Μετάβαση σε περιεχόμενο

προς ολες τις ηδη μανουλες και οχι μονο


ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

Recommended Posts

KPAP έγραψε:

ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ SAVROPIGUINOS?ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΟΗΜΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΗ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.-Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ-ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΔΑΓΚΩΤΑ!

απλα να ξερεις οτι οταν γραφεις με κεφαλαια θεωρειται οτι φωναζεις...ραφ ραφ ,μα πιγκουινος να γαυγιζει? :Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μην το λες αυτό και εγώ με κεφαλαία έγραφα αλλά δεν φώναζα ...έτυχε

αλλά καμία δεν αναρωτήθηκε πως με έπιασε η προκοπή και γράφω με ελληνικούς χαρακτήρες. :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη όντως :P Τι κόλπα είναι αυτά; :silly: Δεν μας έχεις συνηθίσει σε τέτοια :silly:

Φιλιά στον κούκλο σου,που τον βλέπω στην φώτο και θέλω να τον τρελλάνω στα ζουλήγματα! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας απατάω κάπου που θέλουν οπωσδήποτε ελληνικά χεχεχεχεχε και μένει το πληκτρολόγιο στα ελληνικά :P:P:P :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο την εμπειρια μου στο ιντερνετ το λεω αφροδιτη μου οτι αυτο σημαινει,κ εγω ξεχνιεμαι κ γραφω πολλες φορες με κεφαλαια,μεγιες μεγιες,βασικα σε πολλα σαιτ απαγορευονται τα γκρικλισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμήθηκε 7 το απόγευμα αφού έφαγε depon τόσο πονούσε που δεν καθόταν να θηλάσει .έφαγε μεσ στην γκρίνια και στα κλάματα και κοιμήθηκε .τώρα εδώ και μίση ώρα μου έχει ξυπνήσει 4 φορές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Αφροδιτη... Εμείς τα βγαζουμε δυο-δυο. Τωρα ξεπεταχτηκαν τα πανω. Πολύς πόνος. Ευτυχως έχω ένα ομοιοπαθητικό για οδοντοφυία και με σώζει. Να σου φέρω τώρα που θα κατέβω σε 2 εβδομάδες ή δεν τα εμπιστεύεσαι. Δεν εχει παρενεργειες και τα παιρνω απο το φαρμακείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φέρε μου δεν με πειράζει που είναι ομοιοπαθητικό .

Τώρα βρήκα πρόχειρη λύση …μπισκοτάκι και σταματάει η γκρίνια !!!! θα το διαβάσει η λαλα και θα μ σκοτώσει !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lala η κολοκυθα που ειπες μπαινει στην καταψυξη...γιατι μας εφεραν μια απο το χωριο ολιγον μεγαλη και ο μπεμπακος μασ δεν τρωει ακομα. Θα ηθελα να του τη δοσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...