Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω βοηθεια για να αποφασισω....


μαργιαννα

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α πολυ ακριβους συνεργατες βρηκαμε!!:huh: μια η Βell μια το γιουλακι αλλα ας ειναι αν ειναι να γινει καλη δουλεια..:silly:

Παραγωγη;;;.....Μα τη ΛΕΝΑ φυσικα!!!!!:woohoo: Αυτη δεν ειναι το αφεντικο του καναλιου;; :laugh: :laugh:

Παντως ο τιτλος του ποστ μια χαρα εκατσε..

θελω βοηθεια να αποφασισω:

το σεναριο

τους ηθοποιους

μακιγιεζ,κομμωτριες,ενδυματολογους

χορηγους κτλ κτλ...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ....

ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΧΛΑΠΑΚΙΑΣΑ..

ΜΕΤΑ ΤΑΒΛΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ...

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ...ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΑΡΓΙΑΝΝΑ:ohmy:

ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΥΧΙΑ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΑΜΟΣΑΥΡΟΥ

ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΕΞΤΕΝΣΙΟΝ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΝ ΦΙΔΙΑ!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΦΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΛΟΥΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ,ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΕΚΛΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ

ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ...

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΓΙΑΝΝΑ.....ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΜΕ ΤΟΣΟ ΑΚΑΡΔΑ!

ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ 30% ΤΩΝ ΚΕΡΔΩΝ

ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ.ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΟΙ ΤΥΨΕΙΣ!

ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ....ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ!

ΚΛΑΨ,ΚΛΑΨ...ΚΛΑΙΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2 ΑΠΟΡΙΕΣ ...:dry:

1. ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΛΟΓΩ ΥΠΕΡΦΟΡΤΩΣΗΣ ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ??? :angry:

2. ΤΟ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ???:woohoo:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΤΟΥ ΛΟΛΟΣΤΕΦΑΝΗ! :silly:

Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΛΟΛΟΜΑΡΓΙΑΝΤΗ!:silly:

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ! :blink:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΓΕΛΑΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤ!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ

Ε ΡΕ ΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ...

2 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑ ΣΕ ΣΧΟΛΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΕΙΟ , ΤΕΤΟΙΟ ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Purple μη κλαις καλη μου φαε και μια παστα αμυγδαλου να γλυκανεις τη τρομαγμενη σου ψυχουλα...:dry:

Ακου εκει καμπουρογαμοσαυρου!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΒΡΕ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ , ΑΠΛΑ Η Μ......ΙΑ ΔΕΝ ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ...:P

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΡΣΙΛΑΜΑ...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Και ξαφνικα εμφανιζεται ο Ταχειχασει (Tahihashi)Ιαπωνας ηθοποιος,

και προσφερει στην Τονια ενα σουφλε σοκολατας.με παγωτο μαστιχα απο διπλα. ειναι η 1η φορα που εμφανιζεται σαν guest star σε βραζιλιανικη σαπουνοπερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΒΡΕ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ , ΑΠΛΑ Η Μ......ΙΑ ΔΕΝ ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ...:P

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΡΣΙΛΑΜΑ...:laugh:

Αφιερωμενο! ενας απο τους πιο γνωστους

θρακιωτικους καρσιλαμαδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Purple :blink: και εγώ το ίδιο όνειρο είδα!!!:woohoo: Bingooo

Μόνο που το δικό μου ηταν πιο εμπλουτισμένο!Είχε και τους μνηστήρες της...Πηνελόπης!:silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα να στε καλα μου φτιαξατε τη διαθεση αποψε.....:laugh: μπηκα για λιγο μιας κ ελειπα κ ειμαι ψοφια για υπνο,κ επαθα πλακα απο τα σεναρια που φτιαξατε......:woohoo: ειστε απιστευτες ολες σας:kiss:

κ μια ιδεα εμενα αυτη η ιστορια μου θυμησε την ξενη ταινια μαμα-μια για σκεφτειτε να το φτιαξετε σε ελληνικη εκδοση;

καλο σας βραδυ κ φιλακια....:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και οσα εχω γραψει ειναι αληθινα και υπαρχουν και πολλα περισσοτερα που δεν εχω αναφερει, οσο για τα ελληνικα μου ειναι χαλια ορθογραφικα γιατι γυμνασιο και λυκειο ημουν σε γαλλοφωνο και τωρα στο κολλεγιο ειναι ολα στα αγγλικα οποτε τα ελληνικα ειναι σκουριασμενα, παραυτα καταφερα την παρασκευη να κανω το τεστ και βγηκε θετικο οποτε τωρα πρεπει να δω οντως τι θα κανω οσο και αν το πειρατε για αστειο εσεις,τεσπα φευγω αυριο μολις γυρισω θα ξαναμπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα δεν ξερει ο θεος που δινει παιδακια σε ανωριμους ανθρωπους που δεν εχουν καν συναισθηση των πραξεων και των ευθυνων τους ετσι θα μεγαλωσεις ενα μωρο με τετοια ζωη αυτα θα του διδαξεις τι να πω κριμα και παλι κριμα

δεν εισαι ανηλικο να μην ξερεις τι σου γινεται ουτε το τι μπορει να προκειψει με 5 σχεσεις τελος παντων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα οτι δεν θα απαντήσω αλλά ειλικρινά δεν μπορώ...

Αλήθεια δεν ξέρω αν θα σε πιστέψω, αλλά εμένα προσωπικά με προσβάλλει πολύ το πόστ σου και το γεγονός οτι έφτασε να μετράει 18 σελίδες είναι γιατί πραγματικά κάποιες απο εμάς είχαμε τη διάθεση να διασκεδάσουμε λίγο και οχι για να ασχολήθουμε με το θέμα.

Όπως έχω ήδη αναφέρει και εγώ και κάποιες άλλες κοπέλες , σε λάθος σαιτ έχεις γράψει.

Αν πραγματικά το διασκεδάζεις, θα πρέπει να ξέρεις οτι κάποιες απο εμας έχουμε σοβαρά προβλήματα σύλληψης ,κάποιες νέες μανούλες ανάγκη για συμβουλές και κάποιες άλλες ατυχίες που προσπαθούν να ξεπεράσουν.

Αν το προβλημα σου είναι ποιος είναι ο πατέρας και ποιον να διαλέξεις τότε λάθος σαιτ, αν πάλι αποφασίσεις να κρατήσεις το παιδι κ έχεις όντως προβλήματα, θα βρθουν κοπέλες να σε στηρίξουν, αλλά μέχρι εκεί.

Λυπάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki μου μην χαλιεσαι κοπελα μου το κοριτσι/αγορι δεν ξερω κι εγω τι ειναι μπηκε να παιξει και τελικα καταφερε να μας διασκεδασει ειναι τελειως εξωπραγματικα ολα αυτα που γραφει αλλα να σου πω και κατι? αν ειναι οντως αληθεια εστω και ενα ποσοστο αληθεια λυπαμαι αυτο το μωρο για την μοιρα του πριν καν ακομη γεννηθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ,ΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΟΥΝ ΤΗ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ,ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ.............:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ................

ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 5 ΣΧΕΣΕΙΣ??????????????? ΤΙ ΤΡΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ???????

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΕΓΩ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΟΟΟΟΣΟΟΟΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΙ....ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ?????????

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΘΥΜΩΣΑ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ΛΑΘΟΣ ΣΑΙΤ ΕΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Είπα οτι δεν θα απαντήσω αλλά ειλικρινά δεν μπορώ...

Αλήθεια δεν ξέρω αν θα σε πιστέψω, αλλά εμένα προσωπικά με προσβάλλει πολύ το πόστ σου και το γεγονός οτι έφτασε να μετράει 18 σελίδες είναι γιατί πραγματικά κάποιες απο εμάς είχαμε τη διάθεση να διασκεδάσουμε λίγο και οχι για να ασχολήθουμε με το θέμα.

Όπως έχω ήδη αναφέρει και εγώ και κάποιες άλλες κοπέλες , σε λάθος σαιτ έχεις γράψει.

Αν πραγματικά το διασκεδάζεις, θα πρέπει να ξέρεις οτι κάποιες απο εμας έχουμε σοβαρά προβλήματα σύλληψης ,κάποιες νέες μανούλες ανάγκη για συμβουλές και κάποιες άλλες ατυχίες που προσπαθούν να ξεπεράσουν.

Αν το προβλημα σου είναι ποιος είναι ο πατέρας και ποιον να διαλέξεις τότε λάθος σαιτ, αν πάλι αποφασίσεις να κρατήσεις το παιδι κ έχεις όντως προβλήματα, θα βρθουν κοπέλες να σε στηρίξουν, αλλά μέχρι εκεί.

Λυπάμαι

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.. ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ!! ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΠΛΗΡΩΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...