Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω βοηθεια για να αποφασισω....


μαργιαννα

Recommended Posts

B) ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!!!!!!!!!

ΤΟΝΙΑ- HOPE- PURPLE

ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΓΓΡΑΦΙΚΟ ΤΡΙΔΥΜΟ( ΛΑΙΚΟ ΤΖΑΚ ΠΟΤ)

ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟ

ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ!!!!!!!!!!!!!:blink:

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΚΙΓΙΕΡ!!!ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΣΤΙΓΚ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ

ΣΤΟ ALTER!!!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ 10ΛΕΠΤΑ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ(ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ)

ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΕΙΡΑΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ

ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΟΥΡΕΣ!!!!

ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kaλα κοριτσια ειστε φοβερες....οτι και να πω θα ειναι λιγο....μας κανετε και γελαμε απιστευτα....αλλα αυτη η μαργιαννα που πηγε??????χαχαχα......κοριτσια προσεξτε μην σας κλεψει τα σεναρια και τα οικιοποιηθει.....και τρεχουμε μετα.....χαχα.....φιλια σε ολες σαςςςςςςςςςςςςςςςςςς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΚΑΤΙ:

ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΚΑΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΠΑΡΑΜΥΘΑΤΖΟΥΔΕΣ!ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Ο ΦΩΣΚΟΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΜΑΡΓΙΑΝΝΑΚΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ?ΚΑΤΑΠΙΕ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ???????????????ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ ΧΡΥΣΟΥΛΙ ΜΟΥ?

ΠΑΝΤΩΣ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Ε?ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ,ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΚΕΣ ΜΕΣΩ INTERNET!

ΤΣ!ΤΣ!ΤΣ!ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa...Είστε άπαιχτες!!!χαχαχα...χμμ...μπορώ να πω πως στην αρχή το σενάριο της Νέλλης μου άρεσε πολύ όμως και της Τόνιας έχει απίστευτο γέλιο...δύσκολη απόφαση....χμ!! Πάντως ρε παιδιά..συγνώμη αλλά δε θα μου άρεσε ούτε η Πετρούλα αλλά ούτε και η Παρις..θα προτιμούσα την...πως τη λένε...μια που έπαιζε σε ένα τηλεπαιχνίδι και παντρεύτηκε έναν μικρότερό της Αλβανό, οποίος τη χώρισε και της ζητούσε το αυτοκινητο κι εκείνη έβγαινε σε όλα τα κανάλια κι έκλαιγε..βοηθήστε κορίτσια..πώς τη λένε;; Αυτή θέλω!!! Μου αρέσει ο τρόπος που κλαίγεται...χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki μου μαλλον την ΡΟΥΛΑ ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ θα εννοεις.....χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχα........καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

xaxaxaxa...Είστε άπαιχτες!!!χαχαχα...χμμ...μπορώ να πω πως στην αρχή το σενάριο της Νέλλης μου άρεσε πολύ όμως και της Τόνιας έχει απίστευτο γέλιο...δύσκολη απόφαση....χμ!! Πάντως ρε παιδιά..συγνώμη αλλά δε θα μου άρεσε ούτε η Πετρούλα αλλά ούτε και η Παρις..θα προτιμούσα την...πως τη λένε...μια που έπαιζε σε ένα τηλεπαιχνίδι και παντρεύτηκε έναν μικρότερό της Αλβανό, οποίος τη χώρισε και της ζητούσε το αυτοκινητο κι εκείνη έβγαινε σε όλα τα κανάλια κι έκλαιγε..βοηθήστε κορίτσια..πώς τη λένε;; Αυτή θέλω!!! Μου αρέσει ο τρόπος που κλαίγεται...χαχαχαχαχα

Χαχαχα μπράβο, ωραία κ η κυρά Ρούλα, αλλά μωρε αυτή κάνει για πεθερά, αλλά μαλλον θα κλείσουμε την κυρά Ελένη. Τωρα στη Ρούλα μπορούμε να βρούμε έναν άλλο ρόλο , βασικό για την υπόθεση...

Σεναριογράφοιιιιιιι βρείτε ρόλο κλειδί για τη Ρούλα τη ζητάει ο λαός!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παίξει και η Ρούλα Βροχοπούλου;:woohoo: Αρα ο ένας υποψήφιος πατέρας θα είναι Αλαβανικής καταγωγής :P

Αλήθεια πόσους θα έχουμε;:laugh:

Αααα τώρα μου ήρθε ιδέα!!!Να κάνει δίδυμα απο διαφορετικούς πατεράδες,που θα είναι και οι δυο απο τους εραστές της- και ο σύζυγος θα αναρωτιέται γιατι δεν του μοιάζουν τα μωρά!:woohoo: Θα πουλήσει περισσότερο πιστευω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι!!Τη Ρούλα!!χαχαχαχαχαχαχα..νομίζω πως δεν μπορούμε να αφήσουμε στην απέξω ένα τέτοιο ταλέντο!!Ούτε ο Θεός δε το θέλει!!Αντε κορίτσια..βρείτε ένα ρόλο και για το καημένο το κορίτσι!(έχει ταλαιπωρηθεί κι αυτό πολύ)!!Ποια Ελένη λέτε;ΔΕν κατάλαβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή την Ελένη Λουκά :P Αποκλείεται να μην την ξέρεις ;)

Βασικά έχω κι άλλη ιδέα!Να βάλουμε τον Λαζόπουλο να σχολιάζει την κάθε σκηνή!Όπως έκανε η Βίκυ Σταυροπούλου στις 7 θανάσιμες πεθερές,αν θυμάστε...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

B) ΤΙΤΛΟΣ ΣΕΙΡΑΣ* GOOD WINES MΩΡΗ*

(ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ=ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΜΩΡΗ)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ-ΠΡΟΒΑΛΛΕΤΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 8.999

ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΑΛΙΚΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΗ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΤΟ

ΟΔΗΓΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....

ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΜΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ

ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥ!ΤΙΣ ΑΜΑΡΤΩΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥ..

ΜΠΑΜΠΗΣ=ΜΠΡΟΣΣΣΣΣ! ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΝΑΙ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕΕΕΕΕΕΕΕ?

ΣΟΥΛΑ(ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ)=ΕΛΑ ΠΑΣΑ ΜΟΥ ,ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ΜΠΑΜΠΗΣ=ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΣΟΥΛΑ,ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ,ΠΑΩ ΝΑ ΦΟΡΤΩΣΩ

ΣΤΗ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ!

ΣΟΥΛΑ=ΚΑΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ?

ΜΠΑΜΠΗΣ=ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΗΡΕΣ?ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΑΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΥΝΟΜΑΙ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

ΣΟΥΛΑ=ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΜΟΥ!

ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ...

ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΡΥΘΜΟ ΛΑΜΠΑΝΤΑ!!!(ΘΥΜΑΣΤΕ???)

ΑΠΑΝΤΑ ΓΕΜΑΤΟΣ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ...

ΜΠΑΜΠΗΣ= ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ?

.......=ΝΑΙ ΒΑΡΒΑΤΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ,Ο ΚΡΥΦΟΣ ΣΟΥ ΠΟΘΟΣ!

ΜΠΑΜΠΗΣ=ΘΑ ΞΕΦΟΡΤΩΣΩ ΤΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΚΕΙ

......=ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...

ΜΠΑΜΠΗΣ (ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΤΟΥ)=ΕΝΤΑΞΕΙ ΦΩΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ..

ΦΩΤΗΣ= ΝΑΙ ΠΑΙΔΑΡΕ,SEE YOU LATER!!

ΜΠΑΜΠΗΣ=ΕΓΓΛΕΖΙΚΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΜΩΡΗ??ΦΩΤΗ Μ ΑΚΟΥΣ!!!!!!!!!!

ΑΙ ΚΑΛΑ GOOD WINES ΜΩΡΗΗΗΗΗΗ!!

ΒΓΑΛΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ.....

ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΑΓΑΠΗΤΗ HOPE:woohoo: ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

Ο ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο MISS ΜΠΟΥΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ(ΚΑΙ Ο ΜΑΥΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΩΤΗΣ!)

ΔΕΚΤΕΣ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΜΑΡ Γ ΙΑΝΝΑ ΟΥ ΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ!!!!ΕΛΑ...ΕΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE αυτή την στγμή έχω πεθάνει στα γέλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Είναι θεικό!!!!!!!!!Λιώνω!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: Καλέ πού το σκέφτηκες;;;Είσαι καλή εσύ!!!:laugh:

Μπελίτσα εσύ ενδυματολόγος...:laugh: 7.000 ευρώ το μήνα και ό,τι πάρεις απο την καντίνα θα τα βάλεις απ'την τσέπη σου :P Θα έχεις τα πνευματικά δικαιώματα του 2% και θα εισπράξεις παλι το 2% απο την μεταφορά στον κινηματογράφο,τα dvd,τα πειρατικά dvd,τις φωτογραφίσεις των πρωταγωνιστών στο Elle,στο Madame Figaro,στο Paparazzi,προβολές στο Εθνικό Θέατρο,Παγκόσμια περιοδεία και σπάνιες φωτογραφίες!!!Χμμμ...τι λες;

Το 2% είναι πολλά λεφτά αν σκεφτείς το πόσα θα πουλήσει!Ε!Να πάρουμε κατι και οι υπόλοιποι (Είμαστε και πολλοί,ζωή να'χουμε!):silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο ΦΩΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΒΑΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ,ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ

ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΛΑ(ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ)

Η ΚΟΥΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΤΟΥ ΣΑΚΗ ΤΟΥ

ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩ ΜΟΥΧΡΙΤΣΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ

ΠΟΙΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ???

ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ONE NIGHT STAND ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙ

BOY ΤΗΣ ΠΙΤΣΑΡΙΑΣ,ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΝ ΚΑΤ ΜΑΝ ΑΠΟ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΑΠΛΩΘΗΚΕ.....

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini έγραψε:

οι ζαλαδες και οι εμετοι μου συνεχιζουν ακαθεκτα,...εντουτοις βρηκα μια στιγμουλα να δω στο ποστ τι γινεται!!!

Υπομονη! ειναι παροδικο αυτο

που σου συμβαινει!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...