Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAMMY CLUΒ!!!!!


erma

Recommended Posts

SOFIAEVA έγραψε:

Καλά Sandy μεγάλωσε πάρα πολύ το μπουμπούκι σου!!! Μια κουκλίτσα πραγματική.Αimi μπράβο στην κορούλα σου που σε βοηθάει, φαντάζομαι βάζει και σίδερο κα μαγειρεύει κιόλας εεεεε??? Να σου ζήσει το ζουζούνι σου!!! Κατερινάκι μου τα αγοράκια σου είναι γλύκαααααααααααααααααααααααααααααααα!!! Τρελάθηκα!!! Εχω τρελαθεί κορίτσια θέλω και ένα γιο να με κάνει ότι θέλει. Της κουμπάρας μου το μωράκι , θα το βαφτίσουμε εμείς είναι 39 ημέρων και μου έχει πάρει τα μυαλά. Θέλω γιοοοοοοοοο!!!

ΟΤΑΝ ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΕΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΦΡΑΠΕ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΙΔΕΡΟ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΠΛΕΝΕΙ ΠΙΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΟΡΤΕ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΑΛΑ Ε ΤΕΛΕΙΑ ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΣΕΦ.ΧΑ ΧΑ ΧΑΧΑ ΧΑ:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Happyland έγραψε:

Aimi τρελάθηκα με τη φώτο! Καλέ τι κορίτσι είναι αυτό!!! Να τη χαίρεσαι τη μπουμπού σου!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΗΤΕ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΡΕΛΛΑ.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Aimi τρελάθηκα με τη φώτο! Καλέ τι κορίτσι είναι αυτό!!! Να τη χαίρεσαι τη μπουμπού σου!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΗΤΕ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΡΕΛΛΑ.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Aimi τρελάθηκα με τη φώτο! Καλέ τι κορίτσι είναι αυτό!!! Να τη χαίρεσαι τη μπουμπού σου!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΗΤΕ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΡΕΛΛΑ.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni_dms έγραψε:

Καλά AIMI ,

Ταλέντο η μικρή! Να τη χαίρεσαι, ειναι κουκλίτσα! Κορίτσι για σπίτι δεν λέτε τιποτα...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni_dms έγραψε:

Καλά AIMI ,

Ταλέντο η μικρή! Να τη χαίρεσαι, ειναι κουκλίτσα! Κορίτσι για σπίτι δεν λέτε τιποτα...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni_dms έγραψε:

Καλά AIMI ,

Ταλέντο η μικρή! Να τη χαίρεσαι, ειναι κουκλίτσα! Κορίτσι για σπίτι δεν λέτε τιποτα...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AIMI έγραψε:

mammycool έγραψε:

ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ[/quote:11x3eipk]

Δε μας ενδιαφέρει η προίκα - αφού είναι έτσι κούκλα και τσαχπίνα, την παίρνουμε και με το βρακί της μόνο (που λέει ο λόγος :silly: :silly: )!!! Είναι και συνονόματή μου, τη λάτρεψα ήδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AIMI έγραψε:

mammycool έγραψε:

ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ[/quote:2v7gxm37]

Δε μας ενδιαφέρει η προίκα - αφού είναι έτσι κούκλα και τσαχπίνα, την παίρνουμε και με το βρακί της μόνο (που λέει ο λόγος :silly: :silly: )!!! Είναι και συνονόματή μου, τη λάτρεψα ήδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AIMI έγραψε:

mammycool έγραψε:

ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ[/quote:3t4yjsty]

Δε μας ενδιαφέρει η προίκα - αφού είναι έτσι κούκλα και τσαχπίνα, την παίρνουμε και με το βρακί της μόνο (που λέει ο λόγος :silly: :silly: )!!! Είναι και συνονόματή μου, τη λάτρεψα ήδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsaki7 έγραψε:

καλα ΑΙΜΙ τι τσαχπινα ειναι η κορουλα σου να την χαιρεστε απο εσενα θα πηρε φανταζομαι:silly: ;):kiss:

ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΡΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsaki7 έγραψε:

καλα ΑΙΜΙ τι τσαχπινα ειναι η κορουλα σου να την χαιρεστε απο εσενα θα πηρε φανταζομαι:silly: ;):kiss:

ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΡΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsaki7 έγραψε:

καλα ΑΙΜΙ τι τσαχπινα ειναι η κορουλα σου να την χαιρεστε απο εσενα θα πηρε φανταζομαι:silly: ;):kiss:

ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΡΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AIMI έγραψε:

ΜΑMMYCOOL ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΜΗΝ ΒΓΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ.

Στα έγραψα και στο άλλο θέμα που το ανέφερες, ήρθαμε πρόσφατα στα Γιάννενα. Ο άντρας μου έχει καταγωγή από Ζαγοροχώρια - δεν πιστεύω τώρα που τα βρήκαμε με τα μωρά να μας προκύψει καμιά συγγένεια κ να τρέχουμε :silly:

Πάντως κ ο άντρας μου κ ο πατέρας του είναι μοναχοπαίδια - άραγε μειώνονται οι πιθανότητες να βρεθούμε συγγενείς; χαχαχα

Φιλιά πολλά και στις 2 σας (μαμά κ κόρη) :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AIMI έγραψε:

ΜΑMMYCOOL ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΜΗΝ ΒΓΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ.

Στα έγραψα και στο άλλο θέμα που το ανέφερες, ήρθαμε πρόσφατα στα Γιάννενα. Ο άντρας μου έχει καταγωγή από Ζαγοροχώρια - δεν πιστεύω τώρα που τα βρήκαμε με τα μωρά να μας προκύψει καμιά συγγένεια κ να τρέχουμε :silly:

Πάντως κ ο άντρας μου κ ο πατέρας του είναι μοναχοπαίδια - άραγε μειώνονται οι πιθανότητες να βρεθούμε συγγενείς; χαχαχα

Φιλιά πολλά και στις 2 σας (μαμά κ κόρη) :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AIMI έγραψε:

ΜΑMMYCOOL ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΜΗΝ ΒΓΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ.

Στα έγραψα και στο άλλο θέμα που το ανέφερες, ήρθαμε πρόσφατα στα Γιάννενα. Ο άντρας μου έχει καταγωγή από Ζαγοροχώρια - δεν πιστεύω τώρα που τα βρήκαμε με τα μωρά να μας προκύψει καμιά συγγένεια κ να τρέχουμε :silly:

Πάντως κ ο άντρας μου κ ο πατέρας του είναι μοναχοπαίδια - άραγε μειώνονται οι πιθανότητες να βρεθούμε συγγενείς; χαχαχα

Φιλιά πολλά και στις 2 σας (μαμά κ κόρη) :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...