Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ??? ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΤΕ!!!


Haroullini

Recommended Posts

Χα χα χα χα!!!! Λενάκι, σ' ευχαριστώ, αν και, θα πέσει πάλι. Κάποια εδώ μέσα με υπονομεύει, χα χα χα χα!!!!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ! :P

ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΑ ΑΝΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟ ΞΕΜΑΛΙΑΣΜΑ... :silly: :silly: :silly:

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ! :)

ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΜΕΝΑ ΚΟΠΕΛΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ! :angry: :angry: :angry:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια... τι γινεται? διαβασα τα πιο πανω που γραψατε και γελουσα μονη μου...

αν το σκεφτεις ειναι βλακεια αυτο το καρμα αλλα απο την αλλη, αν δεις ανεβασμενο το καρμα σου, το χαιρεσαι.

θελω να γινω μαμα, πιστευω πως το ατομο που σου κατεβαζει η ανεβαζει το καρμα πρεπει να φαινεται.... ετσι ωστε να υπαρχουν μονο αυξησεις!!!

κατα τα αλλα ας καταργηθει καλυτερα γιατι ποσες φορες διαβασαμε μια ξεκαρδιστικη ιστορια η που μας αγγιξε αλλα δεν ειχαμε ιδεα η δεν σκεφτηκαμε καν αυτο το καρμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ εμπάθεια πια...:(

Ευχαριστώ πάντως...:)

Να χαλαλίζεις την επιλογή σου διαρκώς...:P

Παράκληση προς όλες τις διαδκτυακές φίλες...

Ποια με μειώνει όλη την ημέρα;;;Εμμονή έπαθε...:laugh: Μην τρελαθεί!:cheer:

Ας φανερωθεί...;) Δεν θυμώνω...;) Έτσι γιατί έχουν στοιχηματίσει οι φίλες μου για το ποια είναι...:laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ πάντως γνωρίζω..:P .Απλά επιβεβαίωση αναμένω...;)

ΥΣ.προσωπικά μόνο ανεβάζω...:) Όταν διαφωνώ απλά το εκφράζω...;)

Μου αρέσει η ευθύτητα και όχι τα ''πονηρά''...Θεωρώ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΧΑΖΟ...

Αν περίμενα αυτό για να αυτοπροσδιοριστώ, εχάθην...:laugh:

Ούτε υπόσταση λαμβάνω δια αυτού...;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα, συμφωνώ! Εγώ δεν είχα ιδέα τι είναι το κάρμα, μέχρι σήμερα που αναρτήθηκε αυτό το ποστ. Οπότε και ανέβασα μερικά καρμαδάκια, δεν κατέβασα κανένα βέβαια. Γενικά, νομίζω ότι είναι χαζομάρα και δεν έχει και νόημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina σου δινω μια θετικη ψηφο.......για να μην παραπονιεσαι........

Προσωπικα δεν γνωριζω καμια,ανεβαζω το καρμα καποιου μελους οταν συμφωνω με τις αποψεις του αλλα και με τον τροπο που γραφει.Ενω αντιθετα κατεβαζω το καρμα καποιου μελους μοναχα οταν δεν μου αρεσει ο τροπος που γραφει π.χ. οταν χλευαζει ή οταν ειρωνευεται.......τους αλλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω συμφωνω με την κατρινα και την θελω να γινω μαμα! αλλα να τα κατεβαζουν σε πολλες τα καρμα....δεν το περιμενα η αληθεια...............:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς υπάρχουν και κοπέλες υπεράνω κάρματος...:)

neni, haroullini,θέλω να γίνω μαμά, Το πιστεύετε ότι έπειτα από 8 μήνες στο φόρουμ και με ''τρελή'' συμμετοχή, τώρα η ΠΑΝΗΛΙΘΙΑ:blink: ήρθα αντιμέτωπη με το κάρμα μου:laugh: ;...

Elpi μου...:) Και φυσικά δεν παραπονιέμαι...:laugh: Λάθος εντύπωση...;)

Εκμαιεύω...;) Ως Σωκράτης και εγώ...:lol: (αχ θυμήθηκα και το θέμα)!

Ευχαριστώ πάντως...:);) Θα σου το ανταποδώσω αύριο...Μην έχουμε χρωστούμενα!;):kiss:

Μάλλον κάποια στιγμή με μειώσες...:laugh: Συγχωρεμένη...:);)

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΡΜΑΤΟΣ:(τελευταία φορά ενασχόλησης με αυτό, γιατί έγινα θεωρώ γραφική:silly: -μόνο αν καταποντιστεί θα επανέλθω...)

επιβεβαίωση της οντότητας και του είναι μας...

Ιδιαίτερα ετεροπροσδιορισμός και έκφραση συναισθημάτων αρνητικών και θετικών...

Αιτία πολέμου...αλλά και διαλόγου...

Αυτά...μην φλυαρώ πάλι!

Λένα πάντως επεξεργάσου την πρόταση...

Πόλεμος όλων εναντίον όλων...:lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ

ΑΧ ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΤΟ 1

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 0 ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ

ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!!!!

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aeriko32 έγραψε:

popo toso kairo edw mesa kai de to eixa proseksei kan....

xaxaxxaxaxa sou evala karma giati mou arese h mpoumpou sou!!!!!:woohoo:

einai poly zouzouna!!!!

plaka exei!egw exw 1 karma!kai egw meta apo 9 mines twra to proseksa!!!!!!xaxa:ohmy: :laugh:

filiaaaa:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απο οτι βλεπω απο την στιγμη που ρωτησα για το καρμα, μιας και ειμαι καινουρια, βλεπω πως οσες δεν ηξεραν για αυτο.... δεν ξερω τι γινεται αλλα αρχισαν τα παραπονα και οι γκρινιες μειωνοντας το καρμα η μια της αλλης. πχ. η δημητρα 23 εφτασε στο -7! εγω απο το 0 στο 2 και μετα στο 1... και η θελω να γινω μαμα και η κατρινα(νομιζω)...

τι ειναι αυτη η κατασταση βρε κοριτσια? εδω ειναι ιστοσελιδα για μανουλες... να μοιραζομαστε η μια με την αλλη σκεψεις, ιδεες, εμπειριες και οχι μονο....θετικα και αγαπημενα

αν τωρα καποια εχει ορεξη για...μαλλιοτραβηγματα μεσω διαδικτυου ας παει σε ιστοσελιδες που δεν εχει μανουλες μιας και αυτη που τα στελνει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ! ...ξερω ποια ειναι ....μαζι με τη συνεργατιδα της...

φερτε τα μιλια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Θετιδα, καλως ηλθες στην παρεα μας.

σ'ευχαριστω για το καρμα!:laugh:

οσο για την... κοπελα, δεν βαριεσαι λεω εγω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. συμφωνω με τη βουλα. φασαρια για το τιποτα.... Haroullini απλα μην ασχολεισαι κοριτσακι. εμενα ποτε ουτε ανεβηκε ουτε κατεβηκε αλλα καθολου δεν με νοιαζει, πολλα φιλια ματσ μουτσ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna έγραψε:

Πάνω δεξιά εκεί που λεέι κάρμα έχει ένα χεράκι πράσινο κι ένα κόκκινο. όταν πατήσεις σε μια κοπέλα το πράσινο της το αυξάνεις και ότνα πατήσεις κόκκινο το μειώνεις. Με λίγα λόγια είναι ένδειξη συμπάθειας,αντιπάθειας,αποδοκιμασίας όπως θέλετα πείτε το και κατα τη γνώμη μου λίγο άκυρο.:laugh:

τι λες τώρα!! ιδέα δεν είχα...και αναρωτιόμουν καιρό τι ρόλο παίζουν αυτά τα χεράκια εκεί πάνω..λέω μπας και είναι σαν το poke στο facebook...και να φανταστείτε ούτε μια τρίχα ξανθιά δεν έχω...χιχι ( μην παρεξηγηθείτε οι ξανθιές, πλάκα κάνουμε !)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra23 έγραψε:

ωραία λοιπόν, τότε να ευχαριστήσω το κοινό μου που με ψήφισε με -7!!!

δεν πειράζη όμως σε όποιον αρέσουμε!

καλημερα και καλή εβδομάδα σε όλες!

οριστε βρε κοριτσακι μου γλυκο

στο ανεβασα εγω μην μου στεναχωρισε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχα καλε δ στο ανεβασα γιαυτο

αλλα για να μην μου στεναχωριεσε

κοριτσακι μου γλυκο

εισαι κ εγκυουλα κ δ κανει

χιχιχιχιι :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως όποια αφιερώνει τόσο χρόνο για να μου κατεβάζει συννέχεια το κάρμα...τι να πω...μάλλον δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει και ασχολείται συννέχεια μαζί μου!anyway , ευχαριστώ πολύ πάντως για την προσοχή της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...