ.ΜΟΝΟ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΙΧΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ;;;ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγωωωωωωωω, στη δευτερη εγκυμοσυνη μου ειχα πονους περιοδου και μαλιστα ημουν σιγουρη οτι δεν μπορει θα αδιαθετησω επειδη στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα μαλιστα ειχα παει σε ενα μαγαζι και ειχα εντονα πονους και ελεγα στον αντρα μου αυτο ηταν μου ηρθε εχω πλημυρισει και ολας και τελικα τιποτα σημερα κραταω το κοριτσακι μου στην αγκαλια μου χαχα, οποτε ναι μπορει να εχεις πονους και να εισαι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΛΟ ΜΟΥ ΚΕΛΑΚΙ , ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ...ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?????? ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ!!!!!!! Ε ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ????????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....κοριτσια μην βγαζουμε ολα τα τεστ αχρηστα δεν φταινε αυτα αν εμεις τα κανουμε πριν καν να εχουμε καθυστερηση, και εγω ειχα κανει τρεις μερες πριν και ειχε βγει αρνητικο και οταν εκανα αφου ειχα ποια καθυστερηση βγηκαν θετικα δεν φταιγαν τα τεστ γιαυτο το στραβο μου το κεφαλι εφταιγε χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι υστερία είναι αυτή;;;;;

Αν είσαι έγκυος, ξέρεις τι ζημιά κάνεις τώρα στο παιδί σου;;;;;;

ΗΡΕΜΗΣΕ!!!!!!

Και σε τελική ανάλυση, δεν πας τώρα σ'ένα νοσοκομείο να σου κάνουν μια χοριακή να ηρεμήσεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην πρωτη εγκυμοσύνη το στηθος μου ήταν πρησμένο και πολυ ευαισθητο. Κανενα σημαδι περιόδου. Είχα επισης εντονη απέχθεια στις μυρωδιες και μια απαισια γευση στο στομα. Εκανα το τεστ την πρωτη μερα της καθυστερησης, ΘΕΤΙΚΟ. Εφυγα διακοπες και στην 8η εβδομαδα πηγα στον γιατρο.

Στη δευτερη εγκυμοσυνη είχα πονοκέφαλο, αναγούλες, ευαισθητο στηθος και εντονους πονους περιόδου. Κάνω το τεστ, ΘΕΤΙΚΟ. Φευγουμε ταξίδι στη Βαρκελώνη και είχα έντονους πονους περιόδου και όλο νόμιζα ότι μου ήρθε αίμα. Κάθε τρεις και δύο πήγαινα στην τουαλετα να κοιταξω. Μολις γυρισαμε πήγα στη γιατρό που απλά διαπιστωσε ότι υπάρχει εγκυμοσυνη και μου εκλεισε ραντεβου στην 8η εβδομαδα.

Αυτα! Με το καλό! Ηρέμησε και ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. Αν εισαι εγκυος δεν κανει καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τις δυο φορές που'χω μείνει έγκυος είχα πόνους περιόδου.

Ειδικά την πρώτη φορά που δεν πήγαινε και το μυαλό μου, είχα μια βδομάδα καθυστέρηση και πόνους.. και τώρα θα'ρθει.. και τώρα θα'ρθει.. και δεν ήρθε ποτέ!

Γι'αυτό στο λέω ξανά:

ΗΡΕΜΗΣΕ!!!!

Η ΥΣΤΕΡΙΑ ΜΟΝΟ ΖΗΜΙΑ ΚΑΝΕΙ, ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε απολυτο δικιο!!!εχω ηρεμησει αρκετα απο το πρωι και σ αυτο με βοηθησατε πολθ!!!να ειστε καλα!!!!βεβια για να πω και την αληθεια βοηθησε και το θετικο τεστακι που εκανα τωρα το απογευμα :P για πειτε μου αυριο που θα κανω χωριακη ΑΝ τελικα ειμαι οντως εγκυος που το ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου!!!επειδη θα ειναι 3 μερες πριν την "μη"αναμενομενη περιοδο ο γιατρος θα καταλαβει πως βαινουν τα πραγματα;;;ολες απο οτι καταλαβαινω περιμενατε την καθυστερηση ετσι;;;μονο εγω ειμαι υστερωωωω :woohoo: :silly: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια γλυκια μου εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!!

το θετικο εσ μονο αυτο σημαινει,ευχομαι μια πολυ ανεβασμενη χωριακη,για να ηρεμησεις πιο πολυ,οχι τιποτα αλλο,και μια τελεια εγκυομοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστακι μου γλυκο σε ευχαριστω παρα παρα πολυ για τις ευχουλες σου!!!!μακαρι να ειναι θετικη η χωριακουλα μου και τι στον κοσμο!!!!!ευχομαι και σε σενα απο την καρδια μου οτι το καλυτερο και πολυ συντομα με το νινακι σου στην κοιλιτσα!!!!αυριο με το καλο θα σας πω τα νεοτερα,προσευχηθειτε για μενα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελυ ηρεμησε κοπελα μου δεν κερδιζεις τιποτα ετσι σε καταλαβαινω γιατι οπως σου εχω πει το εχω περασει κι εγω!αφου το τελευταιο τεστακι βγηκε θετικο σε 6 λεπτα εγω πιστευω οτι εισαι εγκυουλα!!!!μην ξεσηκωνεσαι ομως.ευχομαι η χοριακη σου να βγει θετικοτατη!!!περιμενουμε τα νεα σου αμεσως μολις τα μαθεις!!με εκανες να εχω κι εγω αγωνια!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ.ΑΥΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ;;;;;;ΓΙΑΤΙ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΩΝΙΑ;;;;

εγω χρησημοποιησα αυτο τωρα στο δευτερο.μου το συστησε η γυναικολογοσ γιατι δειχνει απο ποιο νωρισ υποτιθεται....αλλα αν υπηρχε εστω και αχνη η δευτερη γραμμη ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

Μην αγχωνεσαι,αυριο με το καλο κανε χωριακη και αλλο ενα τεστ για να το κρατησεις για ενθυμιο και να του το δωσεις....χαχαχαχχα

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κέλυ...οι πόνοι περιόδου είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟΙ!!!!:) ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!:) ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλυ μου,τώρα διάβασα τα μηνύματ απου σου εστειλαν τα κορίτσια.Είσαι έγκυος κοριτσάκι,είσαι έγκυος γι αυτό ηρέμησε γιατί κανεισ κακό στο μπεμπακι σου.Όλα καλά θα πάνε και σε λίγους μήνες θα το κρατάς αγκαλίτσα σου και θα είσαι τρισευτυχισμένη.

Αυτό που έχω να πω για τα τεστ για να μην τρελένεστε όσες μπαινετε στο τρυπάκι να τα κάνετε πριν την καθυστέρηση είναι πως αν δε τα κοιτάξεις στον προβλεπόμενο χρόνο,υπάρχει η πιθανότητα της εξάτμισης ή αλλίως evaporation όπως γραφεται σε ξένα sites δηλ εμποτίζεται το εσωτερικο τους και δειχνουν ψευδές αποτέλεσμα θετικό.Γι αυτό λοιπον να το κάνετε συμφωνα με τις οδηγιες.

Πάντως εγώ προσωπικά δεν ξανακάνω τεστ αν δεν έχω τουλάχιστον 4 μέρες καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!λοιπον πρωι πρωι πηγα κι εκανα χωριακουλα τα αποτελεσμετα θα βγουν λεει η αργα το μεσημερι η το απογευμα γιατι λεει ειναι δευτερα κι εχει πολλη δουλεια.φοβαμαι πολυ το αρνητοκο ποτελεσμα μεχρι να παρω να μαθω θα μου χει βγει η ψυχη!!!!!!νανα μου με αυτο που ειπες τωρα για τον εμποτισμο με τρελανες πιο πολυ!!!!γιατι τα 2 τελευταια δεν βγηκε στα 4 πρτα λεπτα αλλα πιο μετα στο τελευταιο που εβλεπα ρολοι εγινε πεντακαθαρο θετικο γυρω στα 6 λεπτα.λετε ολα να ηταν ψευδως θετικα;;;θα τρελαθω!!!!δηλαδη εμποτιζονται και δειχνουν θετικο ακομη κι αν δεν ανιχνευσουν χωριακη;;;;μου ρχεται να κλαιω απο το αγχος μου!!!!!!!!!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλυ μου.. ψυχραιμία!!!

Εγώ πιστεύω πως είσαι εγκυούλα... ;)

Λίγες ώρες υπομονής.. και να δεις που θα λάβεις τα καλύτερα νέα της ζωής σου!!!

Μέχρι τότε.. ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!

Δες τη Ρουμπέλα μας!! Το πίστεψε, το υποστήριξε και ήρθε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελυ δεν πιστεύω ότι μπορεί να βγει θετικο ένα τεστ απλώς έτσι από εμποτισμο..νομίζω ότι είναι λίγο χαζομάρα χωρίς να θέλω να προσβάλω τη Νανουλα..απλώς εγώ το θεωρώ χαζό..πρέπει να ανιχνευτεί η ορμονή για να βγει θετικό...δεν γίνεται αλλιώς..δεν υπάρχει περίπτωση..Πιστεύω ότι είσαι έγκυος και μια χαρά θα βγει η χοριακή σου..μην πανικοβάλεσαι..ειδικά εφόσον το τεστ βγήκε θετικό όπως λες μέσα στα 6 λεπτά ..είσαι και παρα είσαι!!!!:) Έλα ...χαμογέλα..θα γίνεις μαμά!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου..... σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις τη μεγαλύτερη χοριακούλα!!!!!! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι!!!! Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου!!!! Τι ωραία νέα είναι αυτά? Από χθες ήθελα να σου γράψω αλλά με πετούσε έξω...

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!

Είσαι εγκυούλα κοριτσάκι μου!

Να σε βγάλω δηλαδή από τη λίστα? Μας εγκαταλείπεις έτσι????

:silly :woohoo: :

Τέλεια!!! Περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματα της χοριακής ε? Κοίτα μην το γλεντάς και μας ξεχάσεις....!!! :lol:

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι είναι μικρόβια που δεν εντοπίζονται εύκολα είναι η αλήθεια με μια απλη καλλιέργεια ούτε έχουν κάποιο σύμπτωμα ώστε να το ψάξουμε  Εμείς το βρήκαμε όταν αντρας μου έκανε καλλιέργεια σπέρματος.. εγω δεν έκανα εξέταση αλλα όπως και να είχε έπρεπε η θεραπεία να γίνει ταυτόχρονα.. πηραμε αντιβίωση για ένα μήνα και οι δυο αλλά μας είπαν επαφες να έχουμε κανονικά άσχετα που παίρναμε την αντιβίωση και έτσι κάναμε εγω έμεινα εγκυος τότε στο πρώτο μου παιδί  υπάρχουν πολλές αντιβιωσεις που επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη   Το θετικό είναι ότι έμεινες εύκολα εγκυος όποτε κρατησε αυτό κορίτσι μου εμένα με πηρε 1,5 χρόνο να έχω σύλληψη στο πρώτο παιδάκι μου, το δεύτερο το έπιασα πολύ εύκολα  ζορικη δουλειά έχει ο αντρας σου υπομονή τώρα μέχρι να ξανά έρθει 😊
    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...