Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγωνια!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια χθες πηγαμε στον νευρολογο για επανεξεταση του σπυρου μεχρι στογμης ολα πανε καλα η αναπτυξη του απο την προηγουμενη φορα ειναι πολυ καλη,τα αντανακλαστικα του ειναι καλα η κινηση του βελτιωνεται σημαντικα.ολα αυτα ειναι τα απολυτως θετικα

μετρισε την περιμετρο του κεφαλιου και ειναι ακομη στα ιδια ουτε μισο εκατοστο δεν εχει παρει εδω και 2 μηνες ειναι σταθερα στα 44 εκ.του χτυπησε ελαφρα το κεφαλι με το χερι του να ακουσει εγκεφαλο ολα καλα ειπε μονο που με ανυσηχησε γιατι η αναπτυξη του κεφαλιου του ειναι στα χαμηλα ορια και φοβαται να μην μηνει εκει η πεσει κατω απο αυτα και πρεπει να υπαρχει συνεχης παρακολουθηση

με καθυσηχασε λεγοντας μου οτι λογω της προωροτητας ισως εχει αλλους ρυθμους αναπτυξης και οτι κατα την κριση του δεν θα αντιμετωπισει προβληματα(πχ νοησης)μεγαλωνοντας.συγκεκριμενα μου ειπε οτι ειναι πολυ τυχερος και οτι αντιμετωπισε πολυ δυσκολα πραγματα οποτε αυτο δεν ειναι τιποτα γιαυτον.τωρα λεει πρεπει να δωσουμε εμφαση στην ομιλια να του μιλαμε πιο πολυ και να του βαζουμε μουσικη να ακουει περισοτερη ωρα

κοριτσια απο εκεινη την στιγμη εχει μπει ενα αγκαθι στην ψυχη μου δεν μπορω να ησυχασω αν συνεβαινε κατι κακο η αν παρατηρουσε κατι κακο δεν θα μου το ελεγε????

δεν ξερω τι να πω απο εκει που πεταγα στα συννεφα μια μικρη αμφιβολια τριγυρναει στο μυαλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν συνεβαινε κατι κακο σιγουρα θα στο ελεγε φιλεναδα δεν εχει περασει λιγα ο σπυρακος...

μην σκεφεσαι αρνητικα ειναι αρχηγος ο παιδαρος να δεις στην επομενη επισκεψη ολα θα ειναι τελεια..

καντε αυτο που σασ ειπε με την ομιλια και μουσικουλα, παιχνιδακια με λεξουλες και ολα καλα θα πανε..

εχω υλικο φουλ να σου δωσω αν θελεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι τιποτα..

θα σου ελεγε και αυτος κατι αλλιως..

ο σπυρος δεν μασαει θα το παρακολουθητε και θα δεις συντομα θα σου πει ο γιατρος οτι δεν υπαεχει κανενα θεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου, ηρέμησε! Εάν υπήρχε κάτι άλλο, σίγουρα θα σου το έλεγε ο γιατρός. Μη φοβάσαι βρε.... είναι παληκάρι ο γιόκας σου! Και θα τα καταφέρει μία χαρά στη ζωή του, μανούλα μου, μη φοβάσαι! Εξάλλου έχει και τον προστάτη του! Τον Άγιο Σπυρίδωνα (Μεγάλη η Χάρη Του!) Μην ανησυχείς για τίποτε! Ακολούθησε κατά γράμμα τις συμβουλές του γιατρού κι όλα θα πάνε απλώς..... περίφημα!!!!! Φιλιά στο Σπυράκο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΩΡΕ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ! ΜΑ ΚΑΙ ΑΛΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ! ΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΚΙ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ:kiss: ΜΑΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου προσπαθησα να σου στειλω π.μ. αλλα δεν τα καταφερα... εχω καποιο υλικο και γενικα πληροφοριες να σου δωσω, αλλα θα ηθελα να μου στειλεις πμ και το email σου για να μπορεσω να στα στειλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανχωνεσαι καλη μου ο μπεμπουλησ θα τα καταφερει δεν ειναι τιποτα αυτο για αυτον που εχει περασει τοσο δυσκολα...δωστου ενα φιλακι απο μενα και μια ζεστη αγκαλιτσα!!

Α ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ....ΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ??? ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Η ΝΑΤΑΣΣΑ??

ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι! Εάν κάτι δεν πήγαινε καλά με τον Σπυράκο θα ήσουνα η πρώτη που θα το είχε καταλάβει!! Και αν τελικά υπήρχε κάποιο πρόβλημα, θα σου το έλεγε ο γιατρός. Γιατί να μην σου το πει?

Ηρέμησε γλυκιά μανούλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΤΟ ΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΔΕΝ ΚΟΛΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΑΥΤΑ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνήσω και εγώ, μην ανησυχείς αν ο γιατρός έβλεπε κάτι ανησυχιτικό και βέβαια θα σου το έλεγε έτσι ώστε να το παρακολουθήσετε, να κάνετε εξετάσεις κλπ., αφού όλα πάνε καλά σου είπε....

ένα δεν κατάλαβα: αν χτυπήσεις το κεφαλάκι του μωρού θα ασκούσεις τον εγκέφαλο??!! :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αναστασια.μην αγχωνεσαι αν ηταν κατι θα στο ελεγε ο γιατρος.ο μικρουλης σας ειναι δυνατο σκαρι.ξερεις και εγω τον γεννησα προωρα βεβαια οχι τοσο νωρις οσο εσυ.ακομα και τωρα ανυσηχω για την αναπτυξη του αν και μου λεει ο γιατρος μας οτι αναπτυσεται σαν ενα παιδακι που γεννηθηκε 3 κιλα και οχι 2300.απλα κανουμε το λαθος και το συγκρινουμα αναπτυξιακα με τα αλλα παιδακια.τα παιδια μας αν και προωρα ειναι δυνατα και πανεξυπνα γιαυτο λοιπον μην στεναχωριεσαι.ο σπυρος σου ειναι μια χαρα!!!!!α εχουμε και το ιδιο μαγιω τωρα που το βλεπω στη φωτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια οι γιατροι συνηθως(ειναι θεμα γραμμης) λενε τα χειροτερα για να ειναι καλυμενοι..

Ολα θα πανε καλα.. ο σουπερμαν θ ανοιξει παλι την καπα του μεχρι την επομενη εξεταση!!! Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα το απογευμα ειχα παει στην φυσιοθεραπευτρια του σπυρου και συζητησαμε πολυ μου προτεινε να παρω παιχνιδια με δραστηριοτητες(κυβους,χρωματα κτλ)και να αρχισω να του μαθαινω με το παιχνιδι διαφορα πραγματα και να του εξηγω τα χρωματα και οτι κανουμε γιατι μου ειπε οτι αυτα βοηθανε πολυ στην αναπτυξη του εγκεφαλου,της ομιλιας καθως επισης ολη αυτη η αναπτυξη ειναι αυτη που δινει ποντους στην περιμετρο του κεφαλιου.

με πηραν τα κλαματα νομιζα οτι εκανα κατι λαθος στην φροντιδα και αναπτυξη του παιδιου μου αλλα εκεινη με καθυσηχασε και μου ειπε οτι τωρα ειναι η ωρα να γινουν αυτα πιο πριν δεν γινοταν ηταν μικρος επισης μιλησε και εκεινη με τον νευρολογο και της ειπε οτι το παιδι παει καλα αλλα κρατα παντα επιφυλαξεις στις διαγνωσεις του

οποτε κοριτσια μου γλυκα αλλος ενας αγωνας με περιμενει αλλη μια ανηφορα εχω να ανεβω εγω και ο σπυρακος μου αφου σημερα την ωρα που πηγα στα jumbo να φορτωθω εκπαιδευτικα παιχνιδια ενιωθα τυψεις που δουλευω και δεν εχω τον χρονο που θελω να αφιερωσω στο παιδι μου που δεν εχω τον χρονο να ασχοληθω οσο πρεπει οσο χρειαζεται.νιωθω τυψεις που εκεινο με εχει αναγκη αυτην την στιγμη να του μαθω και να τον βοηθησω και ο χρονος ειναι λιγος τοσο λιγος αλλα θα προσπαθησω οσο κουρασμενη και να ειμαι να ειναι ακομη πιο ποιοτικος απο οτι ηταν μεχρι τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΣΠΥΡΑΚΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΙΚΗΤΕΣ!Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΣ

ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ(ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ;) )

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΠ ΟΤΙ ΞΕΡΩ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ

ΤΗΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ....ΤΙ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ???

ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ:kiss:

ΟΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΒΑΡΟ ΜΗΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ

ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΥΨΕΙΣ,ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!

ΦΡΟΝΤΙΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ(ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ

ΑΥΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ)ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΡΚΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ,ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ!

ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣΗΣΕΙΣ???????ΠΡΟΧΩΡΑ!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre mpempoulissssssssssssssssssssssss

glikeia mou manoulitsa...........................egw exw oathei plaka me ton mikro sou...................................einai para poli dynatos kai apo polles foto pou exw dei einai mia xara kai orthios kai me paixnidia kai xamogelastos........................ainte koita na paizeis me to paidaki sou kai min agxwneis to mialo sou me tetoia pragmata

kai mena o dikos mou gia 2 mines eixe meinei stathero to kefali tou ...to idio!!!oute ponto megalitero

ti to thes to paidi kefala??????????????????????:P

mila tou poli kai deiktou poli kai ola teleia tha pane

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω και εγω τα ίδια ή να σε μαλώσω??? Το γλυκό το αγοράκι σου φενεται μια χαρα!!!! Είναι ένας αγώνας , μια μάχη που σίγουρα θα κερδίσετε!!! Τα καλύτερα έρχονται και τα χειρότερα πέρασαν!!!

Ο θεός να συνεχίσει να σου δίνει δύναμη, μέσα από τα μάτια του Σπυράκου σου!!! Φιλιά πολλά και πολλές αγκαλιες!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOYΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΟΙ ΝΕΟΓΝΟΛΟΓΟΙ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΡΟΩΡΟΤΗΤΑΣ.ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΗΛΙΚΙΑ-ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ ΣΤΑΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ Π.Η.Τ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

καλημερα κοριτσια χθες πηγαμε στον νευρολογο για επανεξεταση του σπυρου μεχρι στογμης ολα πανε καλα η αναπτυξη του απο την προηγουμενη φορα ειναι πολυ καλη,τα αντανακλαστικα του ειναι καλα η κινηση του βελτιωνεται σημαντικα.ολα αυτα ειναι τα απολυτως θετικα

μετρισε την περιμετρο του κεφαλιου και ειναι ακομη στα ιδια ουτε μισο εκατοστο δεν εχει παρει εδω και 2 μηνες ειναι σταθερα στα 44 εκ.του χτυπησε ελαφρα το κεφαλι με το χερι του να ακουσει εγκεφαλο ολα καλα ειπε μονο που με ανυσηχησε γιατι η αναπτυξη του κεφαλιου του ειναι στα χαμηλα ορια και φοβαται να μην μηνει εκει η πεσει κατω απο αυτα και πρεπει να υπαρχει συνεχης παρακολουθηση

με καθυσηχασε λεγοντας μου οτι λογω της προωροτητας ισως εχει αλλους ρυθμους αναπτυξης και οτι κατα την κριση του δεν θα αντιμετωπισει προβληματα(πχ νοησης)μεγαλωνοντας.συγκεκριμενα μου ειπε οτι ειναι πολυ τυχερος και οτι αντιμετωπισε πολυ δυσκολα πραγματα οποτε αυτο δεν ειναι τιποτα γιαυτον.τωρα λεει πρεπει να δωσουμε εμφαση στην ομιλια να του μιλαμε πιο πολυ και να του βαζουμε μουσικη να ακουει περισοτερη ωρα

κοριτσια απο εκεινη την στιγμη εχει μπει ενα αγκαθι στην ψυχη μου δεν μπορω να ησυχασω αν συνεβαινε κατι κακο η αν παρατηρουσε κατι κακο δεν θα μου το ελεγε????

δεν ξερω τι να πω απο εκει που πεταγα στα συννεφα μια μικρη αμφιβολια τριγυρναει στο μυαλο μου

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΘΑ ΚΥΛΗΣΟΥΝ ΟΜΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!ΑΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΣΤΟ ΕΛΕΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!ΔΕ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΡΥΨΕΙ ΚΑΤΙ!ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΕ ΑΥΤΑ Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΔΙΚΑ!ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ Κ ΜΙΑ 2Η ΓΝΩΜΗ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ..ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ!

Κ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ,ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΙΨΕΙ ΣΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!

Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΔΕ ΜΑΣΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΝΤΡΑΚΙ Κ ΕΣΥ ΜΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!

ΔΥΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...