Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 μερες πριν το τελος


Recommended Posts

χριστε μου,τι μου θυμησες τωρα μπεμπουλη? ΤΟ ιδιο νομιζω κι εγω..οτι ειναι αφιλοξενο το σωμα μου..Νομιζω ακομα οτι τα σκοτωνω εγω λογω αγχους και ρωτησα το γιατρο και μου ειπε πως δεν υπαρχει τετοια περιπτωση..αχ κοριτσια γιατι να ειστε τοσες πολλες αυτες που βασανιζεστε ? γιατι? δεν γινοταν να ζουμε ολες σε ενα ροζ συννεφο?

ο καιμος μου παντα ηταν που δεν προλαβα να φουσκωσω νομιζω ποτε δεν θα φτασω εκει..σημερα λενε οτι εγινα σκληρη γιατι παλιοτερα με το παραμικρο εβαζα τα κλαματα..μου λενε μπραβο για την δυναμη μου και απορουνε..και εγω λεω θεεεεεεεεε μου κανε με ενα κομματι πηλο..κανε με παλι μαλθακη κι ας εχω τα παιδια μου..κανε με ενα φτερο στον ανεμο να πηγαινω οπου να ναι ..κανε με να πεταω ψηλα να μην σκεφτομαι οσα περασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 395
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα ο καημος η μαλλον το παραπονο μου πριν κατι μηνες ηταν γιατι δεν εζησα ολη μου την εγκυμοσυνη βλεπω ιστοριες τοκετου και τις θαυμαζω και λεω καμια φορα πως θα ηταν η δικη μου???

δεν πειραζει ομως ο μπεμπης μου ηρθε λιιιιιγο νωριτερα μαλλον βιαζοταν να μας γνωρισει!!!!!!!!!!!

περασαμε δυσκολα δεν λεω ακομη και οταν μου ειπαν οτι το παιδι μου δεν θα περπατησει μπορει να λυγισα να εκλαιγα σαν μικρο παιδι αλλα σταθηκα στα ποδια μου χαρη στα κοριτσια του μαμυ φαχτικα πιο πολυ πηγα σε αλλους γιατρους και το αποτελεσμα ολα ηταν μ@λ@κιες (σορυ για την λεξη)το παιδι τωρα ειναι ετοιμο να κανει τα πρωτα του βηματα μονος του

αντε να σας πω και κατι να χαρειτε σημερα ειμαι και εγω πολυ χαρουμενη γιατι το αντρακι μου εφαγε κρεμα χωρις να κανει εμετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μενω πειραια! δεν μου αρεσει αλλα....

τελεια αν μενεις στην εξοχη θα εχετε οξυγονο!! τελειο θα πηγαινετε κ βολτες με τον μπομπιρα!

το ονομα του???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αλλο σαββατο τον βαπτιζω σπυρο-ταξιαρχη το σπυρος γιατι τον εταξα πριν καν μεινω εγκυος το ταξιαρχης επιθυμια των νονων

αλλα τελικα ραμονα ολα ειναι σημαδιακα και θα σου εξηγησω το γιατι ειχαμε παει διακοπες στο χωριο του αντρα μου στην κερκυρα οπου οταν πηγαμε στον αγιο του ζητησα ενα μωρο σκεπτομενη το αλλο που εχασα

ο καιρος περασε και σε μια επαφη ξεχνιεται ο αντρας μου και γινεται ελευθερη..εκεινη η μερα ηταν η γιορτη του αγιου σπυριδωνα τα εχασα ημουν εγκυος!!

στον τριτο μηνα παθαινω αποκολληση παρακαλαω και λεω το πρωτο ονομα δικο σου οχι το δευτερο και το αιμα σταματησε μολις εφτασα στο νοσοκομειο...

πηγαινω για να δω το φυλλο του μωρου και οταν εμαθα οτι ειναι αγορι στην αρχη τα εχασα περιμενα κοριτσι(αχαρηστια)αλλα μετα λεω σπυρο ζητησα σπυρο μου εδωσε...

οταν πλεον γεννησα και ηταν στην εντατικη πανω απο την θερμοκοιτηδα του ξερεις ποια εικονα ετυχε να υπαρχει? του αγοι σπυριδωνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε παρε τον αντρουλη σου και ελατε μια βολτιτσα να πιουμε καφεδακι η προσκληση ειναι ανοιχτη και η αγκαλια μου επισης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοτε να αρχισω να ζηταω μια μαρια απο την παναγια...λες?

αχ αντε βαφτισια τωρα...μετα σχολεια,μετα πρωτες σχεσεις!αυτη ειναι ζωη! αγαπη πανω απολα και υγεια και ολα γινονται!

να κανονισουμε να βρεθουμε οποτε θες!

να ζουλιξω και τον μπεμπαρο με το ωραιο καπελακι!

ολες οι ομορφες ευχες στον σπυρακο σου! ειμαι λεχωνα και πιανει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις αν θελεις να ερθεις και στην βαπτιση αν νιωθεις ανετα σε ενα τετοιο γεγονος εμεις παντως ειμαστε απλοι καθημερινοι ανθρωποι ολοι μας με μεγαλη καρδια(η προσκληση ισχυει και για αυτο και φυσικα δεν θελω δωρο)

θελω μονο να εισαι καλα στην ψυχουλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι μια γλυκα!!!

πραγματικα...

ευχομαι να σου φερουν εκτος απο υλικα δωρα αλλα και πολυ αγαπη γιατι αυτο ειανι το σημαντικοτερο δωρο.

δεν ξερω αν θα αντεξω να μπω σε εκκλησια!φοβαμαι οτι θα αρχισω να μιλαω στις εικονες!

ευχομαι στο επομενο ραντεβου σου με τον γιατρο του μικρου να περπαταει και να τρεχει...και να του πεις να παρει το πτυχιο και να το βαλει σε κανενα φακελακι!

αντε τωρα!

θα ερθει η στιγμη που θα μπορω να φωναξω οτι ειμαι καλα! θα εισαι η πρωτη που θα το μαθει!

τον πηγες καθολου θαλασσα τον σπυρακο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΜΟΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Γ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ...ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΥΛΛΙΓΜΕΝΗ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΛΩΡΟ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΡΑΒΑ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΤΥΧΙΑ ( ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΖΩΗ ΚΑΙ ΘΡΕΦΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ) ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΑΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΜΕΙΩΜΕΝΗ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΥΛΙΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ...

ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΘΑ ΠΟΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΛΙΣΤΑ..ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ...

ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΓΓΕΛΟΣ...ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΟΜΩΣ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΓΚΟΥΛΕΣ?? ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΠΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΑΓΝΟΗΣΕ ΜΕ..

ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΚΟΝΗ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΟ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ...ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

να την χαιρεσε την μπουμπουκα σου!

ειμαι γενικως της αποψης οτι οι εγκυες φιλεναδες μας εδω μεσα δεν θα επρεπε να μπαινουν στα θεματα που εχουν να κανουν με την απωλεια για πολλους και διαφορους λογους.

ειναι σκληρο να βλεπεις κατι τετοιο οταν εισαι εγκυος φανταζομαι...ισως ομως να μην ειναι "σοκαριστικο" αλλα ενας λογος να γινεις καλυτερη μαμα για το παιδι που κυοφορεις.

εμενα παντως με εκανε καλυτερο ανθρωπο,μου δινει δυναμη να συνεχισω.

ξερω η ζωη ειναι σκληρη και η πραγματικοτητα ωμη υπαρχουν ομως καποια πραγματα που απλα μας κανουν καλυτερους ανθρωπους...μαθαινουμε να εκτιμαμε!

συγγνωμη αν σε κουρασα πρωι πρωι...

να χαιρεσε και να αγαπας το παιδι σου και οτι μα οτι και αν κανει εσυ να το καμαρωνεις και να το εκτιμας.ποτε μην πεις κουραστηκα ή βαρεθηκα ή δεν μπορω αλλο...παντα να λες ευχαριστω στο παιδι σου για τις ανεπαναληπτες στιγμες που σου χαριζει και για το νοημα που δινει στη ζωη σου!εισαι μανουλα...υπαρχει κατι καλυτερο?δεν νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι η ραμονα και ειμαι καλα!

θα το λεω συνεχεια σημερα για να πιασει!!!

εσυ τι κανεις?

ξυπνησε ο πριγκιπας σου?

να του δωσεις ενα φιλακι απο μενα και την καλημερα μου!

οταν ξυπνανε τα μωρα ειναι σαν να ξυπναει ο ηλιος.ετσι εχω ακουσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ετσι εισαι δυνατο παιδι και σε καμαρωνω

ο μπεμπης εχει ξυπνησει απο νωρις ειναι εδω διπλα μου μπουσουλαει-σηκωνεται παιζει και που και που ερχεται στα ποδια μου και μου δινει μια αγκαλιτσα

σου στελνει και φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντε να ξεκινησει ο κουκλος να περπαταει και να τρεχει! νομιζω οτι δεν θα εισαι απο αυτες τις μαμαδες που θα φωναζουν μην τρεχεις θα σπασεις τιποτα! ας τα σπασει ολα στο σπιτι αρκει να ζησεις αυτη τη χαρα ε?μακαρι!!! το περιμενω και το θελω σαν να ειναι δικη μου χαρα!!!σας το ευχομαι αγαπουλες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα μαθητριούλα μου.άραγε στην πληροφορική τι βαθμό είχες; Πάντως μου έχει κάνει εντύπωση η ορθογραφία σου.

Εύγε!!!!!!:woohoo: Κάθε φορά που διορθώνω διαγωνίσματα μου βγαίνουν τα μάτια από τα ορθογραφικά λάθη.Σου στέλνω τα φιλιά μου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΝ ΜΕΡΕΙ-ΕΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΗΣΗΣ ΣΤΗΝ 16 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΑΤΩΜΕΝΟΥ ΑΜΝΙΑΚΟΥ ΥΓΡΟΥ-ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟΚΕΤΟΣ-ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ-ΣΙΓΟΥΡ ΑΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΡΝΑΣ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ-ΑΧ ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ---ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ-ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημενη μου δασκαλα στην πληροφορικη ειχα ολο 18 και στα γραπτα τελευταιου 4μηνου τους εγραψα ενα 19 ετσι γιατι μου αρεσε ο καθηγητης!ηταν πολυ μεταδοτικος ανθρωπος και ειχε ωραια ματια! χαχαχα

γενικοτερα στο λυκειο ημουν ενα καλο φυτουκλακι χωρις μεγαλη προσπαθεια! για ποτισμα ημουν!

καλησπερααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα σε ευχαριστω πολυ...που μεσα στον δικο σου πονο καταλαβαινεις τον δικο μου!

βλεπω και εσενα σου χρωσταει ο θεος ενα νινακι και ευχομαι να στο δωσει και να σε γεμισει αγαπη και ευτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο δεν ξερω αν ειμαι! εαν εσυ το πιστευεις τοτε σε ευχαριστω πολυ πολυ!

ειμαι ακομη παιδι και μαθαινω!δεν θελω να φτασω στην φαση που θα λεω οκ τωρα τα ξερω ολα!

λοιπον θα κανω μια μεγαααλη ανακοινωση: θα τελειωσω τις σπουδες μου! το αποφασισα εχθες το βραδυ αυτο. ναι ναι θα με καμαρωσετε σε 4χρονια διπλωματουχο δασκαλα μπαλετου! αντε και μια μερα γαστρουλιτσα θα κανω την μπεμπα σου μπαλαρινουλα με ροζ φορμακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο για την απόφασή σου!!!!!

Κι εγώ πήγαινα μπαλέτο μικρή, από τα 6 μέχρι τα 8 αλλά ήμουν πολύ χάλια! Κάθε χρόνο και χειρότερα, μέχρι που τό σταμάτησα, χεχε...

Αποκλείεται να φτάσεις στο σημείο να λες ότι τα ξέρεις όλα. Όσο πιο πολλά μαθαίνεις, τόσο περισσότερο καταλαβαίνεις ότι δεν ξέρεις τίποτα!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...