Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ???ΕΛΠΙΔΑ ΥΠΑΡΧΕΙ???


Recommended Posts

Καλα ολα αυτα με τις γονιμες ημερες βρε κοριτσια αλλα δεν υπαρχει καμια ελπιδα αν δεν εισαι στις γονιμες?15 αυγουστου φευγω διακοπες,τελευταια περιοδος ηταν 22/7 και παροτι θα γυρισω απο τις διακοπες 29/8 καμια απο αυτες τις μερες δεν την βλεπω γονιμη...την τυχη μου..........:angry:

για πειτε μου ,υπαρχει ελπιδα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΒΑΣΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΣΕΙ ΩΑΡΙΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΛΛΗΨΗ;;ΩΑΡΙΟ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ..ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑΤΑΚΙ ΑΝΤΕΧΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΑΝΤΕΧΕΙ(ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ 2 24ΩΡΑ).ΑΥΤΑ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστη ενημέρωση Ανθή μου,

μπράβο! Συμφωνώ....

Αργυρώ, υπομονή,, μικρούλα είσαι ακόμα

μην αγχώνεσαι τόόόσο...

Καλά να περάσετε στις διακοπές σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου Αργυρώ καλά σου τα είπε η Ανθή. Όντως τα ωάρια μένουν ζωντανά , ίσως και περισσότερο από δύο 24ωρα.

Τουλάχιστον σε εμένα έχει συμβεί. Έμεινα έγκυος στο πρώτο μου παιδί χωρίς να ήταν γόνιμες μέρες (κατά τους υπολογισμούς μου βέβαια). Αν και ο κύκλος μου δεν είναι πάντα σταθερός, έτσι ποτέ σχεδόν δεν ήξερα τις γόνιμες μέρες.

Όταν όμως έμεινα έγκυος και το συζήτησα με τον γιατρό μου, μου εξήγησε ότι το ωάριο μένει ζωντανό 2-3 μέρες.

Καλή τύχη φιλενάδα και χωρίς άγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου συμφωνω με τις αλλες κοπελλες, αλλα η συμβουλη μου ειναι να μην μετρας ποιες ειναι οι γονιμες σου, καντε ελευθερα σεξ, ετσι ωστε να μην τα εχεις εννοια αυτα και...οποτε κατσει το νινι! διασκεδαστε στις διακοπες σας και χαλαρα με το θεμα παιδακι! καλη διασκεδαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini έγραψε:

Αργυρω μου συμφωνω με τις αλλες κοπελλες, αλλα η συμβουλη μου ειναι να μην μετρας ποιες ειναι οι γονιμες σου, καντε ελευθερα σεξ, ετσι ωστε να μην τα εχεις εννοια αυτα και...οποτε κατσει το νινι! διασκεδαστε στις διακοπες σας και χαλαρα με το θεμα παιδακι! καλη διασκεδαση!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΟΥΛΙΝΙ!!!!ΜΟΝΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ!!!!ΤΟ ΝΙΝΙ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΗ ΖΟΡΙΖΕΣΑΙ!!!!!ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ , ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια. Καλύτερα να μη μετράμε μέρες και τέτοια, αν και, όταν το θέλεις, δεν μπορείς παρά να το έχεις στο μυαλό σου... Πώς βγαίνει είναι το θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια. Καλύτερα να μη μετράμε μέρες και τέτοια, αν και, όταν το θέλεις, δεν μπορείς παρά να το έχεις στο μυαλό σου... Πώς βγαίνει είναι το θέμα;

αχ ...κι εγω αυτο λεω!αντε να το βγαλεις απο το μυαλο σου?ευκολο ειναι?παντως θα σας ενημερωσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ.ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ,ΓΟΝΙΜΗ.ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ,ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΕΩΣ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΤΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΩΟΡΗΞΙΑ.

ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην μετράς μέρες και ώρες..τα μωράκια έρχονται όταν εσύ και ο σύντροφος σου είστε ήρεμοι και απολαμβάνετε τον έρωτα για εσάς και οχι για να κάνετε παιδί...σου μιλάει μια κατακαημένη επι του θέματος, άκουσε με..9 μηνες το πάλευα με τεστ ωορρηξίας, θερμοδιαγράμματα, ανάποδα κατακόρυφα και ο,τι άλλο μπορείς να φανταστείς! :blink:

ξέρεις ποτε έμεινα έγκυος? οταν είχαμε κάνει εξετάσεις και φάνηκε ενα πρόβλημα μορφολογίας και κινητικότητας στο σπέρμα του άντρα μου...και μας είπαν ε, περιμένετε κανα 3μηνο, κόβωντας το τσιγάρο κ με καλη διατροφή ίσως επανέλθει μόνο του...οποτε εγώ για τους επομενους τρεις μήνες τουλάχιστον είχα ξεγράψει το θεμα παιδί που ηθελα τόσο...

πήγαμε διακοπές ( καλή ωρα σαν και εσένα ) και οι απαγορευμένες λέξεις ήταν μωρό, ωορρηξία και τα συναφή...

τέλη περσυνού αυγούστου και τελευταία μέρα διακοπών, έχοντας 4 μέρες καθυστέρηση με πολύ σταθερό κύκλο κάνω 3(!) παρακαλώ τεστ ( δεν το πίστευα..) για να σιγουρευτώ...αυτή τη στιγμή το αγγελούδι μου κοιμάται ήρεμα και τώρα σκέφτομαι οτι ακριβως ένα χρόνο πριν, τέτοιες μέρες συλλαμβάνονταν...

απόλαυσε λοιπον τις διακοπές σου και όλα θα ρθουν στην ώρα τους !

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κουκλακι ειναι το μωρουλινι σου Μαργκα μου!!!να το χαιρεσαι!!!

σε ευχαριστω κι εσενα και τις αλλες κοπελες που μου απαντατε γρηγορα και με βοηθατε τοσο!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...