Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα εγκυνοσύνης(;;;) και θηλασμός


hope_89

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 151
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγχαρητηρια κοπελα σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη.ο αντρας σου τι λεει?τρελαθηκε να φανταστω.μπραβο σας.:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΕΛΛΥ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟΝ ΣΤΕΛΛΙΟ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι αγκαλίτσα ή μήπως θέλεις διδυμάκια γιατί κάπου το πήρε το μάτι μου; φιλάκια πολλά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου δεν γύρισε ακόμα απο την δουλειά :P Αναμένω...χιχι!Κορίτσια περιμένω να δω την αντίδραση του!:woohoo:

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολυ πολύ πολύ πολύ!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Τέλεια, Σούπερ, φανταστικά, εκπληκτικά..

Πωπω ολα καλα απο εδω και πέρα ολα να σας πάνε τέλεια.

Μπραβο κορίτσι μου!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

9sxtp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Βουλίτσα μόλις μάθω και την Πητ θα βάλω τικεράκι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Γιουλάκι σ'ευχαριστώωωωωωω :kiss::kiss::kiss: Με το καλο και εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια Νελυ!θα ναι κοντα τα ζουζουνια σου ,ειμαι σιγουρη οτι θα μεγαλωσουν μια χαρα τοσο κοντα!ειδες η αλλαγη χωρας ε?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΖΟΡΙΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑ ΘΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ !!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΚΙΟΛΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Mάρθα δεν έχω ιδέα :unsure: Ακόμα δεν έχω σκεφτεί τίποτα....:blink: Δεν ξέρω κιόλας τι γίνεται στην περίπτωση δεύτερης εγκυμοσύνης .Αν σταματάει δηλαδή.Μάλλον αυτό είναι κάτι που πρέπει να συζητήσω με τον γιατρό.

Νέλλη συγχαρητήρια!!πωπω..αντε με το καλό! θα είναι σίγουρα δύσκολο με δυο ζουζουνια πάνω από το κεφάλι σου αλλά τουλάχιστον θα μεγαλώσουν μαζί !! Με το καλό!!:)

Πάντως μην σε ανησυχεί ο θηλασμός. Ο γιατρός είπε στην ξαδέρφη μου που είναι κι εκείνη΄έγκυος πως μπορεί να συνεχίσει το θηλασμό χωρίς κανένα πρόβλημα.

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!!

ααα...και κάτι ακόμη..μήπως έχεις κάνει κάποιο λάθος στα τικεράκια γιατι λέει πως το 2ο μωράκι σας είναι 5 μηνών;;Ισχύει κάτι τέτοιο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΕΛΛΗ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΡΟΣ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.ΕΦΥΓΕΣ ΓΑΛΛΙΑ?ΓΙΑΤΙ?ΟΙ ΣΠΟΥΔΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλάκι μου πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!! :)

Εύχομαι με το καλό να κρατήσεις ένα υγιές μωράκι!!!!!

Να χαίρεσαι και την κουκλίτσα σου!!!!!

Υ.Γ. Τιρογαριδακι μου, της Νέλλυς το "δευτερο παιδάκι" είναι σκυλάκι απ'οτι φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και επίσημα πλέον.

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να πάρεις στην αγκαλιά σου ένα υπέροχο γερό μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!Με την σειρά μου εύχομαι σε εσάς τα καλύτερα!:laugh: :kiss:

Ξέρω πως στην αρχή θα είναι λίγο δύσκολα αλλά θα τα καταφέρουμε :P

Φανή θα επισκεφτώ σήμερα τον γυναικολόγο και θα τον ρωτήσω.Ελπίζω να μου πει ότι μου λες και εσύ γιατί έχω αγχωθεί :unsure:

Ιφιγένεια εδώ μένουν ο παππούς και η γιαγιά μου,υπάρχει οικογενειακή επιχείρηση με στρωμένη δουλεια...Οι λόγοι που φύγαμε ήταν κυρίως οικονομικοί.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμέ!!!

Άφησα τα αποτελέσματα της χοριακής στο τραπέζι:P Δεν μπορώ να σου περιγράψω πως έκανε :woohoo: Η μικρή καθόταν και τον κοίταζε αποχαυνωμένη!Χαχαχαχα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα

αχ πολύ χαίρομαι, γελάω συνέχεια σα βλαμμένο!!!

και δε σας κρύβω σε όλες σας πως...

θα θελα κι εγώ 2η εγκυμοσύνη στο καπάκι, αλλά...

με σταματάει η καισαρική... :(

και μετά μια μετακόμιση του χρόνου το καλοκαίρι που πιθανόν να έχουμε λόγω μετάθεσης... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to eida xthes alla eixa enan tromero ponokefalo kai den katafera na sou grapsw .

kale ta kataferes :woohoo: :woohoo: :woohoo: atimoutsiko :laugh: :laugh: :P :P

ax xarika polu glukia mou ,na prosexeis tora mhn sikoneis pola bari mono osa kila einai h mikrh .

ax mia kalh egumosinh sou euxome filakia .:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...