Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAMMY CLUΒ!!!!!


erma

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαργαρίτα μου εισαι παρα πολυ όμορφη και ταιριάζετε παρα πολυ.Εχεις και φωτογένεια.

Αννυ ζηλεύω!!Θελω κι εγω να παω ταξίδι.Που είστε ακριβώς?Τα κιμονο σας πανε παρα πολυ πάντως ειδικά εσένα που έχεις κι έναν αέρα "ανατολίτισας"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαργαρίτα μου εισαι παρα πολυ όμορφη και ταιριάζετε παρα πολυ.Εχεις και φωτογένεια.

Αννυ ζηλεύω!!Θελω κι εγω να παω ταξίδι.Που είστε ακριβώς?Τα κιμονο σας πανε παρα πολυ πάντως ειδικά εσένα που έχεις κι έναν αέρα "ανατολίτισας"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαργαρίτα μου εισαι παρα πολυ όμορφη και ταιριάζετε παρα πολυ.Εχεις και φωτογένεια.

Αννυ ζηλεύω!!Θελω κι εγω να παω ταξίδι.Που είστε ακριβώς?Τα κιμονο σας πανε παρα πολυ πάντως ειδικά εσένα που έχεις κι έναν αέρα "ανατολίτισας"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαργαρίτα μου εισαι παρα πολυ όμορφη και ταιριάζετε παρα πολυ.Εχεις και φωτογένεια.

Αννυ ζηλεύω!!Θελω κι εγω να παω ταξίδι.Που είστε ακριβώς?Τα κιμονο σας πανε παρα πολυ πάντως ειδικά εσένα που έχεις κι έναν αέρα "ανατολίτισας"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...μια μερα λειπω και χανω εντελως νομιζω την μπαλα...

εχω να στειλω φωτο...μελισσακια , χιπισσες, πολεμιστες κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...μια μερα λειπω και χανω εντελως νομιζω την μπαλα...

εχω να στειλω φωτο...μελισσακια , χιπισσες, πολεμιστες κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...μια μερα λειπω και χανω εντελως νομιζω την μπαλα...

εχω να στειλω φωτο...μελισσακια , χιπισσες, πολεμιστες κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...μια μερα λειπω και χανω εντελως νομιζω την μπαλα...

εχω να στειλω φωτο...μελισσακια , χιπισσες, πολεμιστες κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαργαρίτα πες τον Χρήστο ευχαριστώ για τα καλά του λόγια αλλά την κουκλάρα την έχει δίπλα του!!!! Και πες του να σε προσέχει σαν τα μάτια του γιατί αλοίμονό του...(παρεπιπτόντως, μου φάνηκε οτι είναι γαλανά ή λάθος μου;):laugh:

Πάντως μου αρέσει το πώς νιώθεις για τον άντρα σου μακάρι να συμπληρώσει την ευτυχία σας κι' ένα παιδάκι τώρα...

Ρε φιλενάδα λές να είναι κολητικό; Πολλές ανακοινώσεις έπεσαν το τελευταία διάστημα δεν νομίζεις;..(βλ. Πηνελόπη, Βίκυ, doraki) :laugh: Αμήν παναγίτσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαργαρίτα πες τον Χρήστο ευχαριστώ για τα καλά του λόγια αλλά την κουκλάρα την έχει δίπλα του!!!! Και πες του να σε προσέχει σαν τα μάτια του γιατί αλοίμονό του...(παρεπιπτόντως, μου φάνηκε οτι είναι γαλανά ή λάθος μου;):laugh:

Πάντως μου αρέσει το πώς νιώθεις για τον άντρα σου μακάρι να συμπληρώσει την ευτυχία σας κι' ένα παιδάκι τώρα...

Ρε φιλενάδα λές να είναι κολητικό; Πολλές ανακοινώσεις έπεσαν το τελευταία διάστημα δεν νομίζεις;..(βλ. Πηνελόπη, Βίκυ, doraki) :laugh: Αμήν παναγίτσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγω κορίτσια προσπαθω να μην κοιμάμαι μεσημέρι για να κοιμάμαι το βράδυ  εχτες κοιμήθηκα το βράδυ στης 12.. 8:30 χτύπησε το ξυπνητήρι και με το ζόρι σηκώθηκα 9 για να φάω γιατί με την διατροφη τρώω συγκεκριμένες ώρες 😅 Καλά εκανες και πήρες παγωτο δώστου να καταλαβει 😂
    • ΕΕ και εμείς τελικά το ακυρώσαμε γιατί είχε πολύ ζεστη όποτε το αφήσαμε για απόγευμα  Εμένα μου έλειψε να πιω ένα καφέ χωρίς το παιδί να σου πω την αλήθεια 😂
    • Καλησπέρα κορίτσι μου, πετάγομαι στο θέματακι σας για να σου πω πως είχα πλακούντα grade 3 από την 30η εβδομάδα. Απλά παρακολουθούσαμε πιο συχνά την ανάπτυξη του μωρού...εν τέλει γέννησα στις 39 εβδομάδες και μάλιστα με προκληση(για άσχετο λόγο). Το μωρό 3100, άρα όλα καλά!μην αγχώνεσαι!! Με το καλό κορίτσια σε όλες να φέρετε στον κόσμο τα μωράκια σας!
    • Μπράβο! Ακριβώς, λίγο έμεινε! Μετά θα προσαρμοστούμε εκ νέου στο πρόγραμμα του μωρού!! 😊🧸🤱🤱🤱
    • Νομίζω πρέπει να ακολουθήσω το σκεπτικό σου! Εγώ ήμουν τυχερή μέχρι τώρα και κοιμόμουν μια χαρά το βράδυ! Ίσως λίγο αργούσα να κοιμηθώ αλλά ένα 7ωρο το κοιμόμουν!  Τώρα έχει λίγες μέρες που δεν βολεύομαι με τπτ!  Λίγες βδομάδες έμειναν! Μετά θα ξενυχτάμε πάλι αλλά τουλάχιστον θα υπάρχει καλός λόγος!😊😊💙💗
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...