Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα σας αφησω για λιγο καιρο!!!


ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

Recommended Posts

Αναστσακι μου γλυκο που θες να πας κοπελα μου; εδω θα μεινεις και θα τα λυσουμε ολα, οπως υποθηκε και πιο πανω δεν ειμαστε εδω μονο για χαβαλε αλλα και για τα δυσκολα ολα αντιμετωπιζονται οσο βουνο και αν μας φαινοντε φιλια πολλα σε σενα και στον μπεμπουλη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ευχομαι ολες οι στενοχωριες και τα προβληματα γρηγορα να περασουν και να εχεις μονο χαρες!Προσεχε τον εαυτο σου!Οτι χρειαστεις ειμαστε εδω,κοντα σου!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αναστασία μου μακάρι να ήμουν Αθήνα να μπορούσα να σου συμπαρασταθώ από κοντά...

Ελπίζω να λυθεί σύντομα το πρόβλημα της οικογένειάς σου!

Είσαι δυνατή εσύ, το έχεις αποδείξει, θα τα καταφέρεις!

Αν πάλι μπορώ να βοηθήσω με τον οποιοδήποτε τρόπο, μη διστάσεις...

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να πάνε καλά όλα... δεν ξέρω τι περνάς αλλά σε νιώθω γιατι και εγω τον τελευταίο καιρό εχω μεγάλο ζόρι, ενα μεγάλο πρόβλημα που ελπίζω να λυθεί συντομα, προς το παρον το μονο που με ξεαγχώνει είναι το χαμόγελο του γιου μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι έχει συμβεί, εύχομαι να περάσει γρήγορα και να μην αφήσει άλλα σημάδια! Κουράγιο κι εύχομαι να γυρίσεις πολύ γρήγορα στην παρέα μας!! Θα μας λείψεις! Εμένα τουλάχιστον αρκετά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο και μονο η αγαπη σας και η συμπαρασταση σας με κανουν και ειμαι λιγο πιο αισιοδοξη σας ευχαριστω ολες σας μεσα απο την καρδια

σιγουρα τι προβλημα δεν προκειται να λυθει με το να ειμαι μονη και να κλαιω τουλαχιστον ετσι καταλαβα οταν εμεινα λιγες ωρες μονη μου.....απλα λυγισα και νομιζα οτι με το να κλειστω στον ευατο μου θα νιωσω καλυτερα...

ειστε ολες αξιολατρευτες και σας ευχαριστω ολες σας μια μια ξεχωριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατασουλα πολυ χαρηκα που δεν εφυγες μα πανω απο ολα που καταλαβες οτι το να κλειστεις στον ευατο σου ειναι το τελευταιο που θα σε βοηθησει..

ολα ετσι διογκωνονται...

μιλα καπου καλυτερα πολλα μυαλα απο 1 κατι θα σκεφτουνε οι αλλοι που ειναι εξω απο το προβλημα και θα ειναι πιο αντικειμενικοι απο σενα...

εγω ειμαι στην διαθεση σου...:)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου..... σου εύχομαι ολόψυχα..... ό,τι κι αν είναι αυτό που σε βασανίζει.... να το ξεπεράσεις πολύ-πολύ γρήγορα..... για να ξαναχαμογελάσεις.... για τον θησαυρούλη σου..... που χρειάζεται τη μανουλίτσα του! Ναι, κορίτσι μου????? Κι ό,τι χρειαστείς..... μίλα καλέ..... εδώ είναι σύσσωμο το Mammy...... να σε ακούσει και να σου συμπαρασταθεί! Φιλιά πολλά κορίτσι μου και να προσέχεις..... την Αναστασία μας!!!!! Φιλιά και στο μπεμπάκο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...