Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

thimidia έγραψε:

κοριτσούδες,εχω κουπόνια libero.Οποια θέλει!Επίσης κάτι μακρυμάνικα φορμάκια για νεογέννητο,ισα που τα βάλαμε στο νοσοκομείο,συν κατι γαντάκια,σκουφάκια αφόρετα.

ΘΕΛΩ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ! ΣΤΕΛΝΩ Π.Μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου thimidia. Γυρω στις 10 Σεπτεμβρη περιμενω το μπεμπακο μου και θα με ενδιεφεραν τα ρουχαλακια. θα σου στειλω πμ.Φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσόυδες,μου ήρθαν κα΄τι κουπονάκια για γάλα noulac!!Oποια θέλει ας στείλει pm!!Α,κ κουπονάκι fisherprice για κάποιο αυτοκινητάκι little people,για παιδάκι ενός έτους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαριζονται κουπονια Johnson's baby shampoo or baby bath, Johnsonn's baby soothing naturals.

Ειναι 3 κουπονια του 1 ευρω για καθε ειδος με ημερομηνια ληξης 30/10/1011.

Οπια τα θελει ας μου στειλει πμ με διευθυνση και ας προσδιορησει ποιο θελει.

Αμα υπαρχουν περισσοτερε κοπελε ςτα κουπονια θα μοιραστουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!

εχω στο σπιτι 5 γευματακια της μιλουπα κ 5 της νουνου.

ειναι κρεμουλες κ ειναι λεει για μετα τον 6ο μηνα.

επισης εχω κ κουπονια εκπτωτικα της μιλουπα των - 0.80€.

οποια θελει τα στελνω στο σπιτι της με εξοδα δικα μου.

θα περιμενω πμ.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια τι κανετε????

Λοιπον κοριτσακια χαριζεται παρκοκρεβατο με στρωματακι εχτρα (σε σακο σε μπλε χρωμα μου το χαρισαν αλλα εχω ηδη ενα και το δευτερο δεν το χρειαζομαι)

και μπανιεριτσα θαλασσια αχρησιμοποιητη γιατι πηραμε αλλη λογω χωρου

οποια θελει ας μου στειλει πμ να συνενοηθουμε

φιλακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω ηθελα να ρωτησω αν ξερει καμια σας που θα μπορουσα να βρω κουκουλα για το καροτσι διδυμων της mothercare το τριροδο.

Η αν εχει καποια τετοιο καροτσι κ δινει ανταλακτικα η κατι. Μου το εχουν δωσει αλλα θελει λιγο μαζεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαριζετε μπλοκ με 8 κουπονια διαφωρων αξιων για βρεφηκες κρεμες ΝΟΥΝΟΥ. Ειναι ληκης 30/09 και αφορουν διαφορες κρεμες.

Επισης συσκευασιες μεριδας Νουτριτσια κρεμα βανιλια ληξης δεκεμβριου του 2010, Κρεμα βανιλια ΝΟΥΝΟΥ ληξη Φευρουαριος του 2012 ( 2 φακελακια) μπισκοτοκρεμα ΝΟΥΝΟΥ ( 2 φακελακια) ληξη Αυγουστος του 11.

Οποια κοπελα τα θελει ας μου στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia ενδοιαφερομαι εγω για τα κουπουνια της νουνου ;):)

κ κατι αλλο οποια κοπελα εχει χειρολαβες για παρκο; δυστηχως εχω αυτο με την ψιλη σητα αν εχει καμια σας κ μπορει να μου στειλει.....εψαξα εδω αλλα δυστηχως δεν βρηκα :(

ευχαριστω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας χαρίσω κι εγώ 4 κουπονάκια της nivea baby??? Συνολική αξία 4 Ευρώ ως τις 30/11. Είναι για όλα τα προϊόντα της σειράς εκτός από τα μωρομάντηλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ ΕΝΕΣΕΙΣ INNOHEP 0,35 ML ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΛΗΓΟΥΝ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ.ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ.ΟΠΟΙΑ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα ενα ξεκαθαρισμα στην ντουλαπα του σπυρου και εχω τα εξης ρουχα που θελω να δωσω

σε χειμωνιατικα εχω ηλικιας απο 12μηνων εως 23μηνων,καλοκαιρινα 6 φανελακια 12-18 μηνων και 2 φανελακια 6 μηνων.

επισης εχω 1 σελτεδακι,1 κουβερτα φλις,1 σκουφακι,1 ζευγαρι σαγιοναρες 21 νουμερο αφορετες,1 πυτζαμα νο2

δεν βρηκα καπου αλλου να τα δωσω οποτε οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...

Ζητάω καθισματάκι αυτοκινήτου 0-18 kg.

Αν έχει κάποια κοπέλα και δεν το χρειάζεται πια

θα το ήθελα πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...