Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΒΡΕ ΕΛΛΗΝΕΣ...ετσι θα παμε μπροστα?


Marie Saradopoulou

Recommended Posts

ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ 5 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΟΡΘΙΑ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΗΚΕ. ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΕ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΛΥΠΟΘΥΜΗΣΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΑΜΕΣΩΣ!! ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ. ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ, ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ. ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ksexasa na sas po simera anevika sto leoforeio me to moro sto marsipo,kathomoun kai se kapoia stasi palevei na anevei mia giagia me ekeines tis pateritse spou voithane sto perpatima,tin koitousane oloi san xanoi,mono ego piga na tin voithiso me ena moro 7 kila na kremete mprosta mou k mia tsanta alla 3 kila......eleos dil...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ellas to megaleio sou!

Prin meinw kai egw egkuos evlepa egkuoules kai sxedon eklega apo sugkinhsh... kai fantazomoun h afelhs oti oloi etsi tha einai! Xa! Se olh thn egkumoshnh htan san mhn uphrxa se oles ths uphresies kai se ola ta souper market..Mono mia upallhlos se mia trapeza (kali ths wra) me mallwne giati den phgaina amesws mprosta.....:) kai na mhn pw oti den fenomoun, ou kai oliges mou eixan pei oti exw dudima :unsure::blink::S

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ypomonh vre paidia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΦΕΡΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ

ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ!!!:angry:

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΣΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ ΚΑΤΙ

ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ

ΠΩ!!!:blink:

ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΤΥΧΕ

ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ

ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΑΞΙ

ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟΤΑΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΕΙΡΑ ΑΔΕΙΑ ΤΑΞΙ ΚΑΙ

ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ...ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ

ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΒΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙ

ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ:blink: ΜΕ

ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠ'ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΑ ΕΝΑΝ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ

ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ

ΤΑΞΙ...ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ,

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΩ

ΜΑΡΟΥΣΙ...ΡΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ

ΕΓΚΥΟ ΚΑΙ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ???:angry:

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ

ΑΝΤΡΕΣ ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΙ...ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥΣ

ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60...ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ!

ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ

ΖΗΤΑΩ ΘΕΣΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ!!!ΟΧΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ

ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΣΟΡΙΑΣΤΩ !!:angry:

ΑΜ ΔΕΝ ΣΦΑΞΑΝΕ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Έλληνας έχει γίνει πολύ παρτάκιας! Κι εγώ μια από τα ίδια! Κανένα γαιδούρι να μην σηκώνεται! Το κορυφαίο στο σούπερ μάρκετ το ξέρετε; Πάνε και βάζουν τα πράγματα στο ταμείο, συνεχίζουν ακάθεκτοι τα ψώνια τους κι έρχονται, μπαίνουν μπροστά σου και σου λένε εδώ ήμουνα!! Και μια μέρα την είπα σε μια γριά και της λέω έτσι ξέρω κι εγώ να πιάνω σειρά! Και μου είπε να περάσω με ειρωνία κι ότι μην συγχίζομαι στην κατάσταση μου γιατί δεν κάνει! Την γ@μ@ς ή δεν την γ@μ@ς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ από όλη τη "φανερή" εγκυμοσύνη μου (από τον 5ο μήνα και μετά) 1-2 περιπτώσεις έχω να θυμηθώ που δε φιλοτιμήθηκε κάποιος να μου παραχωρήσει τη σειρά του. Χάνονται λοιπόν στο πλήθος των υπολοίπων εκατοντάδων περιπτώσεων. Και αν δεν βρισκόταν κάποιος, βρίσκονταν οι υπάλληλοι (τράπεζες, σουπερμάρκετ κτλ). Μέχρι και στο γυναικολόγο μου παραχωρούσαν σειρά κορίτσια (δε δουλεύει με ραντεβού). Άλλες κοπέλες και κυρίες μεγαλύτερης ηλικίας που δεν ήταν σε ενδιαφέρουσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην δικια μου εγκυμοσυνη ηταν πιο χαλαρα τα πραγματα δεν μπορω να πωκαι στο ικα φωναζε ο υπαλληλοσ οι εγκυμονουσεσ να περασουν πρωτες και στην τραπεζα και στο σουπερ μαρκετ σε λεωφοριεο οσεσ φορεσ μπηκα εμπαινα νωρισ και ηταν ψιλοαδειο αλλα κοριτσια θα σασ πω ενα περιστατικο να τα παιξετε το επαθε φιλη γνωστης μου....

λοιπον η κοπελα 8 μηνων εγκυοςμαζι με την μαμα τησ παει στο ικα να πληρωθει εκει ειναι μια λεχωνα με τον αντρα τησ και εχει κανει φασαρια δεν θυμαμαι γιατι...παει η εγκυοσ(η μαμα τησ πηγε απο τισ σκαλες

) να πει στο ασανσερ μαζι με την λεχωνα, τον αντρα και μια γριουλα γυρναει η λεχωνα και σπρωχνει την γρια βριζοντασ την γιατι η γρια αργησε να μπει στο ασανσερ... μεσα στο ασανσερ λεει η εγκυοσ οτι δεν ειναι σωστο που εσπρωξε την γριουλα ανοιγει ενα στομα η λεγωνα και αρχιζει και την βριζει και μαζι με τον αντρα τησ την πλακωσα κυριολεκτικα στο ξυλο :angry: η εγκυος φωναζε μαμα μου σωζε με η μαμα τησ να την ακουει και επειδη ειχε δει τον αντρα νομιζε οτι την βιαζανε και να φωναζει βιαζουν το παιδι μου και οταν τελικα εφτασε το ασανσερ η λεχωνα με τον αντρα τησ εφυγαν στα γρηγορα γιατι πεσανε ολοι πανω στην εγκυο αν ειναι καλα....η κοπελα πανω στο ξυλοδαρμο ειχε κουλουριαστει για να μην χτυπησουν την κοιλια τησ....

ευτυχωσ το παιδι δεν επαθε τιποτα και η κοπελα ειχε μολωπεσ σε ολο το σωμα...

τα σχολια δικα σασ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia epeidh estw kai gia ligo uphrksa egkyos........otan mphka se leoforeio kai treno apaithsa na shkwthoun.........den katalaba mexri kai to kleidi stis toyaletes toy metro apaithsa poy einai mono gia egkyoys.........auta den paizoun oyte kathomase kai toys koitame gia na mas eksuphrethsoyn ta apaitoyme giati yparxoyn nomoi kai gia emas......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν τι μου θυμησατε τωρα :( .Ημουν 7 μηνων στην μικρη μου και ειχαμε παει στο Ελενας να με εξεταση ο γιατρος μου.Παρκιν που8ενα τελικα το αφησαμε διπλοπαρκαρισμενο γτ δεν γινοταν αλλιως.Γυριζοντας βλεπουμε μια κλιση και βγαλμενες πινακιδες.ειχαμε κανει ακριβως 10 λεπτα μεσα στο νοσοκομειο.Παω λοιπον την αλλη μερα να παρω τις πινακιδες απο την γαδα και εκει περιμεναν 20 ατομα.Ξερω οτι οι εγκυες και οι αναπηροι εχουν πρωτερεοτητα αλλα που τετοια τυχη.Ηταν ενας παππους που νομιζε οτι 8α ζηση 500 χρονια και γενικοτερα εβριζε.Καρεκλες που8ενα.τελικα ενας αστυνομικος μου εδωσε μια καρεκλα να κατσω.Μολις λοιπον ανοιξε το γραφειο για τις πινακιδες αρχικα ξεκινησα πρωτη.Ο παππους εκεινη την στιγμη πρεπει να επα8ε ντελιριο δεν εξηγητε αλλιως.Αρχισε να με βριζει που δειχνς την κοιλια για να περασω και ποια νομιζω οτι ειμαι και οπως χαρακτηριστηκα ειπε "τα κρεβατοματα σου εμεις θα τα πληρωνουμε?".Το ποσο ντραπει κοριτσια δεν το συζητω.Τελικα ηρθε ενας αστυνομος και τον επιασε και τον εκανε του αλατιου μου ειπε να του κανω και μυνηση μιας και τα ακουσαν ολοι αυτα που μου ειπε.Εγω το μονο που απαντησα ηταν "δεν θελω κυριε αστυνομε ετσι και αλλιως κουβαλαει και την κασα του μαζι τι μυνηση να κανεισ?".Κακος βεβαι που μιλησα ετσι αλλα μου εριξε τετοιες βρισιες που ντρεπομε ακομη και να τις πω.Μετα λεμε για τους νεους οταν οι παππουδες ξεχασαν ποσο ευγενεια υπηρχε καποτε και ζησαν σε αυτην την εποχη.Τι να πεις ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ :( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ...

ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ

ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ !!!:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

επισης ενας γερος στο ικα ημουν 7 μηνων και επειδη με εβαλαν πρωτη ετσι συνηθηζεται τουλαχιστον εδω εκανε το εξης σχολιο δηλαδη αν δεν μπει και περιμενει τι θα γινει θα της πεσει????

το ακουσα γυρισα πισω και του ειπα εσυ γιατι βιαζεσαι εχεις ραντεβου με τον χαρο???

Αυτό είναι το καλύτερο που έχω ακούσει!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Δεν μας είπες ο γέρος τι απάντησε???!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, evhdal εννοείς δείρανε την έγκυο;;;;;; Όχι απλά της επιτέθηκαν φραστικά;;;;;;;;;;;;;;; Και δεν τους συνέλαβαν;;;;;;;;

Εγώ όποτε ήμουν σε λεωφορείο προσπαθούσα να σηκώνομαι όποτε έμπαινε ηλικιωμένος ή έγκυος. Το θέμα είναι ότι έχω μεγάλο πρόβλημα και δεν αντέχω καθόλου μα καθόλου την ορθοστασία. Δηλαδή, στα δέκα λεπτά αρχίζω να έχω τάσεις λιποθυμίας. Οπότε μου ήταν εξαιρετικά δύσκολο να σηκώνομαι.

Σε κάποια φάση ήμουν σε ένα λεωφορείο που πήγαινε από το Πανόραμα στο κέντρο. Τίγκα στον κόσμο κι εγώ να είμαι άρρωστη, κάτι που μεγάλωνε το πρόβλημά μου. Μου ήταν αδύνατο να καθίσω όρθια. Μπαίνει μέσα μια γυναίκα, γύρω στα 65, αλλά πολύ καλοστεκούμενη, κι αρχίζει να μουρμουρίζει "κάθονται οι νέοι και μας αφήνουν εμάς όρθιους". Τα πήρα, γιατί δεν ξέρεις τι πρόβλημα μπορεί να έχει ο καθένας. Της λέω "Τι θέλετε κυρία μου, είμαι άρρωστη γι' αυτό δε σηκώνομαι, ορίστε, όμως, καθίστε". Κι εγώ γενικά δεν ανοίγω το στόμα μου να μιλήσω.

Κάθεται αυτή και μια κυρία δύπλα της, μεγαλύτερη απ' αυτήν, της λέει "ξέρετε, μερικές φορές μπορεί να είμαστε νέοι, αλλά να έχουμε κάποιο πρόβλημα, ας πούμε εγώ, όταν ήμουν νέα και ήμουν έγκυος, ακόμα κι όταν δε φαινόταν η εγκυμοσύνη, δεν μπορούσα να δώσω τη θέση μου, και έσκυβα γιατί ντρεπόμουν". Η άλλη άρχισε τα δικά της, ότι οι νέοι είναι απαράδεκτοι και τέτοια, κι έγινε μεγάλη συζήτηση. Εγώ έτοιμη να λιποθυμήσω, αντί να κατέβω κέντρο κατέβηκα Χαριλάου γιατί δεν άντεχα, θα έπεφτα κάτω, και πάνω στη φάση που πάτησα το κουμπί για να κατέβω, αυτή το κατάλαβε ότι είχα πρόβλημα και με πιάνει απ' το μπράτσο μετανιωμένη και μου λέει "σ' ευχαριστώ".

Πολλές φορές, όμως, που έτυχε να κάθομαι όρθια και να με λούζει ο κρύος ιδρώτας και να διπλώνομαι απ' τη ζαλάδα, μου έδωσαν άλλοι τη θέση τους και μάλιστα έδειξαν κι ενδιαφέρον, άνοιξαν το παράθυρο να με χτυπήσει αέρας και με ρωτούσαν αν θέλω να με βοηθήσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:angry::angry::angry:

ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΑΓΕΝΗ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΘΡΑΣΥΤΑΤΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΣΑ ΑΠΛΑ ΘΕΣΗ ΟΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑ.....ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΟΥΣΑ!!!ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ!!!!

ΔΕΝ ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΥΣΩ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ;;;;ΟΧΙ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ, ΜΙΑ ΣΤΟ ΚΑΡΦΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ!!!!

ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΑΜΕ!!!!

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΕ ΕΣΑΣ, ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΧΙ!!!:blush:

ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ!!!;)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΙΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΕΡΟΥΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΕΙΑΣ...ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...

ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ, ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΝΖΟΥΡΛΙΣΜΟΣ.ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ! ΧΑΜΟΣ ΣΑΣ ΛΕΩ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ! ΤΟΥΡΛΑ ΗΤΑΝ...ΤΗΣ ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΜΕΣΩΣ "ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΕΔΩ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ?" ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ "ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΠΑΛΙ,ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ".ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΡΟΥΧΑ - ΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΗΚΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ!!!!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!! ΦΩΝΑΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΗΝ ΥΠΑΛΗΛΟ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΕ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ.ΟΛΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΞΙΝΗΣΑΝ....Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ....ΓΥΝΑΙΑΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ- ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗ ΚΑΤΑΝΟΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ????????

ΚΙ ΟΜΩΣ.........ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΙ ΟΜΩς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thimaimai otan imoun 2 minon egkios eprepe na pao sto grafeio mas stin Kavala gia na parousiasto. Ego k alla 250 sxedon atoma. Eixa apokollisi k den eprepe na kathomai orthia. Pao loipon k leo sta koritsia pou itan stin arxi an mporo na peraso giati eimai egkios klp klp. De me pistepsan. Oso omos eixa paei mprosta eixan erthei k alla atoma apo piso, me apotelesma na paei i oura akoma pio piso. Pao na statho ekei pou imoun prin k arxizan ti gkrinia k tis fones. Tous leo pos eimai egkios k de mporo na stekomai orthia, tous parakalesa na perimeno ekei, pali tipota. Pao k ego k perimeno. Mera apo 1.5 ora k eno den antexa allo, imoun etoimi na lipothimiso, pao k xtipao tin porta tou proistamenou, tou leo ti eixe simvei k me pire k ekana amesos ta xartia mou. Kai milame tora gia ekpaideutikous, stin pleiopsifia tous ginaikes, nearis ilikias.

K ekeini ti mera girisa spiti k eixa poli poli aima, eixa kontepsei na xaso ton Anastasi mou. Epeidi autes einai vlammenes. Eftaiga vevaia k ego, eprepe apo tin arxi na pao na vro ton proistameno.

Apo tote o antras mou de me afise na pao pouthena moni mou k oti xreiazotan to ekane autos.

Alla apo otan eixe arxisei na fainetai i koilia mou einai poli liges oi fores pou de mou paraxorisan ti thesi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

επισης ενας γερος στο ικα ημουν 7 μηνων και επειδη με εβαλαν πρωτη ετσι συνηθηζεται τουλαχιστον εδω εκανε το εξης σχολιο δηλαδη αν δεν μπει και περιμενει τι θα γινει θα της πεσει????

το ακουσα γυρισα πισω και του ειπα εσυ γιατι βιαζεσαι εχεις ραντεβου με τον χαρο???

χαααα χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Αχ πολυκαλα του εκανες. Να εισαι καλα βρε Αναστασια...πηρες εκδικιση για ολους οσους μου φαιροταν το ιδιο στην δικη μου εγκυμοσυνη και ο χαρακτηρας μου δεν μου επετρεπε να απαντησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στα λεωφορεια εχει ειδικες θεσεις για εγκυες και για γυναικες με παιδακια.πας εκει μπροστα και σηκωνεις καποιον.μην ντρεπεστε.αυτοι να ντρεπονται που δεν σηκωνοντε τα μοσχαρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αυτο που πρεπει να κανουν,κατα τη γνωμη μου, οσες κοπελες προκειται να χρησιμοποιησουν το λεωφορειο :ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ Ε ! ΘΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΘΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ

Τωρα σε αλλη περιπτωση μην ντραπειτε καθολου να πειτε σε αυτον που καθεται στην ειδικη θεση να σηκωθει για να καθησετε αυτοι πρεπει να ντρεπονται που καταχραζονται τη θεση ενω βλεπουν καποιον να την εχει αναγκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ?

ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ

ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΣΥΓΚΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΑΝ ΠΡΩΤΗ

ΕΓΩ ΝΤΕΠΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΘΕΛΑΝΕ

ΙΣΩΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όσο ήμουνα έγκυος δεν σηκώθηκε ποτέ κανένας να κάτσω σε μετρό ή λεοφωρείο!

ούτε μία φορά...

το καλύτερο όμως έγινε σε μία τράπεζα... είχα μπεί στον μήνα μου, η κοιλιά τούρλα, μπαίνω στην τράπεζα και βλέπω ουρά τεράστιαααα. μπροστά μπροστά στην ουρά έτυχε να είναι ο κομμωτής μου, ο οποίος με βλέπει και με φωνάζει να μπω μπροστά του για να εξυπηρετηθώ άμεσα! σας λέω να είναι μέσα δεκέμβρη και 3 γενάρη γέννησα.... λοιπόν με το που πάω μπροστά ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ.

αρχίσανε διάφοροι γέροι και κάποιοι όχι και τόσο γέροι να βρίζουνε και να τσιρίζουνε ! ! ! χαμόσ! η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια να λένε! ντροπή στη νέα γενιά ! αίσχος και τέτοια... και γιατί να μπει αυτή μπροστά... να λέει ο κομμωτής μου η κοπέλα είναι στον μήνα της! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ...

φυσικά πάω μπροστά στον γκισέ και λέω στον ταμία υπάρχει κάποιο θέμα? όχι βέβαια μου λέει μην δίνεις σημασία και εσύ πάντα κατευθείαν σε μένα να έρχεσαι. βέβαια μετά σηκώθηκε και έφερε και τον διευθυντή να ηρεμήσει το πλήθος...

αα και μια φορά πάλι στον μήνα μου, σταματάει ένα ζώον με ένα μηχανάκι και με βρίζει γιατί λέει έκοβα πολύ στα σαμαράκια!!!! τούρλα η κοιλιά αλλά χαμπάρι αυτός...

μωρέ δεν πάμε καθόλου καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν τουσ πεις γαιδούρια θα βρήσεις τα ζώα.Τι να πεις.Μπράβο "μπεμπούλη" φοβερή ατάκα. Με εγκυμοσύνη δεν μου έτυχε μια εμπηρία είχα όμωσ τις προάλλες και με νευρίασε πολύ.Σε ένα μαγαζί έδωσα τη σειρά μου σε μια κοπέλα που είχε μόνο ένα πράγμα και χόνεται μαζί τησ και ένας παππούσ και λέει <<οι νέοι πρέπει να αφείνουν πρώτους τους παππούδες και τους παπάδες!!!>>....

Σιγά μην έδεινε ένα τέεοιο άτομο τη σειρά του σε μία έγκυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχει τυχει να παω στον οδοντιατρο μεσημερακι(δεχεται χωρις ραντεβου)

Κα να μου δωσουν τη σειρα τους 2 κυριες που ηταν εκει! Να ειναι καλα οπου κι αν βρισκονται!

"Μπες εσυ κοριτσι μου! μην τυχον και μας το γεννησεις εδω!" μου ειπανε. Ημουν σστο τελος του 8ου και φαινοταν πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...