Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω βοηθεια για να αποφασισω....


μαργιαννα

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

HAROULLINI ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!!

7 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑΚΙΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ

ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΛΑΒΕΙ Η HOPE!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΝΤΕ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΑΡΝΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΠΑΩ ΝΑ

ΝΤΕΡΛΙΚΩΣΩ....ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!

ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΜΑΣ...

*DREAM TEAM FOR THE FESTIVALS*

KOINOS GIA TA PANHGYRIA

XORHGOS.....ΕΦΗ ΘΩΔΗ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ,ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα ακόμη πιθανό σενάριο...

Η Κικίτσα είναι εργαζόμενη και παντρεμένη με τον Κούλη.Παντρεύτηκε τον Κούλη για να μπορεί να βλέπει τον αδερφο του τον Μήτσο που είναι και κρυφοί εραστές...

Αααα!Ο Μήτσος!:laugh:

Ψηλός,χοντρός,βρωμερός,φαλακρός,με κοιλιά και μουστάκι!!!:woohoo: Το όνειρο κάθε γυανίκας...Όταν τα κοπανάει στο καφενείο του χωριού όλες οι κοπέλες τρελαίνονται και αναστενάζουν στο πέρασμα του!!!

Ο Μήτσος είναι παντρεμένος με την Αγγελικούλα αλλά αυτή θα την θίξουμε σε άλλο επισόδειο.

Ο Μήτσος παίρνει τηλέφωνο την Κικίτσα...και...''Πότε θα σε ζω ζαργανα'μ;''

Η Κικίτσα έτσι ερωτευμένη όπως είναι δεν μπορεί ν'αντισταθεί!(Και εδώ που τα λέμε ποια απο εμάς θα αντιστεκόταν σε τέτοιο κάλεσμα;;:woohoo: )

Κικίτσα:Αχ Μήτσουλα μου δεν ξερω..Οποτε ξεκουμπιστεί ο αδερφός σου απο το σπίτι...!!!

Μήτσος:Τι με λες μωρή;;;Σ'είπα να 'ρθεις και μ'λες για τον αδερφό μ'τ'βόδι;Θα σ αρπαξ' απ την κοτσίδα και θα σε σαπίσ'στο ξύλο!:angry:

Κικίτσα:Εντάξει,εντάξει Μήτσο μου...Μην νευριάζεις...

Η Κικίτσα συγχρόνως όμως έχει και άλλους παράνομους δεσμούς και όπως καταλαβαίνετε είναι δύσκολο να τους βλέπει όλους σε καθημερινή βαση...Όλοι 8ωρα δουλευουμε!Έλεος δηλαδή!:angry: Έλα όμως που όλοι την θέλουν γιατι είναι πανέμορφη,μορφωμένη και γράφει και σωστά το όνομα της!!!Λιώνουνε σας λέω....:laugh: (Και οι 30 :lol: )

Ο Κούλης όντως αλκολικός,χαρτοπαίκτης και γκομενιάρης δεν της δίνει λεφτά...

Πώς να τα βγάλει πέρα η γυναίκα;:unsure:

Τα χει με τον Γιωργάρα τον χασάπη και παίρνει δωρεάν μπριζολάκια και συκωτάκια,τα χει με τον Φωτάρα τον μανάβη και παίρνει μήλα και μαρούλια,τα χει με τον Λευτέρη τον φούρναρη και παίρνει το ψωμί της,τα χει με τον πλανόδιο έμπορο τον Μπάμπη και παίρνει κανένα φουστανάκι,τα χει με τον Νικολάρα τον μπακάλη και παίρνει παστό μπακαλιάρο...

Μένει λοιπόν έγκυος η Κικίτσα...σε δίδυμα!

Ένα μαύρο,ένα κίτρινο!

Ααα ξέχασα να αναφέρω τον δεσμό της με τον κινέζο που άνοιξε μαγαζί στην πόλη και με έναν αφρικάνο που πέρναγε τυχαία απο το χωριό της !

Η Κικίτσα είναι ηρωίδα...:silly:

Όποια θέλει ας το συνεχίσει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπελ εγώ με σενάριο και ιδέες αλλουνού δεν δουλευω...όχι δεν δουλευω!:laugh: Κάνουμε πρωτοπορία όχι παίξε γέλασε :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

3% και το φαγητο απο την παραγωγη!

Αλλιως η δουλεια χαλαει εδω :angry:

Με βάζεις μέσα...αλλά εντάξει!:laugh:

3% μαζί με τυρόπιττες και νερά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον το καλυτερο σάουντρακ για το κομμάτι της Ροσαλίντας που έβαλες. Βάλτε τα και τα δυο να παιξουν και βγάλτε τη φωνή απο το άλλο..χαχαχαχα..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου το μπερδεύετε το σενάριο και θα δυσκολευτώ να βρώ ηθοποιούς!!!

Νέλυ τα δικά μου τα λεφτά δεν τα συζητήσαμε... με το κεφάλι πληρώνετε κορίτσια!!!Οσους ηθοποιούς βρώ τόσα και τα μπικικινια:P

Ααα και δεν θέλω να αρχίσετε να ζητάτε χάρες ( να βάλω τη ξαδερφη, του μπατζανάκη , που είναι ξάδερφος της συμπεθέρας της αδερφής σας).

Κομένα αυτά:blink:

Αλήθεια ποιος πληρώνει???:silly: :silly:

ΚΑΛΕ Παραγωγή δεν βρήκαμε, κορίτσια κάποιος πρέπει να επενδύσει!!!

Θα τολμούσα να πω το σαουντρακ να είναι απο αδερφούς Κατσάμπα. θα έχει μια βραζιλιάνικη νότα αλλα θα είναι και ελληνικό, τι λέτε?

Βρήκα και όμορφο τίτλο"Η Μαργιάννα και οι εφτά άντρες" ή "Μαργιάννα η ξελογιάστρα", κ'απως πρέπει να τιμήσουμε το πρόσωπο που μας έδωσε την ιδέα:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι με προβλημάτισες τώρα ...:huh:

Πιστευω οτι πολλοί θα θέλουν να επενδυσουν γιατι θα γινει επιτυχία:P Και απο Hollywood...Μας βλέπω L.A να πίνουμε το κοκτέιλ μας μπροστά στην πισίνα της βίλλας μας όσο μας κάνουν αέρα ξυπόλητοι και ημίγυμνοι κούκλοι!!!:woohoo: Πρέπει να τιμήσουμε και την Μαργιάννα που σίγουρα παρακολουθεί τα γεγονότα :woohoo:

Καλέ μπες!Δεν θα σε πειράξουμε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε κορίτσια πείτεεε..!!Αντε κι έχω να ετοιμαστώ για γάμο(όχι της Χουανίτα και του Χόρχε Φερνάντο ντ(ελα) Πάρτον) άλλο..άλλο!Πείτε τι έγινεεε!Έλα να πέσειλίγο κουτσομπολιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Ναι ρε κορίτσια πείτεεε..!!Αντε κι έχω να ετοιμαστώ για γάμο(όχι της Χουανίτα και του Χόρχε Φερνάντο ντ(ελα) Πάρτον) άλλο..άλλο!Πείτε τι έγινεεε!Έλα να πέσειλίγο κουτσομπολιο...

Φτου κκακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία το Μαργιάντα είναι καλό αλλά χαλάει το Μαργιαννα που είναι θεικό καιθα τραβήξει τα βλέμματα λόγω ορθογραφίας!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εριξα μια γρηγορη φασινα γιατι μας την ειπε πρωι πρωι η κακια πεθερα(Λενα)και το πηρα βαρεως :P :silly: ,μαγειρεψα ταισα και το μωρο και το μωρο κι επανηλθα..

Καλα κοριτσια μετα το σσσ..λεμε τα δικα μας,αυτο ειναι το πιο πετυχημενο ποστ!!!!

Εχουμε δωσει ρεσιταλ!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Φανη ντ(ελα)Παρτον;;;:laugh: :laugh: Χορχε ντ(ελα) Παρτον και Χουανιτα ντ(ελα) Φερτον!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μαργιαννα και οι 7 μνηστηρες......

ή μαργιννα η ψυχολογος του σεξ... μπα δεν ειναι πιασαρικοι τιτλοι μαλλον θα αρκεστωωωω στο μακιγιαζ της πιστασ αφου μου αφησατε μονο το μακιγιαζ την ενδυμασια την δωσατε αλλου.... :silly:

ωραια τα σεναρια να βαλουμε μεσα και κανα πακιστανο;;; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...