Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ..ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΤΕΠΟΝ..ΟΚ...12 ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΣΑΝ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5-6 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ....ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΚΑΝΑ....ΕΓΡΑΦΕ 5ML ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΣΧΕΔΟΝ 11ML ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ...ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΕΓΡΑΦΕ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΣΕ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 2 ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΒΡΙΖΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΤΗ ΚΑΚΙΑ ΜΑΝΑ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΥΓΑΝ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ...ΞΑΠΛΩΣΑ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ Η ΕΝΝΟΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....ΠΗΡΑ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ...ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΠΟΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΠΧ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΦΕΥΓΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ....ΟΠΟΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ...

ΤΩΡΑ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΘΗΛΑΖΩ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΤΟ ΑΡΑΙΩΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΒΓΑΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...ΔΗΛ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΜΑ ΦΑΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ...ΧΘΕΣ ΕΦΑΓΕ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 11,30 ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑΝ ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ..ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6 ΞΑΝΑΦΑΓΑΜΕ ΠΑΛΙ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4 ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΤΟ ΜΙΣΟ ΗΤΑΝ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΤΡΩΝΕΙ..ΤΑ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑ...ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΦΥΓΕ ΟΛΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 10 ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΠΟ ΛΙΓΟ..ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΩΡΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ Η΄ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΡΩΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ?ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΘΩ Ε?

ΤΩΡΑ Η ΤΡΙΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟΡΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑ ΞΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΕΣ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ...(ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 6 ΩΡΕΣ ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΤΗ ΠΑΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΗ ΑΛΛΑ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ)ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑΞΑ 2 ΚΑΘΑΡΕΣ...ΓΙΑΤΙ?ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ?

ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΜΗΝ..ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το στηθος σου σε 2-3 μερες αν συνεχίσετε αυτο το ρυθμο θα προσαρμοστει και δεν θα σε ποναει τοσο πολυ . Αν θελεις βγαζε λιγο με το χερι κανε και λιγο μασαζ για να ανακουφιστεις .

Ποσες πανες βρεχει δηλ την ημερα ? Δεν νομιζω να υπάρχει λογος ανησυχιας προσεχε η πανα να μην εχει χρωμα ροζ-καφετι . Αν τα ουρα ειναι κιτρινα-λευκα τοτε ολα καλα .

Να σε ρωτησω , ποσα γευματα κανετε την ημερα ? Το βαρος πως ειναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΛΛΑΞΑ ΗΤΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ...ΑΡΚΕΤΑ....ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 7 ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΙ 6 ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΓΜΕΝΕ...ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΕΒΑΛΕ 1100 ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ 900 ΓΡ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα.για τις δοσολογιες των φαρμακων καλυτερα να παρεις συριγγα

για να μη μπερδευεσαι.το στηθος σου πετρωσε γιατι ειχε ωρα να φαει.κ γω το παθαινω το βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! το depon μετα τα εμβολια το δινουμε αν το μωρο γκρινιαζει εντονα ή εχει καποια ανησυχια,αν ειναι ηρεμο μην του το δινεις.Η συριγγα θα σε βοηθησει,η δοση εξαρταται απο το βαρος του παιδιου (θα σου πει ο παιδιατρος πως υπολογιζεται).Τωρα γιατι ανησυχεις?αφου το παιδι ηταν ηρεμο,καλα δεν καταλαβα?αφου σε ηρεμησε και ο παιδιατρος για τη λαθος δοση,μην το σκεφτεσαι λαθη ολοι κανουμε:) Οι πανες τωρα,5-6 την μερα βρεγμενες ειναι φυσιολογικο,αφου κοιμαται περισσοτερο θα κανει λιγοτερα τσισα (αφου δεν καταναλωνει γαλα με την ιδια συχνοτητα που κανει μεσα στη μερα).Προσεχεις την οσμη των ουρων (αν ειναι εντονη,διαφορετικη) και αν η πανα εχει χρωμα.Το ιδιο με τις κενωσεις του,την οσμη και το χρωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΔΩΣΑ....ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΚΑΝΕ ΔΕΚΑΤΑ 37.ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΑΠΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΕΓΝΕΣ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ?ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ 37 ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ 36.6...ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΙΣ 4 Η 5 ΜΟΝΑΔΕΣ...ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΤΡΩΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΕΙ,ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΥΛΑΣΜΟ ΜΙΑ ΑΠ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΣΤΗΘΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΔΙΨΑΕΙ ,ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΗΧΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΙΧΝΟΣΤΟΙΧΕΙΑ!

ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΡΕΓΜΕΝΕΣ..ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΡΑΣ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑΚΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΙΑ ΣΤΟΜΑ ,ΜΑΧΣΑΛΗ ΚΑΙ ΠΩΠΟΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΩΠΟΥΛΙ ΟΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ..ΕΙΝΑΙ Κ ΓΡΗΓΟΡΟ Κ ΚΑΝΕΙ Κ ΘΟΡΥΒΟ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ...Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΙ ΤΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΝΤΟΥ ΕΧΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΓΙΑ ΜΑΣΧΑΛΗ ΠΟΠΟ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ...ΑΧ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΛΕΣ ΤΥΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ 3cc ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΔΕ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΦΤΥΝΕΙ Ο ΣΚΑΤΟΥΛΗΣ...ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ...

ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΨΣΑ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ,ΤΙΠΟΤΑ..ΑΣΤΑ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boymamma έγραψε:

ΜΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ 3cc ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΔΕ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΦΤΥΝΕΙ Ο ΣΚΑΤΟΥΛΗΣ...ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ...

ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΨΣΑ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ,ΤΙΠΟΤΑ..ΑΣΤΑ.......

ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΡΕΩΣΕΙΣ ΜΕ ΓΑΛΑ Η ΝΕΡΟ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μην στενοχωριεσαι τοσο!δεν εκανες τιποτα φοβερο,τιποτα δεν επαθε το μικρο σου.Παρτο λιγο πιο ψυχραιμα,ξερεις ποσα μας περιμενουν με τα μικρα μας?Αυτο δεν ειναι τιποτα,πρεπει να σαι (και να μαστε) πιο δυνατες,οταν θα αρχισει να κουτουλαει και να χτυπαει τι θα κανεις?Δεν εκανες τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν θελεις να σου πετρωνει μην βγαζεις το γαλα σου απλα εχε το νινι σου στο στηθος οποτε σου ζηταει να φαει Και κοψε το μπιμπερο (βεβαια θα χρειαστει να το εχεις αρκετες παραπανω ωρες στο στηθος :( ) τα υπολοιπα θα ρυθμιστουν απο μονα τους

Οσο για τις πανες δεν χρειαζεται να ανυσηχεις το κανει και η δικια μου καποιες φορες

Για το ντεπον παρε μια μικρη συριγκα και δινε to.Προχθες καναμε και εμεις τα πρωτα μας εμβολια ( 2 μαζεμενα ) και μου το ειπε η παιδιατρος εμεις της διναμε ανα 8ωρο οταν ανεβαινε ο πυρετος 2 ml

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου, αν δεν πάθουμε πως θα μαθουμε ε?

εγώ όλα αυτά με τα δέκατα δεν τα ήξερα, νόμιζα το μωράκι μου είναι όπως και έμάς, και με ένα 36,9 ετρεξα και του έδωσα ντεπον η αθεόφοβη....

Αντε και εγω τα ίδια με εσένα τυψεις κλαματα και τέτοια!!!!

Ολα καλά όμως!!!

Θα ρυθμιστεί το γάλα στο στήθος σε λίγες μέρες, έκανες πολύ καλά πιστεύω που το έβαλες μόνο απο εκείνο μετά. Εγώ ξυπνούσα από πόνο, όταν έκανε ο μικρός μου και 6-7 ώρες να ξυπνήσει και ήταν το στρώμα μούσκεμα από το γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!Γιατί σας σύστησε προληπτικά ντεπόν;;;Συνήθως αφού ο πυρετός είναι 38 και άνω...

Μην αγχώνεσαι...Με σύριγγα το δίνεις;;;

Να είναι και άλλο μάτι, γιατί είμαστε και κουρασμένες...

Αν σου αναφέρω εγώ τί έπραξα...Αστείο βέβαια...

Πήρα την πιπίλα και παραλίγο να την φορούσα στην ανιψιά μου, 9 χρονών...

Αντιλαμβάνεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...