Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!


VENI

Recommended Posts

ΑΝΤΡΙΑΝΑ έγραψε:

Δε θα προσθέσω κάτι περισσότερο στα όσα γράψατε κορίτσια..γιατί συμφωνώ με το γενικό συμπέρασμα περί διαδικτύου..

Απλά για να μην αλλοιωθεί ο παρείστικος χαρακτήρας του δικού μας φόρουμ θα ήθελα να υποβάλω μια ερώτηση στην κ.Lala:

Lala μου μήπως έχεις εμπλακεί σε διαδικτυακούς καβγάδες κ σε άλλο φόρουμ?

Όπως για παράδειγμα στο parents?

Δεν είμαι μέλος ,αλλά διαβάζω θέματα που με ενδιαφέρουν κ έπεσα πολλές φορές πάνω σε ΄΄καβγάδες΄΄μεταξύ των μελών.

Αυτός είναι κ ο λόγος που δεν έγινα μέλος.

Δεν ΄΄ψήνομαι΄΄ για ξεκατινιάσματα:P

Η ερώτηση δεν έχει στόχο να σε προσβάλει,αλλά να μας δώσεις μια εικόνα της προσωπικότητας σου.Για να ξέρουμε εαν είσαι εκ πεποιηθήσεως ευερέθιστη ή αν αυτό ήταν αποτέλεσμα της δικής μας συμπεριφοράς.

Καταλήγω,λέγοντας ,ως παλαιότερο μέλος,ότι γενική επιθυμία των μελών του mammyland είναι να υπάρχει ευχάριστο κ φιλικό κλίμα.:);)

Συμφωνείτε κορίτσια?

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?

Δεν άκουσα?:P

Δεν το κατάλαβα το ποστ σου ..απο που ορμόμενη μου λες ολα αυτα? Πως έβγαλες αυτά τα συμπεράσματα ? Με ποιο δικαιωμα με χαρακτηρίζεις ?

Δεν νομιζω να χω δώσει δικαιωματα για εντάσεις . Μου εχετε επιτεθεί ξανα (μια και εκπροσωπεις ολα τα μελη ) μεσα απο ποστ γιατι προσπαθησα να πω την αποψη μου και το σωστό . Δεν έδωσα ουτε τοτε συνέχεια και σημασία .

Οσο για αυτα που αναφερονται ως πνευματικές ιδιοκτησιες κλπ κλπ εγω δεν ειπα ποτε κατι τέτοιο . Βέβαια αν αντιγράψει κανεις και αναπαράγει έργο , ως δικο του , καποιας γνωστής εταιρειας ή ιστοσελίδας ..εκει τα ξαναλέμε ;)

Αν και απο σαιτ με μαμάδες δεν περιμένει κανεις να βλεπει εκφρασεις του στυλ "τους κατάκλεψα " . Ειναι και ηθικό το ζήτημα ... Ακομα και απο την Χουα Τσιν στην Κινα αν πάρεις μια ιδέα , ειναι ωραίο να αναφέρεις οτι το είδα εκει . Επιβράβευση γιαυτον που έκανε τοση δουλειά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 518
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε λαλα η λαλο τελικα δεν ξερουμε και πως να σε αποκαλεσουμε τελικα σε αρσενικο η θηλυκο ξερεις εσυ τι ακριβως τι λεω και για να μην με ρωτησεις και μας τρελανεις παλι με τα χαζα μιλω για το βραδυ στο τσατ που δεν ηξερες ουτε και εσυ αν εισαι αντρας η γυναικα λεω.Μαζι μου τα εχεις γιατι ενοχλεις γενικοτερα τα μελη μας?Την πηγη που τα πηρα την εμαθες το τιμησαμε το ονομα,μαιλ εστειλα στην κοπελα κανενα προβλημα απο εκει.Σου αναλυσαμε τι γινετε με το διαδυκτιο.τα ευσημα στα του καισαρα τα δωσαμε γιατι μας πρηζεις?αφου βλεπεις οτι μας αναβεις τα λαμπακια γιατι συνεχιζεις τωρα?το να προσπαθεις να τραβας τα φωτα επανω σου με τετοιον τροπο εσυ το βλεπεις ηθικο?να προσπαθεις να σπας τα νευρα σε εγκυες,σε μελλουσες μαμαδες και σε μητερες που προσπαθουν να μεγαλωσουν τα παιδια τους το βλεπεις ηθικο?τι να σου πω απλως θεωρω οτι δεν αξιζει ο κοπος να ασχολουμαστε και απο οτι καταλαβα καμια δεν θα ασχοληθει μαζι σου.συμβουλη αναζητησε πρωτα εσενα και μετα κανε κυρηγματα περι ηθικης.Αυτα και τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε λαλα η λαλο τελικα δεν ξερουμε και πως να σε αποκαλεσουμε τελικα σε αρσενικο η θηλυκο ξερεις εσυ τι ακριβως τι λεω και για να μην με ρωτησεις και μας τρελανεις παλι με τα χαζα μιλω για το βραδυ στο τσατ που δεν ηξερες ουτε και εσυ αν εισαι αντρας η γυναικα λεω.Μαζι μου τα εχεις γιατι ενοχλεις γενικοτερα τα μελη μας?Την πηγη που τα πηρα την εμαθες το τιμησαμε το ονομα,μαιλ εστειλα στην κοπελα κανενα προβλημα απο εκει.Σου αναλυσαμε τι γινετε με το διαδυκτιο.τα ευσημα στα του καισαρα τα δωσαμε γιατι μας πρηζεις?αφου βλεπεις οτι μας αναβεις τα λαμπακια γιατι συνεχιζεις τωρα?το να προσπαθεις να τραβας τα φωτα επανω σου με τετοιον τροπο εσυ το βλεπεις ηθικο?να προσπαθεις να σπας τα νευρα σε εγκυες,σε μελλουσες μαμαδες και σε μητερες που προσπαθουν να μεγαλωσουν τα παιδια τους το βλεπεις ηθικο?τι να σου πω απλως θεωρω οτι δεν αξιζει ο κοπος να ασχολουμαστε και απο οτι καταλαβα καμια δεν θα ασχοληθει μαζι σου.συμβουλη αναζητησε πρωτα εσενα και μετα κανε κυρηγματα περι ηθικης.Αυτα και τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε λαλα η λαλο τελικα δεν ξερουμε και πως να σε αποκαλεσουμε τελικα σε αρσενικο η θηλυκο ξερεις εσυ τι ακριβως τι λεω και για να μην με ρωτησεις και μας τρελανεις παλι με τα χαζα μιλω για το βραδυ στο τσατ που δεν ηξερες ουτε και εσυ αν εισαι αντρας η γυναικα λεω.Μαζι μου τα εχεις γιατι ενοχλεις γενικοτερα τα μελη μας?Την πηγη που τα πηρα την εμαθες το τιμησαμε το ονομα,μαιλ εστειλα στην κοπελα κανενα προβλημα απο εκει.Σου αναλυσαμε τι γινετε με το διαδυκτιο.τα ευσημα στα του καισαρα τα δωσαμε γιατι μας πρηζεις?αφου βλεπεις οτι μας αναβεις τα λαμπακια γιατι συνεχιζεις τωρα?το να προσπαθεις να τραβας τα φωτα επανω σου με τετοιον τροπο εσυ το βλεπεις ηθικο?να προσπαθεις να σπας τα νευρα σε εγκυες,σε μελλουσες μαμαδες και σε μητερες που προσπαθουν να μεγαλωσουν τα παιδια τους το βλεπεις ηθικο?τι να σου πω απλως θεωρω οτι δεν αξιζει ο κοπος να ασχολουμαστε και απο οτι καταλαβα καμια δεν θα ασχοληθει μαζι σου.συμβουλη αναζητησε πρωτα εσενα και μετα κανε κυρηγματα περι ηθικης.Αυτα και τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησα εγώ μαζι σου στο τσατ και έχω και προηγούμενα? Παρακαλώ πολυ τον/τους admins να επεμβουν ! Δεν δέχομαι να με κατηγορειτε χωρις λόγο και αιτία με κακοήθειες και ασύστολα ψεύδη !

Δεν συνεχίζω την συζήτηση μαζί σας nick Moussa , δεν μου το επιτρέπει η αγωγή μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησα εγώ μαζι σου στο τσατ και έχω και προηγούμενα? Παρακαλώ πολυ τον/τους admins να επεμβουν ! Δεν δέχομαι να με κατηγορειτε χωρις λόγο και αιτία με κακοήθειες και ασύστολα ψεύδη !

Δεν συνεχίζω την συζήτηση μαζί σας nick Moussa , δεν μου το επιτρέπει η αγωγή μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησα εγώ μαζι σου στο τσατ και έχω και προηγούμενα? Παρακαλώ πολυ τον/τους admins να επεμβουν ! Δεν δέχομαι να με κατηγορειτε χωρις λόγο και αιτία με κακοήθειες και ασύστολα ψεύδη !

Δεν συνεχίζω την συζήτηση μαζί σας nick Moussa , δεν μου το επιτρέπει η αγωγή μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστηστε σας παρακαλω εκ μερους μου την αγωγη σας και να θυμαστε οτι οτι σπερνετε θεριζετε και για να σας σεβοντε πρεπει να σεβεστε.Απλως κανονας σωστης συμπεριφορας.Τα δεοντα στην αγωγη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστηστε σας παρακαλω εκ μερους μου την αγωγη σας και να θυμαστε οτι οτι σπερνετε θεριζετε και για να σας σεβοντε πρεπει να σεβεστε.Απλως κανονας σωστης συμπεριφορας.Τα δεοντα στην αγωγη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστηστε σας παρακαλω εκ μερους μου την αγωγη σας και να θυμαστε οτι οτι σπερνετε θεριζετε και για να σας σεβοντε πρεπει να σεβεστε.Απλως κανονας σωστης συμπεριφορας.Τα δεοντα στην αγωγη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω φυγει απο αλλο φορουμ ενω εγραφα επι 2 χρονια..δεν εχει σημασια πως λεγετε parents marents και το κακο συναπαντημα..

αυτο δεν με κανει ουτε καυγατζου ουτε ταραχοποιο στοιχειο..

Στο αλλο φορουμ που εγραφα καθε 2 μηνες βγαζαν και ερανο για καποιον..παντα συμμετειχα ως που στο τελος ακουσαμε το ευχαριστω...

θελω να καταληξω για την φιλη μου την αντριανα οτι δεν ειναι κακο να φευγεις απο καπου οπου σε εκμεταλευονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω φυγει απο αλλο φορουμ ενω εγραφα επι 2 χρονια..δεν εχει σημασια πως λεγετε parents marents και το κακο συναπαντημα..

αυτο δεν με κανει ουτε καυγατζου ουτε ταραχοποιο στοιχειο..

Στο αλλο φορουμ που εγραφα καθε 2 μηνες βγαζαν και ερανο για καποιον..παντα συμμετειχα ως που στο τελος ακουσαμε το ευχαριστω...

θελω να καταληξω για την φιλη μου την αντριανα οτι δεν ειναι κακο να φευγεις απο καπου οπου σε εκμεταλευονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω φυγει απο αλλο φορουμ ενω εγραφα επι 2 χρονια..δεν εχει σημασια πως λεγετε parents marents και το κακο συναπαντημα..

αυτο δεν με κανει ουτε καυγατζου ουτε ταραχοποιο στοιχειο..

Στο αλλο φορουμ που εγραφα καθε 2 μηνες βγαζαν και ερανο για καποιον..παντα συμμετειχα ως που στο τελος ακουσαμε το ευχαριστω...

θελω να καταληξω για την φιλη μου την αντριανα οτι δεν ειναι κακο να φευγεις απο καπου οπου σε εκμεταλευονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΩ....

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ PARENTS ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΚ ΝΑΜΕ ΠΟΥ ΔΙΑΤΗΡΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ...ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΚΑΥΓΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΣΑΤ, ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟΚΕΤΟ ΚΛΠ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΑΦΙΛΟΞΕΝΟ ΚΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ...ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑΥΤΟ , ΔΙΟΤΙ ΣΑΝ ΝΕΑ ΜΗΤΕΡΑ ΘΡΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΕΡΟ ΠΛΑΣΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΩ....

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ PARENTS ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΚ ΝΑΜΕ ΠΟΥ ΔΙΑΤΗΡΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ...ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΚΑΥΓΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΣΑΤ, ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟΚΕΤΟ ΚΛΠ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΑΦΙΛΟΞΕΝΟ ΚΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ...ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑΥΤΟ , ΔΙΟΤΙ ΣΑΝ ΝΕΑ ΜΗΤΕΡΑ ΘΡΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΕΡΟ ΠΛΑΣΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΩ....

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ PARENTS ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΚ ΝΑΜΕ ΠΟΥ ΔΙΑΤΗΡΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ...ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΚΑΥΓΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΣΑΤ, ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟΚΕΤΟ ΚΛΠ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΑΦΙΛΟΞΕΝΟ ΚΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ...ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑΥΤΟ , ΔΙΟΤΙ ΣΑΝ ΝΕΑ ΜΗΤΕΡΑ ΘΡΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΕΡΟ ΠΛΑΣΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stardust,

Δικαίωμα του καθενός είναι να ΄΄γράφεται΄΄ όπου θέλει..

Καπου έγραψε η Αφροδίτη(με συγχωρείς Αφροδιτούλα που χρησιμοποιώ το όνομά σου χωρίς να σε ρωτήσω) ότι κάποιοι πιάνονται από μια λέξη και χάνουν το νόημα.

Θέλω να πιστεύω ότι ,ατυχώς,αυτό έγινε και στην περίπτωση σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stardust,

Δικαίωμα του καθενός είναι να ΄΄γράφεται΄΄ όπου θέλει..

Καπου έγραψε η Αφροδίτη(με συγχωρείς Αφροδιτούλα που χρησιμοποιώ το όνομά σου χωρίς να σε ρωτήσω) ότι κάποιοι πιάνονται από μια λέξη και χάνουν το νόημα.

Θέλω να πιστεύω ότι ,ατυχώς,αυτό έγινε και στην περίπτωση σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stardust,

Δικαίωμα του καθενός είναι να ΄΄γράφεται΄΄ όπου θέλει..

Καπου έγραψε η Αφροδίτη(με συγχωρείς Αφροδιτούλα που χρησιμοποιώ το όνομά σου χωρίς να σε ρωτήσω) ότι κάποιοι πιάνονται από μια λέξη και χάνουν το νόημα.

Θέλω να πιστεύω ότι ,ατυχώς,αυτό έγινε και στην περίπτωση σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριαννα μου καταλαβα παρα πολυ καλα και δεν εχασα καθολου το νοημα αλλα επειδη μπλεχτηκε καπου αλλου σε διαδικτυακο καυγα δεν ξερω αν πρεπει να την χαρακτηρισουμε καπως η να μπει στην black list...(αν ειναι αυτη που νομιζεις)

ολοι μας κατα καιρους εχουμε μαλωσει με καποιον.

συν τοις αλλοις εσυ μιλας υποθετικα γιατι δεν εχεις και αποδειξεις....

τεσπα δεν εχει σημασια ας κρατησουμε χαμηλους τονους και να ασχοληθουμε με τα πολυ σοβαρα προβληματα των παιδιων μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριαννα μου καταλαβα παρα πολυ καλα και δεν εχασα καθολου το νοημα αλλα επειδη μπλεχτηκε καπου αλλου σε διαδικτυακο καυγα δεν ξερω αν πρεπει να την χαρακτηρισουμε καπως η να μπει στην black list...(αν ειναι αυτη που νομιζεις)

ολοι μας κατα καιρους εχουμε μαλωσει με καποιον.

συν τοις αλλοις εσυ μιλας υποθετικα γιατι δεν εχεις και αποδειξεις....

τεσπα δεν εχει σημασια ας κρατησουμε χαμηλους τονους και να ασχοληθουμε με τα πολυ σοβαρα προβληματα των παιδιων μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριαννα μου καταλαβα παρα πολυ καλα και δεν εχασα καθολου το νοημα αλλα επειδη μπλεχτηκε καπου αλλου σε διαδικτυακο καυγα δεν ξερω αν πρεπει να την χαρακτηρισουμε καπως η να μπει στην black list...(αν ειναι αυτη που νομιζεις)

ολοι μας κατα καιρους εχουμε μαλωσει με καποιον.

συν τοις αλλοις εσυ μιλας υποθετικα γιατι δεν εχεις και αποδειξεις....

τεσπα δεν εχει σημασια ας κρατησουμε χαμηλους τονους και να ασχοληθουμε με τα πολυ σοβαρα προβληματα των παιδιων μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ενδογενείς ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...