Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ...


Recommended Posts

συμφωνω απολυτα με την αναστασια και τη bebadomama,καταλαβαινω την αναγκη του ανδρα σου να σου προσφερει ο,τι καλυτερο μπορει και να σε φροντισει,ομως δεν νιωθει την αναγκη σου να ασχοληθεις με κατι και αυτο ειναι εγωιστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημητρα μεσα σε μιασχεση υππαρχουν σκαμπανεβασματα ποτε απο τον εναν η απο τον άλλον εκει ειανι που αυτος που ειναι υποτιθεται καλα πρπει να ελλισετε καινα κανει ενα σχεδιο στρτηγικης να μην καταρευσει η σχεση .Καλα κανεις και πας με χαμηλο προφιλ οταν δε ειναι στα καλα του αλλα μηπως τελικα δν θελει ατι τετοιο ; μηπως τελικα εχεις ανλαβει εσυ το κυνηγο ; ειπες ντυνομαι βαφομαι κανω γυμην μπανιο και εκινος ενδιδει αν εχει ορεξη !δηλαδη τι σου κανει χαρη ; κοιτα η καλυτερη λυση ειναι να του μιληεις στα ισ ανα του πεις οτι τον αγαπας ναιμεν αλλα πιο πολυ αγπας τον ευατο σου καιμια τετοια συννεχομενη συμπεριφορα δεν σου αξιζει καλυτερα να μιλησετετωραδηλαδη αν δεν κανετε ερωτα τωρα που καομα δεν εχουν ερθει τα παιδια μετα τι θα συμβει θα αλλα ξετε και τα κρεβατια ;

Οτι ζηλευει αυτο ειναι βεβαιο οποτε πες του οτι να εκεινος δεν εκτιμα αυτο που ει διπλα του ισως το εκτιμησει καποιος άλλος αφηνε υπονοουμενα του στυκ οτι εισια ερωτευσιμη γυναικα και αν εισια σιγουρη μετα δεν θα σε αφηνει καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!

Μιλήσαμε,συμφωνήσαμε και είπαμε να του δώσω λίγο χρόνο να ηρεμήσει.

Έχει πολλά στο μυαλό του,αλλά δεν ήξερα ότι τα έχει πάρει όλα τόσο προσωπικά.

Δεν θέλω να τον χάσω,το ξέρει.Του ζήτησα να με γυρίσει σπίτι μου,να μείνει ο καθένας λίγο μόνος του να ηρεμήσουμε.

Το συζητήσαμε και καταλήξαμε ότι κάτι τέτοιο μάλλον θα μας σκότωνε,παρά θα μας έκανε καλό.

Φεύγουμε Σ/Κ χωρίς πρόγραμμα.Θα φύγουμε κι όπου μας βγάλει.

Όλα θα πάνε καλά από δω και πέρα.Αφού αγαπιόμαστε,όλα θα διορθωθούν...

Ευχαριστώ που ήσασταν εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη και έρωτας

και όλα θα πάνε καλά...................!!!

Οι αληθινές σχέσεις είναι εύκολες, ΔΕΝ κουράζουν...

Στηρίζονται σε εμπιστοσύνη και απόλυτη ειλικρίνια

και κάπως έτσι ...ζούμε το τέλειο!!!

Στο εύχομαι....................!!!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα μου καλημερα. μαζι θα τα αντιμετωπισετε ολα, οχι χωρια. ολα καλα θα πανε θα δεις. ευχομαι να περασετε ενα τελειο σ/κ. φιλια πολλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ,να'σαι πάντα καλά!

Όσο για μένα,θα ξεχαστώ και ίσως εξαφανιστώ λίγες μέρες,αφού ξεκινήσαμε την ανακαίνηση του σπιτιού και τρέχω για να διαλέξω χρώματα και ντουλάπια για την κουζίνα.

Ευκαιρία να ασχοληθώ με κάτι άλλο!

Τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαιρομαι Δημητρουλα!Ολα θελουν αγαπη στην ζωη υπομονη και προσπαθεια για να γινονται και να παραμενουν καλυτερα!Φιλακια!Ευχομαι να περασετε ενα υπεροχο ΣΚ!Ολα θα πανε μια χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias έγραψε:

Σ'ευχαριστώ,να'σαι πάντα καλά!

Όσο για μένα,θα ξεχαστώ και ίσως εξαφανιστώ λίγες μέρες,αφού ξεκινήσαμε την ανακαίνηση του σπιτιού και τρέχω για να διαλέξω χρώματα και ντουλάπια για την κουζίνα.

Ευκαιρία να ασχοληθώ με κάτι άλλο!

Τα φιλιά μου!

Σου ευχομαι να εισαι παντα ευτυχισμενη και να ασχολεισαι με τα ενδιαφεροντα σου δημιουργικα για να ξεδινεις...μην κλεινεσαι.Ευχομαι ολα καλα...!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε κοπελα μου..αντε αυτα ειναι ευχαριστα...:)

θα συμφωνησω απολυτα με την αναστασια μας,ζησε και λιγο την ηλικια σου,βρες ενδιαφεροντα και γενικα ζηστε και λιγο το οτι ειστε ακομα πιτσουνακια και οχι χρονια παντρεμενοι..

μην αφηνετε να σας προβληματησει η σχεση σας απο τον πρωτο κιολας χρονο..αν αρχισει στραβα το πραγμα δε θα στεριωσει καλα..

ειστε δυο νεοι και ερωτευμενοι ανθρωποι,τι πιο ομορφο???αφηστε τον εαυτο σας ελευθερο να το ζησει και αφηστε το θεμα του θεμα του παιδιου για την ωρα,πρωτα βαλτε τη σχεση σας σε μια ταξη...να ξερεις οτι αν η σχεση ειναι εστω και λιγο ραγισμενη,το παιδι τη διαλυει τελειως,δεν την φτιαχνει..εκει να δεις κουραση,ξενυχτι,νευρα,αυπνια,γκρινια,"δε με βοηθας",αποχη απο το σεξ,ανασφαλεια,κλπ..απομακρυνεται το ζευγαρι ακομα πιο πολυ,πρωτα μπαινει το παιδι,και μετα ο/η συντροφος..αν η σχεση ειναι δυνατη,αντεχει να αντιμετωπισει μια τετοια αλλαγη στη ζωη σας και να την νιωσει σε ολο της το μεγαλειο..αλλιως τη νιωθει δυστυχως σαν ταλαιπωρια..

δεν θα σου πω "μη με παρεξηγησεις" γιατι ειμαι σιγουρη οτι καταλαβαινεις τι σου λεω και πως σου το λεω..

φιλακια και καλα να περασετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Προσπάθησε να αλλάξεις λίγο την εικόνα της καθημερινότητας σου και θα δεις ότι όλα θα έρουν όπως τα επιθυμείς!!

Φιλιά πολλά και καλή ανακαίνηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...